• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Ahoj holky, tak mě teda brouk okopává už velmi slušně, občas to je vyloženě do břicha, že to je i vidět a dokonce to cítil už i manža:slight_smile: a někdy to je jakoby někam dolů dovnitř, jakoby do močáku, a to je teda docela nepříjemný...
Ale je to super, jsem ráda. Takže moje pohyby jsou dost pozdě, od 18tt lehké bublinky, prostě "něco" a od 20tt už jisté kopance, které zesilují:slight_smile: :dizzy_face:
26. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Holky mi jsme pěkně nachřapaný. Kašleme a nudlíme a do toho krček pálí. Já to nějak přežiju, ale nejvíc mi je líto malýho, protože brečí a nechápe vůbec proč je mu tak zle. No ale už jsme takhle od pátka a vypadá to, že se blíská na lepší časy :wink:
27. dub 2009 v 08:15  • Odpověz
Krásné pondělní ráno těhulky, jak se máte?
U nás doma tento týden vede taky nakupování, ale ne pro miminko. Ve čtvrtek si jedeme pro nový auto.
Nakonec jsme vybrali Peugeot 407 kombi. Kočár jsem do něj jěště nezkoušela, ale určitě se vleze :grinning:
27. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoooj holky krasny rano, ja jsem doma az ve stredu jdu do prace, takze pohodicka ale uz se zacinam nudit. a konecne mam nejake ty pocity tech bublinek, sice jenom rano trosku ale konecne jsem se dockala. Katwind ctu ze ty uz je taky mas poradne tak to je fajn.
27. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
ahoj holky, tak ja dneska v noci zazila pekny ztvrdnuti briska, pekne me to vydesilo, mela jsem ho, jak sutr :frowning2:, mimisek se nastesti pak hned ozval peknymi kopanci, ale bylo to neprijemny :frowning2:, prej je to ale normalni, ale doufam, ze to nebude moc casto
27. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj těhulky, u mě kopance zesilují každým dnem už to ujsou docela rány včera to bylo i vidět :slight_smile: mimčo reaguje na manželovu teplou ruku, zajede pod ní a šťouchá do něj je to legrace, ale v práci nás to už nebaví ... :confounded: už bych chtěla být doma a co vy, ještě pracujete?
Zazit poznala si to hned že ti tvrdne bříško?
27. dub 2009 v 16:31  • Odpověz
berusko, to jsem teda poznala, najednou mas z briska uplne totalni sutr, strasne me to vydesilo, bylo to neprijemny, straslive tvrdy, mela jsem strach o mimiska, bylo to v noci a normalne me to probudilo
27. dub 2009 v 17:06  • Odpověz
tak jsem vas konecne po navratu z vyletu docetla :slight_smile:

ke spacimu pytliku - ja mam v planu ze zacatku davat prcka spat v rychlozavinovacce a az pak prejit na spaci pytlik, tak od trech, ctyrech mesicu, uvidime, jak se mu to bude libit :grinning:
27. dub 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
já je mám doma taky a doufám, že to druhý mimčo bude líp zpracovatelný a ty spací pytle využijeme :wink:
27. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
bobisku, tvrdlo ti pri davidkovi brisko? Jsem z toho nejak mimo :cry:
27. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
zazit, buď v klidu, je to normální.A už seš v šestým měsíci. Ber magnezium buď v tabletách nebo jako rozpustný nápoj, mě doporučil dr. ten rozpustný a to mám brát 2x denně, ale klidně se může až 6x. Já ho teda beru občas a to na noc, protože mě zase brněly ruce. Kontroluj jak často to je, prý pokud je to jen krátce a občas tak to neva.
27. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky holky, no to jsou teda novinky.

Zazit- mně se to tvrdnutí stalo jednou, začlo mi jakoby brnět břicho, pak ztvrdlo, stalo se mi to, když jsem byla naložená ve vaně ( mám ale vody tak, že mi kouká pupík, ať se trochu ochlazuje), a to jsem šupajdila rychle ven. Ale prý je normální několik tvrdnutí za den, pokud by toho bylo více, tak říct doktorce a nasadí ti magnesium. Ale hubeňouři to tvrdnutí cítí víc než oplácanější.
Ta židlička je super, a když jste ji dostali, tak to máte parádní.

