• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
autor
já právě taky přemýšlím o větším složení vitamínů jako je v babyplanu. Listovku beru, ale v když jsem si četla, že v těch rozšířených vitamínech a minerálech je i nějakej šikula, kterej odbourává únavu a to já potřebuju jako sulc. Chrápala bych kolikrát i ve stoje. Jediný co mě probere jsou procházky s Davídkem. Ale nám stačí hodinka a jsme hotový oba dva
2. led 2009 ve 20:58  • Odpověz
Taky gratuluju další těhu, já myslím, že u mně se začně řešit v práci, že nejdu po obědě na cigárko, alkohol jsem nepila ani tak, tak to je v klidu, horší, když mi bude blbě. A nehorší, když usnu za pochodu, jsem furt ospalá. Na první vyšetření jdu v úterý, tak snad to bude v poho. Holky, kdy se dává průkazka? Asi každý dr. individuálně, co? Zítra bych měla být 7+0, tak doufám, že ten příští týden bude srdíčko a dostanu na cestu fotku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. led 2009 ve 22:53  • Odpověz
no, prej by se mela davat az ve 12. tydnu, nevim, jak to udelam - jsem z Prahy a jestli mi ji daji fakt az ve 12, tak uz me nikde nezaregistrujou, protoze bude vsude plno :frowning2:
3. led 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobrý ráno holky, no já listovku začla zobat teď, před tím jsem jí brala nepravidelně. S tou průkajdou - u nás jí většinou dávají při potvrzení srdeční akce, takže pokud by se zadařilo mohla už bych jí ve středu dostat :dizzy_face:. A budu to muset začít řešit v práci, páč dělám 12 v docela stresujícím prostředí, tak bych chtěla dělat jen 8.
3. led 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky ,

Nevim jestli se smim pridat,Protoze presne 1.1.09.Jsem nasla na testu //carky.
24.10.08 jsem byla na revizi v 10tt.A neverila jsem ze se nam to tak rychle povede.Prvni tehotenstvi jsme se snazili pul roku a ted ani ne 2 mesice.
Jinak jim kyselinu listovou(ACIDUM FOLICUM LECIVA).
Napsala mi ji doktorka.A s mi se i do prvniho trimestu jist.Tak ji papam.Ale doktora necham asi az na pristi tyden.Ani nevite jaky mam strach ,bojim se ze to zase dopadne spatne.Ale musim verit.
A vam preji at je hlavne vsechno v poradku a mimiska krasne rostou. :wink:
3. led 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj bobinka vítám tě v klubu, samozřejmě se přidej. :sunglasses:
3. led 2009 v 09:31  • Odpověz
....a moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2009 v 09:31  • Odpověz
Achaltake:
Moc dekuji snad to tentokrat vsechno dobre dopadne.Mam fakt strach. :unamused:
3. led 2009 v 09:34  • Odpověz
Bobi uritě to dobře dopadne, musí!!!! A co příznaky, už se u tebe něco objevilo?
3. led 2009 v 09:41  • Odpověz
ahojyte holky, uz jsem se vcera neozvala, jelikoz jsem prijela domu a lehla do postele, bylo mi zle, kolem sedme jsem zmerila teplotu a mela jsem 38,5.. nevim z ceho, nic jineho mi nebylo, jen jsem byla slaba, sotva jsem se plouzila, tka jsem nasadila po porade s pohotovosti paralen a zabaly.. no dneska uz je to lepsi... ale bricho me prestalo naprosto bolet (jak jsem vam vcera psala, ze tuze boli)., tak se bojim, jetli je vsechno v poradku a mimis nema nejake zajeci umysly :frowning2:
3. led 2009 v 10:53  • Odpověz
Makkyt já myslím, že to bude dobrý, mě bolelo břicho jen v období kdy měla být MS a pak to přešlo, teď mi fakt nic není, jen ty prsa. A je fakt, že mi to taky přijde divný, že mi nic není, jako jsem ráda, ale přece jen, ani ospalost mě nějak netrápí...
3. led 2009 v 11:01  • Odpověz
achalteke - prave ja po tech vsech vecech, co amm za sebou se uz asi hodne pozoruju, ale vzdycky se vse vyplnilo podle meho instinktu, tak jsem takova nesva, no... vis, bylo mi divny, ze to bricho zacalo bolet tyden po ocekavane MS, bolelo nekolik dni a to tak, ze fakt hodne, i v noci me to vzbudilo a najednou vcera prisla horecka a najednou noc...ale asi bych zacla spinit nebo krvacet, kdyby se neco delo.... no a nebo propluju tehu bez problemu, coz by se mi taky libilo :slight_smile:
3. led 2009 v 11:06  • Odpověz
makkyt přikláním se k té druhé možnosti, protože já v to taky tajně doufám. Já tedy mám každý večer i ráno pořád zvýšenou teplotu (max. lehce nad 37), ale někde jsem četla, že v těhu je to normální, tak doufám, že fakt je.. :wink:
3. led 2009 v 11:10  • Odpověz
holky, zvysenou teplotu mam taky, pocitove docela o hodne ;) zacala jsem se i vic potit
3. led 2009 v 11:25  • Odpověz
zazit je to docela otravný v noci mě to budí a večer tu zvýšenou vždycky cejtím :frowning2:
3. led 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
Holky já teda bez teplot, ale zvýšená si myslim, že je normální, ale zase se to musí rozeznat od horečky. Já jsem šíleně nafouknutá. Cokoliv snim, tak jsem jako pátrací balon. Mám trochu problémy se zácpou. A to dělám vše pro to, aby nebyla. Nějak mi to tělo stávkuje, dělá si co chce.

