• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
bobisku, ja normalne vidim tvoje tejdny vedle jmena u kazdyho prispevku, jsi 16tt, ale podle mne uz zitra budes 17tt
15. bře 2009 v 07:49  • Odpověz
Ahojky po týdnu, manžel po půlroční neschopence šel do práce a já se taky trošku zvetila a dohnala jsem skoro vše co jsem v práci odkládala. Příští týden jedu na tři dny do Prahy tak se tu zastavím zase až v neděli. Víkendy jsou moc krátké. Mám se skvěle, je mi dobře. Tak se opatrujte.
15. bře 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
ahojky holky :slight_smile:

ZAZIT já jsem fakt hovado, já to tam mám taky, ale nějak jsem to neviděla a přehlížela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........asi hormony nebo co. Se fakt picnu.
Děkuji ti za info :sweat_smile:

Včera jsem hodila likvidačku šatníku a nezbylo mi skoro nic. Tak čekám do nějaký lidský hodiny, vzbudim manžela a musim se jít do města oháknout. Potřebuju kalhoty na doma (slušivý tepláčky), spodní prádlo a prostě něco šik. Manžel to házel do popelníce na etapy. Mohlo toho být tak 6-7 igelitek.
Ale rázně jsem musela zakročit, protože mi manžel už asi 2x řekl, že chodim jako stará bába. Že jsem mladá holka, tak ať s tim něco udělám. A to když řekne mužskej, tak je to už ouvej. Náhodou zvedne krovky a uplave ke krasavici z butiku :grinning:
16. bře 2009 v 07:19  • Odpověz
Ahoj holky. Jak se mame? to bylo pekne pocasicko ale dnes uz je to na nic, skaredne hnusne.

Holky jak jste na tom se sexem? ja nic moc, nemam vubec ale vubec chut, jsem se ptala dr.jestli je to normalni a rikala ze jo ze se to vrati , ale co kdyz ne? co budu delat? uz tak mam blby pocit, co kdyz si ten muj najde utociste jinde :angry: . Tak jsem se vcera prekonala a zkusila to jako ze mam chut a vse je normal, ale nic jsem z toho nemela, jenom pak divny pocit v brichu. nekdo mi rika ze to delat mam, nekdo ze kdyz nemam chut tak ne. Tak fakt nevim. Cekam az to prijde ale zatim nic, ani kdyz si predstavuju ani kdyz vidim neco v tv. Se z toho p...

A jak jste na tom vy?
16. bře 2009 v 08:07  • Odpověz
bobisku :slight_smile:, to se stava, taky mi pripada, ze mi to tehotenstvi pusobi i na mozek :grinning:
16. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
a jsem zvedava, co poridite za sik veci :slight_smile:

ja porad jeste dojizdim po ruznu svoje netehu veci - ale uz toho, co mi je, teda moc neni, zacal mi pekne rust pupicek :slight_smile: , ale zatim klepu na vsechny dreva kolem - zatim mi fakt roste jen brisko, no a samozrejme prsa, ale ty uz nevnimam, ty mi narostly hned na zacatku :slight_smile: :slight_smile:
16. bře 2009 v 10:10  • Odpověz
ahoj misko, ja na tom byla podobne, ale na konci unora se nejak chut sama vratila a ted si to moc uzivam :slight_smile: , nerikam, ze by jsme na to s manzou hupsali kazdy den, to ani zdaleka, ale proste obcas a fakt si to ted uzivam, bricho jeste neni velky a hlavne mam pocit, ze se manzilkovi jeste porad libim, ze me nevnima jen jako obal na dite :grinning: , dokonce mi vcera rikal, ze se mu ted prej libim vic (asi keca :sunglasses: , ale dobre se to posloucha :slight_smile: , prej na nej konecne netrcej zebra :slight_smile:

