• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Holky, já se cítím úplně blbě, jsem nějaká veliká do šířky, popraskaly mi cévky na nohách, mám tam 2 krásné pavouky, jsem protiva, sem tam je mi blbě, no prostě na houby. Snad se to zlepší.
No nic, snad v práci přijdu na jiné myšlenky, přeju vám úspěšný pracovní týden a držte prosím palečky, ve středu jdeme na kontrolu. Už zase :wink: , nějak to letí.
1. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz
Kaa - neblázni- co znám holky, tak ve čtvrtým měsíci se každá cítí spíš tlustě, než těhotně :grinning: - včetně mě.
Jestli rosteš do šířky, tak to bude zaručeně holka (dle babských rad - a je pravda, že u těhu s dcerou jsem byla taková zakulacenější a přitom jsem přibrala stejných 20kg jako se synem(a tam jsem měla jen obrovský špičatý břicho). To jen pro odlehčení, babský rady fungujou jen na 50% :grinning: :grinning: :grinning: .
Díky za pochvalu kuchyně a lina, fakt to vypadá hezky - a to lino stálo cca 17 tisíc, tak po něm chodím po špičkách :grinning: :grinning: :grinning: .
Ty blbý nálady přejdou, neboj - já jsem třeba protivná už jen proto,že je mi dost často hodně zle a pak musím něco uklízet a dodělávat v bytě, funím jak lokomotiva( a to jsem docela dost sportovala), včera mi nešel dát šuplík do mrazáku a to bylo ošklivých, nepěkných slov, bys koukala :grinning: :grinning: :grinning: -ještě je přítel kliďas, jinak by mě asi už zabil - a děti - ty si myslí svoje už dávno :sunglasses: a neřeší...mimochodem, dnes jdu poslat přihlášky synovi na střední školy - za dva roky mě to čeká s dcerou a pak těsně před důchodem budu chodit na rodičák svému třetímu potomkovi, co mi momentálně způsobuje hezkou nevolnost.
Mějte se fajn a Kaa - ať je v práci líp :slight_smile:
2. bře 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
Já měla taky ráno s blbým rozjezdem. Šla jsem brzo po snídani se psem a do krámku a nějak mi to nesedlo. Kroutila jsem se a furt šla do dřepu na vydejchání. Rohlíky jsem jim nepoblila, ale rozfuňovala jsem se ještě doma. Teď mi je už líp. S vařenim dneska nevim. Chtěla jsem dělat ptáčky, ale někdo (já) zapomněl vyndat maso z mrazáku. Teď se potí na topení, tak ho snad ukrojim nožem a bude nejspíš minutka :slight_smile:

Odpoledne se chystám do města a juknu se co je novýho. Sníh už není a tak kočárkem sjedu všude kam se dá. Snad nezačne pršet, to by mi zase zhatilo plány.

Já na kolhoty nevim kam půjdu. Spíš se narvu do pytle, protože tady ani sport nepomůže :grinning:

Holky, už za pár budou první pohyby. Já se už těšim.
Jo a 16.4. jsme objednaný na velkej ULZ a jestli se mimi nebude stydět, tak se ukáže a uvidíme, jestli to bude holka a nebo kluk :wink: ........se těšim
2. bře 2009 v 09:27  • Odpověz
Bobisku, my jdeme taky 16/4 na ten velkej utz :slight_smile:, tak to jdeme stejne, uz se moc tesime :grinning: a taky doufame, ze nam reknou, co tam mame :slight_smile:

