• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Zazit gratuluju k NT - paráda :dizzy_face:

Verus to je teda fakt pěknej hnus, to by mě taky rozladilo, přijde mi to neetický :cry: ....jinak taky gratulka :slight_smile:

Já byla u obvoďačky dnes a tlak už ok a ve středu mě čeká zubař ach jo :frowning2:
12. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz
jeee, teda holky sorry, ale ta sestricka je normalni necitelna krava :cry:
12. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz
marketko, tatinek byl celej na mekko :slight_smile:, byl to fakt zazitek
12. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz
Veruska: tak to je fuj... nechala bych ji to přepsat (asi měla strašně moc práce že?)

Zazit: hmm, asi se na manželův pohled těším víc než na ultrazvuk....... ikdyž obojí bude super
12. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
No Verus, tak to je super, že to dobře dopadlo, musíš se hned hlásit!!! :slight_smile:
A ta sestřička je pěkná pi.ka, to by jí zabilo, kdyby napsala novou průkajdu? Tak i tak to musela psát, kráva, to ji nenapadlo, že to asi není moc příjemné, mít to potom pořád před očima? Fakt idiotka!!Promiňte :confounded:
Aktekram: jak jsem tak koukala, tak ten nt má být přesnější než triply a čekat do 20tt, tak to je mazec. To si nedovedu představit, co by se u nás dělo, kdyby se tam něco špatného vidělo. Ale věřím, že vše bude ok.
Achalteke: ty jsi byla už na ekg? A objednaná k zubaři, no ty jsi vzorňačka :wink:
12. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz
Verusko, ta druhá fotka z utz je supeeer, malé tam řádilo, co?
12. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
kaa ne na ekg ne, o tom nepadla u mudra řeč, ta obvoďačka mi jen měřila tlak, poslouchala mě a prohmatala břicho a prohlídla nohy. Vyptala se na rodinou anamnézu, operace a alergie a to bylo vše.... :grinning: Já nevědla jestli ty prohlídky nemám mít do příští kontroly a tak jsem si řekla čim dřív tim líp, ale ten zubař....božínku už te´d se klepu strachy :frowning2:
12. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz
Díky všem, jsem šťastná a jsem rozhodnutá v pondělí či ve středu zajet k Mudr./15km/ a nechat si přepsat tu průkajdu.
Kaa: Mimi řádilo, to je fakt - snad na NT screening bude moci jet i přítel, bude naměkko, se vsadím - je to nádhera a poslední možnost, jak vidět mimi na obrazovce celý v kuse, pak už se tam nevejde :grinning:
12. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holky, přidám se...
Průkazku mám od 10tt, dostala jsem ji spolu s kufrem:slight_smile: u obvoďačky jsem byla teď, jak říká achalteke, vyptávala se na rodinu, na různé nemoci v rodině, vývojové vady, prohmatávala břicho, krk, koukala do pusy, koukala na nohy, zda nemám křečáky a oteklé nohy, měřila tlak.
Na NT screen jdu příští týden, můj dr. mi to nabídl jako možnost, nemusela bych, ale když ta možnost je... jedu do HK a stojí to 360,-Kč. Ale jak tu padlo, je to různé, někde zdarma, někde jsem slyšela o 1400,-Kč.
K zubaři mám jít prý co nejdřív, ale to teda teď ještě nedám...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Stále čekám, až mi začne být dobře :unamused: :sunglasses:
12. únor 2009 ve 22:29  • Odpověz
Achalteke:aha, tak to já jsem dostala nařízení k praktickému na ekg, ale nakonec jdu na internu, a tak jsem myslela, že už tam nemusím, na anamnézu se mně vyptávala moje gyndr., a k zubejdě půjdu, až budu mít čas. Tak doufám, že nedostanu sprdunk, když to nebudu mít do další poradny úplně všechno. Na druhou stranu, když tak obvodního+zub oblítám za jeden den.
Zubaře neboj (to ti radí největší strašpytel v Ostravě :slight_smile: ), budeš to mít rychle za sebou :wink:

Veruska: jj, to si myslím, zajeď a řekni si o novou a sestru sprdni, tak hnusně se chovat

Ahoj Katwind:vítej. :wink:
12. únor 2009 ve 22:50  • Odpověz
autor
To taky čumim jak může být někdo tak debilní a přepsat starou průkajdu, která ti bude všechno minulý připomínat. Je to asi pěkná necita. Určo si tam zajeď na přepsání. Mě to teda pěkně nakrklo.
13. únor 2009 v 07:24  • Odpověz
ahoj holky,jak to dneska jde ? ja ted byla na obede s kamaradkou, co rodi v kvetnu a kdyz mi prinesla seznam, co vsechno uz nakoupila a co jeste koupi, tak se mi z toho protocily panenky!!!!!
13. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz
Čau holky já byla teď taky na obědě taky s kámoškou těhulkou - rodí o 14 dní později než já, takže si dovedete představit o čem jsme se asi tři hoďky bavily :grinning:
13. únor 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
Dneska tu svitilo sluničko, tak i ten snih vypadal tak nějak kouzelně. Vysmahli jsme s drobkem na malou prochazku a jsme tak krasne vyfoukany, ze sedime u televize a cekame az zacnou pohadky z Kouzelne školky :grinning:

Rano jsem lítala po městě a scháněla dárek pro babičku k zítřejším narozeninám. A tak jsem rovnou nakoupila něco do ledničky a nechala jsem v krámech litr jenom to hvízdlo.

