• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Holky dobrou a já se se zase někdy objevím, asi zítra večer a zatím se opatrujte .
30. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz
katwind presne - jeste, ze mame fajn chlapy a hlavne, ze uz nemusime resit a ty mimisci jsou fakt na ceste, ono je to hrozne tezky, clovek sam nevi, jak by se zachoval i kdyz tajne doufam, ze my s manzelem by jsme to nejak zvladli, ale jak rikam - clovek nikdy nevi, ale je mi ji strasne lito - je rana uz to, ze nemuze mit deti, tak se chtela oprit o nejblizsiho cloveka a ten se na ni vykaslal :frowning2:
31. bře 2009 v 06:56  • Odpověz
autor
Ahojda holky,
3 kolka je zatim můj první pokus. Zajíždíme teprve 3 dny a dá se na to zvyknout. Je to trochu nezvyk, ale hrůza rozhodně ne. Je dost odpérovanej, tak je to takový houpavý jako na lodi, ale stojí to na zemi. Já se bála, že se bude překlápět, ale vůbec ne. Je prima. Dokonce se vejdu zatim do všech výtahů, do kterých jsem se cpala. :grinning:

Jinak s těma chlapama. Ten můj je stejnej.
Dádu máme z umělýho oplodnění a když se dozvěděl na začátku, že je to jeho vinou, tak se chtěl rozvíst. Přesně uváděl ty důvody jako ty chlápci co píšete.
.............nebudu ti bránit ve štěstí
.............aspoň ty ať máš děti...........

No a vidíte to. Musela jsem ho skoro zfackovat, aby se probral. Že kdyby bylo nejhůř, tak existuje i adopce....
Nakonec se nám podařila 1. inseminace
A teď??? Po 3 měsících snažení jsem v tom a přirozeně. Taky určo má roli psychika.

Ale když se v tom zamyslim, tak je to od těch chlapů skoro takový vyznání lásky. Něco jako vzdám se tě, abys byla šťastná. Přemýšlej prostě jinak, hned to vzdávaj
31. bře 2009 v 07:15  • Odpověz
Dobré ráno,
jo mužský jsou někdy na zabití.........
31. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
no, u ty my kamaradky je to ale jinak - on problem nema, problem ma ona a to uplnej - proste nemuze mit deti, no a on se na ni vyprd :frowning2:
31. bře 2009 v 09:04  • Odpověz
zazit, to je hrozný... jako nechci mít černý myšlenky, ale to je fakt jedna z nejtěžších životních situací, ve který je... fakt nevím, co bych dělala a jestli bych měla chuť žít:frowning2:
Bobisek, přesně tak, chlap to bere jako způsob vyznání...ale...je to těžký, jako fakt...taky nevím, jak bych se v jakékoliv roli zachovala:frowning2:
31. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
jinak holky, já pohyby furt necítím:frowning2: béé... Občas mám takové to šimráním, bublinky... ale nic pořádnýho, určitýho ještě :unamused: snad se dočkám :sunglasses:
31. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
katwind, mas pravdu, ze situace je to uplne silena, ani si to nepredstavuju :frowning2:
31. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahojky holky, ti chlapi jsou fakt hustí, Bobi má pravdu- je to vyznání lásky, ale i někdy ješitnost a uražená hrdost, holky nemyslete na to, musíme být v pohodě, už kvůli těm našim drobečkům. Jak já jsem ráda za toho mého chlapa, i když má své mouchy...Ty kamarádky musí jít prostě dál, nic jiného jim nezbývá :unamused: :cry: :cry:

Katwind- nebul :wink: , mi to taky začalo bublinkama, ale zase jsem neměla pořádný kopanec jako Zazit nebo Bobisek :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale to snad taky přijde :wink:
31. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
Hooojky holky, tak za hodku jdu k dr, tak jsem zvedava, ale asi este nic, podle mne je brzo, no ale pupek mam uz poradny, nevim cim to je, kdyz jsem v 16tem tydnu. sakra vrta mi to hlavou. pak se ozvu co je noveho. :sweat_smile:

Hoj zatim.
1. dub 2009 v 07:57  • Odpověz
autor
Ahojda lidičky, no není to úžasný, když už nás začalo budit sluníčko? Je to parádička totální.
Dneska si jdeme vyzvednout fotky Dády. Nechali jsme udělat velikonoční portrét, tak jsem zvědavá, protože hodil kamenej výraz a úsměv z něj ne a ne vyždímat :angry: :slight_smile:
1. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
ahoj, v Praze uz taky uplny jaro :slight_smile:
1. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
Tak jsem zpatky. Ale venku je suuuper teplucko, slunicko. A u dr, vubec nic jak jsem rikala :cry: :cry: :cry: :cry: . Vzali mi krev objednali na echo, zmerili, zvazili a to je vse. Pry jsem mela ultrazvuk uz hodne krat tak az koncem dubna me ceka velky. No tak me nepotesila ale musim vydrzet.

holky jak si pridam vedle jmena tydny? sakra mi to nejde ,jsem asi zabrzdena dnes :dizzy_face:
1. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
misko, nahoře máš vedle svého jména napsané nastavení, tam klikni, zadáš, že čekáš miminko, ono se tě to zeptá na datum poslední ms a je to, týdny se ti budou sami počítat :wink:
1. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Kat dekuju, tak se mi to povedlo. ze me to nejak nenapadlo hned, no nevadi.

Kat, ty jsi o tyden prede mnou. Mas uz brisko? a co pohyby? ja nic ale bricho jo, uz jsem pribrala 6 kilo sakra.
1. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
Kat, tak uz jsem si precetle ze ani ty nemas jeste pohyby, sakra, musime vydrzet. este aspon dvy tydny?ach jo.
1. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
misko, takze na to jestli tam mas holcicku nebo chlapecka musis vydrzet az do konce dubna, jo ? no to je teda pani dr pekna mrska, ze te necha tak napinat :frowning2:
1. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
misko, bříško mi narostlo za posledních 14 dní fakt o dost, až jsem se lekla:slight_smile: ale ty pohyby nic no... ale tak já předtím nebyla nijak hubená, říká se, že hubený to cítí dříve, to se mě netýká:grinning: a cítím takové to šimrání, asi to je ono, ale jistá si nejsem... snad příští týden? Dr mi řekl, ať to čekám až ve 20tt, takže to je až za dva týdny no...
Jinak já velký utz taky až 20.4., do té doby to je prostě miminko no. Ale jsem strašně zvědavá, zda máme pindíka nebo ne:grinning:
1. dub 2009 v 15:39  • Odpověz
holky mě břucho taky houplo...pohybyještě mnemám :frowning2: já už chci,i když potom asi budu zas nadávat,že mě nenechá vyspat :slight_smile: jenže to je jedno,protože přítel chrápe někdy tak,že ani nemůžu zabrat :confounded:
jdu na orgánovej utz 8.4.,tak doufám,že mimisek ukáže pohlaví..abych mohla nakupovat už víc barevně :grinning:
1. dub 2009 v 15:58  • Odpověz
Ahoj holky, já cítila takový jemný šimrání cca od 16tt, ale od ukončenýho 18tt jsou to regulérní kopance a boulení, žádný ťukanečky - malá je pěknej divoch a kope často(teď už to cítí i taťka s položenou rukou na bříšku) - je to nádherný, vždycky se začnu tlemit, přijde mi to k smíchu a nemůžu si pomoct. Jen si myslím, že nás všechny smích přejde, až bude mít mimi třeba 2kg a kopne pod žebro - tak klííídek, ono to přijde. Aspoň se máte na co těšit.
Dneska jsem byla na kontrole, holčička je OK, odpovídá 19tt+0, má už 258 gramů(macek, že jo?) a je to fakt živý dítě. Já mám problém- začala se ve mně hodně zadržovat voda, takže během 3 týdnů + 4kg(celkem 9 kg) a to je špatně. Během dvou dnů jsem se nalila o dvě kila. Takže doktor mi bez řečí napsal léky na odvodnění a snad splasknu, chodím pořád čůrat a čůrat a čůrat :grinning: - ráno jsem se budila s nateklýma rukama, nohama, víčkama atd., jako kdybych měla těsně před porodem a ne půlku těhu před sebou...
Tak se mějte fajn,jdu pracovat, páč jsem trošku flákala povinnosti, jak mi nebylo dobře(otoky a únava),papa
1. dub 2009 v 18:54  • Odpověz
zdravím všechny, gratuluji k pohybům, ja taky mam jen takové šimrání a bublání, kopaneček žádný, už se těším, to docela asi uklidní, na veliky ult. taky az 21.4. už jsem hodně zvědavá, co to bude, můj typ je holčička, říká se, že pokud přibíráte na začátku rychle, bude to holka. Doma jsme zkoušeli metodu prstýnek, ale ten ukazuje na kluka, tak uvidíme.
1. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
dobre ranko holky, jak je dneska? vypada to ze zase bude pekne. To je fajn. aspon nebudou skarede myslenky. Ten muj se vcera ozral jak zakon kaze, byl v hospode na fotbal a jako musel to zapit asi tu prohru. Ti chlapi to ale maji dobre zarizene, kdybych se ja mela ozrat pokazde jak se mi neco nepovede nebo nelibi, tak bych byla nonstop ozrala jak doga. No ono kdyby aj vyhrali tak se ozere z radosti :grinning:

Co budete dnes delat? ja pobudnu v robote do pul treti a pak jdu do obchodu a asi si koupim nejake neco. :dizzy_face:
2. dub 2009 v 07:06  • Odpověz
autor
Jééé, to je hezký misko ........Nějaké něco....to se mi líbí :grinning:

Včera jsem ležela ve vaně a na pupku talíř se zeleninkou a chlebíkem. Četla jsem si časík a poslouchala sousedy od vedle, jak mamina peskuje holku kvůli Karlu IV. :grinning: Talíř se na mě vlnil jako blázen. Asi to mímu taky přišlo vtipný :grinning:
Já mám takový boulení do stran, že se při chůzi kolikrát musim zastavit a čekat než se mimčo umoudří a ustoupí z boků nebo žeber, protože to celkem dost bolí a normálně to nevydejchám. Hladim se na boku a občas trochu zatlačim, abych ho vrátila ze žaludku do dělohy :wink: Začalo být celkem akční, ale střídá se to s obdobím, že se ani nehne a já krom velkýho pupku nevim, že jsem těhule.
A vyvalil se Milan takovým způsobem, že už vypadám jako v 7.měsíci. A to nekecám. Je to tak poslední 1-2 týdny a normálně jsem z toho v šoku, jestli tam náhodou nejsou 2 :sweat_smile:
2. dub 2009 v 08:12  • Odpověz
autor
Teď už fakt nejde skrýt, že jsem těhotná. I přes bundu se rýsuje lavor :wink:

Ale mám takovej strach z přibírání, že se každý ráno vážim jako hňup. Zatim 3 kila
Dneska jsem tam hupla před a po čůrání a ono to dělalo 0,5 kila. No fakt. Vyčurala jsem půl litru jako prd. Ale to jsem se na záchod doslova plazila.
2. dub 2009 v 08:16  • Odpověz
tak nejake neco me taky pobavilo :grinning:
2. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
Bobi jsem se divala na fotky a jako brisko mas uz pekne, jaaaaa chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :sunglasses: Ja nemam vahu ale budu si muset koupit at mam prehled. Ja pribrala uz 6 sakra. Taky uz budu muset vlozit nejake fotky jestli se mi podari je zmensit :unamused:
2. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
bobi, týýjo, ty máš pupíček krásnej! Tak to já mám tak poloviční než ty...ale máš pravdu, že s evyhoupnul hodně teď, nějaký 16-18tt :wink:
2. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
taky jsem omrkla pupika :slight_smile: , pekny, taky budu muset ten svuj nejak vycvaknout, ale mam teda uplne jinej :slight_smile: , mam jako by nafouklej podbrisek - tata s manzou rikaj, ze vypadam jak hladovy somalsky dite :grinning:
2. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Tak jsem si konečně doma uklidila..........tak nějak to tu vypadá jako u lidí :sweat_smile:

Čekám až skončí Kouzelná školka a smažíme ještě s mláďátkem nakoupit do obchoďáku. Stihli jsme běhání kolem baráku za míčem.
Mě příjde, že teď mám dost síly díky tomu sluníčku. Všechno mě baví a nejsem stresing :wink:
2. dub 2009 v 16:48  • Odpověz
slunicko je uzasny, vyhrivam pupika na zahradce a je nam obema blaze :grinning:
2. dub 2009 v 17:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.