• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
autor
Já mám za sebou dokonce i obvoďačku, jsem borec :grinning:

Dneska na kontrole na gyndě a vše je ok.
Podle pohybů by mi termín porodu vycházel na 21.8. Tak to teda uvidíme kdy se mímu bude chtít ven :wink:
Fundus mám 19 cm
Nahoře 3,3 kg

Dneska bylo krásný počasíčko, užívali jsme si pískoviště a jsme odrovnaný. Jdeme hodit koupačku a malej chrápačku. Já si dřepnu k bedýnce a hodim relax u ordinace :wink:
7. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
teda, teda, se stydim ! musim se k ty zubarce objednat!
7. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
Holky, tak díky za uklidnění, ještě že vás tady mám, moje máti totiž nesmí nic slyšet, vždycky to pak u nás skončí hádkou, říkám jí, že mi nic není. Nejsem sice nějaký super aktivista, ale nemám ráda lenošení, když nemám hotovou svoji práci, jak v práci:slight_smile:, tak doma.

Zazit- já taky nic nemám vyřízeno, kromě ekg, tak buď v klidu......Máme čas :grinning: ( který uteče, ani nebudeme vědět jak:stuck_out_tongue_closed_eyes:) . Kámoška byla u zubáka až v 6.měs. Prosím tě a už máš předběžně vyhlédnutou dětskou dr.? V té příručce mám napsané, že je třeba se ptát kolem půlky těhu, což už je.... Jo a ještě jsem se příští týden objednala na velký utz, tak snad to bude ok.

Bobisku, tak super, moc gratuluju ke kontrole, Bobi nevíš jak se TP počítá dle pohybů? Moje dr. si to napsala do karty ale ne do průkazky. Jen by mně to tak zajímalo.
7. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
Hoooj holky jsem tu dlouho nebyla, nejak nebyl cas. Zazit mas pekne brisko :slight_smile: gratuluji ,i vsem ostatním.

Ja mam zatim bricho celkem velke, ale pohyby zadne sakra este stale :frowning2: nemuze byt dite mrtve? to teda doufam ze ne, ale...

Kaa k dr chodit tady k zavodni u hute.

A mela jsem hnusny vikend, sedela jsem na pohotovosti, 8cka svina ted jsi vzpomela kdyz nemuzu ani tabletky ani slivovicu ani nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak me rozbolela ze se to nedalo vydrzet, tak mi to za ziva rozrizli a do dneska chodim kazdy den menit dren, fuj. Takze holky doporucuji hop sup k zubari, pokud nic neboli tak je to v poho, ale jak zacne s tim uz nic nenadela nikdo jenom doktor. A to je hnus kdyz si nemuze clovek dat brufen treba.
8. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Misko tak to tě lituju. Zuby jsou pěkný svinstvo.

Já jsem tu měla dneska kamarádku. Je to moje nejbližší kámoška. Potkala jí tragédie, tak jsme si povídali a rozebírali to. Musim jí obdivovat, je to silná osůbka.
8. dub 2009 v 17:45  • Odpověz
Misko, prosím tě buď v klidu, někdo má pohyby dříve, někdo zase později, některé holky i kolem 22tt, a ty jsi teprve 18tt. Mi se dneska mimis taky moc nehýbal,a teď na večer si udělal diskošku :wink: .
Misko a ty nechodíš na gyndu?
Ty jooo, ten víkend ti nezávidím. Já čekám na nového zubaře, mám podezření že ta, co mám teď, je už dost slepá, má na to taky roky, a tak čekám, až se nová vrátí z nemocenské a šupajdím tam. Ta stará mi přehlédla dost kazů a zuby mám katastrofální, pospravované tak, aby vydržely a teď chodím už půl roku s otevřeným zubem, navíc teď mi to nemůžou zrentgenovat a zavřít. Pokud by ten zub začal dělat neplechu, tak si můžu dát max. Paralen a ten u bolestí zubů je o ničem.

Bobisku, tak ještě že tě ta kamarádka má, je potřeba mít někoho, komu to můžeš říct.

Holky, já jsem vysušená jak treska, chtěla bych koupit nějaký olej ve spreji, nevíte nějakou dobrou značku? Koupila jsem si Avon nějaký dvojjfázový, ale víc to voní než mastí.

