• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
tak jsme prckovi objednali karu :slight_smile:, je uzasna!!!! Objednali jsme i vsechny ty serepeticky kolem, nevim, jak to povezeme domu az to prijde, to se vsechno ani najednou do auta nevejde :grinning:, manza se smal, ze kocar stoji vic nez jeho prvni auto :slight_smile:
11. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
Zazit a pro jakou barvu jste se nakonec rozhodli?

Já dávám prcka poslouchat manželovi přes pupek a taky se směje, že tam prdí a šplouchá :grinning:
11. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
bobi, dala jsem fotky do albika
12. dub 2009 v 08:01  • Odpověz
holky, přeju všem fajn velikonoce:wink: na mě skočila nějaká rýma, tak jen doufám, že bude vše ok a nebude z toho nic horšího. Rýmu považuju za jednu z neobtěžujících nemocí:grinning:
Zazit, super kára a myslím, že tuhle barvu má známá aje fakt moc pěkný:wink:
12. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Jé ten je fakt krásnej :slight_smile:
Dobrý výběr zazit
12. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky holky!!!Jak se vám vede? My jsme teď výletovali, takže nebyl čas na koníka. Včera jsme byli v Zoo Lešná a dneska na Raduni. Tak jsme to všechno prolezli a super, akorát jsem zjisila, že cesta autem delší jak hodina mi teda nedělá dobře na žaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zazit: ty jdeš do té Teutonie, co? Tak to je mazec- 12týdnů dopředu objednávka. My jsme se nakonec rozhodli pro x-lander xa 2009, a objednací doba až 8 týdnů, takže objednáváme koncem května. Akorát pořád nevím, jestli mám jít do celého černého, i když si říkám, že korba bude vlastně jen na konec srpna- podzim, to už tak slunko pálit nebude a na příští léto už bude prcek ve sporťáku a ten větrá.

Bobi, na úklid se vyprdni. Já jsem dělala ten větší úklid tuším minulý víkend a jak jsme s přítelem o víkendu doma spolu, tak je tu bordel jak v tanku, vždycky něco rozkramaříme, najíme se a vypadnem ven, věčer se vracíme a uklízíme až na poslední chvíli :wink: . Dneska jsme dojeli dřív, ale na úklid prdím a kouknu a telku.
12. dub 2009 v 16:27  • Odpověz
Bobi, kostík super, Jiřímu jsem ukazovala taky naši kostřičku a říkal, že se mu moc nelíbí a trošku se bál :wink: :wink: :wink: , teď jdu kouknout na káru malého Zaziťáka :wink:
12. dub 2009 v 16:29  • Odpověz
Zazit- tak kára super, ten fusak je moc pěkný. Zazit, a co jste kupovali kolem, že je toho tolik? Mně napadá hluboká korba, sporťák, autosedačka, pláštěnka. Fusak do autosedačky a do kočáru kupujeme jinde, chci od Emitexu, a deštník koupím až příští rok, zatím, kdyby bylo slunko, hodím plínku.

