• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
seb, proste drzim palce - at to vsechno dopadne dobre
17. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
holky, konecne se mi podarilo zvitezit nad technikou a podarilo se mi nacpat do alba taky nejaky fotky ze svatby, tak muzete mrknout na nastavajici rodice :slight_smile: , zkusim si sem dat konecne i nejakou fotku :slight_smile:
17. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
vitezstvi nad technikou :grinning: , jsem na sebe opravdu hrda :grinning: , to to trvalo, co :grinning: , jsem si rikala jestli driv neporodim nez zvitezim nad zmensenim fotek, aby sly dat na konika :slight_smile:
17. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
zazit: gratuluju k mimískovi , a pěkným fotečkám :slight_smile:
17. dub 2009 v 15:56  • Odpověz
zdravím a gratuluji k výsledkům z velkého ultrazvuku.My se chystáme v úterý, tak se bojím i těším zároveň. Naše mimísko jsme viděli naposledy na NT screeningu. Ja tipuju holčičku, tak uvidíme. Zatím pohyby nijak veliké, občas se mi zdá, že kope, ale asi je pořád otočené k nám zády a tak nic ještě nevidíme.Závidím vám, že už konečně máte vybraný kočárek, já pořád ne a váhám. Líbí se mi moc drahý Jané Slalom, Casualplay, ale nevím jestli opravdu dát tolik peněz, ach jo..

zazit: super klobouk :slight_smile:
aktekram: opet se míjíme na velkým ultrazvuku, tak ať nám přinese štěstí
17. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
sasanka: já jdu jen ke svému doktoru, má utz u sebe v ordinaci, ale pokud budeš mít cestu do olomouce ozvi se mohli by jsme se potkat a zajít třeba na zákusek :grinning:
17. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
aktekram díky za nabídku, někdy ji využiju. teď ale jedu do Ol s manželem a to by asi nešlo.
17. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
čauvejs holky,
tak máme pracovní víkend. Malujeme ten pokojíček. Bordel všude možně. Skáčeme přes překážky, do toho všude hračky a totální chaos v bytě. Hrábne mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak můj pátek byl drsný. Mamka mě vystrašila, jestli nemám náhodou salmonelu. Ve čtvrtek jsem si dala k večeři vařený velikonoční vejce a celej pátek jsem problila a prosírkala. Fuj hnus, samá křeč a jenom jsem ležela. Ale v noci se to nějak dalo do kupy a je mi ok. Sice mám dietku, protože jakmile něco zbaštim, tak cítím furt žaludek. No jsem tedy na rohlíkách a rýži, ale hlavně, že můžu chodit a fungovat :wink:
Jo a ráno jsem se vážila a za ten můj zažívací den jsem schodila 2 kila. Ale to jsem se fakt ani nemohla napít. Zítra se zkusim zase zvážit a určo už to bude lepší.

Jinak krásnou neděli. A až bude pokojíček, tak lípnu do albíka fotečky. Zatim mám ze všeho trochu depky, protože to budu muset uklízet jenom já. Do toho mi manžel v pokojíčku zničil koberec od barvy. Je totálně zbytečný mu říkat, že to má shrnout :rolling_eyes:
18. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahoooj holky, tak jsem tu dlouho:slight_smile: nebyla, protože jsem pracovala a dneska jsme moc výletovali:slight_smile:, byli jsme v Kopřivnici na tuning srazu, byly tam závody v driftu- jízda smykem, a stáli jsme hned u zábran, takže jsme přijeli smradlaví a na ksichtíku kousky pneumatik, ale spokojení a utahaní. Malému se na tuningu líbilo, byl hodňoučký a jakmile začaly pištět gumy, tak začal kopat :wink:. No příští rok už to uvidí sám :wink:

Bobi- řekla jsem příteli, jaký budete mít krásný ferrari pokojíček a chce taky, tak jsem si nasr.. do vlastního hnízda, ale není čas malovat, to je to jediné štěstí :wink:

Seb- tak snad ti to dobře dopadne, počkej na další odběry a nestresuj se (lehko se řekne, hůř udělá, co? Ale držím ti palce)

Achalteke- ahoooooj. Kde se babo touláš, že ani nedojdeš častěji :wink: ?
18. dub 2009 ve 22:46  • Odpověz
Zazit- fotky super, já tam taky zkusím nějaké dát, ta fotka, co mám u jména je 2 roky stará, zkusím se tady s tím poprat, až bude čas, když to nepůjde, tak přijdu pro radu.