misko, to se spravi samo, neboj - ja mela jeste nedavno totalni nechut a prislo to samo :slight_smile:
16. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
a jinak, holky, jdeme dneska do poradny (vzdycky zapomenu na ranni moc, jsem jak debil :slight_smile: , vzdycky zacnu curat a pak si vzpomenu na to, ze mam donest, takze bezim zpatky hledat tu trubicku, do ktery mam nacurat a pak se snazim vymacnout aspon tri kapky :slight_smile: , manza se ke mne prifaril, ze jde taky, ze uz jsme prcka dlouho nevideli a ze chce taky videt :slight_smile: , tajne doufame, ze uz by nam mohli rict, jestli je to chlapecek nebo holcicka :slight_smile:
16. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
Zazi bodet by si mela pravdu, nejhorsi bude jak se ta chut nevrati. Dr.mi rekla ze si pak zajdu do sexualni poradny a tam mi pomuzou.

Tak si to s manzilkem uzijte v poradne a dej vedet pak jak jste dopadli, a jestli ti nahodou nerekli pohlavi. a jak mimi vypada a jak je dlouhe. :sunglasses: :slight_smile:
16. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
misko, neboj to se spravi :slight_smile:

vedet urcite dam, ale jdeme az ve tri, tak pak nejak vecer pisnu :slight_smile: , jsem strasne zvedava, nevideli jsme ho cely mesic, tak jsem zvedava jak vyrostl/a
16. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
Tak jo tak vecer pisni. Ty jak se tak divam, tak jenom my dve nemame fotku. Ja uz se na to musim podivat a neco si tam dat a nejak to cele upravit, jenomze ja to neumim zmensit, sakra.
16. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz
no presne, to je taky muj problem, ja bych fotku rada dala, ale neumim je zmensit :frowning2:
16. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
pridala jsem aspon jmeno chlapecka, na holcice se nejak porad ne a ne shodnout :slight_smile: , manzel by chtel zuzku, jenze to je moje mamka i ja a to by bylo jak u blbejch :frowning2:
16. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Tý jo holky, tak jsem hodila navrátila od nákupů. Sjela jsem zdejší větnamce. Sehnala jsem si obyč 4 šaty na léto, kde se vejdou moje kozy a i pupek :grinning:
Je to taková nouzovka, ale jak se znám, tak bych je pak nesehnala vůbec, protože by mi je vykoupili jiný těhule nebo holky, co mají víc času větrat po měste. Při nejhorším je budu nosit po doma a nebo na zahradě u babičky. Pak jsem sehnala jednu super halenku bílou, ale fakt dobrá. A obyčejnou sukni.

Jinak větve nemaj mojí velikost podprsenek a já si dneska musela nějakou koupit, protože jsem vzteky včera všechny vyházela, protože byly hnusky největší. Tak jsem zavítala do Evy, spešl na spodní prádlo a vysolila jsem tam 650 za jednu bílou, ale fakt sedne. Ještě jedna se mi líbila a musim si jí koupit, abych měla aspoň 2 na výměnu. Ach jo, ty kozendy jedny. Teď mám 90 E a prodavačka mě ujistila, že ještě porostu.

Jinak mi vyskákaly všude žíly. Jak jsem se dneska svlíkala před zrcadlama tak jsem se až zhrozila. Doma jsem to nějak nepostřehla.

