• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
petrik se nam libi moc a jsme radi, ze je to kluk, protoze jsme se na jmenu pro holcicku nemohli shodnout :slight_smile:

a s tou pleti to asi nebude uplne prukazny :grinning: , ja s tim nikdy nemela problem a ted se mi celkem zhorsila, ne nijak strasne, ale oproti tomu jak to bylo, tak urcite a mame kluka jako buka :grinning:
17. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
Bobisku,
já měla pleť před 13 lety nádhernou(dcera) a teď taky,mám ji jak dětskou prdelku a zřejmě čekám holčičku :grinning: , tak ti přeju, ať to vyjde :slight_smile:
17. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
Holky, já když byla bezdětná a šla jsem do práce, tak mě zastavila cikánka (taková ta typická pohádková), ověšená korálama a širokou sukni, byla to paní v letech, dlouhý černý vlasy. No fakt taková ta filmová čarodějka. Zastavila mě a říká, jestli se mi může podívat do očí. Nebyla jsem proti a prý mě čekají 3 děti. Kluk, holka a kluk. Smála jsem se, že asi těžko, protože jsme tenkrát lítali po doktorech a modlili se, aby jsme měli aspoň jedno mimčo. A ona na mě, že to přijde tak za 4 roky.
A jestli nekecala, tak by to odpovídala současnosti a na řadě je ta holčička :wink:

S děkuju si vzala 2 stovky a já se jenom pousmála. Ale! Brala jsem to zase jako naději, co kdyby.....třeba.....měla i pravdu :slight_smile:
17. bře 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
Dobré ránečko maminy, dneska je krásný začátek dne. Sluníčko svítí a venku je parádní jaro. Aspoň tuto u nás. Je to takový hezký veselí :wink:
18. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
ahoj holky, jinak jsem v euforii z pondelniho zjisteni, ze tam mame chlapecka, zapomnela nahlasit dulezite udaje :slight_smile:, tlak 120/80, moc v poradku a vaha porad stejna :slight_smile: , vubec to nechapu, docela mi ted zacal rust pupicek, kluk jak buk a vaha stejna :slight_smile: , holt ho stiha vsechno papat muj vetrelecek :slight_smile: , taky je pekne pupkatej :grinning:, na dalsi kontrolu jdu zas az za mesic - 14/4 a pak hned na ten druhej velkej screening - 16/4
18. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
ptala jsem se dr jestli je normalni mit v pulce ctvrtyho mesice jen +2 kila nahore a ona rikala, ze je to uplne v pohode - mimisek je dokonce vetsi nez by mel bejt, takze mu evidentne nic neschazi :slight_smile: a nektery maminky prej zacnou pribejvat az od 24 tt, tak uvidime
18. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
caf holky. dneska mame krasne,ale kosu jak bejk. byla jsem vcera konecne v obchodech a koupila jsem si tehu rifle za 1100, no chtela jsem obnosene ale na sebe jsem nic nenasla, mam dlouhe nohy takze hold jsem hledala novy. Hlavne je ale to ze je pak soupnu zpatky do komisu a snad se mi aspon pulka vrati.

Ja jsem pribrala 4 kilo co je podle mne dost a dr mi rekla ze se ji to nelibi. ale mi jo. neni treba to s jidlem prehanet, s mirou pokud to jde.

No a ja jdu k dr az 1.4ty tak snad uz bude neco vic videt nejaka ta pipinka nebo sulinek.
18. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
ahoj holky, to je jaro, co ? rano kouknu z okna a tam bilo - myslela jsem, ze spatne vidim, to snad neni mozny :unamused: JA CHCI JARO, TEPLO !!!!!!
19. bře 2009 v 06:30  • Odpověz
autor
Holky ja rano venčila psa a plahočila se sněhem jako na horach a kolem oběda začal svítit puchejř a sníh pomalu slezl. Je ho jenom po drobkách na trávě, ale jinak je tam teploučko. Jo a asi se nám rozbil teploměr venkovní nebo co. Máme ho za oknem a svítí na něj sluníčko a ten jouda ukazuje 30 stupňů :grinning:
19. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
ty jo, holky, dovedete si predstavit, jak budeme v lete pri tech tricitkach s tema desnejma bubnama skucet!!!