Holky, já furt nevím, jakou byrvu kočáru, furt mně to táhne k celému černému, max. jsem ochotna přistoupit na černá/šedá.

Veruško- tak ten kočár je za perfektní cenu- taky jsme se na něj dívali, ale zdála se mi docelá malá korba a představila jsem si, jak tam asi narvu 4měs děcko ve fusaku :unamused: a nešli jsme do toho.
18. dub 2009 ve 22:51  • Odpověz
autor
Když jsme se dívali na kočárky pro prvního klučíka, tak se manželovi líbil taky černej a prodavačka říkala, že jsou teď ty kočárky dělaný z takovýho materiálu, že jsou prodyšný a nepřitahujou sluníčko.
Nakonec jsme brali červeno-černý (aspoň trocha ferrari barva) a byla jsem s nim spokojená :wink:

Dneska nás (mě) čeká velký uklízení. Počítám, že se do toho pustím až k večeru a skončím někdy ráno :fearful:

Včera jsem si natřela na novou bílou přebalovací pult. Od Dády byl dost vymlácenej. Je teď takovej krásnej sněhovej, čisťounkej a připravenej v ložnici na Mišku :slight_smile:
19. dub 2009 v 07:13  • Odpověz
autor
A při tom bordelu Dáda našel starý dudlíky a má z toho velkou prču, že je dá do pusy a vyflusne na zem. Na tu zem, která je plná prachu a bordelu z malování.

A to jsem ještě chtěla holky. Včera když manžel vymaloval tu červenou stěnu (která chytla trochu do růžova), tak Dáda si našel štětku a nažlutil si jí do barvy a začal mu to z druhý strany natírat :grinning: ........... já myslela, že bude mít velkej infarkt. Už to měl přetřený 2x a uschlo to a jenom pytlíkoval ten ferrari znak. Já jsem se neudržela s bráchou smíchy. Bylo to super vtipný, jak ten malej kluk stál u stěny a koukal jako vyoraná myš, proč na něj ječej, že nemůže malovat, když ostatní malujou taky.
Takže si náš taťka hodil ještě 3.vrstvu :grinning:

abych prcka zabavila, tak jsem mu dala vodu a on si namáčel štěteček a maloval mi na skříň :grinning:
19. dub 2009 v 07:18  • Odpověz
teda bobisku, koukalm, ze se doma fakt nenudite :grinning:
19. dub 2009 v 07:49  • Odpověz
vcera jsme koupili nadherny povleceni do postylky, byla to lasna na prvni pohled dokonce u manzilka :grinning: a kdyz jsme se tak pekne shodli, tak jsme to radsi rychle koupili - je to vcetne mantinelu a manza si pro naseho chlapecka pral i nebesa, mne se to teda moc nelibi, ale, co bych pro nej neudelala, ze :slight_smile:, dam to do albika, tak to omrknete :slight_smile:
19. dub 2009 v 07:54  • Odpověz
autor
Zazit ty jsou fakticky slaďoučký. Hned bych je taky brala.
Ostatní fotečky jsou taky moc slušivý.

Teď mám pár minut pauzu, manža sleduje formule (vzteklej jako sviňa) a já se budu chystat dělat obídek. Udělám rychlý francouzský brambory. Brácha je love a příjde ještě dneska pomáhat, tak mu udělám radost.

