• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
autor
Holky já mám kondičku jako blázen. Stačí, když si Dáda vezme ven odstrkovadlo a ze mě se stane Jarča Kratochvílová :grinning: . Furt ho musim stíhat a když je venku hnusně, tak jenom jedeme kočárem k babičce a to taky nasadim rychlejší krok, abych nemrzla, tak mám pohybu ažžžžažžžž :slight_smile:

Ale chci začít chodit plavat, jenom až se trochu zlepší počasí, protože bych hned po východu z plavčánkování ofoukla a donesla si domu chřipku. Mám malinkej bazén asi minut od baráku a pak bych i párkrát chtěla zajít do velkýho městskýho (něco jako Babylon v Liberci) a užít si to tam s prckem.

Já mám nárust 3 kila, ale to největší nabírání začne teprve teď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 v 07:20  • Odpověz
no, ja uz nasadila rezim cvicici nasledujici :slight_smile:
pondeli pilates pro tehule s posilovanim s posilovaci gumou, streda pilates pro tehule a patek mam klasickou posilku - 45 min na kardio strojich - 20 min chuze na pasu do mirnyho kopecka a zbytek na takovym tom trenazeru jako na bezkach plus jeste vetsinou neco o vikendu, dela mi to desne dobre
misko - chodim cvicit ven, doma bych se asi neprinutila, tam cvicim :slight_smile: v kuchyni a pri uklidu :slight_smile:
26. bře 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojenky, holky, já poprvé te´d přibrala, 0.7kg:grinning: takže už to snad půjde nahoru, doteď jsme byla -7kg... ale prý s emi snad nastartoval metabolismus, zvracím už tak jednou až dvakrát týdně, což je ok...
Teď mi teda akorát dal železo, že mi z krve zjistil, že chybí... se teda dost bojím, že se po něm ještě zhorší zácpa:frowning2:
jinak já triply taky ok, dost mě to uklidnilo, je to nepříjemný si volat o výsledky co? :unamused:
26. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz
a jinak já se ptala na cvičení a nic jinýho než plavání mi nedoporučil, takže v sobotu jdu poprvý na těhotenský plavání, se těším, jsme hrozně zvědavá, co se tam bude dít:grinning:
26. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Čau holky, mám doma kočár. Zítra nejdýl nafotim a lípnu do alba :wink:
26. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahoj těhule :slight_smile: - dneska ve 14 hodin budu vědět výsledky z odběru plodovky, tak na mě myslete, prosím, doteď jsem byla klidná,ale nějak se teď začínám bát.
Katwin, gratuluju k prvním přibraným dekům, já jsem oproti tobě +14 kg, ty máš mínus sedm, já plus sedm :grinning: . Jak to jen děláte, že nepřibíráte ? :sunglasses: No nic, jdu si zacvičit - našla jsem nějaký cvičení na netu a je to docela dobrý, hlavně mi někdo říká, co mám dělat a kolikrát ještě musím opakovat, to je fajn. Kdyby jste chtěly inspiraci, tady je:
http://www.hejbejse.tv/on-line-televize/tehotenstvi/cviceni-v-tehotenstvi/cviceni-v-tehotenstvi-1
Zatím se loučím a ozvu se večer, jestli budu mít chuť vůbec něco psát, bojím bojím.
27. bře 2009 v 08:05  • Odpověz
drzim palce, ale jsem si jista, ze je vse OK !!!!
27. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahojky, Veruska bude to v pořádku, držím pěstičky. Dnes jsem zůstala doma, napustila jsem si vlažnou vanu, potom jsem se celá od hlavy až k patě namazala tělovým krémem. Je mi úžasně.
27. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahojky holky, já jsem tady pořád, jen přes týden pracuju a spím, tak není čas, teď vás jdu dočíst a pak něco písnu...... :wink:
27. bře 2009 v 18:00  • Odpověz
Jůůů, to jsou drby, a holky, ne..rte mně s tím přibíráním, jediná Veruska je kámoška :wink: :wink: . Vy jste teda sucharky, já už mám nahoře taky 7kilo, a nijak se nepřecpávám, jde to nějak samo, musím se zeptat doktorky, jestli je to normální, roste mi prdel a nohy mám jak zápasník, kozy jako vozy, už nakupuju nové trička, ať chodím jako člověk :slight_smile: :slight_smile:

Verusko, ty výsledky budou dobré, uvidíííííš, všechny ti tady držíme palce!!!!

Holky, já chci taky pořádný kopanec, zatím cítím ty "bublinky", chichi, je to srandovní a baví mně soustředit se na to a poznat to. :wink:

Misko, kouknu na to cvičko a domluvím se s doktorkou, když tak ti písnu a ve vítkovické nemocnici mají nějaké cvičo, ale řeknu si o nějaké letáčky, to moje dr. má.

