• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
market, koupila jsem angelcare ac401, mam refernce z okoli a i podle recenzi, ze je super, ten monitor dechu je asi kravina, ale jsem vyplasena nastavajici maminka prvniho ditete, takze jsme se s manzilkem rozhodli, ze to proste chceme - a tohle je dobry, ze je to jen jeden pristroj a ten monitor se da pripadne vypnout, no a je to totalne rozkosny, jak se to jmenuje angelcare, tak to co stoji u miminka fakt vypada jako andilek a vypada, ze ho hlida jeho andilek straznej :grinning:
9. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
zazit tak jsem se koukla na tu vecicku a jako jo super. Ja asi nebudu mit tolik penizku, tak asi kouknu z bazaru. nebo nemocnice nepujcujou?jsem myslela ze ano.
9. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
misko, v Praze se cchuvicky nikde v nemocnicich nepujcuji, nevim, jak to je u vas, ale my ji museli koupit, protoze tady nam ji nikdo nepujci
9. bře 2009 v 15:22  • Odpověz
Zazit: ahoj, my uvažujeme o philips http://philips.oscom.cz/philips-scd530-00/ bez monitoru, jen mám strach, že dětská jednotka je moc velká (nejsou nikde rozměry) a když budu chtít dát mimi do kočárku na terasu a jít vařit tak se mi tam nevleze. Ale tato mě zaujala...
9. bře 2009 v 19:08  • Odpověz
Miska: vím že ti monitor dechu u nás v porodnici půjčí, ale jen na délku pobytu v porodnici. Pak už ne :confounded:
9. bře 2009 v 19:09  • Odpověz
juuuu, to vypada fakt obrovsky - tak tam zkus napsat o ty rozmery, at vite, jak je to veliky
9. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
Našla jsem jen toto, že by velikost balíčku??? :

Logistické údaje
Rozměry balení F (Š x V x H) 305×135×187 mm
9. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
Verusko: ten doppler, spíš teda ta cena je drsná, ale když to k něčemu bude, tak to jo. A dopadne to DOBŘE, vždyť jsme si to tady ze začátku psaly!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: Takže neboj.

Miska66: já jsem z Michálkovic, ale jsem pojízdná, takže mi nevadí dojet v podstatě kamkoliv.
A ten obchod http://www.mimishop.cz/tehotenska-moda/ : když stojíš na Kuřím rynku mezi L'Occitane a Fisherem a za zády máš Laso, tak proti sobě máš dva sporty. A napravo od toho pravého je vchod do dvora (velmi nenápadný), na budově je cedule dvojčátka.cz. Vlezeš do dvora a po levé straně je obchůdek. Je to malé, ale útulné, slečna nebo paní je příjemná, pomůže ti najít velikost, samo si to můžeš zkusit, mají tam nové, ale i starší věci. Ale víš co, jako pěkné starší rifle za 600,- , tak to je super, to za těch jakoby ušetřených 600,- koupím radši něco miminu.
A trička, dívala jsem se v CaA, jsou kolem 600-800,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: se zbláznili, jsem si teď koupila v Takku (zdá se mi, že nejlepší výběr mají v escu v Porubě) a v Kiku (to je u Futura v té nové části, co je zvlášť venku)- a vše do 300,-, a to už je jiná. :slight_smile: :slight_smile:
9. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jo Misko a monitor dechu jsem našla někde na netu, že půjčují za 100,-Kč měsíčně, no musím to pohledat, pokud to bude nemocnice, tak bych do toho šla, ti by měli mít zajištěný pravidelný servis, pokud to bude někdo jiný, tak asi koupíme nový. Nebudu riskovat, že půjčím šmejd a něco se stane. Jak najdu, hodím ti odkaz.

Zazit- já taky chci monitor, a nejsi vyplašená mamina, prostě to jistíš a na tom není nic špatného :slight_smile:
9. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Holky myslím, že monitor je bájo věc.
Když bylo malýmu asi 3 týdny, tak jsem se večer vzbudila, protože jsem slyšela divný zvuky a Dáda se dusil slinama nebo ublinknutím. Zvedla jsem ho za nohy nahoru a za chvíli to bylo ok. Ale vyděsilo mě to parádně. Můžu vám říct, že takovou rychlostí by snad u postýlky nebyla ani Marion Johnsonová.
Pár dní jsem ani nemohla usnout a bála jsem se s každým zavrtěním.
10. bře 2009 v 07:42  • Odpověz
ahoj holky.