Holky, nezdají se vám někdy hnusné sny? Mi asi teď poslední dva týdny ohl. mimča, ráno kontroluju, jestli neodešel :frowning2: , a prosím ho aby koplo.
12. dub 2009 v 16:35  • Odpověz
Přeju vám krásné velikonoce a nedejte se, páá :wink:
12. dub 2009 v 16:36  • Odpověz
Ahoj holky, po delší době vás zdravím :wink: . Jsem celkem vytížená v práci, pak pořád lítání po nějakých vyšetřeních, se mnou i s dětma - no snad bude trošku víc klidu. Malá v bříšku kope ostošest, je to hezkýýýýýý.
Taky mi teď začalo růst břicho rychleji, než doteď - o kozách ani nemluvím :frowning2:.
Jinak koukám, že už máte vybráno v kočárkách - já už mám hlavu z toho jako meloun, vždycky mi na každým kočáru něco vadí- někdy plastový kolečka(potřebuju do terénu), nebo neotočná přední kola, nebo trojkolka(chci čtyřkolku) a hlavně: malá korbička u kombinací. Máme tu "smůlu", že nám mimi ještě v zimě nebude sedět v kočárku a zároveň už bude dost velký, tak jsem skoro přesvědčená, že se do těch pidikorbiček o délce 75 cm a šířce(šířkou bych to ani nenazvala) 31-34 cm mimi v kombinézce a fusaku prostě nemůže vejít. Žádný drobky jsem neměla, syn měl ve 4 měsících 9 kg a dcera cca 7kg :confounded:
Zatím mám favorita jako Kaa - X-lander 2009 komplet i s autosedačkou atd. - jen ho potřebuju vyzkoušet. Mám malou korbičku, jinak mi vyhovuje z těch parametrů vše a hlavně se mi líbí - kombinací barev moc není, takže červeno-černá asi vyhraje(nebo oranžovo.černá, ale mám strach, aby na to nelítali broučci- co myslíte?).
Přeju krásný velikonoce !!!!
12. dub 2009 v 16:46  • Odpověz
:kaa, byla toho fakt spousta - objednali jsme samozrejme sportak, korbicku, autosedacku s bazi, pak jsem objednala tzv. prodluzovaci nastavec, coz je uzasna vec - predpokladam, ze cca od unora, brezna uz se mi mimi nevejde nabaleny a ve fusaku do korbicky - tak ten teutonie sportak se da dat do vodorovne polohy a dole ho uzavres prave tim prodluzovacim nastavcem a vznikne ti obri metrova korbicka :slight_smile: do ktery narves i velikyho prcka nabalenyho, no pak nylonovou plastenku, slunecni strisku - chranu proti slunci, perovy fusak na zimu, lehci dvojdilny fusak - ten jak mam na obrazku v albu - je super - ten podhlavnicek se da oddelit od te spodni casti a pouziva se jako lehatko do korbicky - drzi malinkatymu mimiskovi hlavicku ve spravny poloze, pak se da pouzit v celku, jako lehci fusak do kocarku nebo autosedacky, a do sportaku se zas da ta cast s podhlavnikem a ma mimisek pohodlnejsi sezeni, pak prebalovaci tasku, moskytieru, takovej skvelej navlek na riditka - beranek - je to pro maminku, aby ji v zime nezably ruce a nemusela mit rukavice, adapter, aby se dala autosedacka davat na tu konstrukci kocarku a urcite jsem na neco zapomnela jeste, no proste strasne veci :grinning: , je to veda, koupit takovej kocarek :grinning:
12. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
zazit, tyjo, já tě nestíhááám:grinning: Moc prosím, písni mi do IP cenu kompletní výbavy jak jsi jí popsala, o teutonii uvažuju taky, zatím je to asi můj favorit, akorát spíš teutonia Fun system, ale chci s ena nej jet podivat do Prahy...ale cena toho komplet jak jsi psala...asi to bude fakt jakt mala motorka :grinning: ale je krásnej aještě jsme neviděla víc vychytanější kočárek no...
12. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
katwind, mrkni na stranky www.kocarky-teutonia.cz, jsou tam u vseho ceny a uvidis tam vsechny typy kocarku a vsechny doplnky, co se daji dokoupit, takze si k prohlizeni vezmi kalkulacku a uvidis
mne nejvic presvedcilo to, ze se to fakt vyrabi v Nemecku a je na to malo reklamaci, zaruka 3 roky a jak pises :wink: - je to celkove hrozne vymakanej a vychytanej kocarek a spousta krasnejch barev na vyber
nam pulku plati babicka a dedecek, takze my ho mame za fakt dobrou cenu :grinning:, jinak je to pecka jako blazen :frowning2:
12. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz
jo a objednavali jsme to ve Spuntikovi (www.spuntik.cz) - jsou tam strasne ochotni a poradi - vsechno vi, ne jako v jinych obchodech, kde si ti nikdo nevsima (aspon tady v Praze, to tak fakt je - je to des) a jak jsme toho objednavali hodne, tak jsme dostali 4 procenta z celkove ceny slevu a nemuseli jsme do Liberce - tam je zastoupeni Teutonie) a prijde nam to taky do Spunitka (mame to asi 3 km od domu :slight_smile: , jinak by jsme to museli zas vyzvedavat az v Liberci, maji i e-shop, kde si to urcite taky muzete objednat a prijde vam to pekne az domu
13. dub 2009 v 06:41  • Odpověz
autor
Krásné úterý holky :slight_smile:

Tak nakonec jsme vybrali barvy do toho pokojíčku. Jedna bude červená a uprostřed ní znak Ferrari, protože to naše malý dítko se potatilo a je celej mimo z koníka a formule. A ostatni strany a strop budeme mít citronově žlutý. Dokonce jsme vychytali barvičky v akci v Obi, tak mám radost. Vrhneme se na to o víkendu, tak jsem zvědavá :slight_smile:
14. dub 2009 v 08:40  • Odpověz
Nazdaaarek holky, jak po Velikonocich? ja celkem fajn a ted uz sedim v rachote. Ale jsem za´ni rada. Jdu si precist co jste toho tolik pospali a mozna nekdo pridal nove foto. Ja uz fakt taky budu muset.

A pohyby furt zaaaaaaaadne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nemam :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
Holky tak od pondelka zacinam chodit na gravidjogu tak jsem zvedava.

Kaa uvidim jak to tam je a dam ti vedet a uvidis jestli nebudes chtit chodit taky :slight_smile:
14. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
ahoj devcata :slight_smile:, jdu vas rychle pozdravit - mam v praci totalni fofr :slight_smile: , uzivejte slunicka

bobi, ty barvy toho pokojiku zni primo dabelsky :grinning:
14. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
No uvidíme reál Zazit, doufám, že znova nepoběžíme do Obíčka a nebudeme to přemalovávat :grinning:

Palandy už jsou doma. Přiběhl mi to odnosit brácha a taťka. Manžílek se tomu vyhnul, má ranní a tak jsem si musela sehnat jiný pomocníky. Ještě, že mám takovou velkou rodinu :grinning:

Jinak Míša kope jako divej a je to parádička. Už pokládám na pupek tácek nebo lžičku a jukám jak se pohupuje.
Dneska běžim do města nakoupit si kraťasy na ven a malýmu trička s krátkým rukávem. Teplíčko přišlo nějak nečekaně rychle :slight_smile:
14. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj děvčata,
bobisek: to bude krásný pokojík, jde to od ruky...
Jinak kočár máme vybraný ale zatím jsem nekoukala po příslušenství, objednáme ho přes internet, kde píšou dodání do 7mi dní až někdy v červenci. Mají ho i u nás v obchodě tak možná se nechám zlákat lepším servisem od nich.
Venku je opravdu nádherně, tak se půjdu taky projít pro lepší spánek v noci. Docela mě teď trápí nespavost, nevíte o něčem co by pomohlo??
14. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
no nam se prcek taky pekne rozcutal :slight_smile: , cuta porad, uz i tatinek to vychytal a cejtil, jakyho mame fotbalistu :slight_smile:

ja jdu dneska odpolko do poradny a ve ctvrtek nas ceka ten druhy veliky ultrazvukovy screening ve druhem trimestru, tak se tesim, ze zas prcka po mesici uvidime a mrkneme, jak narost, podle pupiku asi hodne :slight_smile: , protoze ten mi ted roste snad kazdej den
14. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
marketko, to mate dobry, ze jste vybrali kocarek s dodanim do sedmi dni!
my o vikendu omrkavali i postylky a i u ty nam rekli dodaci lhuta 8 tydnu :frowning2: , vybirame si asi nejaky blby veci :grinning:
14. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj holky,
zazit, moc dekuju za vsechny info, je to fakt veda vybrat kocarek tyjo...
Jinak misko, muzu te uklidnit, ja jsem 20tt a pohyby nula nula prd. Citim sice obcas neco, ale je to takove vselijake, ze nevim, zda to bylo ono nebo streva nebo me jen svedi bricho, fakt divny. Dneska jsme mu to v poradne rikala a on uplne v pohode, poslechl srdicko, kouknul i na utz, pry aby me uklidnil, miminko s etam mrskalo ostosest:slight_smile: Pry nektere zeny maji mene citlive receptoryy na vahu v tele, takze proste ucitime treba az 300gramu, ale necitime 250g. Pry to je normalni a mam byt klidna:slight_smile:
14. dub 2009 v 17:38  • Odpověz
Jéé Zazit, tak těch věcí teda je, některé jsem si ani neuvědomila, že taky chci a samozřejmě potřebuji :wink: . Spuntík by měl být ten chlap co je v Loskutákovi, ne? No v TV ty jeho rady nic moc, ale snad v tom obchodě se líp lidem věnují.