Zítra vám přeju úspěšný den a ahojky
8. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
Krásné ráno těhulky, po delší době vás zdravím, jak se máte?
9. dub 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
Holky mám strach.
Odpoledne běžím na gyndu, doktor má ordinaci až po obědě.

Včera jsem slítla ze židle večer, když jsem zalívala kytky a napíchla si opěradlo na bříško.
Bolí mě to jako při modřině, ale jinak nic.

Držte palce
9. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
tak to teda drzim, bobisku, snad to bude v poradku
9. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
Bobi tak drzim palce, dobre to dopadne, muuuuuuussiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Dej pak vedet jak si dopadla.

Kaa chodim na gyndu, tady do nove hute a ona mne posila do Vitkovic na vacsi vysetreni, ale nejaka je divna posledni dobou. Se mi nejak nezda.Uvidim na te dalsi poradne, 29teho, a podle toho se zaridim, sice nevim jestli je dobry napad ted odchazet k jinemu dr, i kdyz jineho neznam. No ale uvidime.
9. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
Holky, dneska lítačka po doktorech.
Běžela jsem k tomu gynekologovi. On mě prohlídl a řekl, že se mu to zdá dobrý, ale raději mě hnal na ULZ do nemocnice a rovnou mi tam udělali screening.
Byla jsem zpocená až na prdeli, protože to bříško mě fakt bolí. Ale naštěstí je to jenom naraženina na mym těle.
Miminko je naprosto v pořádku a krásně si tam lebedilo.
A bude to KLUK :grinning:
9. dub 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
Spadl mi kámen ze srdce. Obcházela to se mnou mamka a byla mi oporou. Manžel musel na odpolední. Děda se většinou staral o Dádu a tak to absolvovali se mnou.

Nepřeju žádný z vás takovej strach, jakej jsem měla já. Protože to upadnutí bylo celou vahou těla na opěradlo od židle, který se do mě doslova zabořilo.

Teď můžu zase klidně spát. Úleva jako prase
A do vejšek mě nikdo nedostane a okna nechám až do léta a budu zatahovat žaluzie. Prdim na to, ať si každej myslí, že jsem špína :grinning:
9. dub 2009 v 18:43  • Odpověz
Ty vo.e Bobi, ty jsi mi málem způsobila infarkt, než jsem to dočetla. Tak už nikam nelez, prosím tě. Na okna se vyprdni, a ke klukovi strašně GRATULUJU, akorát doma jich bude na tebe moc, tě přeperou :grinning: :grinning: :grinning:

Holky příští týden jdu na velký utz a furt nevíme, jestli si necháme říct, co to bude, ale asi na 70% si necháme překvápko.

Misko, tak podle toho, jak a co píšeš, tak je fakt nějaká divná. Ale pokud tě na větší vyšetření posílá jinam, tak bych to možná vydržela, stejně už těch kontrol u ní nemáš moc. Kdybys ale chtěla, můžu ti pak písnout pár doporučení a kontakty na gyndr.- otázka je , jestli nějaký dr. bude chtít převzít těhuli.
9. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
Zazit, prosím tě, ty jsi taová expertka na cvíčo, poraď mi, jak se protahujete....ráno se potřebuju natáhnout, nejlépe něco vleže :grinning:
9. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
teda bobisku, jsem si oddychla, celej den jsem na to myslela a pred spanim jsem se musela mrknout, jestli jsi pisla, jak to dopadlo!!!! Jeste, ze dobre!!!! Uz nikam nelez, prosim te!!! A gratulace k pindikovi!!! Aspon budes mit dalsiho spolubojovnika v bojich s krajtama :slight_smile:)))
9. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
kaa, to ti moc neporadim, ja rano hodim sprsku a pak se kratce protahuju az na takovym tom velikym nafukovacim mici - zahoupu se - uvolnim prdelku a bederni pater, pak delam zadkem jakoby osmicky na tom mici, taky na uvolneni beder a kycli, u vsecho ma byt panev podsazena nez vysazena. No a pak dal sedim, pohupuju a protahnu cely telo. V leze nic nedelam - zboxovAla bych pri tom spiciho manzu :wink:
9. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz
Zazit, tak děkuju, já si teda zkusím najít sama nějakou protahovajdu, po ránu jsem celá tuhá, a potřebuju se protáhnou ještě v pelechu, ale dneska jsem se tak natahovala, až mně píchlo v tříslech, ale tak hnusně, že jsem se málem počurala.

