• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Holky- teď jsem úplně na houby- mám už druhý den migrénu, pálí mně žáha, a nemůžu ani jít na záchod, nelibuju si v lécích, ale dneska si už něco šlehnu :slight_smile:
15. dub 2009 v 15:35  • Odpověz
kaa, taky už jsem si šlhla včera, Renie:grinning: Někdy to je prostě hustý a když to nepřechází, nemá cenu se trápit :wink: Holky a bude hůř!:grinning:
15. dub 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
Kaa zkus to teplý mlíko. Mě sklenička pomůže za chvíli, je to super. Cumlám to jako nemocnou tetu, ale mám klídek :grinning:
15. dub 2009 v 16:18  • Odpověz
holky, s tou zacpou - fakt to funguje - rano dam kefirek a trochu vlocek a corflakesu a do peti minut jdu - kazdej den!!!! na zahu nastesti netrpim, ale siska me posledni dobou k veceru taky poboliva
15. dub 2009 v 16:39  • Odpověz
Holky, díky, zkusím mlíko, už jsem pojedla sýry, a Rennie si dám, v podstatě to složením nic škodlivého není, takže bez obav a Zazit, kefír na mně neplatí :frowning2: , vločky a cornflaky vůbec, to platilo za netěhotna :wink: , na to mám zas Laclulosu. Holky, ale ta hlava je mazec. A zase mi leze koutek, kvasinky útočí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Holky, co děláte? Přítel má odpo, já se docela dneska nudím, trošku vařím na zítra...
15. dub 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
Holky mě na vyprdnutí stačí ráno malý kafe s mlíkem a kdyby mi někdo seděl na záchodě, tak mu snad po..... hlavu :grinning: ......... a to jsem na začátku těhu měla takový problémy se zácpou, že jsem taky nevěděla co sníst nebo vypít.
Snad se vám to brzo srovná :wink:
16. dub 2009 v 07:00  • Odpověz
hoooj holky tak ja vcera byla na pohotovosti, ve stredu me zacalo pobolivat bricho tak divne, ne gynekologicky ale strevne ale neslo ani z vrchu ani ze spoda, trochu jsem tlacila a nic, takove krece co 10minut, no hnus. Tak jsem to domu vydrzela, lehla si a bylo lepe. Na druhy den, teda vcera jsem si dala cerne uhli, trochu pomohlo ale furt nic, bricho trochu ustalo ale stolice zadna. Tak jsem se nastvala a po praci vcera zasla k svoji obvodacce, ta vylocila slepak a poslala na pohotovost na gyndu. Tak jsem si hupsla na kozu a dite je v poradku aj deloha i placenta, proste vse. Ale bricho porad bolelo, tak mi dali magnesium a duphlac, sirup na streva, teda na upraveni stolice. jsem si to dala vcera vecer at se rano neposeru v autobuse :grinning: a v noci to zacalo pracovat, no dalsi hnus, ale stolice zatim zadna, tak ja uz fakt nevim. Tak ted sedim v robote a cekam, bricho nastesti uz az tak neboli.

A pohlavi nerekla, pry si neni jista. Mohl by to byt sulin a nebo pupecnik, tak at radsi pockam.

ach jo ja se toho asi nedockam, a ani pohyby furt zadne, KAt ty uz mas?
16. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
ahoj holky, stalo se vám některé, že jste měli 15DPO jen slaboučkou čárku na testu a dopadlo to dobře ?
já mám // a jsem půl roku po mimoděložním, tak mám hrozný strach :frowning2:
16. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
misko, tys me pobavila, predstavovala jsem si to v tom autobuse :grinning: , tak doufam, ze se ti to brzo spravi

no, ja tohle mam uplne opacne - me na s..... tehotenstvi pusobi uplne blahodarne - driv jsem mela se zacpou problemy, ale ted jsem jak hodinky - dneska uz to byl vrchol - hned po probuzeni i bez kefiru :slight_smile:

seb, ja mela rovnou carky tlusty, takze ti asi moc neporadim, ale moc drzim palecky
16. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
a holky, dneska jdeme v pet na velky ultrazvuk, tak dam vedet, jak dopadneme a jaky jsou u nas v brisku novinky, manza se mi tam zas nacpal a jde taky :grinning: , ten je tak aktivni - skoda, ze za me nepujde i rodit
16. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
Seb držim palečky. Já si myslím, že po tom prvním těhu bys už neměla mít v krvi HCG a tak bych řekla, že je to na dobrý cestě a bude mimi :slight_smile:

Misko já tě lituju. Takže jsme si prubli už 2 pohotovost. Síla no, tak ať se brzo vy........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A Zazit, ať si kontrolu užijete a je vše parádní.

Já byla dneska s mládětem poprvé u zubaře a byl chválený jako blázen, tak čekáme na taťku, až dorazí z práce a jedeme si vybrat TATOR (autíčko traktora :grinning: )
16. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj holky,tak jako velikonoční překvapení mě miminko začalo kopat, je to paráda, sice jen občas ale už kopnutí cítil i manžel... super, jinak pocity stejné když poslouchá bříško, tak slyší šplouchání a bublání :wink: jen mě začínají děsně bolet záda, asi jak sedím celý den v práci, co vy máte nějaký recept proti bolení zad.
Se zácpou neporadím, v těhotenství mi tělo šlape jako hodinky.
Seb nepanikař, já měla slaboučkou čárku a ještě jsem slabě krvácela, doktor mě vystrašil, že už by mělo být vidět srdíčko atd., ale nakonec vše dobře dopadlo čárka sílila a sílila a na další kontrole za týden doktor zjistil, že se o týden spletl a vše je v pořádku. Držím palečky.
16. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
no za vzorny zoubky tator musi bejt!!!! to je jasny :slight_smile:
16. dub 2009 v 15:06  • Odpověz
ahoj holky, tak mame za sebou velky ultrazvuk ve 21 tt a hlasim miry :slight_smile:, 28 cm a 450 g, je to macek, posunuli mi termin porodu o 10 dni - na 20/8, jinak vsechny ty hodnoty, co mu dneska meli zmerit jsou v poradku, ma vsechno, co ma mit a teda kluk je to jak buk :slight_smile:, mlatil tam nozickama a mezi nima se mu houpal ukazkovej pindik i s koulickama :slight_smile:, je nadhernej, nastavajici tatinek je z toho uplne namekko :slight_smile:, prej nejkrasnejsi plod na svete :slight_smile:, ale vy mate taky nejkrasnejsi , tak se tesim az nahlasite vase miry :grinning:
16. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
Miska-no tak to je zážitek, ale z toho Duphalacu by ses neměla po..., ale změkčí se tím stolice, takže by ses měla snadněji vy.. :wink: :wink:

seb- já jsem měla čárky úplně slaboučké a ze začátku jsem test točila proti a po světlu, abych něco viděla, a pak začaly postupně sílit.
16. dub 2009 v 18:13  • Odpověz
Zazit moc gratuluju k výsledkům, my dneska taky byli, a zapomněla jsem se zeptat na délku (výšku :unamused: ), ale prcek má 440g a pytlík a pinďoura, takže budeme mít KLUKA, asi Kubíčka. Jinak co se dalo z utz zjistit ohl. vývoj. vad, tak je vše ok, a termín mi posunul o jeden den :slight_smile: na 23.8.2008
16. dub 2009 v 18:16  • Odpověz
kaa, tak taky moc gratuluju a vitam do klubu pindiku :slight_smile:, koukam, ze zatim vedou kluci - ty, bobisek a ja, jen veruska reprezentuje nezny pohlavi :slight_smile: , tak jsem zvedava na zbytek
16. dub 2009 v 18:19  • Odpověz
Zazit, jak jsme byli dneska u toho dr., tak říkal, že není těžké určit pohlaví, už to není 50/50, ale kluků je více, takže jsem zvědavá, kde ten náš Kuba bude hledat nevěstu, asi v lese nějkou Ančí :wink: . Zazit, já jse byla tak šťastná, že je to ok, však víš :wink:
16. dub 2009 v 18:37  • Odpověz
ja jsem taky uplne mimo stestim, je to uzasny :slight_smile:
16. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
čau holky....pamatujete si ještě na mě? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no koukám že jasně vedou klucí :grinning: :dizzy_face:
17. dub 2009 v 07:51  • Odpověz
ahojjjj achalteke, kde jsi byla celou dobu? jak se mas? co nove?