Holky, dostala jsem letáček, že do 20tt má být vybraná dětská doktorka+ razítko v průkazce, máte to taky tak?
27. bře 2009 v 18:11  • Odpověz
Bobi, kde je ten kočár?? Koukala jsem do alba a zatím nic :angry: . Hledám inspiraci. Už jsem byla v Ostravě ve třech prodejnách, ale paní prodavačky nejsou moc ochotné, měla jsem vždy pocit, že strasně otravuju, tak jsem jen vždy z dálky okoukla a zdrhla, přítel taky mlčel, a to teda nebývá zvykem. Další kočárky plánujeme za 14 dní, až vychladnem :wink: , a to jsem odhodlaná, že si ho nechám pořádně předvést.

Holky, v Ostravě pršííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 v 18:15  • Odpověz
V olomouci před půl hodinou padali kroupy :cry:
27. bře 2009 v 18:32  • Odpověz
verusko, tak co ty vysledky??? Napinas nas jako struny!!!
A bobisku, kde jsou fotky kocarku???
27. bře 2009 v 18:34  • Odpověz
Díky za povzbuzení, holky moje vánoční :slight_smile:.
Takže: čekám ZDRAVOU HOLČIČKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Omlouvám se za zdržení, byla jsem na pokecu s mojí spolužačkou- budoucím zástupem za mě v kanclu, za měsíc nastupuje, tak bylo třeba probrat vše důležité.
Tak a teď jedeme: růžová, červená, bílá, žlutá, prostě holčičí barvičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - už můžu nakupovat!!!!
Kaa, holka moje sedmikilová, ještě že tě mám :wink:
27. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
ahooj holky ja taky pribrala uz 5 kilo,sakra. Ale co uz a taky moc nejim. Nevim cim to je.

Veru moc gratuluji k holcicce hlevne ze je vse v poradku. a co jmeno? uz mate?

kaa joo budes hodna kdyz das vedet.
27. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz
verusko, moc velka gratulace!!!!!!
28. bře 2009 v 06:22  • Odpověz
Ahoj holky, letím, že se kouknu, jak to dopadlo a Verusko, mooooooooooc gratuluju, to je super, to ti spadl kámen ze srdce, co? Tak si užívej nakupování

Misko- na váhu se vyprdni, teď to nějak přežijem a za chvíli to půjde dolů, ty jsi z Ostravy, tak budemem třeba spolu lítat s kočárama, ať vypadáme k světu :wink: :wink: , mj. jaký kupuješ kočár a kde?

Holky, takový průzkum, jaký kupujete kočár, a kdy?
My jsme chtěli v-cross, ale vypadá to, že jdeme do x-landeru, ptž se nám zdá kvalitnější a dá se k němu koupit autosedačka s autofixem, a nevíme kdy, asi v 8.měs- červenec?
28. bře 2009 v 07:35  • Odpověz
Dobré ráno,
Veruska přijmi obrovské gratulace. Podpora je potřebná.
Kaa: máme vybraný kočárek implast Bolder 4, verze 2009, červený s černými kruhy nebo zelený. Tak ještě uvidíme. Kdy? Pomalu šetříme - ale manžel mi ho doveze asi až na mé narozeniny přelom července a srpna.

