• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
autor
Ahojky, tady je taky klendra jako v Rusku :confounded: :slight_smile: .............. asi všem zamrzl počítač :wink:
19. únor 2009 v 17:06  • Odpověz
:slight_smile: asi jo :slight_smile: , ja uz chci jaaaaaroooo, ale podle predpovedi bude Rusko min do pristi stredy :frowning2:
19. únor 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
já taky slyšela, že celý únor je sněhovej a sluníčko začne hřát až tak 2.týden v březnu ........ taková doba :angry:
19. únor 2009 v 17:21  • Odpověz
ahoj holky, ještě budeme v létě při 40 C ve stínu vzpomínat, jak dobře nám bylo v únoru :grinning: -jinak dnes finišujeme s bouracími pracemi v kuchyni a chodbě, když to zvládneme, tak zítra penetrace a v sobotu(v neděli) malování, v pondělí NT screening+kino jako odměna za tu dřinu/zvlášť přítel dře jako kůň, ale i děti a já - co můžu/ a pak přijede linař na pokládku lina, pak nová kuchyňská linka a dodělávky a pak zase budu mít normální kuchyň - kdybyste viděly, co všechno mám nakyblíkovaný v obýváku, v dětských pokojících a ložnici...děs...lahůdka bude všechno pak dát do kupy, umýt, vyprat, atd. - ale to hlavní bude už hotovo, já už chci žít zase jako normální člověk bez zaprášený hlavy
a neustálýho hledání, kde co je schovaný a přikrytý....
19. únor 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahoooooj, jak se máte? Já´už se tak těšíííím, holky, zítra je páteček a bude volno, jupííí :wink: . Dneska byli lidi trošku zlí, ale co se dá dělat.

Bobi, tak se pak na to vrhneme spolu, jo? Ať jsme ještě větší krasavice než jsme teď :wink: :wink:

Verusko, ty budeš mít novou kuchyň? To se máš. Já mám 3 roky starou, ale už by chtěla změn. Ale neříkám to nahlas, chlapi nějak nemají rádi změny a přestavby, aspoň teda ten můj ne. Hoď potom foto.
19. únor 2009 v 17:59  • Odpověz
Zazit, tak ten seznam je fakt super a nejsou tam žádné blbosti, aspoň myslím. Ještě by mně zajímalo to oblečení, co konkrétně. Já vůbec nemám představu, jak se co nosí :wink: , když mám bodýčko, tak prďolovi natáhnu třepa dupajdy? To mi připadá divné. Dala bych ponožečky a tepláčky :frowning2: , já nevím....
Bobíííí,poraď......
19. únor 2009 v 18:03  • Odpověz
verusko, jste se do toho teda pustili :slight_smile: , my mame nastesti komplet novej byt :slight_smile: , zarizovali jsme vloni, bylo to maso :slight_smile:, ted uz nam chybi jen prkotiny, ale ne a ne to dodelat :slight_smile: , ale to je tak vzdycky, proste kdyz uz bydlis a chybi detaily, tak ty uz se nikdy nedodelaji :slight_smile:

kaa, s tema obleckama - kamaradky, co maji mimisky, tak rikali, ze na to nejmensi jsou stejne nejlepsi ty overalky - proste mu das plinku a pak ho celyho obliknes do jednoho kusu - chce to ty celorozepinaci, takze se tim ridim a mamka poridila hlavne ty overalky, pak nejaky bodicka, k tomu teplacky, no a nejakej ten kabatek, bavnenou cepicku, kupujeme to v ty vel. 0 - 3 mesice, pak si koupim jednu padesatku do porodnice - ale to az budu vedet, co to bude - asi nejaky kompletek - triko, dupacky, kabatek, abych vezla pekne sladeny mimi :slight_smile:
19. únor 2009 v 18:49  • Odpověz
zazit: jj, díky, tak nějak jsem to myslela, že přežiju na overálkách, na noc nějaký chlupatý overal+spací vak, sem tam bodýčko a tepláčky a ty fuseklíky, a do porodky jsem chtěla taky nějaký set. Ješě jednou moooooooc děkuju :slight_smile:
19. únor 2009 v 18:58  • Odpověz
neni zac :slight_smile:
19. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahojky, dnes jsem měla nakupovací den, koupili jsme přebalovací pult i s podložkou.
Veruska: kuchyň je důležitá, vím co to je bydlet v tom kde se staví. Přeji pevné nervy. Skoro celý rok jsme měli doma věci v krabicích.
19. únor 2009 v 19:32  • Odpověz
Díky za podporu, těhule moje :grinning: - máme toho za dnešek plný zuby, všude bordel, prach atd. - ale to nejhorší je asi za námi - bourací práce a zadělávání děr, nerovností, předělávání elektřiny atd. - no hnus fialovej :frowning2:.
No a kuchyň bude sice nová, ale žádná zakázková práce, je to taková skládačka z prodejny KIKA - do bytovky krásná dostatečně plus nový lino, nová malba, jinak žádný novinky. Nechceme nějak zvlášť investovat, když máme v plánu během 2-3 let stavět (pozemek s parcelou máme) - byt je nájemní, takže krásný nový drahý lino tu necháme nějakému dalšímu nájemníkovi. Kuchyň ale byla fakt už hrozná, plechový skříňky, hnusný obkladačky, při představě 2-3 let doma s prckem, kdy se člověk motá pořád víceméně v kuchyni, jsme se do toho pustili. Člověk nemůže pořád čekat, "až bude to nebo ono" a žít v provizoriu, že jo :unamused: . Před pěti lety se dělal obývák a ložnice a je to jako s porodem, taky si říkáte "už nikdy více"

:grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 ve 22:38  • Odpověz
a ještě novinka - vstupuju do čtvrtého měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějak to začíná běžet šílenou rychlostí, ze začátku jsem čekala, až budu moct jít na první kontrolu k mudr. a najednou první trimestr za náma :confused: Ani se nenadějem a budem řešit kojení :grinning:
19. únor 2009 ve 22:40  • Odpověz
utika to silene, ja jdu na ctvrtej v nedeli :slight_smile:
20. únor 2009 v 07:02  • Odpověz
autor
Holky já na bodyčka nedám dopustit. Dávám spíš ty s krátkým rukávem, nebo bez rukávku a je to místo tílka. Prcek tak má krytý zádika a neprochladne. Kor když se furt vrtěj. A nezapomeňte na to, že pindísci porostou už skoro do zimy, nebo spíš chladnějších dnů. Já dávám bóďo a na něj tepláky s fustičkama. Ale když byl Dáda malinkatej, tak ležel na dece i v těch bodyčkách a na tom měl dupajdy. Overálky jsem dávala na bodo na noc, protože ti červíci jsou s nožkama neposedný a furt se odkopávaj.
Teď už dojíždíme poslední velikosti bodýček, ale ty mu dávám na ven na plínu. Doma lítá ve slípkách a tilku a učíme se na nočník. Je to horší než nově pořízený štěně, furt jsou všude loužičky. :grinning:
20. únor 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky tak jak se mate? dlouhu jsem tu nebyla tak uz tak nejak nemam prehled. Byli jste na nejake special vysetreni?

Ja jdu v pondeli do soukrome geneticke ambulance tak uvidim a ve stvrtek na biochemicky rozbor krve a za tyden na ten velky ultrazvuk.

Je to ale silene, mam z toho vseho divny pocit, kamoska porodila, mela vse v poradku vsechny testy a holcicka se narodila zdrava az na to ze na prave rucce ma jenom palecek a malicek. No brutal
20. únor 2009 v 11:36  • Odpověz
misko, to mi přijde až nevěřitelný...mně dr počítal prstíky už teď na utz, a to jsem byla 12tt... přijde mi to fakt až neuvěřitelný, že se to neukázalo dřív... Ale tak i když je to blbý...vemte si, že kdyby to triply nebo amnio nebo cokoliv ukázalo jako vadu... žít může myslím velmi hezky i tak :wink:
20. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz
No prave to mi je taky divne ale ted to z ni tahat nebudu, je rada ze je rada. Ale da se zit aj s timhle kazdopadne. Jenom vis jak, jako matka se ptas same sebe proc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doufam ze vsechny mimina na svete budou zdrava, i kdyz to neni mozne ale....
A vem si ze kdejaka fetacka ma zdrave dite, nic proti nim,ale svet je nespravodlivej.

