• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
no já snad pojedu z jara k jedný známý do Prahy a ta má s látkováním bohatý zkušenosti takže mě proškolí, protože jediný co mě odrazuje tak to jak je to šíleně drahý, takže aby mi řekla kolik a čeho a předvedla hlavně v praxi
14. únor 2009 v 18:59  • Odpověz
Tak to já budu na jednorázových. Ze zkušeností mé sestry. Nejlepší jsou pampers (velmidrahé), super jsou s obrázkama z tesca (v těch je neteřinka nejvíc spokojená) a nejhorší zkušenosti máme s hugies (trhají se)

Na látkové nejsem, už jen kvůli tomu žehlení - nesnáším ho :dizzy_face:
Ale je fakt že uvažuju nad koupí sušičky to by mi usnadnilo spoustu práce, dostala jsem ty nejlepší recenze.
14. únor 2009 v 19:34  • Odpověz
no, my jdeme urcite do jednorazovek, maximalne kdyz bude mit prcek problemy s kyclickama, tak mu na tu jednorazovku budu davat latkovku
Holky, my do toho dneska praskli a poridili komplet vybavicku na krmeni, koupili jsme parni sterilizator, ohrivac lahvicek, odsavacku na mlicko, 4 lahvicky, kartac na lahvicky a 2 dudlicky :slight_smile:
14. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
rekli jsme si, ze od ted kazdy mesic proste neco vetsiho koupime, aby jsme to pak nekupovali vsechno najednou
14. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Ahojky, tak jsme se vrátili z oslavy :grinning:
Manža už leží a zítra mu asi nachystám česnečku. Má jí jako z praku.
Dítko bylo u babičky a samý dobrý recenze. Doma zkontroloval hračky, jestli jsou na svým místě a do pyžámka a šupky do pelíšku.
Já jsem fit, vypila jsem asi 2,5 litru minerálky :grinning:

A manža se vsadil s bratránkem o pohlaví mimča. Že prý když to bude holka, tak platí bratránek a za kluka cáluje ožíračku manžílek. Docela mě vyvedl z míry, protože mi na jistotu řekl, že uhodl každý svoje dítě a já budu mít kluky. A já že ne, že to bude holka. Tak do mě ryl, že mě zviklal a už si na 100 % nejsem jistá, že ve mě roste holčička. No a teď se nemůžu dočkat velkýho ultrazvuku ve 20.týdnu, abych se dozvěděla vo co gou :grinning:
14. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz
aktekram - dneska už s eplínky nemusí žehlit, jsou nežehlivé:wink: a máš recht, se suškou to bude na zimu super, také jí plánuju :wink:
14. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz
zehleni, nezehleni :slight_smile:, ty jednorazovky jsou pro maminku pohodlnejsi, usetri ji to asi dost prace, ale je fakt, ze je to asi drazsi nez latkovky a toho odpadu :frowning2:, ale musim rict, ze jsem uplne rozhodnuta pro ty papirovky, kdyz si vzpomenu jak mamka pri brachovi furt litala - vyvarovat, bezet povesit pradlo, sebrat, zehlit, skladat, porad do kola, tak na to asi fakt nemam, prijde mi i super, jak se a tema papirovkama nemusi resit zadny kalhotky - proste zapnes a je to!
15. únor 2009 v 08:49  • Odpověz
Já jdu na sto pro do jednorázovek, dívala jsem se na látkovky, a nijak mně to nezaujalo.

Chřipka u mně na ústupu, akorát, jak jsem teda po týdnu pořádně vstala a podívala se po bytě, tak katastrofaaaa, jak tady úřadoval přítel, tak to je mazec :slight_smile: . Ale zas má velkééé plus, že se dokázal postarat a uvařit :wink: , takže jsem ani nekřičela :slight_smile: :slight_smile:

Bobi, co manžel? Žije? :slight_smile:
15. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz
holky, však to je každého věc, já jsme přesvědčená, že látkovky jsou zdravější než papírovky a i s emi víc líbí, ale jak říkám, je to každého volba :wink:
15. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz
jasne, katwind oboji ma svoje vyhody a nevyhody :slight_smile:,ja par latkovejch taky koupim, na otirani, na rihani po jidle a pripadne na ty kyclicky, pak kamaradky rikaly, ze jsou super i ty vetsi - osusky, mimi ma prej ze zacatku tak jemnou kuzi, ze frote je na utirani po koupani moc hruby, tak ze pouzivaly ty tetra osusky
15. únor 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
Kaa manžel žije, no spíš přežívá na gauči :grinning:

Tak jsem ho dneska nechala samotnýho na léčení a vyrazila s mládětem a panímámou k babičce dojet zbytky :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak proti látkovejm nic nemám a mám kámošku, která na doma látkový a na ven jednorázovky. Já jsem taky na jednorázovejch a zůstanu u nich u druhýho.
Akorát holky těch látkovejch plen ze začátku taky budete prát a žehlit a skládat víc než dost a to můžete být jenom na jednorázovejch. Dítka totiž blinkají a slintají a špiní, takže já furt plíny vyvářela jako debílek, i když jsme byli na Pamperskách :grinning:
15. únor 2009 v 15:21  • Odpověz
no, taky si myslim, ze si pekne zavivaruju i s pamprskama a bobisku kolik jich tak mam koupit - kamaradka rikala 20 plinek a aspon 6 tech osusek
15. únor 2009 v 15:49  • Odpověz
jezis :frowning2: zavyvaruju s mekkym i, tak to je teda husty!!!! Holky, sorrry :slight_smile:
15. únor 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
Zazit já jich mám 20 a na to ublinkávání je to akorát. Osušky mám 3 a myslím, že stačí. Ty se každý den neperou a vydrží dýl než jeden den. Stejně je potřebuješ jenom na ten začátek a až povyroste, tak vyfásnou svojí osušku a je to :wink:
15. únor 2009 v 17:14  • Odpověz
dik za rady :slight_smile: , clovek fakt nikdy nevi, napsala jsem si predbeznej seznam i s predbeznejma cenama a je to maso :slight_smile:, budeme holt porizovat veci postupne, protoze kdyby jsme to pak meli koupit vsechno najednou v srpnu, tak by to bylo uplne sileny
16. únor 2009 v 07:32  • Odpověz
autor
jestli máš na mysli ty plenkový ošušky, tak se pohybujou mezi 70-80 korunama. Alespon pred 2 roky to tak bylo, ted nevim. Ale i tak je to za vsechno pálka. Já jsem fakt ráda, že budu mít prcky takhle za sebou a nestacila jsem vsechno zlikvidovat, jinak by mi hráblo :grinning:
16. únor 2009 v 08:13  • Odpověz
Holky, ahojda, když já mám tím nakupováním furt takový dilema... nechci nic kupovat moc brzo... a zároveň pak za dva měsíce enchci koupit všechno, pač na to nebudu mít :slight_smile: děláte si seznam? Hmm, abych na něco nezapomněla žejo?:slight_smile: Safra, je to věda :grinning:
16. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
ne, ja bobisku myslela jako celkove :slight_smile:, 70 kc nas nevytrhne, ja mluvila o cely vybavicce :slight_smile: , udelala jsem lehky odhad a vychazi mi to na 70, ale tisic :slight_smile:
16. únor 2009 v 16:19  • Odpověz
jo, jo, katwind dostala jsem seznam od zkusenych maminek a budu si odskrtavat :slight_smile:, abych na neco nezapomnela, vim, ze se nema nakupovat brzo, ale nakupovat to pak behem dvou mesicu se mi fakt nechce - za prvy je toho fakt strasne moc (nemame nic - budeme muset vsechno koupit) a tolik penez najednou bude ranec - takhle kdyz je to rozplizne do pul roku, tak se to v rozpoctu spis ztrati :slight_smile:
16. únor 2009 v 16:21  • Odpověz
s manzou jsme se dohodli, ze proste kazdy mesic neco vetsiho nakoupime - nejdriv budeme kupovat veci, kde se nemusi resit barva :slight_smile:, viz sterilizator a spol tento mesic :slight_smile: a pak budeme kupovat veci, ktery uz pak vyzadujou znalost barvy :slight_smile: , i kdyz stejne chceme kupovat spis neutralni veci - za prvy se dr nemusi trefit a pak bychom to chteli uzit i na druhyho prcka
16. únor 2009 v 16:23  • Odpověz
Zazit: zkus nám trošku odkrýt ten seznam, jsme některé taky poprvé těhu a zkušenosti jsou jen a jen přínosem. Já jsem začla výbavou pokojíku, postýlka - půjčená, komoda - nová, bude sloužit i jako přebalovák, a objednali jsme velkou šatní skříň ať se vše schová. Na miminko jsem nekoupila ještě vůbec nic.
16. únor 2009 v 17:19  • Odpověz
Ahoj holky já neodolala a v tescu jsem dnes koupila dvě bodýčka :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak teda žádnej seznam nemám, takže Zazit zkus napovědět :grinning:
16. únor 2009 v 17:30  • Odpověz
zazit, jako teď sis nahrála holka, chci tvůj seznam!:slight_smile: sterilizátor - co to je ana co?:slight_smile:)) No prostě vidím, že bez seznamu ani ránu, holky, chci seznam!:grinning:
16. únor 2009 v 17:38  • Odpověz
holky, poslete mi emaily :slight_smile: rozeslu ze svyho pracovniho :slight_smile:
16. únor 2009 v 17:49  • Odpověz
sterilizator je na sterilizaci lahvicek a dudliku, je to proste takova vec do elektriky - parou ti to za par minut vysterilizuje lahvicky a dudliky
16. únor 2009 v 17:50  • Odpověz
i já chci seznam, mail v IP :grinning:
16. únor 2009 v 18:01  • Odpověz
achalteke, seznam ti pristal v emailu :slight_smile: , teda snad :slight_smile:
16. únor 2009 v 18:08  • Odpověz
Zuzko fakt dobrý, něco vynechám a něco přidám, ale fakt výbornej seznam pro orientaci. Ještě jednou děkuji :wink:
16. únor 2009 v 18:20  • Odpověz
Holky co berete za vitamíny? Já beru Gravital, ale teď mi dochází a vyzkouším Elevit (všude je hrozně vychvalován) - já ho dnes koupila za akční cenu :wink:
16. únor 2009 v 18:29  • Odpověz
brala jsem calibrum babyplan, ted mi manzilek a lekarny prines mamavit a pak mi jeste dones marinq, je to v podstate rybi tuk v kapslich
16. únor 2009 v 18:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.