Tak já pádim holky, páček
19. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
tak bobisku - to jsme na tom stejne - v obyvaku nam litaj formule o sto sest :grinning: , doufam, ze dostanu manzu aspon na vychajdu az to skonci, uz se nam v Praze pekne vycasilo do slunecna
19. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:.
Kaa - ta korbička je právě docela velká- zdání klame, ostatní v celým obchodě měly max 76cm a 31 cm na šířku a tohle má 80x34 !!! Měřily jsme to s prodavačkou dvakrát - uvnitř mají ty levnější kočárky většinou vložnou tašku a ta ten prostor ještě zužuje, takže jsem spokojená - samozřejmě že tam mimi nevleze třeba v 8 měsících,ale to do žádný kombinace(nebo ne do těch, co by se mi aspoň trochu líbily). No a přítel, když jsme si včera pro kočárek jeli, byl nadšenej - je to autoopravář :grinning: a miluje hejblátka a tohle je fakt hračka kočárek :wink: - tak jsme spokojení oba.
V obchodě měli nejvíc různých typů Dorjanů - tak jsem řekla příteli, aby si zkusil jen kousek popojet po obchodě, aby viděl a cítil ten rozdíl - nechápal :slight_smile:.
19. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahojky holky, tak to jsou teda drby. :slight_smile: U nás byly formule až odpoledne , přítel spal po noční a pustil si to až se vyspinkal.

Bobi, tak to je mazec, u vás je fakt veselo :wink: :wink: Jinak díky za podporu s barvou, už jsem byla nešťastná, že mi to nikdo nechce schválit:slight_smile:

Veruska- aha, tak to fakt zdání klame, to je stejná korba jako u x-landeru. Dneska jsem se bavila s kámoškou, má 8m holčičku a vejde se jí do korby Quinny, a to se mi taky zdála pidi, akorát tam nechce být, ptž nemá takový rozhled jako ze sporťáku. Jinak jsem s tím Quinny jezdila a je super, tak jdu ještě zkouknout, kolik stojí a jestli nepřehodnotím situaci a vytáhla jsem z ní rozumy, takže jsem strašně chytrá

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak a teď jdu zkouknout ty vaše nové fotky, jinak vám přeju hezký zbytek víkendu a úspěšný začátek.
19. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
nového pracovního týdne. :slight_smile: ( nevím proč jsem to předtím nedopsala :slight_smile: )
19. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahoj holky, já bych to s těma korbičkama neviděla nijak tragicky, my jsme na tom ještě lépe než ty, co rodí třeba te´d:slight_smile: My tam budeme mít vlastně jen novoška, na jaře stejně většina většina vytáhneme sporťák... Ono ani nejde o to mít megakorbu, to mimčo tam stejně po tom půlroce už nechce být, pač nevidí. Myslím, že největší korbu má třeba česká Liberta, která zase ale váží 19 kilo:grinning: Nebo implast bolder nebo Inglesina. Teutonka mnou vybraná je někde uprostřed, Quinny mají jendu z nejměnších. Ale jak říkám, myslím, že my to nijak zásadně nemusíme řešit ;)
19. dub 2009 v 19:26  • Odpověz
Kaa - x lander má menší korbičku než to Chicco, porovnali jsme to. Xlander 76x32, Chicco 80x34 - ale je fakt, že kdybych neviděla chicco naživo a náhodou v akci, tak jsem chtěla x lander - to jsem tu psala před pár dny.
Já jsem ovlivněná známou, co má holčičku narozenou 6.září 2008, takže přesně kopíruje naše mimča - a vozí ji v Chiccu, malá je docela oplácaná a sporťák vytáhli v březnu - takže v 6 měsících, když začala dobře sedět. Pokud bude naše malá líná a sedět nebude, tak má smůlu a bude ležet ve sporťáku :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
ahoj holky, zdravim po vikendu!!
s tema korbickama je to zajimava diskuse, my prave kvuli korbicce vybrali teutonku - ta ma moznost udelat pak ze sportaku velikou korbu - sportak se da do lehaci polohy a zepredu se uzavre tzv. prodluzovacim nastavcem a vznikne tak obri korbicka, kam se nam nas macik vejde i na jare, kdyz uz ho bude ve fusaku peknej kus a pritom jeste nebude chtit sedet
20. dub 2009 v 07:33  • Odpověz
Krásné ráno,
bobisek: ty teda bojuješ o víkendu.
Já mám koukání na formule povinné - naše firma je jeden z velkých sponzorů, a taky nás pak z toho zkouší na poradách :slight_smile: , ne spíš abych věděla o čem se točí když se můj mužský kolektiv v práci o tom baví. :slight_smile:
Taky mám a úkol vybrat káru :slight_smile: ale ne pro mimi (jako kočárek) ale pro nás, v sobotu jsme prodali naše auto, a já teď musím manžela vozit do práce, brrrr.
20. dub 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mám za sebou velký ultrazvuk a vše je v pořádku, miminko si skoro celou dobu spinkalo a nenechalo se vůbec rušit, pan doktor nám řekl, že vypadá jako po flámu :grinning: je to srandista. Jinak manžel byl z ultrazvuku na větvi... na konci se mimčo probudilo, otočilo se a krásně si zívlo.Pan doktor nám opět posunul termín porodu na 7.9. (stále to mění) a okomentoval to slovy "prostě někdy porodíte" ...
Všem přeju krásné zážitky na ultrazvuku a hezký týden :slight_smile:
20. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
berusko, gratuluju k uspesnemu ultrazvuku!!