Verusko- xa asi u nás vede a asi bude, byli jsme se ptát u nás, a paní nám o něm pěkně povykládala, chtěli jsme trojkolku, tak tu nám hned vymluvila, jako že je míň stabilní a přední kolečko se někdy seká. Korbička prý patří mezi ty střední velikosti, je k tomu i nánožník, zatím, co jsem mluvila s kámoškama o x-landeru (mají ho 2), tak byly spokojené, ale menší mouchy to mělo. Asi nepodstatné, protože si je nepamatuju :wink: . A na ten kočár ti chrobáci lítat nebudou, stejně tak mi kámoška říkala o té černé, že i ve sporťáku vínovo-červeném je horko.
V neděli ještě zkusím odřídit kámošky Quinny, ale asi se nedám :wink:

Bobi, tak ty barvy to je mazec, to by chtěl přítel v ložnici, nesmím ho pusti k Pc, aby to náhodou nečetl :slight_smile: :slight_smile:
14. dub 2009 v 17:49  • Odpověz
Verusko a co ty tvoje otoky, ustoupily?

Misko- určitě mi napiš, jak se ti tam líbilo a ty pohyby: a necítíš ani bublinky? Jinak buď v klidu, v podstatě máš ještě čas.

Holky, my o víkendu furt někde trajdali a v pondělí jsme leželi a to se prckovi nelíbilo, chtěl se nosit a houpat a když jsem ležela, tak se vztekal a řádil, ale že by mi hýbal táckem, tak to ne.

Zazit- já jdu taky ve čtvrtek na velký, už se těším na toho našeho prďolu, akorát pořád nevím, jestli chci vědět pohlaví.

Holky mějte se, poradky a utz ať nám dobře dopadají a máme jen radost, páá
14. dub 2009 v 17:54  • Odpověz
Holky, taky všem držím palce, ať dopadnou utz k našemu potěšení:slight_smile: Já jdu v pondělí a říct si pohlaví nechám, už te´d s ehrozně těším, i když čekám holku myslím :wink:
14. dub 2009 v 18:28  • Odpověz
ahoooj, tak poradna v poradku, tlak 115 na 70, cipek prej ukazkovej, kilco nahore, ve 21 tt +4kg
14. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Zazit taky mám hore 4 kilča, ale naše stavba těla se liší, na tobě to jde vidět a o mě si každej myslí, že jsem ještě víc tlusčí než jsem byla.
Včera jsem šla po městě a úplně jsem viděla ty pohledy puberťaček, který se otáčeli a ťukali na čelo, jako že jsem dost odvážná, když si beru tričko, který mi obepíná pupek.........snad v 7.měsíci to bude každýmu jasný :grinning:
15. dub 2009 v 07:44  • Odpověz
no, bobisku na mne je to videt uz strasne :grinning: , tata me prekrtil na somalsky dite :slight_smile:
15. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj, Zazit, tak gratuluju k ukázkovým výsledkům, ale nad tou váhou se trošku zamysli, ty hubeňoure :wink: :wink: a přidej se ke mně :wink:

Bobi, na pubošky se vy.., já už to kašlu, jít jako člověk a přibírám jako prase, až porodím, něco shodím, odkojím a vrhám se na dietu, ať jsem na příští léto šmrncovní mamina, teď už to nezachráním. Na mně to jde taky vidět dost, ale mám propadlý pupek a tak je to břuško takové divné srandovní.

Katwind- tak si pak povíme, já si zas myslím, že je to kluk :slight_smile:
15. dub 2009 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.