Holčiny, dle "babských" rad prý ta co přibýrá hned na začátku bude mít holčičku a ta, která přibere až poslední 3 měsíce do břicha bude mít kluka? Myslíte že se tomu dá věřit?
28. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
Holky, díky za gratulace, jojo, spadl mi kámen ze srdce, to je fakt. Ale díky NT screeningu a výsledku 1:13450(riziko), jsem byla celou tu dobu až do osudového telefonátu docela klidná. Měla jsem spíš strach o mimi, aby přežilo a dneska vím, že profíci v Plzni ví, co dělají.
Kočárky - rozhoduju se mezi xlanderem a implast bolder - takže to máme podobný :grinning: .
A k tý babský pověře, že tlusťošky-těhulky od začátku čekají holčičku a tlusťošky pozdní čekají chlapečka - já přibírala před x lety nachlup stejně jako teď a byl to 1.kluk, 2. holka, 3. holka - prostě budu mít opět 20 kg nahoře, protože to asi souvisí s genetikou, dispozicí ke kojení(a vytvoření zásob) atd.
Ale jedna věc u mě funguje přesně - výpočet pohlaví podle stáří krve matky a otce- tak to zkuste - mám "mladší krev" než otec(tomu bude 35 až v květnu, takže má starou krev), takže zvítězilo "moje" pohlaví - stejně jako u předchozích těhu s exmanželem.
28. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
holky, my jdeme do Teutonia Spirit S3 kocarku a ten ma objednaci lhutu 3 mesice!!!, takze jdeme objednavat uz na konci dubna a kdyby dorazil driv, tak si ho schvam u nasich, doma ho nechci
28. bře 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
čágo holky, nějak jsem nestíhala. Byl fofr, absolutní chaos :fearful:
Kočárek mám v albíku a je to BEBECAR Vogue Flower. Je to spíš holčičí barvička, ale mě to vůbec netankuje. Byl z druhý ruky. Je to trojkolka. Autosedačka, korbička v barvě starorůžový a sedačka, která je na fotkách. Začnu s tim drnčet už teď s Dádou a starý golfáče hodim do frcu. Nebudu mít doma 2 kočáry přeci :grinning:
Ale je parádní, jsem se do něj zamilovala.
Byla to absolutní náhoda (ta koupě). Nějak jsem to neměla v úmyslu, jeli jsme za známýma a sousedka se ochomejtla, že prodává a tak jsme se jukli a hned ho brali do auta :grinning: :grinning:
28. bře 2009 v 16:39  • Odpověz
bobisku, omrkla jsem kocarek - vypada super :slight_smile:, omrkla jsem pri ty prilezitosti i druhy album s malym Davidkem :slight_smile:, je to sladousek :grinning:
29. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Zazit díky, to potěší :wink:
29. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
Holky, co je s váma dneska? Jdu chrnět, v bedně prdlačky a nějak mě berou záda, tak je jdu natáhnout, abych byla zítra fit kóča.
Přeji krásný večer a dobrou noc těhule :grinning:
29. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
dobre rano, holky - ta zmena casu je na prd, jsem jak prastena palici po ranu :frowning2:
30. bře 2009 v 08:16  • Odpověz
Dobrý den,
jak se máme po obědě? Dnes jsem spala do 9:15 takže změna času se projevila v tom že se mi nechce z postele. A už zase mám 2 dny v kuse erotické sny. :slight_smile: Tak to bych měla udělat nějakou dobrou večeři :grinning:
30. bře 2009 v 15:40  • Odpověz
:grinning: , tak to bys marketko teda mela!!!!

holky, ja jsem dneska pro zmenu totalne v soku - jedna moje kamaradka - byvala kolegyne, mi dneska napsala, ze se rozchazi s manzelem, oni pri tom vzdycky byli takovy idelani par - meli se fakt moc radi a ve vsem si vysli vstric, jenze ona ma sileny problemy s otehotnenim, snazi se snad uz pet let, maji za sebou asi 2 neuspesny umely oplodneni a ten jeji manzel to nejak neunes : :frowning2: , je mi ji hrozne lito, je to sileny maso :frowning2:
30. bře 2009 v 17:09  • Odpověz
zazit, tak to je hustý...:frowning2: já mám zase kamarádku, který manžel po neúspěšném umělku řekl, že pokud nevyjde druhý pokus, odejde... bere to teda jakože vstřícné gesto, otěhotnění se nedaří kvůli němu a že jí prý chce nechat volnou cestu k někomu jinému :confounded: taky drsný... achjo, ještě že máme fajn vztahy že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoooooj holky, tak díky za odpovědi na kočárky, my jdeme do toho x-landeru, našli jsme v Ově super obchod, velmi příjemná paní, všechno nám zodpověděla, předvedla, a byli jsme spokojeni, ale objednací doba kočárku až 2 měsíce podle barvy, takže objednáváme už v červnu.

Aktekram- jo tak to já bych taky měla mít holku, co? Kolegyně mi podle krve spočítala holku, další kolegyně se koukla a viděla kluka (u všech těhotných se zatím trefila) a já se cítím na kuka, tak nevím :wink: . V pátek mám poradnu a příští týden asi velký utz, tak snad už budu chytřejší :slight_smile:

Bobi, kočář super, může být i pro chlapa:slight_smile:. Máš dobrou zkušenost s trojkolkou?
30. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz
Zazit, Katwind- tak to je hnus, ti chlapi jsou někdy na zabití, to je fakt strašné, chudák ta holčina, teda obě.

Holky, já měla v neděli kopando, ležela jsem ve vaně, koukám na břicho a najednou se mi udělala boule, pak zmizla a ještě 3x za sebou, chechtala jsem se jako pako, no bylo to srandovní. Než přítel doběhl, tak se dítko uklidnilo :wink:

Aktekram, já jsem taky měla sen :wink: , ale přítel se zmrtvil u kamaráda na zahradě (prací- ne alkoholem :slight_smile: ), takže nic nebylo :unamused: . A to mně nas..., protože teď není chuť, a tento měsíc to teda drahý propásl :wink:
30. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.