• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Zazit- jo, já vím, že to zatím není standard, jde mi o to , že aspoň mi to fakt mohla nabídnout, víš jak to je, některé maminy na to kašlou, je jim to fuk, ale jsou takové, co pro mimčo, udělají úplně všechno, já bych klidně jela i do jiného města a opravdu zaplatila. Ale pochybuju, že se to v Ostravě nedělá.

Aktekram- tak nabírej sílu, já se válela celé odpoledne, doma bordýlek, ale mi to vůbec nevadí :wink: :wink: (no kecám, ale moc se nerozhlížím :wink: ).

Jejda holky, už nám to pěkně skáče, já už tam mám 14tt, ještě tak 4-6 týdnů a budeme cítit, jak se prďoly vrtí
:slight_smile:

Tak se mějte pěkně, a opatrujte se.
22. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz
Bobi, hlava prý bolí proto, že se mění objem krve a to působí na cévy, trpím na migrény, tak jsem zvědavá, kdy to dorazí ke mně. Tak odpočívej, pokud je možno a hodně pij.
22. únor 2009 ve 23:05  • Odpověz
Bobi tak s tou hlavou to u mě vypuklo taky, poslední dny jsou děsný. Ráno se zbudím a už to začíná a celý den - šíenost. Paralen mi moc nepomáhá. Dám si na hlavu mraženou zeleninu, trochu to pomůže, ale jak se zvednu tak znovu (a zvedám se furt, protože věčně běhám na hajzlík). Takže nezbyde než to zaspat.... :frowning2:
Navíc mám poslední 2 týdny tak strašně v noci ucpanej nos, že se až dusim kolikrát a ráno jsem šíleně zahleněná...
23. únor 2009 v 07:58  • Odpověz
Bobisek: právě že vůbec ne, dávám na sebe pozor. Ale bilí to jak čert. Třeba mě poroste hrb než bříško :grinning:
a hlavě jsem před týdnem nosila studený obklady, sváděla jsem to na počasí a bio zátěž 2-3.
Pomáhá i velmi slabý a hodně mlékem ředěný rozpustný kafíčko (může to být i nízkým takem)
Ale najednou se dozvím že to je příznak, hmm.
Odeznělo to asi po týdnu, ale fakt hlídám pitný režim. Měla jsem s ním fakt problém, nepotřebovala jsem pít přes den a pak jsem to večer doháněla. Teď už pořád nosím flašku s pitím sebou. Ale je fakt že těch nebublinkových vod už mám plný zuby, tak točím vodu z kohoutku se sirupem. Ale strašně moc mi chutná fanta. Džusy jsou moc sladký (taky nikdy nebývali).
23. únor 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
Já si sice paralen vzala, ale taky nepomohl. Ráda bych gaučkovala, ale Dáda furt ječí mamííí a prostě to nejde. Když už na chvilku se skryju a odpočívám, tak je to vykoupený bordelem a nestíhačkou starání se o domácnost. Ale říkám si, že to za mě nikdo jinej stejně neudělá. Ale pak se vytočim, jak jsem neschopná a začínám se u práce vztekat :grinning: A pak jsem největší chudinka na světě, protože manžel je bordelář, nepomáhá a jenom se válí ..... :grinning: (dostává to sežrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Jinak já s tim pitným režimem. Nevím, jestli je to k tý zvětšující krvi, ale chlastala bych furt jako Amina. Mám v koupelně kelímek a lemcám studenou vodu z kohoutku. Ta mi fakt moc chutná.
Kafe nemůžu ani vidět, vůbec na něj nemám chuť. A to jsem se na začátku těhu bála, že to bez něj nevydržim.

A Kaa děkuju za vysvětlení s tou bolestí hlavy. Já si myslela, že to bude něco k těhu, ale ty jsi to popsala parádně. Díky

Jo a taky chudák můj ženíček. Já jsem normálně frygydní. Jenom ho vidim, jak se usměje a už v tom vidim, že chce sexovat a mě to vůůůůbec nebaví. Snažila jsem se mu to vysvětlit, že je to k těhu a že se to pak změní. Musim uznat, že má pochopení a chválim ho. Ale jako každej chlap to zkouší neustále a já ho odměňuju ksichtama jako bych právě viděla něco nechutnýho :grinning: ..............
23. únor 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Achalteke jsem si všimla tvých vybraných jmen pro miminko. Taky už jsme se tak nějak předběžně s manželem dohodli a schválili si to. Já si prosadila holčičku a on kluka :sunglasses:

A Luka je vážně hezký, ale vůbec nikoho takovýho neznám a to je právě ono. Je to zdrobnělina k nějakýmu jménu? My jsme taky přemýšleli nad holčičím jménej LEJLOU, ale nakonec to bude asi ÁLA :wink:
23. únor 2009 v 09:41  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zas v pracovnim procesu :wink: , teda s tema bolestma hlav vam to nepreju :frowning2: , ja zatim nic a doufam, ze se mi to vyhne, nikdy jsem na to netrpela, tak snad s tim nezacnu ted!!!