Kaa moc dekuji urcite se tam zajdu podivat. Aj za ten monitor budu rada, kdyz tak ho taky budu muset koupit, ale tolik penez, ale kdyz tak ctu co vsechno se muze stat tak neni co resit.

holky dnes jsem mela vyplatu a jako chce se mi z toho zvracet. uz davno jsem nemela tak nizkou.

Kaa a kuknu este na to cviceni, jinak kdyby jsi chtela chodit se mnou tak na netu jsem nasla v centru, centrum lotos. at to nemas az tak daleko.
10. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
bobisku, tak to musel bejt hroznej zazitek :frowning2: , ja strasne tvrde spim, doufam, ze se to pak zmeni, protoze me muzou u ucha vybuchovat granaty a nevzbudi me to ani nahodou :frowning2:
10. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
holky, jinak mam dobry tip, mozna, ze uz o tom vite, ale ja to zjistila teprve ted :slight_smile:
vetsina zdravotnich pojistoven ma pro tehotnou maminku tisic korun, muze se to pouzit na ruzny veci - vitaminy, cviceni pro tehulky, nadstandarni ukony u lekare (3D utz) a nevim co jeste - tak mrknete na internetovy stranky vasi pojistovny a zjistete podrobnosti, ja jsem tam ted posilala ucet za cviceni, je to prijemny, ze vam taky nekdo neco zaplati :grinning:
10. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
Zazi dik, moje pojistovna prispiva 1500, z toho 1000 korun na tehu a 500 na vitaminy a takove blbosti, uz jsem dostala i DVD pro tehotne od nich. Super. aspon neco kdyz uz nikdo nic. jenom samotne si musime pomoct. No a na manzilky a maminky a babicky a zname nemuzu zapomenout.

Dneska je v OV krasny den, nevim co budu odpoledne delat.

Co budete holky delat?
10. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
tady je taky pekne - jasno, no ja mam jasno, co budu delat :slight_smile: , jsem v praci, ale pujdu se o poledni pauze asi cournout a nadejchat vzduchu , chtela jsem jit cvicit, ale v patek jsem si odnesla obe trika vyprat a ted tu zadny nemam :frowning2: a bez trika se blbe cvici, i kdyz verim, ze s moji momentalni velikost koz by si to panove v okoli dost uzili :grinning:
10. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
zazi, ja taky sedim v praci, ale kolem pul treti vypadnu. Uz si hledam nejake to cviceni a nasla jsem gravi jogu, tak se tam asi zajdu podivat. uz sedim tri mesice doma a mela bych se zacit hybat.

Kaa tak ten lotos je celkem fajn, kukni nato. este se podivam na ceny ale asi zacnu chodit.
10. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
Kaa v tom centru lotos je jenom joga a pilates nemuzu normalne najit, jsem asik fakt blba nebo nevim. :grinning:
10. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz
ted jsem se prosla, v Praze je krasne, skoro jaro :slight_smile:
10. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
zazi ja jsem se taky prosla, sice po huti a na obed jenom, ale vedle tech kominu sviti krasne slunicko. :slight_smile: :sunglasses:
10. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahojky holky, tak koukám, že to tady žije :slight_smile:

Bobi, já ten monitor budu mít, nelajznu si to, abych si pak vyčítala, že se něco stalo, ptž jsem škudlila.

Misko, jak to, že jsi měla malou výplatu? Jsi byla na PN?
Na to cvičení kouknu, jen jsem připojená až odpoledne, tak ti nemůžu hned napsat, v práci nemám čas.

