• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
achal, já mám gravital, ten mám dle dr brát obden a pak mám klasickou listovku (tu na předpis), tu mám brát každý den :wink:
16. únor 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
já mám mamavit :wink:

Holky já ten sterilizátor ani neměla u prvního. Stačí lahvičky za čas vyvařit ve vodě a pak umýt normálně jarem. Krom dudlíků, ty jsem hodila ho hrnka a přelila vařící vodou z konvice. Za chilku vyndala a jelo se dál :grinning:

Jinak bacha na to, aby jste mimi nestranili až moc od bacilů, protože si jinak nevytvoří svojí imunitu. Hodně to píšou i doktoři ve článcích. A není nad to, když příjde miminku dát pusu starší sourozenec (pes) :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 08:17  • Odpověz
Bobísku kolik se pořizuje tak těch dudlíků a jaké?
17. únor 2009 v 08:27  • Odpověz
bobisku, urcite mas s tema flaskama pravdu, sterilizator jsme poridili kvuli cestovani - jsme docela akcni a hodne cestujeme a chceme v tom pokracovat i s prckem a nevim moc, jak bych nekde v hotelu vyvarovala flasky, takhle mrsknem sterilizator do zasuvky a budou cisty flasky i dudliky
17. únor 2009 v 08:34  • Odpověz
achalteke, dudliky jsou podle veku mimca, vubec me to nenapadlo :slight_smile:, ale prodavaj 0-3m a tak dal a co jsem koukala, tak prodavaj silikonovy a latexovy, ale ktery jsou lepsi, to fakt netusim :cry:
17. únor 2009 v 08:36  • Odpověz
aha tak já koupí od každýho nějakej a ty savičky na lahve jsou taky nějaký spešl?
17. únor 2009 v 08:37  • Odpověz
prosim te, to je prej taky desna veda :slight_smile:, chce to aby propoustely, co nejmin vzduchu, aby se do mimisu nedostal a pak nemely prdiky a koliky, prej jsou dobry avent lahve a pak nejaka znacka, co prej uplne simuluje prso, takze i kdyz uz pak prikrmujes, tak si prcek neodvykne na kojeni, jmenuje se to tusim tommee tippee nebo tak nejak, mam v tom gulas :slight_smile:
17. únor 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahojky, v tescu prodávaj sterilizátor na láhve do mikrovlnky, sestra si ho loni koupila a ani jednou nepoužila.
Dudlících je určitě rozdíl, u nás jsou zakázaný v porodnici (dokáží ho vyhodit do odpadků když ho vidí), takže koupím až domů dva a tři kousky.
Flašky jsou dobrý od firmy avent (nebo tak nějak), ale víc uvažuju nad plastovýma než skleněnou.
17. únor 2009 v 08:44  • Odpověz
aventky jsou plastovy :slight_smile:

sterilizator do mikrovlnky by mi byl v hotelu asi dost na prd :slight_smile:, sterilizator urcite potreba neni, na druhou stranu mamince ulehci praci a kolegyne vcera licila kolik flasek "prevarila" a znicila a ja se svou sikovnosti bych na tom nebyla lip :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , jsem fakt neobycejne manualne zrucna
17. únor 2009 v 08:48  • Odpověz
holky, mne bylo ted posledni dobou tak dobre a dneska hnus - na zachode travim skoro cely rano, jeste, ze mam home office, akorat odpo jdu do poradny, tak doufam, ze se zlepsi
17. únor 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem po druhy poradne, vsechno v poradku, tlak nizkej, kila nahore 0
17. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahojky, zazit jsi na tom stejně jak já. Myslím že i profesí jsme na tom podobně, já pracuji u Santanderu.
Mě taky už dlouho nebylo špatně, ale dost mě v podvečer bolí hlava, možná nízkým tlakem. A taky se 2x v noci budím na wc. Dnes jsem se vážila a mám o půl kila míň než jsem zjistila že jsem těhotná. Takže s kily zatím nic moc, ale mamka mě strašila že mi v poradně vynadají že nepřibírám. Tak se nad tím zamyslím.
17. únor 2009 v 17:36  • Odpověz
V mém albu máme aktuální tabulku, tak písněte, co budeme doplňovat dál.
A taky bych vás chtěla poprosit a váš názor jak vypadá náš pokojík ??? Nepřehnali jsme to trošku??? :wink:
Díky :dizzy_face:
17. únor 2009 v 17:51  • Odpověz
marketko nevynadaj, ja taky jeste od pocatecni vahy nepribrala a to za 6 dni zacinam 4. mesic a pani dr nic nerikala, naopak, rikala, ze je to dobre, ze pribirat se nema moc ze zacatku
17. únor 2009 v 18:06  • Odpověz
jdu obhlidnout pokojicek, jsem moc zvedva :slight_smile:
17. únor 2009 v 18:07  • Odpověz
zazit: já jsem dnes 11+4tt ale utíká nám to, že?
Sleze sníh, rozkvetou kytky a začnou horka, za chvilku se budeme válet s baťůžkem na břiše :grinning:
17. únor 2009 v 18:12  • Odpověz
tak marketko :slight_smile:, do tabulky pridavam vel. mimi ve 12 tydnu byla 9,5 cm