Kat ja jdu do 11teho, kdy mi reknou ty prsty a tak? a uz mas nejake testy za sebou?
20. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
misko, já vím, ak to myslíš, musí to být šok...
Jinak já byla na kontrole v 11+4, dělal mi utz a tam na hýbavém miminku zachytil všechny končetiny a počítal prstíčky:slight_smile:) A naznačil pohlaví...ale to prý není jisté :wink:
20. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz
jinak já mám za sebou NT a pak klasický testy krve - hiv, toxoplazmóza a tak...
20. únor 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
ahojky, já jsem například ještě nebyla vůbec na krvi. Jsem sice objednaná, ale naše sestra to nějak nehrotí. Mám jít na krev 9.3 a to budu už v 15+1 podle ULZ. Je to celkem pozdě (si myslim). Když si připočtu další 2 týdny čekání na výsledky, tak se dozvim jestli je mimi v pořádku až v 17. tt :confused:
21. únor 2009 v 08:59  • Odpověz
Bobisku, mně brali krev na HIV, toxo atd. - pro mě nepodstatný, protože tohle už zjišťovali na genetice v Plzni, kde jsem byla po dvou potratech(aby zjistili, či vyloučili příčinu genetický povahy). Krev na tripple testy se u nás nabírá až od ukončenýho 16.tt, tj. 16tt+x. Na další kontrolu jdu 11.3., budu 15tt+5, tak zřejmě za pár dnů pojedu znova, aby mi nabrali krev - což mě teda taky moc netěší. Jistotu, jestli je mimi OK, ti testy z krve stejně nedají, to jedině amniocentéza a ani ta není 100%. NT screening na specializovaných pracovištích v 11-14 tt napoví, jak to vypadá, popř. doporučí amnio atd.- ale uvádí se záchytnost např. Downa 70-95 % - podle zkušeností, atd.Jenže nezjistí jiné vrozené vady, které odhaluje zase třeba amnio. Závěr: musíme VĚŘIT, že je mimi OK a jistotu budeme mít, až se narodí zdravý mimi - to mi řekl můj gynekolog a má pravdu - je to tak. Tak klídek
:slight_smile:
21. únor 2009 v 09:14  • Odpověz
ahoj holky veruska napsala jsi to moc pěkně. No každý doktor to má prostě jinak :wink:
21. únor 2009 v 09:21  • Odpověz
ahoj holky, taky uplne souhlasim s veruskou! Musime verit, ze je vsechno ok! Mne treba dr ani tripple testy delat nebude, mam za sebou ten nt screening a ve 20tt jdu znovu na nejakou velikou ultrazvukovou diagnostiku, mezitim mam jen jednu klasickou poradnu - ranni moc, tlak a asi mudr zas v rychlovce mrkne na mimi
21. únor 2009 v 09:31  • Odpověz
jinak si uzijte sobotu, my jedeme slavit k nasim :slight_smile:
21. únor 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
jo, nejspíš máš Veru pravdu. Nikdy nemáš jistotu. Tak teď se držet pravidel zdravě jíst, nealkáčovat a v pohodičce se držet a ono to dopadne :wink:

Zazit pěknou oslavu

Já měla dneska hnusnej sen, že jsem přišla o manžela. Že se chtěl rozvést a bez nějakýho důvodu a já zůstala se 2 dětma sama. To bylo psycho. Noční můra hadr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2009 v 09:57  • Odpověz
diky za prani, bobisku! Oslava se moc povedla! Byla to takova predoslava moji tricitky (fuj, to je ale hnusny cislo!! kdybych nebyla tehu, tak bych z toho mela asi dost depku :slight_smile:

Bobisku, mne se ted taky zdaji dost psycho sny!!! Teda spis o prckovi nez o manzovi, ale jsou husty! Hlavne na sny nejsem vubec zvykla, pred tehu jsem si svoje sny nepamatovala a ted nocni mury!!
21. únor 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit, u mně nic nového, přítel odjel do práce, tak tak zase budu koukat, co budu potřebovat a kde to objednat :wink: .

S těmi testy a NT mně docela strašíte, na NT je už docela pozdě, triply mi dělat bude a ten utz ve 20.týdnu je povinný nebo dobrovolný? Docela mně štve, že mi dr. ten NT nenabídla, klidně bych si zaplatila, ale aspoň, ať trošku vím, triply jsou orientačně, a dokonce se uvažuje, že se nebudou dělat vůbec. Každopádně na ten velký utz ve 20tt se zeptám.

Je to fakt, musíme věřit, že to dobře dopadne a NÁM VŠEM TO DOBŘE DOPADNE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zazit: třicítka??Proč fuj? Furt jsi mlaďoška :wink: :wink:

Mějte se a krásný večer
21. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
kaa, oni se ty NT testy taky vsude nedelaji, neni to zatim standardni procedura, ale je fakt, ze ti tvoje dr o nich aspon mohla rict :cry:, mne zas nebudou delat ty tripply - dr mi rekla, ze NT staci a ze se ve 20tt udela dalsi velka ultrazvukova diagnostika, nezbejva mi nic jinyho nez ji verit!
22. únor 2009 v 06:31  • Odpověz
Ahojky přeji všem krásnou neděli. Odpočívám, bolí mě kostrč. Jako kdybych měla housera. Čeká mě náročný týden. Tak se těhulky opatrujte, v úterý dám vědět, co nového z poradny.
22. únor 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jaký byl víkend? Já mám nějakou hormonální změnu nebo co, protože mě furt bolí hlava. Až jsem si včera musela vzít paralen. Snad to brzo přejde :unamused:

Aktekram a ty jsi upadla nebo co? Možná jenom roste mimi :wink:
22. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.