No nic, jdu si dát čokoládu do hrnka a jdeme se zamuchlat k těm pohádkám. Mladej má piškoty......
.... a kurňa...Kouzelná školka v pátek nejede......ale zatim dobrý, dítko je spokojený i u Bludišťáků..... :slight_smile:
13. únor 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
Jenom jsem si uvědomila, že píšu jako naprostej debil. Bez háčků a čárek.....to jsem zmagořená z těch smsek přes Net. Se musim polepšit :sweat_smile:
13. únor 2009 v 16:33  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vám popřát krásnej víkend, těhule :sunglasses: .
Volala jsem do ordinace a sestřička celkem v pohodě, v pondělí se mám zastavit a napíše nám novou, krásnou průkazku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: - řekla jsem, že je mi to nepříjemný se na to koukat, že jsem si toho v té euforii a radosti z toho,že mimi je OK, nevšimla. Vzala to v dobrým a tak snad spolu budeme vycházet i následujících šest měsíců v pohodě, jinak je to milá ženská a asi jí to nedocvaklo v tom návalu pacientek :cry: .
Mějte se hezky a užívejte si s prckama v bříšku :wink:
13. únor 2009 v 16:48  • Odpověz
to je super, ze ti vystavi novou! prislo mi to sileny, musela bys na to porad myslet ! tak gratuluju k novy prukajde! a preju taky krasnej vikend
13. únor 2009 v 16:53  • Odpověz
Zazit: a co kupuje???? Já jsem našla nějaké seznamy, ale jsem z toho úplně vedle, hlavně nevím kolik jakého oblečení. To by nám mohla prozradit Bobisek, jako zkušená matka, co se jí osvědčilo a co je blbost.

Jestli mi řeknete, že už toho máte kopu, tak začnu panikařit. Dneska jsem neodolala, a koupila jsem v Tescu ve slevě 2 bodýčka, a pak za normální cenu balení po 3 overalech, jinak nemám nic :slight_smile:

Bobi, o tom mi povídej, mně se zdá, že jsme kolem toho Tesca projeli, v lednici skoro nic a nechali jsme tam trojku. A to si nedovedu představit, až budeme kupovat plíny a nedej bože nutrilony.
13. únor 2009 ve 23:12  • Odpověz
Achalteke: a přišly jste na něco nového, finty atp.? Když tak poraď... :slight_smile:

Verusko: supéér, tak nakonec možná není tak zlá, snad jí to jen nedošlo, tak gratuluju. Akorát jak jsi napsala, že "snad spolu budeme vycházet i následujících šest měsíců ", tak to mně docela děsí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , to uteče jak voda :wink: :wink: :wink:

Holky, tak vám přeju taky krásný víkend, užívejte snížku, já se dokurýruju, chřipa už je pomalu, ale jistě na ústupu. :slight_smile:
13. únor 2009 ve 23:16  • Odpověz
autor
čusík holčiny :wink:

Klidně písněte, co mám posoudit a já dám svojí zkušenost :grinning:
Já jsem včera koupila krásnej bryndáček s Tom a Jerrym. Je to drobnej brynda, spíš na slintání, ale slaďoučkej :sweat_smile:
Večer jsem u televize dala do kupy klokanku a našila na ní krásnou nášivku žlutý žirafky, abych to trochu osvěžila a zveselila.

Dneska nás čeká ten mejdan u babičky. Chřipka je minulost, tak si to snad u těch chlebíčků a řízků užiju. Ještě musim zabalit dárek. Akorát kytku máme se srdíčkama. Koupila jsem takovou krásnou v květináči, kde jsou vykvetlí zvony (skoro jako orchideje). Jenomže jak je ten Valda, tak už to vše v květinovkách mají se srdíčkama. :slight_smile: Ale je to moc hezký a babi bude mít určo radost. Koupila jsem jí na poslední chvíli, aby mi zase nechcípla jako skoro všechny kytky teď u nás doma :grinning:

Akorát se bojim toho, že babi má malou místnost, kde se všichni slezou. Je to na venkově a tak se tam leze v botech (to nechápu, já bych je hnala vidlema), no a všici jsou kuřáci a dost bezohledný, takže budu chodit věčně před barák na vydejchání a snad teda zase nenastydnu. Když jsme tam na návštěvě s malym a náhodou se ukáže jinej příbuznej, tak ho nezajímá, že to na těch 4x4 metrech zahulí jako by vykuřoval sršně. To mě na nich štve, že jsou bezohledný i k těm dětem. Přitom svoje taky mají.
Já jsem vyléčený kuřák a nesnášim to. Nemůžu dýchat a smrdí mi to. Manžela jsem hned naučila na balkon, tak si myslim, že je by taky nezabilo si udělat těch 5 kroků za dveře na verandu.........
..........Jéžiši, to jsem se zase rozčílila :grinning:
14. únor 2009 v 07:56  • Odpověz
Bobi tak s tim kouřením jsme na tom úplně stejně - taky jsem vyléčenej kuřák a nesnášim to, otravuje mě to a smrdí mi to a ke kuřákům jsem absolutně netolerantní :rolling_eyes: dokonce jsem hučela tak dlouho do mužika až taky přestal :sweat_smile:

Kaa no včera to bylo fakt docela vtipný: nejdřív jsme na netu zjišťovaly jak vypadaj vpáčený bradavky a pak jsme to právě řešili v restauraci :grinning: a pak prsa a těhu hadry a mimča a shodly jsme se na tom, že o tom vímě obě naprostý prd - vždyť ani jedna z nás nikdy nepřebalovala dítě :sweat_smile: no jako servírka co nás obsluhovala z nás měla dost :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak poklízíme s mužikem doma, vaříme nějakej sojovej blaf a posloucháme naše oblíbený Radio 1 a budeme mít sobotní pohodu :wink:
14. únor 2009 v 09:24  • Odpověz
No, my zas resili vsechno mozny, ale oblecky ne - moje silena maminka :slight_smile: uz toho nakoupila tolik, ze uz ani snad nic kupovat nebudu. Resili jsme kocarky, postylky, matrace, prebalovaky, vanicky, no proste vsechno mozny i nemozny :slight_smile:
14. únor 2009 v 10:48  • Odpověz
ty jo tak já nemám ještě vůbec nic, zatim ani nic kupovat nebudu i když v pondělí jedu do tesca na větší nákup tak asi neodolám :grinning: jediný co doma mám tak to je monitor dechu, kterej sem původně vůbec nechtěla, ale kámoška mi ho donesla :sweat_smile:
14. únor 2009 v 10:54  • Odpověz
Alchetake, ja taky sama nemam nic, ale moje mamka je jak nerizena strela, dneska mi zrovna volala, ze si to dneska vyskladala na postel a ze v ty vel. 0-3m uz fakt nic kupovat nebude :slight_smile:, ja ani vsechno jeste nevidela :slight_smile:, nastesti mame stejnej vkus, takze mi to vubec neva, naopak, aspon zbydou penizky na ostatni veci!
14. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz
jo zazit to máš náhodou fajn, já teda očekávám kdy matka začne brát krámy útokem a klidně ať bere já budu ráda :grinning:
14. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahojky, přeji krásnou sobotu.
Hločiny myslím že můžete být v klidu, mám jen jedny jediný ponožky pro mimi, které jsem dostala k nákupu spodního prádla pro sebe. :slight_smile: Pokojík už máme vymalovaný tak ve volné chvilce vložím foto.
Kolem sebe nemám žádnou těhulku takže pokecat můžu jen tady s váma. Jsem za to mooooc ráda.

A co se týče doktorů, tak u obvodní jsem ještě nebyla a k zubaři se nechystám byla jsem v říjnu, tak čekám až to bude půl roku od poslední kontroly.
14. únor 2009 v 17:36  • Odpověz
Holky, já nakupuju plínky:slight_smile: oblečení zatím žádný, jen jsme dostala bodýčko od kamarádky a pak mám jedny ponožtičky - ty byly jako dárek u těhotenských kalhot (tehotne.cz):slight_smile: Ale už mám několik kousků plenek a kalhotek (pojedu v látce) :wink:
14. únor 2009 v 18:53  • Odpověz
katwind taky budu látkovat, ovšem musim se v tom nejprv zorientovat :grinning:
14. únor 2009 v 18:54  • Odpověz
achal, no já to 14 dní studovala a jediné, co jsme zjistila je, že potřebuju zkusit všechno:grinning: Ale jako jestli neznáš, doporučuju zlaticko.cz, kde jsou i návody na skládání, návody na pletení případně šití:wink: Já teda bohužel šikovná nejsem, ale babička a teta ano:grinning:
14. únor 2009 v 18:56  • Odpověz
ale je to dřina s ezorientovat, to jako jo:wink: ale mám bambusový kalhotyk a achla, jsou strašně nádherný, příjemný, měkoučký:wink:
14. únor 2009 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.