Dneska jdeme popřát mojí mamce, slaví kulatý 55 narozeniny. To bude zase všude okolo samý žrádlo a já ho budu hypnotizovat a nebudu se soustředit na lidi. Hrůza

Jo a v týdnu musim skočit do města a nakoupit si podprsenky, protože se do žádný nenarvu. Já mám tak nateklý prsa, že bych rovnou mohla kojit už dneska
3. led 2009 ve 12:00  • Odpověz
No priznaky?
Hlad,boli me prsa a picha semtam v podbrisku.Ale teplotu mam porad zvysenou a to je dobre.Test mi dneska ukazal uplne tlustou druhou carku.
A jinak bych porad spala. :cry:
3. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahojik bobinko22!to já sem taky pořád unavená.málem sem spadla u oběda do talíře :sweat_smile: nikdo zatím nic neví,tak nechápou co je.ale ted sem měla chřipku a žaludek mám na vodě,doufám,že to nebude celý těhotenství :frowning2: K dr. du tepr v pondělí,tak uvidím co řekne a prsa taky bolej
3. led 2009 ve 13:19  • Odpověz
Holky zvýšená teplota je asi normální.Akorát já ted nemůžu rozpoznat jestli je to od těhu,nebo od chřipky
3. led 2009 ve 13:22  • Odpověz
Vlcacku:Jestli mas rymu je mozne ze i z toho.
Ale jinak zvysena teplota v tehu je normalni.do37.5
Neboj,vse bude dobre .Jak u tebe ,tak doufam ze i u me.
Doktora jete fakt nevim kdy ho naplanuju.Cim pozdeji tim lepe-Asi. :wink:
3. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
bobinko22 to máš pravdu.mě takyšvýca říkala,že tam nemám letět hnedka a tak půjdu teĎ.Já věřím že všechno bude v pořádku u tebe i u mě :slight_smile:
3. led 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ty uz sis tam dalla tyden?Jo,?
Uz jsi byla u doktora?Nebo ne?
Teda..
3. led 2009 v 17:27  • Odpověz
Jeee, bobisku s tema prsama mi mluvis z duse! Taky jsem musela vyhrabat vetsi podprdu! Vsichni na me divne koukaj, jak kdybych k vanocum dostala plastickou operaci - zvetseni prsou! Doufam, ze se to uz zarazi!
3. led 2009 v 19:03  • Odpověz
Ne ještě nebyla.du zítra.ale podle těhu kalkulačky to vychází tak :confused:
4. led 2009 v 10:22  • Odpověz
Ja jdu taky zitra,tak pak ti napisu.
Musim jit.Bo mi napisou Ustorgeston na udrzeni.V rijnu jsem totiz v desatem tydnu potratila vis?
4. led 2009 ve 12:20  • Odpověz
jo tak to je jasný!pro mimi všechno!já věřím že všechno bude dobrý :slight_smile:
4. led 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
Každá mamča letí k doktorovi, tak já asi zítra taky nalítnu.
Začínám likvidovat postupně vánoční výzdobu. Světýlka v okně mi vyprskly, takže šli dolu podstatně dřív a tak už to uklízim pomalu všechno. Během týdne to snad vyklidim.

Tak jsem u nás v Hypce koukala na rozpustný kafe bez kofeinu. Našla jsem jenom Tchibo a pidi sklenička vyjde na skoro 90 kaček, tak mě rychle přešla chuť a jsem total bez chutě. A o ty chuti to je fakt, protože mi nechutnaj moje milovaný pistácie a dokonce jsem vyplivla i čokoládu, protože chutnala jako nemocná teta
4. led 2009 ve 14:22  • Odpověz
...chutnala jako nemocná teta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2009 ve 14:33  • Odpověz
Nazdárek, rozšířím řady - sice jsem zjistila, že jsem těhotná krátce před Štědrým dnem, dokonce jsem ještě stihla návštěvu doktora kvůli potvrzení - dokonce slyšel i srdeční ozvy, jen jsem se hňup nezeptala, na kolikátý týden to vidí :grinning: Na další kontrolu a pro průkazku mám jít asi za 14 dní, ale mám nějaký problémky, tak si tam zítra zkusím zavolat pro rady ;)
Jinak se přidávám k těm, kdo mají žaludek jak na vodě a prazvláštní chuť... poté, co jsem několikrát přesolila jídlo a konstatovala, že je to nějaký málo slaný, už si dávám na dochucování pozor a vždycky zavčasu zavolám manžela :grinning: Maso mi většinou smrdí a vůbec mám v poslední době omezený možnosti toho, co jsem schopná pozřít, ale věřím tomu, že to přejde. Stejně tak bych byla vděčná, kdybych přestala usínat přes den :sweat_smile:
4. led 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
já jsem včera málem omdlela, protože jsem měla šílenou chuť na Pomelo a manža ho schválně loupal jako spomalenej. Pak jsem ho sežrala naposezení a v noci se mohla pročurat.
To je to, co mě štve, furt musim na malou a když dosednu, tak jenom par kapek. :fearful:

jdu se naložit do vany, zítra jdu k mudr, tak ať jsem kočka :grinning:
4. led 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.