Ja teda tajne doufam, ze uz by mi pani dr mohla naznacit za 14 dni :slight_smile: , 16/3 jdu na klasickou poradnu, kde se stejne na prcka bude koukat ultrazvukem, tak ji zkusim poprosit, kdyby se nahodou spravne natocil, tak aby mrkla na spravna mista :grinning:
2. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
Zazit a ty jdes na 3D toho dubna? Ja na klasiku, protože bych se musela objednat do jinýho města a je složitý tam dojíždět s malym klukem na krku. Ale snad to uvidí taky :grinning:
2. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
ne, jdu na klasiku, mluvila jsem s mudr o vzhodach 3D utz a prej je to jen pro rodice, ze vidi plasticky oblicejicek miminka, pak jsem mluvila s kamaradkou a ta mi to jen potvrdila, no a v Praze si ty mrchy za 3D uctujou asi 1 200 nebo dokonce 1 300 Kc a to teda radeji koupim neco peknyho mimiskovi nez abych to vyhodila za to, ze uvidim oblicejicek mimozemstanka, protoze ve 20tt mimiskove nemaji jeste skoro zadny tuk a vypadaj jak E.T., no proste na to prdime
2. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
bobisku, ve 21 tt uz to snad uvidi i na tom klasickym utz, teda pokud se mimisek spravne natoci :grinning: , kolegyne tu ted mela fotky z 18tt a jejich mimisek do slova a do pismene spulil mezinozi :slight_smile: primo do kamery a bylo to z normalniho utz, no proste kdyz se neukaze, tak dr stejne pindika ani kavovy zrnko neuvidi, ani kdyby mel 365D ultrazvuk :slight_smile:
2. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
Hoooj holky jak se mate? jsem tu zas po dlouhe dobe, vidim ze jsme pokrocili, utika nam to jako voda, ja jsem sice teprve ve dvanastem ale bricho zacina rust ate nevolnosti uz mam dost.

A jak jste natom vy? je vam porad spatne? mi kazdy den odpoledne, fuj jak po tezke opici. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2009 v 18:28  • Odpověz
Verusko, díky za povzbuzení, potřebovala jsem, jako zkušené matce ti věřím :slight_smile: :slight_smile: . Tak ještě jednou děkujíííí.
To lino, to je teda šílená cena, ale zase jste koupili kvalitní, to hrubé, že? Bude vám teplo a ještě to vydrží, máme takové lepší položené v předsíni, u ceny jsem se málem vybulila, ale už 3.rok drží a je pořád krásné- máme imitaci staré dřevěné podlahy, takže vůbec nelituju.
Ohledně pohlaví, tak myslím si, že to bude kluk, při nakupování mně to táhne ke klučičím barvám, ale jak říkáš, podle kynutí bude asi holčina.

Bobi-pohyby tak kolem 18.-20.tt? Tak to je už za pár, už se těším...

Dneska se mi zdálo, jako by se prcek vzpříčil a strašně mně to tlačilo, takže jsem zaujala takovou polohu na židli, že jsem zablokovala tu naši pidi uličku a kolegyně se opatrně protahovaly. A pak se zase jakoby otočil a bylo to v poho.

Ahoj misko66
:slight_smile: , já jsem na tom docela ok, akorát jsem protiva, ale jinak v pohodě :wink: , vždy když někam přijdu, tak to hlásím dopředu, ať mně nerozčilujou a vyhneme se tak zbytečným hádkám :wink:
Nevolnost za chvíli přejde a bude zas dobře.

Tak se holky mějte, a pááá
2. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
kaa, mně kamarádka dokonce říkala, že už pohyby cítila od 16+2, je hubená... prý hubené cítí dřív, mně holt než ten špek prokopne :grinning:
2. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj holky, ja se na pohyby strasne tesim :slight_smile:, doufam, ze za ty tri tydny uz neco ucejtime :grinning:
2. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
Dobre ranko holky jste nektera vzhuru? ja sedim v robote a nuda a nuda,ale aspon za tu nudu beru plat ze.

Ja jdu ted v patek na velky ultrazvuk co se dela ve dvanastem tak uvidime co uvidim. no snad to bude dobre.

