• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Zazit-hemzeni :grinning: , jo já se taky těším, až to bude pořádně, jenže pak si zase budu stěžovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jak to mimčo moc kope a řádí :slight_smile: :slight_smile:
A úlovek super, i dobrá cena.
Tak hezký pracovní týden, snad už vyleze oskar, mějte se mooooc hezky
:slight_smile:
22. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
Holky, chtěla jsem se zeptat, jestli když mi dělali NT screening, který dopadl ok, budou ještě brát krev na AFP? Ve čtvrtek mi mají dělat odběry krve. Tak nevím na co vše.
Při minulém těhu mi dělali jen to AFP.
Děkuji:slight_smile:
23. bře 2009 v 07:37  • Odpověz
hm, tak na to, ze by vylezl Oskar to moc nevypada :frowning2: , v Praze fuci a zacalo i trochu prset :frowning2: , se toho jara letos asi nedockame :frowning2:
veroniko, mne delali jen ten NT, pak uz mi krev nebrali, NT mi delali nekdy ke konci unora a od ty doby zadnou krev nenabirali - byla jsem jen na normalni poradne (to jsem davala moc) a na dalsi poradnu jdu az 14/4 a pak hned 16/4 na velky utz ve 21tt, ale o krvi nikdo nic nerikal
23. bře 2009 v 07:47  • Odpověz
Zazit, ještě ti nenabírali vůbec krev? To budou asi teď. Potřebujou vědět krevní skupinu, test na HIV. Právě mě štve, že by mě ještě otravovali nervy s AFP, když mi automaticky udělal ve 13tt sreening.
23. bře 2009 v 07:59  • Odpověz
ne, ne, veroniko - krev mi samozrejme nabirali - shodou okolnosti tesne pred tehu - chystali nas na IVF, ale nakonec se zazrakem na posledni chvili zadarilo :grinning: - takze z toho meli krevni obraz a HIV atd. a pak samozrejme pred NT screeningem - to by pak nemohli porovnat s utz, ale od ty doby (cca pol. unora) nic
23. bře 2009 v 08:05  • Odpověz
Takže mně to budou nabírat pravděpodobně teď, aby mohli udělat kompletní výsledek. Všude to dělají jinak. Jsem z toho jelen :slight_smile:
23. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
ja taky, ja jen vim, ze na ty pristi poradne mi budou nejak vic zkoumat ten cipek - prej tak muzou detekovat adeptky na predcasnej porod, zkoumaj jak je tlustej nebo co ? no a pak hned pujdeme na ten utz screening ve 21tt, kde se mimisovi hodne zkoumaj vnitrni organy a tak
23. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
Ale jo, na druhou stranu je dobře, že nás takhle kontrolují :slight_smile:
Ve 20tt mě minule dost vyplašili, tak se modlím, aby to bylo teď v pořádku.
23. bře 2009 v 08:40  • Odpověz
tak jsem to nejak privolala :slight_smile: a hlasim se do fotbaloveho klubu :grinning: , nas mladej dneska na pilates zacal kopat :slight_smile: , asi taky cvicil :slight_smile:
23. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Já mám dneska absolutně nehejbací se den. Takovej ten bacil nechucos pracos. Bolely mě všechny svaly a tak taťulda vysmažil ráno se psem, nakoupil a dokonce uvařil špagety. Já se do obídka válela na gauči v pyžamku a relaxovala.
No a pak jsem se oblikla a umyla nadobi a mezi tim mi chlapci moji usnuli na gauči u televize.
