• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
achalteke: teda stastnou cestu bez zastávek :slight_smile:
18. únor 2009 v 15:56  • Odpověz
a mas teda rizikovy - budes na neschopence doma cely tehu, jo ? no, na to je to sledovani sebe sama blby, ja byla doma 14 dni hned nejak ze zacatku (tusim tak 6. a 7. tyden) a neustale jsem se sledovala, ted kdyz chodim do prace, tak uz to vubec neresim, protoze na to nemam cas!
ale oni ty kontroly jsou asi takhle normalni - vcera jsem byla na druhy poradne a priste mam prijit az za mesic, ja jsem rada, co bych tam taky furt lezla, ze ?
18. únor 2009 v 15:57  • Odpověz
ne nejsem na rizikovým, jen teď jsem se nechala napsat, abych se vyhla všem těm nemocem a ukončila tak první trimestr, ale doufám že se za týden vrátím do práce

a ty prohlídky jsou asi tak fakt běžný, jen já jsem netrpělivá
18. únor 2009 v 16:00  • Odpověz
videonahravku nemam a ani pohlavi zatim nevime :slight_smile:

videonahravka se porizuje z toho 3d ultrazvuku, ne ? tohle delali na beznym ultrazvuku, pani dr nam pak udelala fotky prcka

zrovna jsem o 3d utz s doktorkou mluvila - k cemu to vlastne je dobry, jestli to ma nejakej medicinskej efekt - jetsli na tom je videt neco vic nez na tom klasickym - protoze vysetreni 3d utz ti neplati pojistovna, je to nadstandard a platis si to sam (nevim jak v okoli Prahy, ale v Praze je to peknej business - chteji za to 1 200 Kc) no a dr rikala, ze je to jen pro rodice, ze vidi mimiska plasticky a ze vidi oblicejicek - no, videla jsem fotky kamaradky z 3d utz z 20 tt (ma se pry chodit mezi 20 a 24 tt) a mela tam takovyho mimozemstanka - oblicejicek se stejne zmeni, kdyz jdes na vysetreni ve 20tt a rodi se ve 40 tt :slight_smile:, nevim, zrovna to s manzou resime, jestli na to jit nebo nejit, jestli to neni jen dalsi zpusob, jak z natesenej rodicu vytriskat zas nejaky prachy :slight_smile: , na druhou stranu jsem si rikala, ze pak mas od dalsiho dr potvrzeni pohlavi - no uvidime
18. únor 2009 v 16:03  • Odpověz
já viděla od kamarádky je fakt, že dítě vypadá jak mimozemšťan, ale zase bylo to nádherný, no nevím, já bych možná do toho šla, no první dítko, je první dítko. A pohlaví? me oficiálně je jedno co to bude a ani bych to nepotřebovala vědět, ale manža je zvědavý
18. únor 2009 v 16:06  • Odpověz
tak to je dobry, ze nemas rizikac, ja to teda beru podle sebe - ja bych bejt doma fakt nechtela - silene bych se nudila, takhle mam povinnosti, jsem mezi lidma a tak :slight_smile: , proste jsem rada, ze muzu chodit do prace
18. únor 2009 v 16:07  • Odpověz
no já se už taky těším do práce, ale mám stejně vycházky a v práci jsem skoro obden, asi patřím mezi workoholiky
18. únor 2009 v 16:08  • Odpověz
kazda nastavajici mamka to ma jinak, nektera je rada, ze je doma, ale ja bych se doma zblaznila, snasim tehu uz ted fakt dobre (tuk, tuk), tak nevim, co bych delala doma a na materskou hodlam nastoupit az tech 6 tydnu pred porodem a pri my nature se budu nudit i tech poslednich 6 tydnu :slight_smile:
18. únor 2009 v 16:12  • Odpověz
i kdyz to asi ne - to uz asi budu rada, ze jsem rada :slight_smile: , budu jak tank a funet jak sentinel pri kazdym kroku :slight_smile:
18. únor 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
Achalteke k tý mojí váze :sweat_smile:
Já mám období, kdy fakt cvičim a jim zeleninku a pak mám 70 kilčo, jenomže to vždycky vystřídá období, kdy narostu do velkých rozměrů a to je pak tragédie.
Už jsem to řešila i se svým doktorem přes štítnou žlázu. Ten mi napsal prášky (dost drahý) , pohohly a když jsem je přestala zobat a stravu zanechala, tak jsem šla stejně nahoru. Mám k tomu sklony a ty hormony od štítule mi taky nepomáhají. Když si stoupnu na váhu, tak tam mám 90 jak vyšitou. Před těhu po Vánocích jsem měla 87 a v například v létě 75. Nikdy jsem nebyla hubená, ale těch 70-75 mi vyhovovalo. Jenomže teď se valim zase jako prase neandrtálský :frowning2:
18. únor 2009 v 16:15  • Odpověz
bobisku, kdyz ted stejne zadnou dietu drzet nemuze a prasky brat uz vubec ne - ono to i s jarem zacne bejt lepsi - budeme vic venku a bude vic pohybu a tolik to nepoleze nahoru