Tak holky, já jdu asi do hajan, ahooj
9. dub 2009 ve 23:32  • Odpověz
Ahojky holky, jak se vám vede? Dneska mám dovolenou, takže si budu užívat krásného počasí, zítra chceme vyrazit na výlet do Olomouce do zoo.

Holky nevíte co ostatní? Třeba Veruska se tu neobjevila, Markétka se občas staví, nějak se holky na nás vyprdly :unamused:

Dneska jsem zvládla protahovajdu bez bolesti a píchání, tak to asi budu praktikovat každé ráno.

Holky mějte se, pracujícím ať to rychle uteče a ahoj
10. dub 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
Holčiny díky moc, že jste mi drželi palce a mysleli na mě. :slight_smile: :slight_smile:
Cítím se fajn, trochu mě trápí ta naraženina, ale hlavně, že mimčo je ok.

Taky jsem si říkala, že sem lezeme my starý firmy a nikdo jinčí né. Nechápu to, snad jsou holky v pohodě a nestalo se jim nic hroznýho. Jenom prostě nemají čas :wink:

Dneska nám dovezou palandy do pokojíčku a v nejbližší době se klukům vymaluje bejváček a budou to tam mít jako v králoství.
Chtěli jsme dát 2 barvy na stěny. Ale nevíme který. Holky písněte typy barev, co laděj a jsou trochu útulný. Díky
10. dub 2009 v 08:24  • Odpověz
Krásné ráno,
Kaa: http://www.stream.cz/cviceniprotehotne jsou tam už i dvě videa "jak na to". V Olomouci bude dnes překrásně, v zoo už jsem nebyla an nepamatuju, když to má člověk za městem na kopci nepřijde mu to tak zajímavé.

Bobisku: to je moc dobře, že jste oba v pořádku. Já bych se mohla na nějaký okna z vysoka ...
Já bych taky chtěla chlapečka, chci vydržet a nenechat si to říct, ale docela vám závidím že už to víte...

Vím že chodím málo, stále válčím v práci, sice jsem teď už 14 dní doma a dělám ji z domova, ale i přesto je toho hodně. Taky už pomalu dokončujeme pokojík, už máme novou šatní skřín, tak ji můžu postupně začít doplňovat. Včera jsme s manželem koupili v datartu sušičku a pračku, mám velkou radost, byl to můj sen. Tak o víkendu musíme nachystat v kuchyni všechny ty odpady. A do toho všeho jsme v úterý prodali naše stávající auto, a hledáme nové. Nějakého velkého kombíka. :slight_smile: Takže se okolo mě děje spousta věcí a u počítače strávím jen ráno když snídám pak už skoro nejsem doma při tak krásném počasí, ale chodím se na vás často koukat. Mějte se krásně a zatím pa pa
10. dub 2009 v 08:38  • Odpověz
Čau Bobi, nedalo mi to a ještě jsem rychle nakoukla a ty tady :slight_smile: To víš, že jsme na tebe mysleli :slight_smile: :slight_smile:
Odpočíváš? To je super, že mimčo je ok, a že sis nabila "jen" ty, i když to teda musí šíleně bolet.

Bobi, tak vy už tak řádíte, jo? Já vůbec netuším, jak bych vymalovala pokojíček. My to zatím necháme tak a řešit to budeme až tak za rok, bydlíme ve 2+1, a mimčo zatím svůj pokojík nepotřebuje. Ložnici máme tmavě zelenou, dobře se tam spí, ale pro dětský pokoj je to hodně tmavé, a v obýváku máme oranžovočervenou, tmavou podlahu a světlý nábytek, doplňky oranžovo-béžové a je nám tady příjemně. Ale dvě barvy do děcáku nevím. Známý má dvě holčičky a udělal jim divočinu- jak jsou zvýrazňovače, tak růžovou, zelenou a šikmý strop modrý- no brutus :unamused: . Takže Bobi promiň, jsem rádce na prd :wink:

Holky, já pádím, mám scuka s mamkou, a držte mi palce, dneska mám auto od přítele (je to kombík) a svoje mám v servise na přezutí (twingo, hihi) tak doufám, že nenabourám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , pááááá
10. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
kaa, tak opatrne :slight_smile: s autickem

bobisku, my taky resime barvicky, zatim jsem uvazovala o kombinaci svetle modra, zluta
10. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
To se mi taky líbí - modrá a žlutá
a nebo zelená světlá a žlutá :grinning:

uvidíme :wink:

a palandy až v úterý, nevešli se jim dneska do auta, tak nic.
10. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky,chtěla jsem mejt okna, ale jak to tak čtu, tak to udělá manžel, to je dobře Bobisku, že seš i s mimi v pořádku.
Mám dotaz holky, už cítíte kopání, já jen takové hemžení a šimrání, ale manžel to přes bříško prý ještě necítí.
Vše krásné Velikonoce :slight_smile:
10. dub 2009 v 15:24  • Odpověz
berusko, me prcek obcas fakt cutne - ze citim fakt kopanec, ale jen parkrat za den, jinak je to takovy to bublinkovani, hemzeni, simrani - ale kdyz lezim na zadech s natazenejma nohama, tak se mu to nelibi a vzdycky mi ji pekne vysije, at se jako koukam skrcit a nenatahovat ho, no jo no, chlap :grinning:
10. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
Holky, tak jsem to úspěšně dnes zvládla :slight_smile: ,a už zas ve svojem. To je pohoda.

Beerusko- já to mám jako Zazit, sem tam jakoby bublání a dloubáním a přesně jako Zazit, když se v posteli natáhnu, tak prcek zuří :wink: . Přítel to taky necítí, ale když si položí hlavu na břicho, tak říkal, že slyší "šplouchání" a je to jakoby byl ponořený ve vodě a kolem něho někdo plaval :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
ahoj holky, tak my jdeme dneska prckovi objednat kocarek :slight_smile: , kamaradka ma stejny a dodaci doba byla 12 tydnu, takze jsme se rozhodli ho pro jistotu objednat ted, abych ho na zacatku srpna uz mela pripraveny
ted jsem sepsala, co vsechno chceme a mam popsanou celou stranku :grinning: - 12 polozek :grinning: , fakt nekecam, sama tomu nemuzu verit, kolik toho je :slight_smile: , az nam to prijde, tak to, aby jsme pujcili nakladak, aby jsme to vsechno odvezli k nasim :grinning: , ale uz se moc tesim, vybrali jsme snad krasnej a prckovi se v nem bude pohodlne jezdit
11. dub 2009 v 07:40  • Odpověz
autor
Tak ať dobře koupíte Zazit :wink:

My se chystáme dneska na grilovačku k babičce na zahradu. Bude nádherně, tak si toho sluníčka užijeme.
A teď dopol musim běžet s Dádou na nákupy a připravit dětem velikonoční balíčky. Nějak jsem na to pozapomněla, tak snad bude ještě něco na prodej.
Doma mám šílenej bordel. Fakt nestíhám uklízet jak jsme furt v pejru. A když jsme pryč, tak teda fakticky nechápu kdo doma dělá bordel. Asi pes :grinning:
Nádobí neumytýho jako po svatbě a prádla 3 prde...le :sweat_smile:

Nějak jsme dneska zaspali, Dádula se přesunul v noci do ložnice, tak jsem ho furt schazovala z mýho hrbu, takže noc jako víno :slight_smile: . Není divu, že jsme vylezli až v 8. Chudák pesan, než se vypravíme ven, tak musí počkat. Já teď čekám až se malej vytlačí na nočník a hned frčíme

Tak krásný Velikonoce mamči a úža víkend
11. dub 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
Jo a lípla jsem ksichtík našeho chlapečka z ultrazvuku do albumu. Je to takovej kostík :grinning:
11. dub 2009 v 08:16  • Odpověz
taky preju krasny velikonoce vsem, mastime pro kocarek :slight_smile: papap
11. dub 2009 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.