jojo tady kluci vedou, ja byla na ultrazvuku ve stredu a dr rikala ze si neni jista jenom na 60 procent ze by to taky mohl byt pupecnik takze nevim.

A ty uz vis?
17. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
čau Miško :grinning:

no já furt nevím - prcek se ještě neukázal, ale příští týden jdu na velký UTZ tak snad už se ukáže - už se nemůžu dočkat. Hlavně když mě ten tajtrlík šimrá v břiše :grinning: :grinning: :grinning: .
Jinak kočárek už máme - u rodičů, postýlka s vybavenímbude příští týden....a tak nějak postupně :grinning:
jo a kojící polštář je skvělá věc :wink:
17. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahojky těhulky,
nestraš te s tou pohotovostí, přeji aby vám bylo zase dobře.
Mě když ze začátku trápila zácpa předepsali mi sirup - Lactulose Al sirup - jedinný co se prý může v těhotenství. Užívala jsem ho po ránu a po obědě už jsem šla. Ale nesmí se užívat dlouhodobě, pak si na něj tělo zvykne. Jinak teď s tím problém nemám. UTZ mě čeká v úterý.............zatím se těším :grinning:, ale v úterý ránose zase budu bát :slight_smile:
17. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
17. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojky, Verusko, kocarek vypada moc dobre! :wink: U nas to (teda u me) vyharala teutonka, jo, ja jsme proste narocna no :confounded: A vzhledem k tomu, ze maji lhuty az 12 tydnu, tak prvni tyden v kvetnu ho jdu radeji okouknout a objednat :dizzy_face:
Jinak verusko, taky jsme nejaka nachcipla, jsem pekne zahlenena, trpim na to, rymu ne a ne, ale mam to vsude v hlave:frowning2: chjo... :unamused:
17. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
jinak u nás UTZ v pondělí, taky se děsně těším, já tuším holku, ale uvidíme :wink:
17. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
ahoj zazit, bobísku, kaa i ostatní:
tak jsem byla 15 DPO na krvi a HCG mám jen 19,8 což je prý negativní a buď mi to z příští krve bude klesat a nebo to je zas mimoděložní :o(
17. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
seb, treba si to mimisek jeste rozmysli a ukaze se v plny sile !!!! budu moc drzet palce!!!!

verusko, krasnej kocarek! my uz mame objednano :slight_smile:, takze to mam z krku, doufam, ze nam to do terminu dodaj, vybrali jsme moc hezkou barvu a vcera jsem si dost oddychla kdyz jsem zas videla pindika mezi nozkama - objednali jsme zaklad tmave modry se svetle modrou kombinaci (mam to v albiku)

katwind :slight_smile:, tak teutonie koukam vyhrala :slight_smile:, no vubec se ti nedivim, tak pak dej vedet, jakou jste vybrali barevnou kombinaci !!!!
17. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz
zazit, nojo, nešlo to jinak:slight_smile:) já psala kamarádce do Německa, ona mi prošla německé diskuze a byla i v obchodě se přímo poptat... a je to jasné prostě, teutonka nemá konkurenci :grinning:
17. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
zazit, díky, ale bojím se, že nerozmyslí :frowning2: čárky na testu mám pořád stejně slabý, nesílí mi, v tuhle chvíli se už jen modlím, at to není ve vejcovodu zas, aby mi ho nevzali, aby to jen už klesalo :frowning2:
17. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.