• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
tak to ja pred chvili omdlela opravdu :frowning2: manza me vzal na thajskou masaz, bylo to celou dobu super, ale pak me posadila a za chvilku jsem lezela na thajce a vsichni byli kolem a krisili me, mam nizkej tlak a ten utrogestan mi to jeste podporuje, mota se mi z nej hlava o sto sest
4. led 2009 ve 21:16  • Odpověz
zdravim devcata, tak jsem to nevydrzela, jelikoz me dneska nekolikrat zase chytily ty dost silny bolesti podbrisku a jela jsem do Motola na pohotovost.. noa vysledek je v mem albicku... merime 4,1mm, jsem podle MS5+2, podle gest. vacku 5+6 a podle UTZ 6+1 a TLUCE NAM SRDICKO... jsem strasne stastna a uklidnila jsem se... pani doktorka rikala, ze mam citlivejsi spodek (coz vim, byla jsem citliva na ovulku a na vse mozne), takze porste vic citim to roztahovania umistovani delohy... takze jsem proste stastna!!!!
4. led 2009 ve 22:17  • Odpověz
makkytko, tak moc velika gratulace!!! A hlavne, ze uz mas klid, tak uz se nestrestuj, at nemas vystresovany mimi :wink:
5. led 2009 v 05:27  • Odpověz
Ahoj holky po jak dlouhé době od měsíčků jste si dělali test?
jinak všem kdo našli čárku moc gratuluju
5. led 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahojky já našla dvě // 29.12. jsme oba s manžou šťastní, dnes jsem byla na vzšetření a máme jen 3mm panu doktorovi se to nelíbí, tak mě pěkně vzstresoval a mám přijít za 14 dní (měla jsem dlouhé cykly...) podle tabulek bychom už měli být větší, ale jinak mám všechno co popisujete, bolí mě prsa, v podbřišku (taky jsem byla citlivá i na ovulaci...) modlím se abz to bylo v pořádku.
Jinak Ofino1 jási dělala test v den očekávané MS.
taky všem těhulkám přeju hodně štěstíčka :slight_smile:
5. led 2009 ve 14:08  • Odpověz
ahoj holky, tak se dneska zas projevila moje silena povaha! Dopoledne jsem na kalhotkach zmercila takovy dve tmavsi (svele hnedy) carky, takze jsem zblaznila dr a jela jsem hned na vysetreni, chudak manza z toho byl tak vedle, ze prijel k dr taky - no asi to nic nebylo a videli jsme miniaturni plod a uz byly srdecni ozvy ;) a dostala jsem tehu prukazku!!!! A taky 14 dni neschopenku, prej kdyz ted budou ty velky mrazy, tak at jsem v teple
5. led 2009 ve 14:40  • Odpověz
a ofino, ja si delala test v den, kdy mela prijit mrcha a byl negativ,tak jsem odjela v klidu lyzovat a protoze furt nic, tak jsem asi po 6 dnech udelala dalsi a tam uz byly // tlusty jak prst!
5. led 2009 ve 14:42  • Odpověz
Nazdarek Zazit - no já teda čumim... tak to je super.. a hnedle ti dali průkajdu, jo? Hmmm, že bych jí třeba taky dostala v pátek.. my včera taky viděli srdíčko... a kde je fotečka, bude?? a jak jste veliký a starý?? Gratuluju maminko...
5. led 2009 v 15:00  • Odpověz
No jsem 7tt+1 den, na tu prukazku jsem taky cucela jak blazen, ale byla bych blba,kdybych si jinevzala, kdyz daval :slight_smile: fotecky budou za 14 dni ;)
5. led 2009 v 15:03  • Odpověz
premejslim, kdy zajedu do toho Podoli, ale ted budou ty mrazy, koukala jsem, ze registrujou i v sobotu, tak tam mozna dojedu s manzilkem autem
5. led 2009 v 15:19  • Odpověz
no ja budu v patek teprve 6+1 podle MS, podle UTZ jsem byla 6+1 už včera a srdíčko bylo taky.. to mi prlkajdu ještě nedá... ale paní doktorka v motole říkala, že mám přijít hnedle, jak budu mít prukajdu, jinak nebudu mít místo...
5. led 2009 v 15:27  • Odpověz
no, uvidim, ja se tam ted zkousela dovolat, ale nikdo to tam nebere, mozna tam ve stredu sjedu pro jistotu
5. led 2009 v 15:29  • Odpověz
makytta: teď jsi mě vyděsila s Motolem... ty tam chceš jít rodit nebo na nějaké cvičení? Nebo na co že nebudou mít místo? :wink: Já že bych tam docela ráda rodila taky :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2009 v 16:37  • Odpověz
petardice - ahoj, no chci tam jít rodit a paní doktork a mi říkala, že hnedle, jak dostanu od svého dr. průkazku, tak hnedle se jít přihlásit, že s tím místem je fakt problém... takže jakmile dostaneš průkajdu, tak hnedle zaregistrovat!!!! A kdy máš termín?
zazit - tak tam raději skákni, když ti bude dobře, ať jsi zaregistrovaná, když už máš ten techničák na miminko :wink:
5. led 2009 v 16:39  • Odpověz
Fakt jo? no tak to je nářez!!! přesný termín ani tt nevím, debil jsem se nezeptala. ale když vycházím z toho, že 19. 12. doktor viděl 8mm červíka a slyšel srdce, tak předpokládám, že jsem byla v 6.tt, tzn. teď jsem tak v 8.tt. Ale na kontrolu jdu až za 14 dní, takže na určení přesného stáří (ne ty moje odhady a tipy) si ještě počkám - stejně tak na těhu průkazku :grinning: Tak to doufám, že se ještě vetřu, až dostanu papíry na mímo...