Kaa lino jsme chteli koupit taky a jako ceny poradne vysoke, ale budume muset koupit. A pujdes na 3D ultrazvuk? jsem zvedava kolik to Ostrave stoji. Jo a byla jsem uz na krev ve Vitkovicich a ted v patek tam jdu na ten ultrazvuk maly. No a ptala jsem se na porod tak si muzu vybrat a jit se podivat na sal, ale to asi vis kdyz tam chodis. No a budu tam asi chodit aj cvicit pozdeji. Celkem pekne to tam je.

Kolik jste uz pribrali holky? ja jsem si este nevlozila fotky ale uz si na to najdu cas, ale reknu vam myslim ze to jde nahoru veeeeeeeeeeelice rychle.
:confounded:
3. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
ahoj misko, taky uz jsem v praci :slight_smile:
3. bře 2009 v 08:41  • Odpověz
a zatim tu nikdo neni, tak se snazim neco udelat :slight_smile:
3. bře 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahoooj no zbytek asi este spi, ja bych taky. Sedim tu uz od pul sedme a uz by jako mohl byt konec. Ale na druhou stranu koncim v pul treti. A jak je v Praze? sviti tam slunko?tady nic, hnus akorat na depky. Do kdy pracujes?
3. bře 2009 v 08:52  • Odpověz
Koukam, ze vsichni spi dal :grinning:

tady je taky hnus fialovej, celej den tak poprsava, no proste vlhko, hnusno
3. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahojky po týdnu, minulý týden jsem jela na tři dny do Prahy na centrálu. V pátek jsem udělala 3 návštevy u svých obch.partnerů a u posledního na mě vystartoval pes. Chytl mě za ruku a držel, řvala jsem jak na lesy.
Strašně jsem se lekla až špatně se mi udělalo. Celý víkend jsem se strachovala zda jsem nemohla nějak uškodit tím stresem šášulovi. V pondělí jsem nemohla dospat, byla jsem na 8 hod. objednaná na genetice.
Šel se mnou manžel a má mamka. Ultrazvuk mi dr. dělala přes bříško takže manžel byl po celou dobu se mnou. Jsem 13+3tt a máme 7,8 cm. Na ultrazvuku byla přítomna nosní kůstka a páteř jsme měli 1,9. Do 2,0 je to v pořádku. Pak mi vzali krev. Podle ultrazvuku vše v pořádku, jen jsme viděli jak si naše miminko hraje jak skáče, byli jsme tam tak 20 min - točilo se k nám zády. Výsledky byli ještě ten den do 15:30 a jsou v pořádku.
Takže další poradna až u mého dr. 24/3. Podle váhy mám stále stejně jak když jsem zjistila //.
Jí 4x denně všechno a spím tak 10 hod. Tak ať se vám těhulky daří...
3. bře 2009 v 18:32  • Odpověz
Čauky holky, jak se vede?
Katwind, jo, tak mně to taky bude trvat, než ten pupajz prokopne, takže v blízké době pohyby neočekávám. Ale jak jsem už psala, mám takový pocit, jako by se malé vzpříčilo- točilo, já nevím, to pak tlačí a zase pak za nějakou dobu je dobře.

Miska66- prý ten 3D je jen na efekt, u té mojí dr. stojí 700,-, ale kašlu na to, radši chci normální utz, kde se podívají, zda je mimčo v pořádku a za těch 700,- radši něco koupím, těch peněz zas až tak moc nemáme.
Do Vítkovic taky budu cvičit, když tam půjdu rodit, tak chci teda všechno už tam a navíc to mám z domu relativně blízko, určo blíž než Porubu.
O přibírání mi nemluv, mám z toho depku, vyhýbám se zrcadlům a je to
:slight_smile: :slight_smile:

Zazit- jo jo, všichni spí :wink: , já jsem teď vstala, a za chvíli tam zase skočím, jen hodím sprchu. Šípková Růžena hadra :slight_smile:

Aktekram- tak super, že vám to dobře dopadlo.
3. bře 2009 v 19:07  • Odpověz
Zítra úspěšný den přeju a páá :wink:
3. bře 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
Čauvejs holky, :wink:

Včera jsem s rodinkou podnikla nákupní výlet do Letňan. Myslela jsem si, že si koupim nějaký super tríčo, ale prd. Nakonec jsem odjela domu s 1 kšiltovkou.
Skoro 5 tisíc jsem tam nechala za Davídka. Ale musim uznat, že je parádně oháknutej na jaro a bude frajer. Taky si odvezl nějakou hračku.
Táta dostal kulový, já aspoň tu čepici :grinning:

Ale že to byla sranda. Malej byl úžasnej a okouzloval tam prodavačky. Běhal a řechtal se a velkej za nim upocenej jako prase :grinning: ....... já si v klídku vykračovala s kočárem a vychutnávala výlohy.
Akorát taťka občas kňoural, že ho bolí nožička. Taky hovád věděl, že jedeme na nákupy takovou dobu a den před si skočil nechat udělat tetování na lýtko, tak to je pak mazec. To bylo furt......"Musim si namazat nohu..........na chvíli si musíme sednout." A to si na sebe ještě natáhl tak zasraný kalhoty, že se mi v autě zvedl žaludek. A on na to jenom, že je to moderní.........na pěst

Jinak já taky cítím takový to napínání se miminka. Kolikrát mě to vyvede z rovnováhy, je to paráda. Počítám tak týden 2 a budou pohyby. Jsem sice koule, ale prý při dalším mímu jsou pohyby taky dřív cítit.

Jo málem bych zapomněla, včera jsme koupili chůvičky, aby Dáda mohl spinkat už přes noc v pokojíčku. Byl borec. Usnul a chrupal, akorát se v 1 ráno probudil a že jako proč si zrovna nehrát a nejezdit na odstrkovadle. Pod tlakem jsem ho narvala spátky a lehla si k němu. Usnul, ale jakmile jsem se chtěla zvednout, tak brejlil. Takže jsem samo taky usnula a mačkali jsme do rána na jedný posteli. Ale co jsem mohla první noc čekat. :wink:
4. bře 2009 v 07:14  • Odpověz
ahoj bobisku, tak to jsme na tom s tehu vecma podobne, vzdycky nekam vlezu, zjistim, ze tam maji totalni prisernosti, divny latky, barvy, no a kdyz uz se mi v jednom obchode zalibily kalhoty, tak za ne chteli 2 800 Kc, coz mi teda prislo prehnany, na to, ze je chci nosit tak 2 mesice nez zacne teplo a budu nosit sukne a saty, takze tehotenskyho porad nemam vubec nic, asi to holt budu muset vydrzet :grinning:
domluvila jsem se s mamkou, ona je moc sikovna, ze na bocich rozpareme nektery moje normalni kalhoty a vsijeme tam nejakou pruznou latku a bude, stejne mam doma mraky gatat, ktery uz nenosim a teda, ze by se mi chtelo dat tri litry za gate, ktery budu nosit dva mesice a pak je odlozim, tak to ani nahodou
ale teda asi budu muset poridit nejakou peknou vetsi podprdu, uz mi to tak nejak povylejza vsude, vcera jsem byla na kosmetice a tam se svlikam vzdycky do podprdy a kosmeticce malem vypadly oci z dulku, prej nevyrostly vam nejak prsa :grinning:
4. bře 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
jojo, manža mi řekl, že se už začíná stydět za to jak chodim oblíkaná. Prý mám vypadnout do města a pořádně se oháknout ať nevypadám jako stará mladá.
Jenomže jemu se to řekne.
Jo a pupek mi za posledních pár dní vylezl jako vzteklej. Vyšpulil se ze dne na den a narostl do rozměrů 7.měsíce
4. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
mne ted taky nejak vylezl :slight_smile: , vecer uz ho fakt nezapru :grinning:

dneska jsem byla vyzkouset pilates pro tehule, mam kousek od prace takovy centrum pro maminky, bylo to super, hodne protahovani, posilovani panevniho dna, fakt super, skoda, ze to maji jen 1x tydne
4. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
chodim ted cvicit 3x tydne a strasne mi to celkove pomaha :slight_smile: , je to hrozne uvolnujici a prcek nijak neprotestuje, tak mu to snad nevadi :wink:
4. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
Já ti závidim ten elán, vážně. Chtěla bych taky být tak odhodlaná, ale nemám vůbec vůli a hlavně jsem od přírody strašně moc línej člověk. Každej pohyb je pro mě bolestivej :grinning:
Pamatuju si, že jsem ani sáňkovat nechtěla, protože mě odrazoval ten kopec nahoru :sweat_smile:
4. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
jak já vám závidím, ten elán na cvičení i ta prsa, ja měla vzdy OO nic, teď mám konečně nějakou tu viditelnou čárečku v podprdě :grinning: , manža tajně doufá, že se ještě prohloubí :dizzy_face:

taky hlásím, včera NT screening (akteram: málem jsme se potkali), byla jsem tam 13+5 no a pro pana dr. jsme byli moc velicí, nejprve naměřil 8,5 pak aby dál mohl vyšetřovat tak 8,2 (to se malý zkroutil do klubíčka), jinak výsledky dobrý, jen je asi teda velikostně po manželovi (má 1,85 m já pro porovnání 1,5O m) a stydlín po mě, pořád nám ukazoval záda.
4. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
Sasanka: tak snad brzy vložíš fotku, ať se podíváme. Na kolik hodin jsi šla?
4. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
aktekram: na 11:15 a vyšetřoval mě doktor a sestřička byla moc fajn, dokonce i občas zavtipkovala, což jsme oba ocenili, trochu odpadla ta nervozita. Fotku snad přidával do mé zprávy a snad ji od svého gyndaře dostanu na další kontrole, jdu 25.3. tak snad pak ji dodám

jinak bříško mi taky vykouklo, už nosím těhu riflový tříčtvrťáky, protože se mi zdá, že jinak kalhoty už mi na břicho tlačí.

s nakupováním tady je to fakt zlý, já mám ségru v Anglii a o Vánocích jsme něco málo nakoupili tam, všechno bylo s obrovskou slevou a ten výběr.
4. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz
Zazit- obdivuju, že ještě zvládneš chodit cvičit, já bych pořád jen spala, a pomyšlení na jiné aktivity nemám.

Zítra se chci jít podívat do centra na nějaké oblečení, plánovala jsem, že si prozatím koupím laclovou sukni, riflovou, a potom uvidím. Dneska jsem byla u doktorky a když jsem stáhla rifle, tak jsem myslela, že mně dr. sprdne, že utlačuju mimi, jak jsem měla ten pas a pásek vytlačený. Jinak jsme v pořádku, další ko za 2týdny a pak velký utz ve 20tt.Holky to letí.....
4. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz
Holky, gratuluju ke kontrolam!!!

A to cviceni je u mne nutnost :grinning: , ja jsem od prirody silenej hyperaktivista, musim bejt porad v pohybu, porad v nejaky akce, prvni trimestr jsem davala pozor a byla unavenejsi, ale mne ted fakt nic neni, kdyby nenarostly ty sileny kozy a trochu nezacalo vylejzat bricho, tak vubec nevim, ze jsem tehu, takze uz ani nezustavam doma na home office, chodim do prace cely tyden, porad tam litam, vsude po Praze se presunuju pesky (mame kancl na Vaclavaku, ale casto chodim na schuzky Na Prikopy), schody z metra sprintuju nahoru, po bance taky litam po schodech a premejslim o dalsim zarazeni cviceni :slight_smile: , jsem proste prastena, ale ja ten pohyb proste nutne potrebuju, jinak bych se zblaznila :grinning: - trochu magor, ze? :grinning:
5. bře 2009 v 06:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.