a bobisku - se sexem je to u nas uplne to samy, koukam vecer rychle usnout (teda ne, ze by mi to delalo problem :slight_smile: ), vcera manzilek navrhoval ranni termin :slight_smile: , ale rychle jsem se vymluvila :slight_smile: , no jo, jsou sice chudaci ted, ale maji proste smulu, ja na to nemam ani pomysleni!!

ale dneska rano me chvalil, jak jsem sikovna, prvni trimestr za nami a jak dobre to tehu snasim :slight_smile: , tak to snad s omezenym sexem taky bez uhony prezije :slight_smile:
23. únor 2009 v 11:06  • Odpověz
Bobi tak u nás už jména taky tak nějak vybraný....Luka bylo jasný hned, protože je to jméno songu naší společné a osudové písně Luka od Suzane Vega. To jsme věděli od té doby co jsme spolu, že se tak bude jmenovat naše dcerka. Právě proto si chci nechat říct pohlaví, abych v případě, že to bude fakt holčička (a já věřím, že ano - už proto že mi dnes přišel balík s výbavičkou a je z 80% růžová a oba si jí moc přejeme, bych si začala ověřovat jméno na matrice - je i ekvivalent Luca, ale chtěli bychom raději Luku, už proto že máme typicky české přijmení :grinning:

Bobi ta Lejla je skvělá, ta se mi moc líbí :dizzy_face: ....Kámoška má Aniku, protože jsou s manželem blázni do sci-fi a ta je mi myslím ve Star Trek :grinning:
23. únor 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
Ta Lejla je vlastně přezdívka mojí skorošvagrový. Ona se jmenuje Leona a už od mala jí doma říkají Lejlo. No a nám se to s manželem total líbí. Jenomže když jsme to nadhodili před lidma z rodiny, tak se to nikomu nelíbílo, že je to jako na psa a takový kecy, tak nám to celkem zhnusili :unamused:
23. únor 2009 v 11:23  • Odpověz
hm mě se to líbí opravdu moc (a mužikovy taky), možná kdybychom čekali holky dvojky tak by bylo rozhodnuto. Líbí se mi to jméno - zní vznešeně a neotřele a to se mi líbí :wink:
23. únor 2009 v 11:28  • Odpověz
Hoj holky, hlava mě taky začla zlobit, spíš takový tlak jakoby, nad očima, nosem... tak to k tomu patří jo? Taky mi začla téct krev z nosu, to prý k tomu taky patří...no, to jsem zvědavá, co ještě přijde :frowning2:
23. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz
teda holky, vy mate ale veci :frowning2: , snad vas to brzo prejde
23. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
No jo, škatule je fakt na prd. A k tomu určo hraje i to počasí. Manželovi se dneska motá palice a už jel do práce, ale mám takovej divnej pocit, aby se mu v práci neudělalo blbě a nešvihl s sebou.

Jinak další hroznej příznak je zácpa jako Brno. Už jsem si bezradná jak nic nepomáhá :cry:
23. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz
bobi, já taky :cry: piju actimel, activii mlíko, jím kompoty...už taky nevím :frowning2:
23. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
teda holky, klepu tu na vsechno drevo kolem, abych to nezakrikla, ale ja teda zatim mam ukazkove hodnyho prcka - hlava neboli a zacpa nevim, co je - v tomhle jsem na tom daleko lip nez pred tehu - kazdy rano po snidani, davam teda k snidani cornflakes, vlocky a zaleju to kefirem - coz si myslim, ze je opravdu smrtici kombinace a vy.... se po tom i mrtvej, ale teda funguje to spolehlive do deseti minut :slight_smile:
23. únor 2009 v 16:27  • Odpověz
ahoj všem jak se daří?já stále zvracím, ale je mi lépe. 16.3. jdu na genetickou konzultaci. Tak snad bude vše OK.
23. únor 2009 v 16:35  • Odpověz
autor
Dneska jsem tu měla kamarádku, co začala dělat do pojišťovnictví a řekla mi, že moje nedávno založený smlouvy jsou na houby a že je to drahý a nic nedostanu, když se něco stane. Nebo nedostane nic manžel, kdybych hodila bočkorama. Tak nevim komu už v tomhle oboru věřit. Kdyby se v tom člověk aspoň vyznal, ale takhle nablijou každýmu co potřebujou a já to každýmu sežeru i s navyjákem.