a pokojicek je krasnej, maly mimi maji radi vyrazny barvicky a krtecek je proste boz i ! ! ! ! kam se hrabou mickey mouseove :slight_smile:, krtecek je proste klasika
17. únor 2009 v 18:12  • Odpověz
Zazit gratulka k poradně!
Markét pokojíček moc pěknej, takovej by se mi taky líbil - opravdu moc pěkný. Já taky ještě nic nepřibrala a mudr mě za to pochválil :wink:
Ať už je jaro.....já se tak těším až se budu válet u záhonků :dizzy_face:
17. únor 2009 v 18:15  • Odpověz
Jo všude byli jen medvídci pů, barbie, auta a spiderman.
Dalo to fušku krtečka sehnat... děkuju hned mi je veseleji.
Údaje doplním...
17. únor 2009 v 18:15  • Odpověz
Achalteke: u záhonků??? :slight_smile: Co se bude pěstovat? Zelenina na zimu pro mimi???
17. únor 2009 v 18:17  • Odpověz
jo na podzim jsme koupili zahradu a tak zkusíme nadšeně pěstovat zeleninku, já se tedy nebudu moc ohybat tak si představuju, že budu ležet mezi záhonkama a plet, jako uzenář ze Slavností sněženek :grinning:
17. únor 2009 v 18:19  • Odpověz
ja se pridavam - at uz je jaro!!!!! co to je ted zas venku :( mraz a snih, ja uz to nechci :(, super je, ze uz je v pul sesty normalne krasne videt - jeste to teplo!!! strasne se tesim
17. únor 2009 v 18:21  • Odpověz
My máme u domu obrovskou zahradu a každý rok moooc zatravňujeme. Pěstujeme jen tak něco na chuť - rajčata, hrášek, mrkev, ve skleníku okurky salátovky. Jinak stromy, bazén a za rok pískoviště, skluzavky ....
17. únor 2009 v 18:25  • Odpověz
já jsem jako happy, že nemusim každý ráno a večer škrabat auto :grinning: a přijde mi, že letos je ta zima nějaká dlouhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 v 18:28  • Odpověz
mne prijde zima dlouha kazdej rok! Nemam zimu rada, mam ji rada jen kdyz jsem na horach!
17. únor 2009 v 18:48  • Odpověz
já mám zimu docela ráda - běžky, lyže (lyžašský areál mám za barákem) a vyjížďky na koni v čerstvým prašanu :dizzy_face: prostě věci který teď nemůžu....jen nesnáším řízení v zimě :confounded: a teď jak jsem doma se to táhne ta zima jak nudle :confounded:
17. únor 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
čusik, vracim se k těm dudlíkům.
Já jsem pořídila pro Dádu od Nuka, protože jsou tvarovaný na pusinku a nedeformujou dásně a patro. Je to dobrá značka. Ale miminko si stejně vybere svůj dudlik samo. Kamarádka furt zkoušela, až jí malej vzal takovej ten starej komunistickej kulatej, co vypadal jako kopretinka :grinning:
17. únor 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky, jen v rychlosti písnu, dnes jsem byla také v poradně, byl to krásný zážitek :wink: Jak s etam otáčel, mával, krásný! Jinak ta váha, já mám dole od začátku těhotenství 6 kilo a pan doktor mě teda už dnes moc nepochválil... prý se mám snažit jíst a pít aspoň něco... Jinak jsem 11+4 a už víme pohlaví :wink: teda ne jistě, ale říkal, že tak na 70%, tak uvidíme, zda se seknul nebo ne, prý nejjistější to je v tom 20tt :wink:
a s jarem souhlas, už aby bylo, já tady dnes úplně zapadala, takže zítra musím k dr autobusem :frowning2: A dudlík NUK mám v tom prenatálním kufru, tak jsem ráda bobi, že jsou dobrý recenze :wink:
17. únor 2009 v 19:48  • Odpověz
ahoj holky, jak to dneska jde ? V Praze je nechutna zima, ale pochybuju, ze to jinde bude lepsi!
18. únor 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
Katwind a co to bude????? Ty nás tady navnadíš a nic nenaznačíš? Já si tipuju kluka :grinning: , je to tak? A s tou váhou mě pěkně ...... štvete. Jak to, že já jsem jako bečka a kilečka lezou nahoru a to fakticky se nějak moc nepřejídám :unamused:
18. únor 2009 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.