Miško- tak super, vidíš, že už se něco rýsuje, za chvíli bude kopat jak ďábel :slight_smile: . A když tak, jestli máš odkaz na tu gravidjogu, tak písni, ať to zkouknu. Miško, máš už vybraný kurz? Mně doktorka radila, že už mám vybírat, půjdu asi do vítkovické nem., a kde budeš rodit? Teď se zase něco ve Vítk. do půlky května opravuje, tak to tam bude ještě kráááásnější.

Bobi, tak se vyležte a ať je ten hnus rychle pryč.
27. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
Holky, to je mazec, už jsme 22-23tt, vzpomenete si , jak jste čekaly na srdíčko? Já jo, my ještě vzpomínáme, jak jsem čurala na testy a měla jsem strašnou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . A za 10 týdnů už budeme na mateřské :astonished: a čekat....
Dneska přítel chtěl poslouchat Kubíka a dostal 2 kopance do ucha, asi tam chce mít prcek soukromí :wink:
27. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
Bobisku, hoď fotky ferrari pokojíčku, prosíííííííím
27. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz
kaa, to mas teda pravdu, ja uz jsem dneska 24tt, je to sileny, jak to utika, za chvilku tu budeme mit mimisky :grinning:
vcera porodila moje kamaradka - o mesic pred terminem!!!!!!, to je docela maso :slight_smile:, ale holcicka je v poradku - 47 cm a 2,5 kila
28. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Kaa já jsem úplně na ty fotky zapomněla,jsem ale lopatička :grinning:
Ona to ale ještě není v konečný fázy. Čeká se na kamaráda až bude mít čas a toho koně nám tam domaluje i s obrubou. Ale klidně to fotíknu teď a pak dodám další, až to bude hotový. :wink:

Včera jsme s manželem lítali po finančním úřadě a žádali o vyúčtování daní. Holky pokud si to pohlídáte, tak další rok do toho jděte, protože mamky na mateřský jsou zvýhodněný. Přepočítali to manželovi na 24 tisíc.

Já si koupila rychlovarnou konvici a je to paráda. Ta stará 5ti letka už dodělávala a někdy se zapomněla vypnout a pára jí šla přes čudlíky a pak byla tak rozžhavená, že se nedala vzít do ruky. Tak hned pryč s ní :dizzy_face:
28. dub 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
Holky už mi je líp, díkybohu. Krk je ok, jenom odkašlávám, sice mám nudle až na bradě, ale už je to procházka růžovým sadem.
Malej je už úplně v poho, tak jsem ráda.
Akorát potřebuju radu. Každou noc nám kolem půlnoci příjde do ložnice a tlačí se s náma až do rána. Je jako načasovanej budík. Nechci aby mu to vydrželo až do 15. Nemáte nějaká zkušenost třeba od kamarádek nebo příbuznejch a jak to odbourat? Jsem totiž rozlámaná jako prase a ty noci stojej za vejco :frowning2:
28. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
A to si nedovedu představit až budu v noci kojit a z jedný strany Dáda a z druhý Míša. to už budeme muset taťku zkopat z postele, aby jsme se tam vešli :grinning:

Jdu na ty fotky....
28. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
Fotky jsou na místě.......album Srpňátko :wink:
28. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Holky další víkend slavíme 2. narozeniny Davídka. Já ani nemůžu uvěřit tomu, jak to rychle uteklo. Normálně mě přepadá nostalgie. Teď si juká na pohádku a mámu potřebuje jenom když chce zapnout DVD jinak už je tak soběstačnej, že to není ani možný.
Manžel dostal za úkol objednat dort. Bude to tedy Blesk z pohádky Cars. To červený auto a očima. A vyjde nás na celý 1 tisíc korun. Síla co?
První narozky jsem mu pekla sama a taková piplačka hrozná to byla, že jsem to vzdala do dalších let. Marcipán mi nedržel a všechny ty nakoupený sarapetičky mě vyšli na 6-7 stovek, takže jsem se rozhodla pro objednanej. I když ten můj výtvor byl výsledně výborně chutný :grinning:
28. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Zazit tak to gratuluju kamarádce. Prý je 8.měsíc tragický.
Bohužel moje kamarádka je v 6ti nedělí a bez miminka. Taky rodila v 8.měsíci :frowning2:
28. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
Kurňa jsem se nějáááák rozepsala :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
bobisku, omrkla jsem pokojik :slight_smile:, je dabelskej :grinning: , musis pak jeste dodat fotky s domalovanym konikem :slight_smile:

v sestinedeli a bez mimi, no to je teda husty :frowning2: , ale holcicka, co se narodila vcera je prej uplne v poradku, i docela dost vazila, tak snad bude vse ok, oni uz si toho dost zkusili - 2 ivf, nekolik ket, tohle je vysledek jednoho z nich, tak snad vse dobre dopadne
28. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Tak to držim palečky, aby vše bylo v pořádku a holky byly brzo doma :wink:

No jak píšeš. je to husty o ty moji kamaradce. Je mi ji strašně moc lito :cry:
28. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
¨Tyjo holky, neděste tragickýma scénářema... já věřím, že už bude všechno v pohodě! Chodí vám takový ty maily každý den z rodiny? Jako co se děje s miminkem zrovna a tak? Je to docela fajn... tak prý už mu rostou vlasy, nehty...:slight_smile: a od 26tt miminka už běžně přežívají za pomoci inkubátorů...
Ale jinak vím, že je lepší rodit v 7. měsíci než v 8. Sice úplně nevím proč, ale je to tak... Už aby byl srpen:grinning:
Jinak mě břicho zatím netvrdne, ale zase jsem už dvakrát dostala křeče do stehen, když jsem šla ze schodů, taky pěkně hnusný... Až půjdu k Dr, tak se ho musím zeptat, co to je...
28. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
Jinak postýlka je u našich už koplet vybavená, kolíbka taky, já už mám snad všechnu plenkovou výbavu, pár oblečeníčka a příští týden v Praze objednávám kočárek :dizzy_face:
Chůvičky, lehátko a váhu budu mít půjčeno od bráchy:slight_smile: Jinak moc nevím zatím, co potřebuju...
Potřebuju holky kojící podprdu? Mám docela malý prsa (80B), chodím skoro furt bez podprdy a nevím, zda mi nestačí moje obyč, nevíte?

Jinak tip pro vás, kdo ještě nemáte - v DM drogerce je akce pro těhotný, vyplníte takový kupón, vaše údaje a termín porodu a za to dostanete takovou slevovou knížku, jsou tam docela dobrý věci - třeba 40,-Kč slevy na jednorázový kalhotky do porodky, vložky do podprdy, plíny, čistící ubrousky atd... :wink:
28. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
nad tím DM už přemýšlím dlouho a nějak když mám cestu okolo, tak zapomínám.
U Dády jsem to taky udělala a chodili mi kuponky na adresu až do jeho roka. Bylo to fajn a ty jejich vlhčený ubrousky nemaj chybu.

jinak bříško mi taky občas tvrdne. Hlavně, když jsem večer po jídle a mímo se tam s tím nákladem pere. Asi je to normální, ale určo v omezený míře
28. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
ahoj holky, kuponky z dm mam taky, ale jeste jsem nejak nic nekoupila, rikala jsem si, ze ty pro mimi budou asi lepsi - prave na ruzny ty ubrousky a dalsi blbosti :slight_smile:
28. dub 2009 v 18:05  • Odpověz
jo a hlasim dalsi ulovek :slight_smile: , dneska mi prisla klokanka, satku se bojim, ze bych ho spatne uvazala a mimisek by mi mohl vypadnout, nehlede k tomu, ze mi to prijde celkem neprakticky na pouzivani - nedavno jsem byla s kamaradkou a jeji 4 mesicnim prcekem na obede a nez tam pak malou zas namotala, tak to trvalo hrozne dlouho a museli jsme sklidit cely stul, aby si ji mohla polozit
hodila jsem zas do albika - na tuhle klokanku jsem slysela samou chvalu, je to znacka Baby Bjorn, nejaka svedska nebo proste nejaka skandinavska firma - prej je super, clovek se do ni zapne sam, mimi se nejdriv nosi oblicejickem k mamince nebo tatinkovi a asi od ctyr mesicu pak i obracene, aby mohlo pozorovat cvrkot kolem :grinning:, u nas stoji pres dva tisice :frowning2:, ale objednala jsem novou v krabici pres ebay a vysla mi na 900 Kc
28. dub 2009 v 18:14  • Odpověz
zazit, taky bych chtěla nosítko, ale ještě váhám mezi ergonosítkem a manducou:slight_smile: Ale šátek chci taky:slight_smile:
28. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.