• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
holky, se mnou to taky mlati ;) rvu u vseho ;) teda spis se mi nahrnou slzy do oci, pripadam si jak totalni uchyl ;), vcera mi dr ukazal srdicko a ja ho pro slzy nevidela, jeste,ze tam byl manza a jistil to a videl vsechno ;)
6. led 2009 ve 12:18  • Odpověz
zazit - no, tak to jsme to měly podobné, ale já ho musela vidět, pančto jsem tam byla sama... teda paní doktorka mi ukazovala v černé dutince malej bílej flek jako žloutkový váček a vedle vetší bílej flíček že je miminko a pak další jako bílej flíček /asi z jiné strany), kterej se objevoval a mizel a to prý bylo to naše bijící srdíčko.. no, říkám, přez slzy jsem neviděla a hlavně jak jsem plakala a smála se, tak se jí to furt zptrácelo a zase tam musela najíždět.. chtěla to všechno ukázat té medičce a já jí to takhle "kazila"...
6. led 2009 ve 12:37  • Odpověz
teda ty jsi ale nedisciplinovana maminka :slight_smile:, ze se nestydis :slight_smile: takhle budouci doktorky nebudou nic umet!
6. led 2009 ve 12:41  • Odpověz
no holky tak jak vás tak poslouchám tak to bude zítra hotové slzavé údolí :grinning: :grinning: :grinning: se dojmu sama nad sebou :grinning:
6. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
priprav si hodne kapesnicku :slight_smile: ja pak v prevlikarne frkala do takovejch tech uterek na ruce a ty jsou tvrdy! Tak abys byla pripravena :slight_smile:
6. led 2009 ve 12:46  • Odpověz
holky a uz mate termin porodu? Mne do prukazky napsali 30/8
6. led 2009 ve 12:47  • Odpověz
zazit - já byla na pohotovosti, takže bohužel mi dali jen fotečku a zprávu, uvidím co u dr., ale na průkajdu to ještě nevidím, podle mě mi jí dá až příště.. no takže já mám termín podle MS 3/9 a podle UTZ to bude jiný, pančto jsme o těch pár dní starší, tak to bude ještě srpenec.. to bude léto, vedro, pupek, oteklý nohy.. ale co, leháro na zahradě, sluníčko, melouny.....
6. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky, gratuluji všem a přidávám se k vám. První pozitivní test jsem měla 2.1.2009 a dnes u doktora na ultrazvuku už se nám taky naše mimi ukázalo. Jsem 5tt+4, termn porodu 4-5.9.2009
6. led 2009 ve 13:03  • Odpověz
.... a jsem za tento týden u našeho pana doktora třetí ... :slight_smile: tak se nás snažilo před Vánoci víc :slight_smile:
6. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
No taky se desim cervence a srpna s bubnem jak bejk, ale neda se nic delat :wink: hlavne at se srpence dockame vsichni ve zdravi!!!
6. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
zazit - myslím, že zase je to lepší, když to odchodíme v jednich šatech a nebudeme muset na sebe nabalovat bundy, svetry, vsechno velikánský.. tohle bude dobrý... vedra přežijem
aktekram - ahojky, vítám tě, takžemáte potvrzené těhu, vidělas dutinku, jo? to je super, krásnej pocit, viď?.. já jsem dneska 5+5, termín 3/9 :grinning:
6. led 2009 ve 13:09  • Odpověz
S tim oblecenim mas pravdu, natahnu nejaky tilko a sortky (teda jestli mi neco bude :slight_smile:)))) a bude to a nebudeme se muset bat, ze se natahneme na naledi, ale driv, kdyz jsem si myslela , ze nam tehulkovani pujde jako nic ( to byla ale naivita :slight_smile:, tak jsem si rikala, ze idealni je otehotnet tak v zari a na konci jara porodit, no ale ted jsem stastna za to jak to je - vsak to v lete taky zvladneme!
6. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
makkyta: ahojky, děkuju za uvítání, ano máme, viděla jsem všechno. Byl to krásný pocit, ale větší štěstí bylo v pátek při testu. S oblečením to bude pohoda, doma to v létě obchodím v dlouhém manželově triku. Horší to bude s oblíkáním do práce. Tak musím být hezká. To víte že to holky zvládnem
6. led 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
ahojky, já se semka dostanu vždycky v době, když jsem tady samotinká. To není fér :frowning2:

Já mám termín podle ULZ 31.8.