Zazit tak co???? Holka nebo kluk????
16. bře 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
jo a ještě něco, dneska jsem volala na výsledky tripltestů a vše je OK :wink:
nenalezeny žádné vývojové vady a zatím je to v pořádku :wink:
16. bře 2009 v 19:15  • Odpověz
Holky, kluk jako buk!!!! Videli jsme koulicky i pindika :grinning:
Pani dr rikala, ze je to skoro na sto procent a fakt jsme oba videli, ze si to fakt nevymejsli :slight_smile:
Jinak mame 18 cm a vsechno zatim ok!!
16. bře 2009 v 19:27  • Odpověz
manza je hrdej jako pav :slight_smile:, ze to bude chlap :slight_smile:, jeho tri kamaradi jsou taky v tom a vsichni cekaj holcicky, takze si pripada jak geroj :slight_smile:))
16. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj holky, přeju krásnej večer...
Zazit- gratuluju ke chlapákovi!!!!!!!! Super!!!!!!!!
Bobisku, stejně jako ty jsme dneska s dcerou podnikli nájezd na vietnamské prodejny v kamenných obchodech u nás. Byla jsem totálně na dně, že neobleču žádný tričko, žádný svetr, prostě NIC. Přibrala jsem 5 kg a mám to nejen v bříšku, ale i takový to sádýlko nad bokama. Mám super trička, který jsou dokonce i se šňůrkama po stranách, nemám v tom narvaný moje maxikozy, vypadá to pěkně, jsem nadšená. Pak jsem koupila ještě postupně tři trička, z toho jedno vyloženě pohodlný na doma(a taky hezký), chci být prostě šik i doma u PC:slight_smile:.
No a hlavně tepláčky - dvoje tříčtvrťáky a jedny dlouhý. Jsem šťastná, protože v normálních obchodech je všechno
na moje kozy malý, nebo bych musela nosit košile a vypadat jako strašidlo. Bobisku, tvých 90E zní ještě dobře,
já mám 75G :grinning: :grinning: :grinning: a světe div se, našla jsme na netu krásnou podprdu na kojení, až do velikosti H, ale stojí 1400Kč - jenže ji koupím, protože něco člověk potřebuje a krajkovou podprdu na rozbolavělou bradavku prostě nosit nemůžu, mám zkušenosti. Samotný svlíkání podprdy při kojení mi ani nevadilo, ale prostě na to nejsou podprdy uzpůsobeny materiálem.
Co se žil týká, to mám taky, ale novinka - mám v dekoltu pigmentový skvrnky cca 1cmx1cm, což doufám,že po porodu zmizí - to jsou vnější radosti. A ty vnitřní? Už třetí den mě ukrutně pálí žáha, na což normálně vůbec netrpím. koupila jsem si dnes Gaviscon, tak doufám, nejhorší je to k večeru a v noci, strašný,fakt. Asi budu mít pěkně vlasatou holčičku - při dcerce jsem na tohle trpěla taky a narodila se holčička s dlouhýma(!) černýma vláskama po celý hlavě. Babský povídačky mají něco do sebe(pálení žáhy= vlasatý miminko).
Tak to jsem zase napsala román, co? :grinning:
16. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
juuu, tak jestli plati, ze cim vic pali zaha, tim vic vlasku, tak my budeme mit plesouna jak bejk :grinning:
16. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
Hooj holky.

zazi gratuluji moooooc.A jak se bude klucina jmenovat?. ja uz chci takyyyyy vedetttt :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale jsem teprve ve14tem a na kontrolu jdu az v 16tem tydnu, to este asi nepujde ze?

Holky velikost prs E a F je? ja mam75 C to jsou dvojky? takze 5ky a 6ky? wau :grinning:.
17. bře 2009 v 07:36  • Odpověz
Bude se jmenovat asi Tomášek po tatovi, i kdyz tata furt na oko dela, jako, ze to nechce :slight_smile: , pak se nam jeste libi Petřík, ale uvidime, jeste je cas na vyber :slight_smile:

misko C jsou trojky :slight_smile:))), taky jsem je mivala :slight_smile: , ted uz z toho mam 70 D :slight_smile: a klidne bych je teda vratila :slight_smile:
17. bře 2009 v 08:00  • Odpověz
a mozna ti to uz reknou, ja byla vcera 16tt + 1 a teda pindik byl videt dost zretelne :grinning:
17. bře 2009 v 08:01  • Odpověz
:slight_smile: Tak to se tesim. A mela si nejake tuseni? co to bude? ja mam citak ze holka ale nevim to jenom proto ze jsem mela trochu fleky, ale to jsou zase povery.

kdyz pujdem v cervenci na materskou musime vybrat dovolenou za cely rok?