5. led 2009 v 16:54  • Odpověz
ahoj holky, předem se omlouvám, že vám sem lezu, ale chtěla bych se na něco zeptat. Tento měsíc se s přítelem poprvé snažíme o mimi. Zítra by měla přijít mrcha, ale podbříšek mě bolí už asi 14. dní což dřív nebývalo. Jsem pořád nafouklá a občas je mi nějak divně od žaludku. Občas mám i divný pocit v puse Přece jen jste už těhulky, myslíte si že by se mohlo jednat o těhotenství i přes tu bolest v podbříšku? Předem díky za radu :slight_smile:
5. led 2009 v 16:56  • Odpověz
a moc vám všem gratuluji ke //
5. led 2009 v 17:00  • Odpověz
mato, tak si zitra kup nejaky citlivy test a budes vedet hned :wink:
5. led 2009 v 17:01  • Odpověz
no a petardice, prej je to s tema registracema fakt husty! Ale kdyz dostanes prukajdu v 10. tydnu, tAk by to snad melo byt ok, vetsinou se prej dava az ve 12. tydnu
5. led 2009 v 17:03  • Odpověz
no tak to je síla. nejhorší je, že i když se tam zaregistruješ, ve finále můžou mít v termínu skutečnýho porodu plno a hnát tě do horoucích pekel... stav českýho zdravotnictví, potažmo porodnictví je fakt šílenej... Tak to jsem zvědavá, kam se nakonec dostanu, to abych pomalu začala přemýšlet, jaká bude náhradní varianta, pokud Motol neklapne... :angry:
5. led 2009 v 17:35  • Odpověz
To mi dneska taky ten dr rikal, ze muzes mit krasnou registraci, ale stejne je ti to k prdu, protoze kdyz maji plno, tak te stejne nevezmou :cry:, je to fakt sila
5. led 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
ahojda holky, právě jsem si dočetla vaše písání a zazit gratuluju a závidim průkazku

Včera jsem byla u mudr a řekl mi, že jsem na 100 % těhulka, viděl na ULZ i to minipidivajíčko, ale zatím bez srdeční akce, že to uvidí až za 2 týdny. Ať se ukážu a řekne mi, jestli je vše v pořádku
Byla jsem v poho, ale po tom vašem psaní jsem vyděšená, protože už jste většina srdeční akci měli. Já jsem včera byla 6+0
snad je vče v pohodě
6. led 2009 v 08:33  • Odpověz
bobisek - ahojky, gratuluju k potvrzení těhu.... jiknak k tomu, že jsem měla srdíčko... my jsme starší, pančto ovulka byla už 11dc, takže možná proto jsme měli už srdeční akci.. počínající srdeční akci..., takže se vůbec neboj, mohla jsi mít ovulku později než uprostřed cyklu a proto ještě není, neměj strach... běžná je čekat do konce osmého týdne na srdeční akci :wink:
6. led 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahoj Makky, známe se z diskuze "mimoděl. těhu". No teda koukám, že jste moc dlouho nečekali :grinning: . Držím ti moc pěsti, aby bylo vše v pořádku a ty jsi toho uzlíka měla už v náručí :slight_smile:
6. led 2009 v 09:15  • Odpověz
ahojky ipu.. psala jsem to holkám i na mimoděložní... jj, fakt dobrý.. před těmi dvěma měsíci to byl MA, ale teďka je mimís tam kde má (viz. albíčko).. sice ještě nejsme za dvanáctým týdnem, ale tak nějak mám pocit, že už se na mě konečně usmálo štěstí.. jak u tebe?
6. led 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Makky díky za uklidněníčko.
:slight_smile:
6. led 2009 v 09:44  • Odpověz
bobisku klid! Normalne zvou na srdecni akci az v osmem tydnu! Takze zadnej strach!
6. led 2009 v 11:16  • Odpověz
Zazit gratuluju :dizzy_face:

Holky tak u mě příznaky kromě těch prsou zatím nic moc, ale teda ty hormony mi dávaj....Koukala jsem na HBO na film Bělásek a je to takovej hodně sentimentální doják a já to celý probulela, až se mi vyplavila čočka :sweat_smile: no a pak jsem si zapla radio a tam hráli od Chinaski Vaakum a já spustila nanovo. Obávám se jestli mi zítra doktor potvrdí tu radost, takže nebudu pro pláč schopna slova :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2009 v 11:18  • Odpověz
achalteke - to je v poho... já brečela jak želva v neděli.. paní doktorka i medička říkaly, že takovouhle reakci tam dnesk aještě neměly... že je to nádhera.. já plakala, do toho jsem se smála, ona mi vždycky chtělo něco ukázat na tom UTZ a já začala se smát a plakat a ona ať se nesměju, že se jí to pak klepe a musí to znovu hledat... ale byla moc milá.... já byla tak šťastná, že je to v děloze, a že prostě je tam, odpovídá týdnu a tak, no prostě si klidně plakej, klidně se směj, je to normální :wink:
6. led 2009 v 11:23  • Odpověz
makkyt já si říkám, že jsou na to asi zvyklí, ale jsem zvědavá i na doktora, protože ten už to se mnou pomalu vzdával a předával mě CARu, tak i když je to profesionál a takových už tam měl, tak jsem docela zvědavá na jeho reakce, jeho sestřička je i zároveň jeho žena a jsou to moc fajn lidi - kolikrát si spolu pokecáme i o negynekologických věcech :grinning:
6. led 2009 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.