Holky, taky vam ted tak zacal rust pupik? Mne nas mladej normalne ted bere i zasobicky ze zadku a stehen, jak asi potrebuje energii na rust!! Pani dr rikala, ze to asi bude pekej macek, no ma bejt rozhodne po kom! Manza ma 198 cm a skoro 100 kilo :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
K prima kontrolám a spícímu mímu gratuluju, snad mu to (jí to) Beeru vydrží i po porodu :wink:

Malej mi usnul a tak si piju v klídku kafíčko. Od rána uklízím, necítím záda, zato ruce jo. Všechno si otírám Domestosem a tak mám chlorový ruce už od včera a nejde ten puch ničim přetřít. I když mám rukavice. Jenomže jednou to vezmu s rukavicí a pak na rychlo jenom otřu něco hadrem jenom tak, takže ty rukavice mi jsou stejně k prdu.

A to ještě Dáda včera spadnul a bulel jako histerka, že ho bolí ručička. Nebyl k utišení a nechtěl si na ní nechat sáhnou. Bylo to před večerním spaním. Tak jsem hopla do taxi a jela s nim na dětskou pohotovost. Jako by na všechno zapomněl a užíval si výletu. Najednou se před nemocnicí začal usmívat a procházel se za ruku jako nic. Tak já na něj: "Dádo, ty jsi nechtěl spát a chtěl si jenom na výlet, co?"
on: "Jo!" a řekl to takovym tónem jako by mi chtěl říct. No to je jasný, proč se ptáš.
Tak jsme se u vrátnice otočili a jeli domu :grinning:

A to mu teprve budou 2 roky. Co si počnu až mu poleze na 15 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
bobisku, dada je totalni borec :grinning: , zacinam se cim dal vic tesit na toho naseho :grinning: , protoze ten jestli zdedi jen polovinu kravin, co jsme delali v detstvi my s manzou, tak se opravdu mame na co tesit :grinning:
20. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
jj Zazit, děti jsou hlavně radost :grinning:
20. dub 2009 v 17:46  • Odpověz
20. dub 2009 v 18:26  • Odpověz
:wink: no tak to kazdopadne, uz si v barvach predstavuju, co budu psat o nasem drahouskovi :wink:

Jo a zaznamenala jsem doma male vitezstvi :slight_smile:, prcek bude Tomas junior :wink:, tatinek uz na to konecne pristoupil :slight_smile: HURA!!!!
20. dub 2009 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.