hele po tehu zalozime klub na hubnuti :slight_smile: - budeme se motivovat - dame vahu po porodu a cilovou vahu a budeme se podporovat a uvidis, ze to zas na tvejch vytouzenejch 70 sleze - taky, aby neslezlo, kdyz budes skakat kolem dvou prcku najednou!
18. únor 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
No snad máš pravdu a pak to zase půjde dolů. A v létě to bude samej meloun a okurka, tak to bude taky lepší. Já už jsem z tý váhy nešťastná a manža mě moc nepodporuje.
Minulý týden mi řekl, že bych měla začít držet dietu. Vůbec mu nedošlo, že to teď nejde.
Cítím úplně, jak jsem pro něj nepřitažlivá. A po pravdě řečeno se nelíbim ani sama sobě.

Takže hned po kojení začnu twigovat :wink:
18. únor 2009 v 16:24  • Odpověz
no to zacneme asi vsechny :slight_smile:

teda manza neni moc taktik :slight_smile: , nic si z toho nedelej, ted je nejdulezitejsi prcek a aby byl zdravej!!!
18. únor 2009 v 16:40  • Odpověz
Bobisku - neboooooj, nejsou tady jen všechny hubený těhule, co ještě nic nepřibraly(jak to jen děláte???!!),
ale taky JÁ :grinning: :grinning: :grinning: - mám 3 kg nahoře a připadám si jak vorvaň - mně přítel tvrdí,že jsem pořád "stejně krásná", ale já si tak nepřipadám, když mi všechny trička jsou tak, jako bych je ukradla mladšímu bráchovi :frowning2:.
Tak buď v klidu, když budeš mít krizi z váhy, napiš mi a já tě podpořím !!!
Po porodu se chci vrhnout zase na cvičení jako dřív a zkusím i jinak jíst - já vím, co funguje a je to zdravý, všude doporučovaný, ale já na to nemám chuť. Mám chuť na banány,pečivo z listovýho těsta a ne na salátovou okurku, bílý jogurt a suchar - kupuju obojí,ale sáhnu po té horší variantě. To byl jen příklad pro představu. Tak nezoufej,
bude líp, hlavně aby mělo mimi vše,co potřebuje, po porodu začneme řešit sebe!!!
18. únor 2009 v 17:04  • Odpověz
Zdravím i hubeňoury :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 17:05  • Odpověz
Ahoj holky, díky za podporu v kontrole a tak vůbec.. ale já to pohlaví prásknu až radši v tom 20tt, přeci jen 70% teď, to furt není nic jistého :wink:
Jinak ta váha, abyste byli v obraze, já rozhodně nejsem hubeňour, takže teď po tom zhubnutí šesti kil mám 66 kilo :wink: ale měřím 158, takže jak říkám, i teď mám nadváhu, natož na začátku těhu :sunglasses:
A ta neschopenka, já jsme za ní fakt strašně ráda, protože já polovinu dne vůbec nefunguju, každých deset minut rozdýchávám a každý dvě hoďky to nerozdejchám, takže já jsem fakt šťastná za klid domova:slight_smile:
18. únor 2009 v 17:46  • Odpověz
Katwind - gratuluju ke kontrole a k chlapečkovi(?) - nedočítala jsem vše, ale jestli dr. něco viděl už teď, předpokládám, že viděl pindíka :grinning:

Upřímně tě lituju s tím zvracením, mně bohatě stačilo a stačí, jak mi je blbě a to nezvracím, maximálně se mi obrátí žaludek, zaskřehotám si a to je vše - ať je brzy líp :wink:
18. únor 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahojky,
přeji hezký podvečer. Sasanka: jsme kousek od sebe já jsem z Olomouce :slight_smile:
Katwind: gratulace ke kontrole, taky se těším na příští týden. Dělají Vám utz vnitřní nebo venkovní ???
Od kterého týdne začnou z venkovním přes bříško? Chtěla bych vzít sebou manžela ale stydí se že mu bude dělat zle když se mi pan dr. bude koukat mezi nožky. Tak ho asi ještě nechám teď doma a poptám se dr. kdy bych mohla vzít manžela sebou...
18. únor 2009 v 18:31  • Odpověz
Markétko, líbí se mi ten pokojíček- jen bych volila jinou barvu koberce(?) nebo co je na zemi, ta modrá mi tam nesedí, navíc na ní bude vše vidět :wink: takže žlutá se zelenou a krtečkama - jednička s hvězdičkou, když zkusíš dosadit na podlahu něco světlejšího (modrou bych vynechala asi i ve světlejším odstínu), tak uvidíš sama, jak vynikne ta malba. Ta tmavě modrá ji sráží.
Nezlobíš se, že to píšu na rovinu?
18. únor 2009 v 18:44  • Odpověz
Veruska: určitě nezlobím, víš o je to podkladový koberec a nakonec jsme tam vrátili vyčištený ten původní. Je to ruční práce smyčkový koberec tak myslím že na něm bude i tepleji, taky se to barevně změní s nábytkem. A hlavně až se na podlahu rozloží všechny ty sedačky houpačky hrací deky a hračky tak to bude úplně jiné. Kominace zelená a modrá fakt nejde moc do sebe. :slight_smile:
Zatím jsem do jednoho rohu vrátila 2 stoly a 2 skříně (abych měla kde pracovat aspoň do června) a do druhého postýlku, jinak je prázdno. Čekáme na skříň a přebalovací pult, oba budou až koncem března. Až to bude hotovka zase se pochlubím :slight_smile:
18. únor 2009 v 18:53  • Odpověz
akte - dělal mi teď ještě pochvou, ale za dva týdny mám přijít znovu a to bude prý už ten břišní :wink:
18. únor 2009 v 18:53  • Odpověz
marketko, delaji uz ten pres brisko, neboj, manza se mnou byl i na jednom vnitrnim :slight_smile: a nevadilo mu to, byl rad, ze tam byl, ale ted uz mi 2x delali "venkovni" pres brisko :slight_smile:
18. únor 2009 v 19:31  • Odpověz
akte, souhlas, malba zdi i bordura jsou super, na zem bych volila taky něco světlejšího...ale jak říkáš, dá s etam spousta věcí pak, takže pohodka, ono se to pak nábytkem a vším úplně změní... :wink:
18. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj holky, no vy jste teda ukecanky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
U nás vše ok, akorát dneska mně přepadla taková nevolnost, že jsem myslela, že si v práci obhodím pc, ale nakonec to dobře dopadlo. Šéfka už se mně dnes ptala, kdy jdu na mateřskou, tak jsem řekla, že se budu držet v práci dokud se nerozpadnu :slight_smile:

Zítra pádím ráno na ekg, a za 14dní poradna.

Holky, o tom přibírání ani nemluvte, už mám nahoře 4kila, kdybych neměla tu chřipku, tak mám tak 5 :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Mám pocit, že mi to nějak leze do stehen, teď jsem taová rozblajzlá, a když jsem to říkala příteli, tak mi říkal, že jsem šťavnatá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Tak je to asi ještě dobré :slight_smile: :slight_smile: , ale já se cítím jak prase.
Oblečení zatím vytahuju starší (podařilo se mi vloni zhubnout, tak to jsou staré zásoby), ale už mně to tlačí do břicha, tak za chvílu vletím na těhu gatě.

Zazit: můžu poprosit o ten seznam? Adresu už ti hodím do IP. Děkuji. A nestraš prosím tě, že 70tis., to kdyby viděl přítel, tak ho raní mrtvice. :wink:
18. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz
A zapomněla jsem pozdravit, ahoj sasanko :slight_smile:

Holky mějte se pěkně a ahoooj
18. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
Kaa - to máš dobrý, mně se podařilo loni přibrat :grinning: :grinning: :grinning: a teď to na hubnutí(doufám) taky nevypadá, tak třeba ten rok 2010 bude hubenější :sunglasses:
18. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz
Verusko, mi se podařilo vloni shodit 18kg, pak jsem po dovolené do vánoc přibrala 8kg a teď 3kg.
Už to mám odzkoušené, jak se cítím s velkým zadkem, teď ještě přibude pupek :slight_smile: , ale až dokojím, tak doufám, že něco bude dole a zbytek doladím dietkou a budu zase kost. Ale až tak za rok, dva :wink: :wink: :wink:
18. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz
Dobré ráno,
U nás už se taky pozoruje jestli mi roste bříško nebo zadek. Manžel je zvědavý moc na pohlaví tak mě přesvědčuje že mi vše jde do břicha aby to byl jeho vytoužený kluk :grinning:
Váha zatím kolísá, při první poradně jsem měla skoro 2 kg navíc a teď už jsem zase na začáteční váze před těhu.
19. únor 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
Holky děkuju za podporu. A máte pravdu, pak se budeme společně motivovat a povzbuzovat.
Já byla převčírem u babičky, je slepá a tak mě rozesmálo, když říkala, že musim hodně jíst polívky a hlavně jížkový a zůstat u nich až do kojení, že jsou výživný.
Měla si mě babi ošahat a určo by mi naordinovala ty suchary :grinning:
19. únor 2009 v 09:17  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:, preju dobre dopoledne z Prahy, nejak nam tu zase prituhlo :frowning2:
19. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.