ja ted zjsitila, ze 8/8 jdeme na svatbu nekam 70 km za Prahu - tak za prvy se budu bat, abych neporodila :slight_smile:))) a za druhy teda fakt netusim, co si vezmu na sebe - asi stan acko :slight_smile:, tycky necham doma :grinning:
19. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
Zazit ty jsi borec :grinning: :grinning: :grinning: to mě fakt pobavilo

Já jsem dneska vyběhla do sluníčka ven na pidi procházku, protože mi málem umrzla prdel. On ten vítr severák je pěkně zrádnej. Za oknem to vypadá líp :wink:
19. bře 2009 v 16:58  • Odpověz
teda tady je mrtvo pri patku :slight_smile:
tomu rikam jaro - astronomicky jaro je prej tu a za oknem snezi :frowning2: , to zas bude hnusnej vikend :frowning2:
ale ja mam dobrou naladu :grinning: , ja se ted vratila z cviceni :slight_smile:
holky, tak preju pohodovej, i kdyz porad ne moc jarni, vikend!

jsem si vcera v klidku, s nohama nahore, cetla prilohu Mlady fronty a uvedomila jsem si, ze bych si to asi mela vychutnavat - ze za chvilku uz na to takovy klid nebude :grinning:
20. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
No holky? Leze semka někdo jinej než já a Zazit? :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se tady konečně dostala a dočetla vás.
Tak teda koukám, že je všechno v pohodě, tak to je super.
Já jsem volala minulý týden na triply, krev dopadla dobře, takže mně čeká ve 20tt velký utz.
Jinak začínám cítit takové vrtění v břiše, takže čekám, kdy se do toho dítko pořádně opře a kopne :slight_smile: .

Co se týká toho sexu, tak u nás je to naprd. Mi se nechce, příteli se chce. Ale museli jsme si o tom popovídat, aby věděl, že to ty hormony, doufám, že se pak dostanu zase zpátky do normálu.

Jinak jsem si koupila jedny těhu rifle, pořád vel.40 a jedny těhu kalhoty, vel.42 :angry: v CaA, ale holky mám pěknou depku, už jsem nabrala 6kilo, ale leze mi to do stehen a do zadku a břicho taky roste, ale to mi nevadí, horší je to ostatní. Za chvli abych se styděla vylézt. Doktorka mi na to nic neříkala, ale myslím si, že je to dost
20. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
Bobi, z těch žil jsem taky na nervy, už mám na stehnech zezadu pěkné pavouky, koupila jsem si sprej, tak budu řádit, ať nemám nohy jak stará bába.