Takze ja mela mensi dvojky a ted mam trojky. Ale pak jestli nebudu cvicit tak to budu mit po pupek a do podprdy to budu rolovat :grinning: :sweat_smile: :confounded:

Ale to je este daleko.

kazdopadne mam radost ze pomalu budeme vsechny vedet kolik holek a kluku nosime, zatim jedna jedna,
17. bře 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky, sleduji vás od začátku :slight_smile: také jsme si k ježíšku nadělili // Moc vám všem gratuluji ke zdravým mimiskům:slight_smile:

Zazit, chtěla jsem se zeptat, jestli je u chlapečků vidět ten pindík, i když se na to dr. nesoustředí a neukazuje Ti, kde to pohlaví máš hledat? My si to totiž nechceme nechat říct, ale zvědavá jsem:slight_smile:, ptát se ho tedy nebudu. Ale to asi neuvidím, když mě na to neupozorní, viď? Jasně, taky záleží jak je mimi natočené..Ale já stejně počítám s holčičkou. U nás se moc kluci nerodí.
17. bře 2009 v 08:53  • Odpověz
misko, mame narok na dovolenou za cely rok - my treba v bance mame 25 dni na rok, takze mame narok na celych 25, i kdyz odchazime v pulce roku
a dovolenou si vybirat nemusis nebo treba jen pomernou cast a zbytek pak - ja mam v planu to udelat nasledovne - do odchodu na materskou si vyberu cca 10 dni, takze mi zbyde 15 dni, v cervenci nastoupim na materskou a po tech 28 tydnech matersky si vyberu tech 15 dni dovoleny (pocita se to normalne z vydelku u zamestnavatele, ne z ty matersky - na to jsem se vcera ptala u nas na uctarne) a pak teprve nastoupim tu rodicovskou dovolenou - prej se to takhle dela
17. bře 2009 v 09:19  • Odpověz
verco, pindik je videt jen kdyz se na to pani dr zameri a hleda primo mezi nozickama, pri beznym vysetreni ho nevidi, neboj
17. bře 2009 v 09:23  • Odpověz
a misko, ja vim, ze se to neda odhadnout, ale ja si od ty doby, co jsem videla // myslela, ze je to kluk, manza taky a vsichni kolem taky, takze jsme s tim tak nejak pocitali :grinning:
17. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Jé Zazit, tak to gratuluju. Je to parádní zprávička.
Já bych chtěla teď cácorku, ale žádný skvrny nemám a cítím se jako při Dádovi, takže mám tucha, že to bude zase kluk. Ale hlavně, aby bylo miminko zdravý, pak mi to je jedno co to bude.........ale holka by mohla bejt :grinning:

Jsem si dneska přeležela krk a bolí to jako čert. Otočim hlavou a hrůza děs :frowning2:
17. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
díky Zazit, jako druhorodička bych to taky mohla vědět :slight_smile:
Líbí se vám Petřík? Můj manžel je Petr, takže u nás když to bude chlapeček, bude to Péťa. Dá se hodně zdrobnit a ve třídě jich nebude deset:slight_smile:
Jméno pro holčičku ještě nemáme. Nemůžeme se dohodnout. Manža zatím kývl, jen na to , aby se jmenovala po mně, ale to se mi nechce. Tuhla jsem jemu a dcerce předčítala celý kalendář dívčích jmen, na vše měli ne. Tak se asi bude jmenovat NE. To jim chudák poděkuje.. :grinning:

Bobisku, při dceři jsem měla pleť krásnou a teď jsem ji měla první tři měsíce nádhernou a teď jsem se zase osypala. Takže , na tohle nedej. Klidně to ta holčička může být :slight_smile:
17. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Vroninko takže mám naději? To je super, díky :grinning:
17. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.