• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
kaa, snad uz je to tu, podle predpovedi ma bejt v nedeli prej az 12 st, moc tomu neverim, ale nechame se prekvapit - bylo by to bajecny!!!!
27. únor 2009 v 06:09  • Odpověz
autor
Ahojky děvčata, tady taky prší a teploty stoupají, ale venku se nedá být, protože je všude mokro.
Malej dneska vstal s napruzenou náladou, nechce jíst a ani se nechat pomazlit, hned s sebou švihne na zem a je našpulenej :grinning: (ti chlapi)
Ale ráno dorazí švagrová s bráchou, tak mu snad zvednou náladu

Nejspíš v úterý se chystáme na nákupy do Letňan. Rozhodla jsem se, že nakoupim už pro mímo nějaký věcičky, flašky a tak a kouknu se taky po chůvičkách. Je prča, že ty potřebuju kvůli staršímu a né pro mimčo, i když pro něj je určo taky využiju. Budu učit Dádu spinkat i přes noc v pokojíku a musim mu zavírat dveře kvůli psovi (je to šmírák a dělá rámus) a mám strach, že bych ho v noci ve spaní při 2 zavřených dveřích neslyšela.
Já se už strašně těšim na to cajdání a prohlížení si všech těch mimi hraček a potřeb. Uděláme si takovej parádní rodinej výlet :wink:

Jo a dneska hážu relax s kamarádkou a jdeme do kina na Líbáš jako Bůh. Bude prča :grinning:

Včera jsme byli na poháru zmrzlinkovym. Manžel udělal zkoušky ve škole (dělal si rekvalifikaci), tak jsme to oslavili v kavárně s dětským koutkem. Dáda dlabal zmrzku a mi si dali parádní kafe kaštan a 200 kaček za hodinku v háji :grinning:
27. únor 2009 v 07:22  • Odpověz
autor
jo a vítám novou mamču těhulku ááááá :astonished: hóóó :astonished: jjj
27. únor 2009 v 07:24  • Odpověz
no, ja o vikendu asi vyrazim na nakup nejakejch tehu oblecku, uz to zacina byt krize :slight_smile: , dneska jsem si vzala do prace kalhoty, ktery mi pred tehu totalne plandaly, a oni kolem boku a stehen plandaj dal, coz o to, ale v pase je skoro nedopnu :frowning2: , s hruzou jsem doma skocila na vahu a vubec to nechapu, pupik uz znatelne narost, prsa jeste vic, ale vazim furt stejne, nevim, jak je to mozny ??
27. únor 2009 v 08:00  • Odpověz
a do kina se taky chystame :slight_smile: , snad uz chripkova epidemie konecne skoncila, tak chceme jit na Podivuhodny pribeh Benjamina Buttona, moc se tesim, nebyli jsme v kine od vanoc a to my jsme pritom totalni kino-maniaci :grinning:
27. únor 2009 v 08:02  • Odpověz
akorat ten film ma asi 3h, takze silne pochybuju, ze mocak vydrzi :slight_smile: , musime koupit listky nekam na kraj, at nezvedam celou radu :slight_smile:
27. únor 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
Já potom písnu jaký jsem měla dojmy z kina.
Už se těšim.
Akorát jsem se narvala jako žok, dělala jsem pizzu a bouchala jsem jako nenažraná. Teď tu sotva dýchám :grinning:
27. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem volala na kompletní výsledky NT screeningu - a je to negativní - takže OK, podrobně mi to neřekli po tel., výsledky dostane můj Mudr. .
27. únor 2009 v 15:17  • Odpověz
Zazit, tak to je super, že ti pořád na jiných místech plandají, mi to narůstá všude, riflíky už natáhnu jen dvoje, a to je už fakt tahám a pak mi sjedou a kouká mi pr..l, a to už není žádná sranda :wink: . A s tou váhou taky závidím, já už mám nahoře 4kg, jedu teda pěkně :frowning2: , počítám, že mně dr. sprdne :angry: :angry:

Veruska- supéér, mooooc gratuluju.
27. únor 2009 v 16:20  • Odpověz
Kaa, 4 kilca jsou v norme, to te urcite nikdo nesprdne :wink:

Ja zacla dneska zas pomalu s cvicenim!! A bylo to uzasny, v pondeli jdu znovu, cejtim se krasne!! Budu chodit na kardio stroje a na pilates pro tehule, chci zustat trochu ve forme a hlavne mi to bude delat dobrou naladu!!
27. únor 2009 v 16:53  • Odpověz
Kaa - buď v klidu, já od poslední kontroly před 14 dny(!!!) přibrala 2 kg!!!!!!!!!
Takže mám 4-5 kg navíc ve 14tt+1 , co bude v období 39tt+ nechci domýšlet, zvlášť když jsem začínala o deset kg těžší, než jsem měla celý léta- ufffffff
Já nechápu, jakto, že někdo nepřibere nic v tomhle období - to nejíte, holky, nebo jak to je možný?
27. únor 2009 v 19:10  • Odpověz
verusko, tak nějak, já mám furt "pod" váhu, teda ne že bych byla podvyživená, alůe pod mou předvánoční váhu 6 kilo... a fakt toho moc nesním:frowning2: ale rozhodně není co závidět, věř mi... raději bych byla v pohodě a přibírala... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
Katwind - no já jím hodně a nedivím se, spíš se divím, jak někdo nehrabe furt do ledničky nebo tak, víš....mně je blbě od začátku a řeším to jídlem - vy ostatní to řešíte nejezením a o tom to je :grinning:
27. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
ja verusko jim o hodne vic nez pred tehu, ale docela zdrave a vecer uz jen hodne malo a mam dost pohybu - porad nekde kmitam, hodne chodim pesky, po praci furt litam a prijde mi, ze prcek fakt hodne energie potrebuje - ze si fakt hodne bere, jsem ted 13 tt + 5 a od vahy pred tim nez jsem zjistila, ze jsem tehu mam 1,5 kg a to mam urcite min to pul kilo v kozach :grinning: , protoze ty teda jsou :grinning: , je to na mne zatim ta nejvetsi vec
27. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz
Veruska- když mi je trošku zle, tak si taky něčeho ďobnu, a ono to přejde, ale pak to jde vidět na bocích, zadku a tak. Ale taky mám dost v prsou, měla jsem trojky, teď čtyřky a jak buju kojo, tak to budou pětky :wink: :wink:

No ale jím, protože znám dva odstašující případy holek, které nejedly a doplatily na to mimča, a teď se krasavice diví. To prostě nepochopím. Blbky. Pardooon.

Tak nic, jdu se vrhnout na úklid, a pak vaření, holky mějte se a pěkný víkend.
28. únor 2009 v 07:20  • Odpověz
kaa, tak s pokozim :slight_smile: jsme na tom stejne :slight_smile:, byly trojky, ted uz jsou z toho ctyrky :slight_smile: a bude se to asi jeste zvetsovat, je to sileny fakt, docela me z toho boli zada a sehnat v Cechach podprdu 70D je fakt problem :frowning2:, jeste,ze aspon ti vyrobci tech kojicich podprd maji rozum a delaj i stany :grinning:
28. únor 2009 v 07:27  • Odpověz
autor
Ahojda, včera kino paráda. Dost jsem se odreagovala a pak šla ještě s kámoškou do pizzerky na špenátovou polívku. Bylo to prima. Holubová v roli zase skvělá.........výborná podívaná

já budu dneska trochu dopol uklízet, i když nevim, jestli to má cenu, protože odpoledne se tu ukáže ségra s rodinou a to šrumec.

