• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Katwind gratuluju k úspěšné kontrole, a na co mimís vypadá? Ty jo 6 kilo dole? To je dost....tak dlabat a dohánět to :grinning:

Zazit u mě dnes válecí den, ale teď se jdu strojit a máme s kolegama z práce spicha v Krumlově a uděláme si takový malý tah :grinning: nicméně ze 4 lidí jsme 2 těhule, tak to bude spíš obrážečka čajoven :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 15:28  • Odpověz
taky jsem si rikala, ze nas katwind naladi a pak zadna info!

bobisku, neboj, oni nam kilecka zacnou taky pekne skakat a brzo te dostihneme a mozna i predstihneme, dr vcera rikala, ze od toho 15 tt to prej zacne pekne rust :slight_smile:
18. únor 2009 v 15:28  • Odpověz
Bobis kolik máš nahoře?
18. únor 2009 v 15:29  • Odpověz
tah s dzusikem a cajickem :slight_smile: , jo, jo, to znam :slight_smile: , tak si to pekne uzij, dobry na tom je, ze z toho rano neboli hlava :slight_smile:
18. únor 2009 v 15:29  • Odpověz
jo nějaká večeře, nějakej čaj, džus a večer domů, chtěli jsme dát i kino, nicméně s mým častým čůráním by to byl asi vopruz
18. únor 2009 v 15:30  • Odpověz
ja furt nevim jestli uz mam vyrazit na nakup tehu obleceni - ja vubec nevim, jak to mam jako koupit velky - bricho je fuk - tam je ten pruznej pas, ale jestli si nechavat prostor i pres zadek a stehna nebo si to koupit normalni, zas bych nerada nosila pytel, na druhou stranu si nechci kupovat patery tehu gate - co pak s tim ??? jak jste to udelaly nebo udelate ?
18. únor 2009 v 15:31  • Odpověz
mne to curani nejvic vadi v noci, ja driv vubec nechodila a ted je to na prd - jak je zima, tak je preci jen v byte vetsi chladno nez pod perinkou - takze me to vzdycky komplet vzbudi a pak nemuzu usnout :frowning2: , je to opruz, driv chodil jen manza, ted chodime spolu :slight_smile: , ja prvni a pak se v chodbe potkavame pri stridani :slight_smile:
18. únor 2009 v 15:34  • Odpověz
no já čekám až mi začne růst půpo, většinu kalkot mám s elastanem a zatím není problém i když citím, že tak měsíc, dva a budu narvaná. Až bude nejhůř vyrazim do HaM a mám v plánu jedny těhu džíny a nějaký tříčtvrťáky, vršky zatim řešit nebudu, ale koupim si nějakej ten pěknej barevnej těhu pás - nejvíc se mi líbí s nápisem : my mom, my castle :grinning: nebo: 9 months all inclusive :grinning:
18. únor 2009 v 15:36  • Odpověz
holky, ja jsem tak rada, ze jsem konecne tehu (preci jen jsme cekali 2,5 roku), dneska jsem byla na obede s bejvalou kolegyni a ona s manzelem cekaji na umele oplodneni a hrozne se jim to tahne - furt jim do toho neco prichazi - nejdriv ma antibiotika ona, pak on, pak neni misto, nevim co jeste, bylo mi ji hrozne lito, snad uz jim to taky brzo vyjde!!!!
18. únor 2009 v 15:37  • Odpověz
ahoj holky, můžu se přidat do klubu??tak tohle // jsem viděla přesně na Štědrý den, manža byl rád, ale první těhu se nám nevyvedlo a tak zatím moc neslavíme a ani nic nenakupujeme. Vidím ale, že vy jste v nakupování v plným proudu.
Mě kila jdou nahoru (teda zatím 2), ale stejně se utěšuju, že to jsou ještě ta vánoční a ne z těhulkování.

zazit: mě ségra radila, že porostu jen o jednu velikost nahoru, tak nevím, jestli věřit :sunglasses:
18. únor 2009 v 15:37  • Odpověz
sasanko vítej v klubu :grinning: :grinning: máme společný termín :wink:
18. únor 2009 v 15:38  • Odpověz
jo zazit to znám, my jsme měli jít do CARu v březnu a počítám, že pak hned IVF
18. únor 2009 v 15:39  • Odpověz
tak 9 months, all inclusive je fakt hrozne vtipny :slight_smile: a hodne pravdivy :slight_smile: , stejne to tam maj ted nejlepsi :slight_smile:

no ja jsem taky rikala, ze jeste pockam, ja uz teda nejaky kalhoty, ktery byly pred tehu opravdu tip top nenosim, ja je zapnu (rano), ale jakmile se najim pres den, tak me zacnou tlacit a nemam z toho dobrej pocit, ze mi to na mimi tlaci, pak mam nektery vetsi, takze ty jeste uziju, no planuju tehu gate poridit, co nejpozdejs to pujde, odhaduju to jeste tak na mesic, ale mozna je to naivita :slight_smile:
18. únor 2009 v 15:39  • Odpověz
já vím, už dlouho Vás čtu, no přiznám se, že od začátku, ale neměla jsem odvahu napsat, protože je to u mě pořad nejistý :unamused:
18. únor 2009 v 15:40  • Odpověz
mám asi troje kalhoty od reejoice (moje oblíbený) a ty mají naštěstí pružný pás a v těch to asi odchodím na jaře - doufám
18. únor 2009 v 15:42  • Odpověz
sasanko ahoj! moc drzim palce, aby bylo vsechno v poradku - kdy jdete na prvotrimestralni screening ?
18. únor 2009 v 15:42  • Odpověz
sasanko to naprosto chápu, v tvém případě bych taky neměla tolik odvahy o to víc ti moc přeju ať vám to tentokrát vyjde a můžeš se den ode dne radovat o něco víc :wink: :dizzy_face:
18. únor 2009 v 15:43  • Odpověz
achalteke, to mas dobry, ale ja bych asi v rejoice gatatkach do banky chodit nemohla :slight_smile: , to by me asi ani pres vratnici nepustili :slight_smile:
18. únor 2009 v 15:43  • Odpověz
tak na záchod taky chodím každý večer, dokonce vyždycky před cestou do města, ale co sotva zavřu dveře a ujdu pár kroků tak se mi strašně chce a já pak hledám ve městě WC, no děs běs
18. únor 2009 v 15:44  • Odpověz
zazit chi chi :grinning: :grinning: :grinning: to věřim, v bance by to vypadalo fakt komicky :grinning: :grinning: :grinning: já je naštěstí do práce mohla, ale spíš díky tomu, že pracuju tak trochu v outdoorovém prostředí :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 15:45  • Odpověz
na druhou stranu mne prijdou vic nez kalhoty pohodlny takovy ty ruzny satovky - prdnes do toho triko nebo kosili, kdyz chces bejt za damu, a nikde nic netlaci nic - ted je blby, ze je na ne zatim fakt zima, ale rikala jsem si, ze na jare si nakoupim jeste tak 2, 2 mam doma a budu kombinovat ruzny trika a pak si chci na uplny jaro koupit leginy pod kolena a na to par nejakejch peknejch dlouhejch volnejch kosil a bude
18. únor 2009 v 15:46  • Odpověz
díky no příští týden jdu na běžnou kontrolu po 4 týdnech a na screening 13+4 takže na poslední chvíli
jo sasanko já počítám, že než dojedu do Krumlova budu někde aspoň dvakrát stavět a svlíkat se v tý kose :angry:
nic holky, jdu se šlehtit a večer nebo zítra navi :wink:
já taky uvažovala jen o legínách a šatkách, no pokud bude horko
18. únor 2009 v 15:47  • Odpověz
horsi je, ze si asi budu muset koupit i nejaky kabatek na jaro - mam samy vypasovany s paskem :frowning2: , ale jak jsem tak koukala po kramech - tak ted je dobra moda - i v normalnich obchodech maji pekny veci, ktery se pri tom daji pouzivat jako tehu
18. únor 2009 v 15:48  • Odpověz
no já si vyšla na výlet a musela v tom mrazu vytahovat svoji pr...ílku u křoví, no sledovat mě úchyl, tak si myslí, že se mu nabízím :grinning:
18. únor 2009 v 15:49  • Odpověz
no sasanko, to vas teda napinaji!!! my byli hned v 11 tt + 3

neboj, urcite bude vsehcno v poradku, vsude se pise, ze kritickejch je prvnich 12 tydnu a to uz koukam mas temer za sebou!!!!
18. únor 2009 v 15:49  • Odpověz
no to sice mám, ale byla jsem naposledy na kontrole v 8+6 a na další jdu až za ten týden, takže docela dlouhá doba a to víš, jsem doma a strašně se sleduju, roste mi břicho???bolí mě prsa??? atd.. no prostě žádná sláva to čekání na kontrolu, ale musím se udržovat v pozitivním myšlení jinak se zblázním
18. únor 2009 v 15:53  • Odpověz
achalteke, pekne si to uzij :slight_smile: a at je zastavek co nejmin :slight_smile:
18. únor 2009 v 15:54  • Odpověz
dali ti videonahrávku?? řekli i pohlaví???
18. únor 2009 v 15:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.