Dám si kafíčko a chvilku si ještě odpočinu. Pak musim vymyslet program, protože venku prší a je tam hnus fialovej

Jo a včera jsem dostala takovou kopačku, že jsem se až lekla. Myslela jsem si, že mi ruplo žebro. Bylo to k večeru a já po celodenních návštěvách už utahaná jsem se v sedu protáhla s rukama nad hlavou a vyšpulila milana a najednou dělobuch jako blázen. To bylo prima. Manža hned naběhl a přikládal ruce na břuch, ale mímo už na nás prdělo a zase si pokračovalo v chrupkání :grinning:
23. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
no, volala jsem to manzovi a jeho dotaz byl - jestli uz prej to je videt :grinning: to kopani :grinning: , tak jsem ho ujistila, ze je poneduk naivni a ze videt to asi hned tak nebude, na to, ze nam bude muset prcek jeste trochu povyrust :grinning:
23. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky, jdu se na vás mrknout a neměla jsme to dělat, vy už všechny cítíte pohyby? Já ne :cry: a já už se tak těším!!! :unamused:
23. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
katwind, neboj, urcite uz brzo te mimisek taky pekne cutne :grinning:
23. bře 2009 v 16:45  • Odpověz
holky, jede vam maso ? mne vubec :frowning2: trochu me to trapi, ale proste nemam na maso vubec chut :frowning2:, skoro ho nejim, mam trochu vycitky jestli mimiskovi neco nechybi :frowning2: , ale nemuzu si pomoct, proste mi to strasne nechutna - kureci nejim skoro vubec, rybky tak 1 - 2 x tydne, veprovy vubec a hovezi jsem vcera s nejvetsim sebezaprenim do sebe po mesici nasoukala :frowning2:, no a jiny prasarny - jako uzeniny a spol, tak to mi nejde taky vubec
23. bře 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
já jak který dny Zazit
minule jsem si s chutí nandala hovězí guláš a když jsem do masa kousla, tak mi to přišlo jako bych žvejkala moč, málem jsem se poblila. Ale zase mě miloval pes, protože to dostal jako sváču :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jsem dneska nafouknutá jako bych sežrala kilo hrachu a nemám na nic chuť k jídlu. Taková ucpaná si připadám. Otecko zasedl televizi se sportem. Nejspíš si za chvilku udělám procházku se psem na 10 minut a zalezu si do vany. Třeba mi vyhládne a s chutí si dám zavináč, kterej jsem si nechala od miláčka ráno koupit.

Před chvilkou odešla z kafe kamarádka a taky říkala, že má dneska den na houby. Nic jí nejde od ruky a nic jí nebaví. Seděli jsme naproti sobě v obýváku jako buchty a nechtělo se nám ani mluvit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Příště jsem si řekli, že to bude lepší a pokecáme :grinning:
23. bře 2009 v 17:48  • Odpověz
zazit, manžel je vegetarián, já sice ne, ale pochopitelně maso vůbec nekupuju a nevařím, jím ho jen někde v hospodě třeba... a nechybí mi vůbec nic:wink: neboj, tělo je vemi chytré, asi maso nepotřebuje, když na něj nemáš chuť :wink:
23. bře 2009 v 18:31  • Odpověz
holky, dik! Taky se uklidnuju tim, ze si mimisek vezme, co potrebuje a kdyz by potreboval maso, tak si o nej rekne! Ale ze mne je regulerni vegetarian :frowning2:, dneska me to tahlo po cviceni rovou do Country Lifu a k obedu jsem si koupila takovej udesnej blaf ze sojovyho masa :slight_smile: a jak nam chutnal :grinning:
23. bře 2009 v 19:01  • Odpověz
zazit, třeba můj manža tvrdí, že maso nepotřebujeme, dokonce jsme i slyšela teorii, že ženám je špatně v těhotenství proto, že s edítě brání masu, že ho nechce, že to není přirozené. No, já maso nejím a špatně mi přesto je, takže tuto teorii nepotvrzuji:wink: Ale můžu tě uklidnit, že mi kvůli nepřibírání furt berou krev a zkoumají zastoupení všech minerálů,m vitamínů...a nic mi nechybí, i když nejím maso:wink:
23. bře 2009 v 19:39  • Odpověz
katwind a ty jsi jeste nepribrala vubec nic?
23. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky zdravím vás po delší době, pohyby ještě nerozeznávám od kručení v břiše, takže si musm ještě nějaký ten den počkat :slight_smile: . Je mi dobře, docela to všechno zvládám, doma a v práci. Tak se moc a moc opatrujte a já se na vás zase přijdu podívat. Pa pa
24. bře 2009 v 08:16  • Odpověz
co to ma jako venku bejt???? to je uplny silenstvi!!! kurna, kde se to jaro schovava???
24. bře 2009 v 18:46  • Odpověz
tak ted jsem prisla z venku a tam je normalne mraz a snih a totalne ledovej vichr, ja uz se z toho letosniho pocasi fakt picnu :frowning2:
24. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz
Dobré ráno, u nás včera večer 5 cm sněhu, dnes ráno mě budilo sluníčko. :slight_smile:
25. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
cau holky, dneska jsem cely den, jak prastena polenem, nejak blbe jsem se na dnesek vyspala a tahne se to se mnou cely den, dneska pujdu spat tak v sedum :grinning:
25. bře 2009 v 17:35  • Odpověz
zdravím všechny, taky Vám tak naskočilo bříško jak mě??? dnes jsem byla v poradně, tlak v normě (to jsem trochu koukala), přibrala jsem celkem už 5 kg (to je masakr), screening dopadl dobře, nemusím na tripple testy, jen za měsíc pojedem na velký ultrazvuk, tak doufám, že už taky budem vědět, co čekáme. Pohyby zatím nijak výrazný, jen takové to šimrání a to jen někdy, když dlouho mám ruce na bříšku. To to ale letí.Už jsme v pátým.....
25. bře 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahoj, täk jsem byla toho 16.3. na genetice a na triple testech. Dnes jsem si volala na výsledky a jsou negativní Jen mám ještě obavy z velkého ultrazvuku. A mám k vám dotaz nevíte co je tento název. Chodím na genetiku kvůli štítné žláze a posílají mě ještě 24.4. na velký ultrazvuk ale nějaký superkonziliární ultrazvukové vyšetření - to je klasický velký ultrazvuk?A taky mě hodně mrzí, že jsem pořád nepřibrala, má zač. váha byla 53 a ted mám jen 53,8 a bříško taky ne moc velký
25. bře 2009 v 17:51  • Odpověz
smisku, na velkej utz mě taky poslali, když se mému gynekologovi něco u dcery nezdálo. Byl to klasický velký utz.
Já sice bříško mám, ale přibrala jsem jen půl kila.
Jsi hubeňounká, bude to u tebe vidět déle. Já už tam měla špek, teda spíš vanu:slight_smile:
25. bře 2009 v 18:21  • Odpověz
vronika: dík :grinning:
25. bře 2009 v 18:22  • Odpověz
hooj holky, je nas vice a vice, super. jsem tu dlouho nebyla. Ja bricho mam spis takove nafoukle a pribralala jsem uz 4 kila hruza. Pohyby nic :frowning2: Ja jsem pozadu za vama, jsem v 15tem, takze to je brrzo.

Kaa volala jsem na tu gravidjogu a uplne tam maji plno, nechapu a nic jineho nemuzu najit sakra. Jestli neco najdes dej vedet diiik.

Holky chodite cvicit nebo cvicite doma?nebo zatim ne e.
25. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
Ahojky,
u mě taky genetika negativní, ale v úterý v poradně mě dr. poslal na odběr krve, až doma při studování těhu průkazky jsem zjistila že tam mám nový řádek: triple test a včerejší datum, ani jsem o tom nevěděla.
Ve 20tt mě čeká velký utz, je možné že je nějak pojmenovaný, jdu jen ke svému dr. má tam potřebné vybavení. A pak ve 22tt na utz srdíčka plodu do kardiologické ordinace. Pohyby zatím nerozeznávám :unamused:
Jsem stále na váze 61 kg, takže + 0 kg. Cvičit nechodím, zatím mám v práci pohybu dost :slight_smile:
a jsem ráda že přijdu o půl šesté domů a odpočívám. Možná kdyby mě něco zaujalo dala bych si říct :slight_smile:
25. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.