Já jsem nabrala asi 2 kilča, ale za poslední týden jsem se nevážila, tak je to asi víc. Ale mě pomohlo určitě, že jsem přestala jíst světlej chleba, protože mi nedělal dobře na žaludek a nahradila jsem ho tmavým chlebíkem
Ale jinak se nekrotim v ničem. Jim na co mám chuť a furt. V noci se kolikrát vzbudim na záchod a žaludek řve hlady, tak do sebe hodim třeba mlíko a nebo pár kuliček hroznovýho vína jinak bych asi pošla :grinning:
28. únor 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj těhulky,
mám na Vás otázečku na kterou jsem nikde nenašla odpověď, nevíte kdy se zapsat do porodnice? Jsem z Liberce, tak jestli některá víte konkrétně info k Liberci budu Vám vděčná. Krásný víkend :slight_smile:
28. únor 2009 v 16:51  • Odpověz
Bobisku s tím nočním hladem úplně souhlasím, taky musím něco v noci uzobnout , pro pobavení jsem jednou usnula s banánem v ruce a vzbudilo mě až když mi šlupka pleskla na obličej (ve 4 ráno je to dost šok) :grinning:
28. únor 2009 v 16:56  • Odpověz
Beerusko - tak to mjusel být vážně šok :grinning: :grinning: :grinning:
Do alba jsem přidala čerstvou fotku vorvaně v 15.tt - tak se můžete mrknout. Dneska jsem byla venku po dlouuhý době pěšky - oblíknu ještě kalhoty, co jsem nosila před těhu, ale jsou trochu elastický- jinak nosím ty super těhu džíny z www.tehotne.cz a už se těším, až vytáhnu ty dva úžasný svetry ze stejnýho e-shopu.
Chci být prostě "šik", i když nejsem žádná tyčka, chci se cítit dobře. Před x lety takový oblečení nebylo a ty hrůzy, co jsme musely my těhule nosit, buď šaty za dva litry- tenkrát(!!!)(jedny jsem měla, ale nemůžete je nosit pořád) , nebo nějaký hrůzy(elasťáky+dlouhý trika či svetry).
Jo a kozy mi dělají asi tak dvě kilča navíc, měla jsem 75E a mám 75F-G - a nechápu, kde jste narazily na kojící "stany", všude kde se dívám, končí u "E"- tj. pětek, to je pro mě sakra málo, až se kozy nalejou po porodu....
28. únor 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
Já už jsem to domyslela. Taky už mám F-G kozenky a na tuty holky seženeme podprdy ve sportu. U pokladny řekneme: " Prosím 2 padáky a 2 karabiny." :grinning:
Je to hrůza.

Banánová šlupka mě fakt rozesmála beerusko :slight_smile:

Dneska jsem měla fakt náročnej den. 3 návštěvy za sebou a jsem už grogy a to taťka naznačoval ještě, že by malej už mohl spát a že v televizi nic nedávaj .............. :sweat_smile: (asi se tomu dnes nevyhnu) :grinning:

Jinak sníh už tu není a na trávnících jsou krásně vylezlí všechny psí hovna. To už je jaro, holky !!!!
28. únor 2009 v 19:14  • Odpověz
Holky, jste mě pobavily vašimi padáky:grinning: to můj problém není, měla jsme vždycky spíš nic a teď mám teda asi 80B, stačí, že se budu tahat s břichem:slight_smile:
Jinak verusko - krásný pupík, já nemám ještě žádný :confounded: teda manžel říká, že jo, že mi vyrostlo, ale to je furt spíš špek :grinning:
28. únor 2009 v 19:20  • Odpověz
verusko, v Marks and Spencer maji podprdy az do F!!! Dneska jsem to omrkavala :grinning:. Sehnala jsem tam dokonce i nesehnatelnou vel. 70D :slight_smile:
28. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
Zazit, díky, ale i kdyby to byla opravdu kojící podprada, tak by mi byla tak maximálně teď, počítám(a ze zkušenosti vím), že to, co se naleje poporodu, je extrém a F je zkrátka málo. Pamatuju si, jak jsem si před 16 lety kupovala "pětku" kojící podprdu s odepínacími ramínky někdy v pátým měsíci a pak jsem se musela smát, jak jsem byla naivní...a to jsem tenkrát měla normálně trojky, čtyřky (takže C nebo D) - čím jsem starší, tím větší mám prsa a nesouvisí to s váhou - kdybych se nebála operace, tak už je mám dávno zmenšený :grinning: - bohužel nechci riskovat, že bude každá bradavka jinde, nebo že umřu kvůli takový "kravině" - viz nedávný případ na klinice Mudr. Měšťáka.
Tak holt budu sundavat celý ramínka podprdy jako vždy, hlavně, dkyž už dneska vyrábí i tyhle písmena - rodit v padesáti, tak jsem na konci abecedy :grinning: :grinning: :grinning: .
A na netu podle mě není problém sehnat 70D ani 70E, i 70F - aspoň na serverech, kde nakupuju. V obchodech
už se dá sehnat i pro mě 75 E-F, ale G jsem třeba viděla jen jednou :grinning: - a na netu je i H, I a J :grinning: :grinning: :grinning: .
Holky, já chci malý kozyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
Ještě perlička, před pár dny jsem tu "brečela", jak přibírám a za poslední dva dny mám kilo dole !!!
Je mi totiž dost zle - fakt nevím, kdy to konečně přejde, dělají mi dobře jenom jogurty, kefír, cottage, čerstvý červený papriky a rajčata - tak jedla jsme to i předtím,ale prokládala jídlem běžným, nezdravým a taky sladkým pečivem.
No a včera odpoledne jsem byla na procházce, protože se udělalo teplo a hezky a dnes si to doufám zopakuju.
Za jedenáct dní mě čeká amnio a to pak budu týden jenom polehávat, tak si chci ještě trošku užít čerstvýho vzduchu.
Přeju krásnou neděli, těhulky!!!
1. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
No v tom Marks a Spenceru maji par podprd vel.F i v normalnich typech podprd, holky me tak mrzi, ze letos kvuli tehu neletime do USA, my litali kazdy rok, vzdycky jsme spojili manzovou sluzebku s dovolenou a tam je podprd raj!! Bezne tam maji F,G, H a mozna i dal a stoji max do peti stovek!!! Vim to , protoze jsem vzdycky mela za ukol privezt aspon tri moji kamaradce s osmickama :grinning:
1. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
ja si podprdu musim zkusit na zivo, z Internet obchodu bych si to asi nelajsnula, kdyz mi nesedi, tak ji pak nenosim a lezi mi v supliku
1. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
zazit, usa je ráj, souhlas:slight_smile: nejen na podprdy, ty se mě netýkaj, ale vždycky jsme si tam připadala se svojí velikostí 42 jedna z nejštíhlejších, na téhle velikosti tam prádlo teprv začíná:grinning: kdežto tady...však víme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
raj to je, ja tam mam zas super, ze s moji vel extra small tam vsechno zustava :slight_smile:, kdyz maji slevu, tak i kdyz jdu ke konci, tak na me vsechno maj :slight_smile:, vloni jsem si takhle v posledni vlne slev koupila nadhernej kabat Donna Karan New York za 100 dolaru :slight_smile:, coz bylo v prepoctu ani né 2 tis., coz je fakt smesny
1. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
Verusko, ty mně štveš, prý fotku vorvaně, já se z tebe po...Já jsem podle utz 15.týden, ale podle břucha tak 30.Fůůj, to jsem zvědavá, jak budu vypadat za měsíc. A kuchyň pěkná, to se bude kuchtit, a na to lino jsem koukala, vypadá moc super, v první chvíli jsem myslela, že je to plovoučka. Prostě mooooooooc pěkné.

Bobi- tak ta podprda ze sportu je šupa, 2karabiny a 2padáky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Prosím tě, dají se tam nějak takhle koupit i kalhoty :wink: :wink:

Holky, já jsem si koupila podprdu, a přímo už kojo, ale nějak blbě jsem ji odzkoušela, a teď ji nenosím, dělá mi "placaté" :slight_smile: prsa, tak budu muset vyrazit znovu a pořádně zkoušet.
1. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.