Jo a ubulená jsem jako blázen, furt a to mi stačí říct jenom nějaká blbá poznámka a už jsem jako želva. :grinning:
6. led 2009 v 17:34  • Odpověz
aktekram vítej v klubu :wink:

No mě zas teď rozbuleli Tři Králové, tak pěkně zpívali až mi zase ukápla slza, no hlavně že ne nudle :grinning: :grinning:
6. led 2009 v 17:55  • Odpověz
achalteke: Ahoj díky moc, jdeš zítra k doktorovi??? Já byla dnes a jsem plná energie. Jdu na další kontrolu 27.1. tak snad už bude první fotečka. :slight_smile:
6. led 2009 v 18:39  • Odpověz
Akte jj zítra jdu, tak jsem zvědavá na vetřelečka :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2009 v 18:40  • Odpověz
holky, moc vám všem gratuluji k těhotenství a přeji ať si ho krásně užíváte a jste s mimčem zdravé
jinak, těhu v létě je super, také jsme rodila v srpnu a bylo to fajn, že jsme nosila jen ťapky a nemusela se těžce obouvat a chladila jsme se ve stínu nebo bazénku a jedla jsme čerstvé ovoce a zeleninu, tak si myslím, že to bylo super, však uvidíte... mimčo snáší vedro hůře než my dospěláci, ne?

ráda vzpomínám, jak jsme 28.12.08 zjistili že jsem těhu....tak vám to trošku s nostalgií závidím..

papa
6. led 2009 v 18:46  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: už jsem doma taky slyšela různé pojmenování na to co mám v břiše :slight_smile:
6. led 2009 v 18:47  • Odpověz
A jaky, jaky? :wink: u nas uz to byla bublinka, fazolka, koblizek a nevim co jeste :slight_smile:
6. led 2009 v 19:00  • Odpověz
já myslim, že definitivní zatimpojmenování padne zítra po kontrole :wink:
6. led 2009 v 19:09  • Odpověz
ne spíš takové jako: malý vetřelec, parchanťátko a další jiné :grinning: docela jsme se nasmáli, berem to hoodně sportovně
6. led 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
u nás pojmenoval rostoucí pupik manžel. Miluje Ozáka Dejdara a řekl, že zatim bude pracovní název LEXA

.....já jsem si zase pojmenovala bříško u prvního mimi MILHAUS. Bylo to tak profláknutý, že to říkala celá rodina :grinning:
6. led 2009 ve 20:15  • Odpověz
tak milhouse je fakt dost dobry :slight_smile:
6. led 2009 ve 20:53  • Odpověz
holky, zitra se asi pujdu zkusit zaregistrovat, tak pak dam vedet, jak to slo, vypada to nakonec, ze nejdriv pujdu zkusit Apolinare, tchan tam ma nejaky znamy dr,tak,ze by jsme tam pak mohli mit lepsi peci, tak uvidime, doufam, ze cestou neomrznu ! :slight_smile:
6. led 2009 ve 20:56  • Odpověz
Tak holky, takže hlásím, že jsem oficiální těhule . Podle UTZ je vše v pořádku, jsem 6+0 podle UTZ i podle posledních měsíčků. A jak jsem z toho byla vyplesklá, tak jsem si neřekla ani o fotku , ale špuntíka jsem vydělá a pěkně si tam plavčí . Vyfasovala jsem gravital a hořčík a jsem z toho úplně mimo

Manžel málem omdlel a teď tu skoro brečí jak je dojatej :grinning:
7. led 2009 v 08:38  • Odpověz
achalteke - moc mco gratuluju!!! Ja tedka musoim jet neco zaridit, tak budu az odpoledne, ale fakt gratuluju. A co srdicko, uz bilo?.. ty jsi tedy o den starsi nez ja.. ja jsem 5+6 dneska.... gatulujuuuuu
7. led 2009 v 08:40  • Odpověz
Srdíčko zatim ne, no a na kontrolu jdu až 6/2. Chtěl mě hned nechat na PN, ale řekla jsem, že bych leden ještě dotáhla, protože za mě v práci nemaj náhradu a od února bych byla doma :wink:
7. led 2009 v 08:43  • Odpověz
Achalteke, moc velka gratulace ! ! !
7. led 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojky holky jsem tu nova, jelikoz jsem si vcera udelala test a dve carky jak vysite, ale je to divne protoze jsem byla pred mesicem a pul na IVF a nic a v unoru jsme planovali KET. dnes na pul jedenaste jdu k doktorce tak uvidime co rekne. Dam hned vedet. :slight_smile:
7. led 2009 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.