Zazit- tak to závidím, že máte krásně, tady kolem půl 5 spadlo trošku krup a je tu hnusněěěěěěě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2009 v 17:35  • Odpověz
Misko, teď jsem na to rychle koukla, 90,- korun za hodinu, není to trošku moc? Já jsem byla zvyklá za normální cvičení kolem 60,-, ještě na to kouknu pořádně, jak jsi to našla?
10. bře 2009 v 17:46  • Odpověz
holky, v Praze stoji cviceni pro tehule (pilates, gravidjoga atd.) 140 i 150 Kc na hodinu
10. bře 2009 v 18:09  • Odpověz
a u nás jsem zatím cvičení pro těhulky nenašla, zatím jen dechové cvičení, exkurze do porodnice, a 2 hodiny tréningu pro tatínky :confused:
10. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
Zazit, aha, tak to můžeme být rády, že je to tak levné, co? :slight_smile:
No já nevím,když to vezmu, že bych chodila cvičit 2x týdně, tak to je za měsíc 800-900,-, no ale pořádně to zvážím, ať pořád jen neležím. Jenže já bych teď pořád jen spala, tak nevím, jestli má cenu to za každou cenu přemáhat.
10. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
kdyz v Praze proste vsechno stoji vic :frowning2:, ja ted dostala poukaz na 10 vstupu od kolegu k narozeninam a pak to budu platit flexi passama, ktery jsme dostali v praci, takze mne to vlastne skoro nic stat nebude, dokonce jsem dneska zjistila, ze tam na karticku pojistovny OZP davaji 15% slevu :slight_smile:
10. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
Zazit, tak to je super, to máš ale hodné kolegy :slight_smile: . V Praze stojí víc, ale taky jsou vyšší platy, kamarádka se mnou studovala stejnou školu, odjela do Prahy, a šup- měla o skoro 10tis. větší výplatu. Ale taky brutální nájem. No to si prostě nevybereš.
Já se kouknu na ten příspěvek pojišťovny, ale mají to tak debilně rozděleno, 1.200,- celkem a můžeš si vybrat 500,- na něco jiného a 500,- zase na něco jiného, atd., a tak to použiju na přípravu na porod, otec u porodu a vitamíny, pokud mi to tam ty ženské na pojišťovně uznají. Minulý rok to bylo 1.200.- najednou a za cokoliv, co měli vypsáno a byl klid.
10. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
OZP to ma nastesti najednou, takze jim poslu ucet za cviceni a bude
A kolegy mam fakt super, udelali mi tim poukazem hroznou radost :slight_smile:
10. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
Holky, já vám teda řeknu, že teda u mně se ty hormony bouří, teď momentálně mám záchvat vzteku, hledám na netu prodejny kočárku v Ově, půlka je e-shop, půlka má polské šmejdy a někteří nemají stránky, a někteří mají jen Jané za 20tis. No to je mazec. Ještěže jsem sama doma, jinak by byl asi rozchod :wink:
10. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz
Kaa: u nás už je kočárek na 95% vybraný, nadchla jsem se pro: http://www.kocarky.cz/kocarek-implast-bolder-4.html. Mají ho tu v Olomouci v prodejně, tak jsme měli možnost ho i vyzkoušet. Paní byla ochotná (ještě aby ne kupovali jsme u í přebalovák). Takže začínáme šetřit a v červenci mi ho manžel objedná a dá k rodičům.
10. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
ahóóój............já měla včera první kopačku :grinning:
Byli u nás sousedi a tak jsem se mačkala s pupíkem shrbená na židli a asi se prckovi nelíbilo, že byl hluk a tak mě šťouchnul pod žebro a za 10 minut se tlačil na druhý straně. Od tý doby nic. Bude to teď probíhat pozvolna :slight_smile:
V pondělí jsem byla na krvi a doktor mě vzal rovnou na kontrolu a říkal, že je už obřík a mohla bych něco cítit a šup den na to si dalo mimčo říct.

Jinak kde jste měli včera to jaro???? My jsme si vyjeli jako rodinka na výlet do Bolky do muzea a táhnul se s náma furt mrak a věčně všude pršelo a bylo zataženo. Chtěli jsme se tam projít po městě a nedalo se. Chcanec a totální zima. Tak jsme zajeli domu do pizzerie a trochu si spravili náladičku.

Jo a včera dorazila 3kolka, kterou jsem koupila malýmu k 2.narozeninám. Je to úžasná věc a on je z ní vyprdnutej. Táta sice ztrácel u skládání nervy, ale nakonec to přežil bez újmy na zdraví :grinning:
11. bře 2009 v 07:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.