Zazit- tež máme jít začátkem srpna na svatbu, je to sice je za Ostravou, ale ti známí nás zvou na obřad, pak máme jet domů, a večer máme přijet na pařbu. 3 týdny před porodem je s..u, abych jezdila sem a tam jak idiot.
A večer jsem si taky uvědomila, že takový klídek nebude furt, já strašně ráda spím, a jak jsem tak ležela a byla jsem zachumlaná, tak jsem si představila, že budu muset vstát a jít krmit, přebalit, uspat, a to několikrát za noc, tak jsem byla z toho paf. :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se v 18.tt :slight_smile:) - toto letí :grinning: .
Přestože začínám za 4 dny pátej měsíc, tak mě trápí docela silný nevolnosti, sice netrvají celej den, ale když mě dneska nepálila žáha(kupodivu), tak se mi hned po snídani(chleba s máslem a marmeládou+čaj) udělalo tak blbě, že jsem se mezi fakturováním musela natáhnout na gauč s kyblíkem - díkybohu, že jsem na PN a pracuju (načerno) z domova. V práci bych nevydržela.
Kaa, neboj, ještě jsem tady já a mám taky 6 kilo nahoře, tak klííííííííídek, je to v normě. Zazit je tyčka hubená a lítá celej den, ta přibrat nemůže :slight_smile:). A s tím nevyspáním- přesně takhle přemýšlím já, 13 let mám od druhýho dítka klídek v noci, malá byla hodná a celkem spala , což synek teda vůbec ne až do dvou let(budil se celý dva roky po dvou hodinách, příšernýýýýýýý). Jenže to má svá pozitiva - stres, nevyspání, pohyb a kojení = zhubneme kila, co se na nás nalepily a ještě nalepí. To je přece krásný, ne??? Těším se na to skoro stejně jako na prcka :slight_smile:) :slight_smile:) :slight_smile:).
už pomalu začínám pokukovat po kočárkách, dupačkách, atd. Mám sice spoustu věcí po dětech, ale třeba po holčičce jsem spoustu věcí rozdala nebo s těžkým srdcem vyhodila už dáááávno - teď bych si nafackovala, ale aspoň bude naše holčička v novým:slight_smile:. Cítím už regulérní kopanečky, už nepochybuju, že to je ono. A jak po ránu šmíruju holčičku dopplerem(srdíčko), tak spíš se teď hrozně musím smát, protože je krásně slyšet, jak se malá mrská a kope zespoda do té sondy, jak tam šplouchá a vlní se, to jsou pak pěkný rány v uších(sluchátka).
Podle všech ultrazvuků a domácího pozorování to asi bude pěkně hyperaktivní dítě - třeba mi řeknou za týden na výsledcích plodovky, že to je KLUK. By byla sranda, všude jsme roztroubili, že čekáme holčičku.
Tak pěknej víkend, těhulky, mějte se fajn!!!!
20. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz
jeee, ahoj holky, to je dobre, ze jste se zas ozvaly a mame novinky :slight_smile:
21. bře 2009 v 07:27  • Odpověz
autor
S těma nevyspalíma nocema je to jako u nás. Dáda už od miminka vyžadoval kojení i v noci po 2 hodinách. Když byl starší, tak se to uklidnilo. Ale od tý doby co je u sebe v pokojíčku se kolem půlnoci vzbudí a kňučí. Pokaždý jsem se odtáhla k němu a tlačili jsme se u něj na posteli. Ale ten hyperka se furt točí a kope mě do břicha, že jsem řekla ne a tak ho v noci tahám k sobě. Nasměruju ho na tatínka a Dáda ho čutá do hlavy a já mám klid a v klidu se vyspinkáme všichni. Možná taťka trochu míň, ale on to zase naspí ráno, když mi už lítáme po bytě. :grinning:

Jsem si objednala v týdnu podprsenky a včera dorazili. Holky jsem s nima spokojená. Je to česká firma a ceny jsou parádní. Zkuste se juknout na spodní prádlo LINIA.
Podprda kolem 200-300 korun a fakt moc hezký. I moje mamka a švárová se navnadili a taky objednávaj. :wink:
21. bře 2009 v 08:24  • Odpověz
Verusko, to je dobře, že jste po amniu v pořádku a díky, ty jsi taková dobrá duše, vždycky mně tak pěkně povzbudíš, už to chci mít za sebou, připadám si dobře akorát doma a v práci v pracovních věcech, jinak v civilu jsem jak tank, a to je teprve 18tt, kde je 40tt??? :wink: :wink: Už chci to mimčo a svoji váhu :angry: :angry: . Baby já jsem na zabití, co? Přítel to aninechce slyšet, ten mi vždycky řekne: čekáš mrňouse, pak to shodíš, jsi šťavnatá a dost :wink: :wink:

Holky, já taky koukám na kočáry, už mám vybrané 2 druhy, kdyby nebyl jeden, vrhneme se na druhý, včera jsme se jeli na ten první kouknout, je to na druhé straně Ostravy a samozřejmě tam měli ceduli, že 20.3. mají zavřeno, no mě málem trefilo:angry: :angry: . A pak mi baba v Tescu nechtěla vzít natrhnutou dvoustovku, no myslela jsem, že mně šlehne :wink: Nikdy se mi to nedělo, ale teď se snadno vytočím a jak pak spustím, tak to stojí za to :unamused: Ach ty hormony :slight_smile:
21. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
Bobi a neměla jsi strach to objednávat po netu? Já vím svoji velikost, ale musím vyzkoušet, někdy mi ty prsa lezou bokem, nebo vrchem, musím prostě zkoušet, ale na to prádlo kouknu.
21. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
Tak já jdu vařit a trošku poklidit, večer kolem deváté tady určitě budu, Jiří jde na noční, tak budu internetovat. :wink: :wink:

Jo a ohledně pohlaví jsem poprosila známou, ona je taková čarodějka, koukne a vidí, tak mi hned bez přemýšlení řekla kluka, tak budeme mít asi malého Juru. Sama to taky cítím, tak vidíme, co nám řekne dr. na další poradně.
21. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
no, ja bych se podprdy po netu asi taky bala - potrebuju si to proste ozkouset - jestli se v tom citim dobre a nikde nic neleze :slight_smile:

ted jsme zachranovali nase :slight_smile: , vyjeli si na nakup jarnich kyticek do Hornbachu a tatka tam ztratil klice od auta :grinning: , tak jsme pro ne museli jet, pak s nima jet domu a zas zpatky pro auto a mezitim nekdo ty klice nasel a dal je na informace v Hornbachu :slight_smile:, takze bezva straveny dve hodinky :slight_smile:, ale co by clovek pro nastavajiciho dedouska s babuskou :grinning: neudelal, ze ? :grinning:
21. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz
bobiksu, mam dotaz na zkusenou mamku :slight_smile: resim, co se dava miminku do kocarku, tomu uplne malymu, do korbicky - nejaka deka nebo co ? ja vubec nevim :unamused:
21. bře 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
Já jsem Davídka vystlala zespoda ručníkem a dekou, protože mi to přišlo moc tvrdý. Hore jsem ho dala do bavlněnýho slabýho fusaku a na něj deku a pak je většinou u kočárů ten návlek na zip, který neprofoukne. Záleží dost na počasí. Myslim, že naše miminka dost brzo hupnou do zimního fusaku, na to deka a to pořádná. :grinning:
Já můžu deku doporučit španělku - je to velikost pro děti a i když se furt pere, tak chlup je netknutej. Je super teplá a dělají jí s pěknýma motyvama. Dáda jednu má a chrupe s ní v létě místo péřovky přes noc. Pro toto mimčo určo taky jednu pořídim.
A plymo (peřinka a polštářek) jsem měla, ale je to dost zbytečný. Skoro jsem to neužila a to jsem měla krásnou soupravičku.

........ asi takhle Zazit....aspoň podle mě :grinning:
21. bře 2009 v 17:48  • Odpověz
no prave - mne se ty plyma vubec nelibi, takze jsem si rikala, ze si koupim nejakou krasnou tu spanelskou deku - treba svetloucce modrou a na plymo prdim, fakt se mi to nelibi, budeme mit hodne sportovni kocarek a uz vidim, jak do toho dam nejaky volankovy plymo :grinning: , bych byla jak uchyl :slight_smile:
jinak na zimu to je jasny, dokonce ta Teutonia ma na vyber ze dvou korbicek - letni a zimni varianta, ta zimni, kterou koupime je krasne cela vyteplena a ma samozrejme i tu vec nahore - jak pises, ze se pak jeste na to zapne a fusak bude taky od Teutonie - krasnej perovej teplouckej, aby bylo Tomaskovi pekny teploucko :slight_smile:
moc diky za rady a mam z nich radost, ze nemusim kupovat plymo :slight_smile:, i z toho slova mi naskakuje husi kuze :grinning:
21. bře 2009 v 19:09  • Odpověz
Zazit, tak to je super, takhle jezdit by se mi teda chtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A plymo je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:, doufám, že ho naše babi nekoupí, i když jsem ji varovala, a taky nechci klasickou krajkovou peřinku-zavinovačku, to jsem taky zvedala varovně prstík´. Jak píše Zazit- fakt děcko v krajce a ve sport. kočárku je jak pakoušek a matka jak magor :slight_smile:

Bobisku, a to se i přes ten zimní fusak dává deka? Já jsem myslela, že fusak sám o sobě stačí, když je zimní a bude teplý (budeme kupovat emitex), a na to tu věc nahoru, jak píše Zazit:slight_smile:. No nechám si poradit, přece to naše dítko nenechám zmrznout.
Holky, já vůbec nevím, jak se oblíkají miminka, aby jim nebylo zima a aby se neuvařila, ale snad to dám nějak dohromady, snad se tu budeme scházet i pak a to se vás naotravuju :wink:
21. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Já mám beránčí fusak, ale i tak budu navrh dávat španělku, protože ta slída je jenom proti větru. Vždycky můžeš deku sundat než aby ti mimi prochladlo. Ale záleží taky na tom, jestli bude 5 nad nulou a nebo 10 pod :wink:

A miminko se oblíká jako dospělej. Dáváš tolik vrstev co máš ty + 1 navíc pro totální miminečko. Je to takový pravidlo. Ale holky nebojte, to se zmákne a pak budeme všichni profíci a budeme moct napsat příručku :grinning:

Jinak přeji pěknou neděli holky :slight_smile:
22. bře 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahoj holky, tak uz jsem vlezla do 18tt :slight_smile:, uz mam peknej pupicek i po ranu :slight_smile:, jak jste na tom vy?
22. bře 2009 v 08:21  • Odpověz
Bobi, děkujeme moc za rady, asi tě jako zkušenou maminu budeme využívat a tahat z tebe rozumy :slight_smile: .

Zazit, já mám už dlouho bříško, jelikož nepatřím mezi hubeňoury, tak mám mimi+špekulu a jde to dobře vidět, že jsem těhu. A už cítíš pohyby? Já cítím takové vrtění, jakoby se tak mimi točilo, pak se vpříčí, strašně to tlačí a pak to zase povolí. A večer, když si vlezu do vany, ležím a soustředím se na to, tak něco cítím. A je to úžasný pocit.

Holky a jak jste na tom tělesně? Já začínám nějak funět, v práci jsem vyběhla asi 3x schody a když mně poslala kolegyně na schody po čtvrté, tak jsem ji poslala do háje. :wink: A včera jsem si po ránu dala jogurt a myslela jsem, že půjde ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a celý den se mi točila hlava, to to blbé počasí.

Holky, hezký zbytek víkendu, a příští týden snad už přijde to jaro, a bude hezky a tepleji. Ahojky.
22. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
pohyby zatim nic konkretniho - zadnej kopanec, jen takovy to hemzeni, moc se tesim az me prvne cutne :slight_smile:
jinak telesne se citim zatim vyborne, pres den mam energie na rozdavani, ale teda porad strasne hodne spim, skoro kazdy den 10 hodin, odpadavam vecer uz tak kolem pul devaty, je to maso, ale vubec se s tim neda bojovat :grinning:, proste najednou silena unava a musim spat :slight_smile:
Jo a hlasim super ulovek :slight_smile:, konecne jsem si koupila podprdu, teda spis dva padaky :slight_smile:, 70DD :slight_smile:, nakonec z Marks and Spencer a nebyla ani draha, neco kolem petistovky a je to super, kdyz nic nikudy nevylejza :slight_smile:
22. bře 2009 v 18:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.