Kompoty a ani jogurty a ani mlíko a jabka...........nic na ty moje hov...na nepomáhá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2009 v 17:25  • Odpověz
Bobisek: naprosto chápu, jsem na tom stejně. Pomáhá mi doporučovaný sirup vhodný pro těhotenství.
Dá se koupit v lékárně - Lactulose Al sirup. Po čtyřech dnech co nejdu na velkou a už fakt se cítím že prasknu, dám si po snídani 20 ml a do 4 hodin už sedím a spokojeně trůním. Neoužívám to pravidelně, aby mi ta účinná látka pomohla. Fakt když je nejhůř, ale pak je to super :grinning:
23. únor 2009 v 17:58  • Odpověz
holky a co suseny svestky?? Ty zabiraj vzdycky :slight_smile:
23. únor 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
Ty švestky koupim hned jak se dostanu do obchoďáku. U nás v krámku mají jenom rohlíky a to jsem happy, když jsou čerstvý :slight_smile: . Já se teď v tom sněhu s malym nedostanu nikam, tak jsem odkázaná na 1 krámek. Auto zatím nemáme (je v plánu) a to snad pak bude lepší. S kočárkem to po těch neprůjezdných chodníkách nejde. Však to brzo holky poznáte :sweat_smile: A ještě mi Dáda neujde takovej kus
23. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
zazit a jak je jíst? jsem myslela, že právě sušený ovoce moc neprohání...ale někde jsem četla, že ty švestky mám nějak uvařit? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
tak jsem na tom stejně jako vy, každý večer si vzpomínám, jestli už jsem byla na velké, protože někdy to trvá několik dnů, každý radí něco jiného, já slyšela o teplé vodě na lačno, ale zatím nezabírá :cry:
23. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
a máte chuť na jídlo? ja nejdřív hlady ani nemohla dospat, ale teď vůbec nemám na nic chuť. Až teprv jak začnu jíst, tak to do mě jede,a to fakt dodržuju pravidelné stravování.
23. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz
já dnes zkusila radu PA, vypila jsem ohřátou meruňkovou vodu z kompotu a světe div se, zabralo to! Juch:slight_smile: jinak radila ráno vypít teplou vodu s citronem. Pak lněné semínko nebo psyllium do kefíru nebo jogurtu... v nejhorším čípek, ale to prý minimálně... :wink:
23. únor 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Koukejte se holky na ty hodiny, kdy to píšu ............... já snad začala trpět i nespavostí :angry:
24. únor 2009 ve 04:26  • Odpověz
teda bobisku, co tam blbnes ? :slight_smile:

no, mne ty svestky pomahaly proste jen tak - koupila jsem pytlik susenejch a par jsem jich snedla, pripadne jsem si je nakrajela do aktivie a uz to jelo, ale stejne vam rikam, ze moje vrazedna kombinace snidane - vlocky, cornflakes a to cely zality kefirem - to je jistota - ted jsem si to dala a za 5 min jsem trunila na zachode a takhle to mam kazdej den :slight_smile:
24. únor 2009 v 07:00  • Odpověz
autor
No já ve 4 ráno brejlila a převalovala se jako blb. Tak jsem vstala a že si dám teplý mlíko a tak jsem si sedla k počítači, že si trochu unavim oči čtením mailů, kterýma mě zásobuje příbuzenstvo (většinou jsou ty zdržující voloviny jako videa, vtipy...) a zalezla jsem po 5 a usnula asi v v 5:30 a v 6:30 jsme s Davídkem vstávali :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Myslela jsem, že budu převálcovaná, ale dobrý. Do toho malej 2x v noci řval, že má žížu. To už asi zase začínám trénovat na noce s miminkem. Když byl Davídek malinkatej, tak v noci jedl každý 2-3 hodiny a trvalo mu to asi do 5.měsíce. Pak vydržel spát dýl. To se máme zase na co těšit :grinning: .............. mě by zajímalo, kdy se zase pořádně vyspim a budu vstávat například v 9 hodin a nic se nestane :sweat_smile:
24. únor 2009 v 08:44  • Odpověz
bobisku, ja bych rekla, ze tak za 15 let :slight_smile: , to je strasna predstava, co ? :slight_smile: , kdyz si vzpomenu, jak jsme s brachou nase o vikendu proste nenechali vyspat a od pul sedmy je tahali z postele :slight_smile: a lezli jim do ni, tak fakt myslim, ze to bude par let trvat :slight_smile:
24. únor 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj vánoční těhulky, berete ještě nové kusy?¨
Pokud jo, // se objevily 22.12., TP cca 26.8., doma mám už jedno téměř čtyřleté čírtě:slight_smile:)).
Hester
24. únor 2009 ve 14:02  • Odpověz
Bib ty jsi raní ptáče úplný. No já se taky kolikrát vzbudim a čučim jak vrána a ne a ne zabrat. Takže si rozsvítim lampičku a tak půl hoďky si čtu a pak usnu jak špalek :grinning:

Hester vítej v klubu vámočních nadílek :grinning:
24. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.