• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Ahoj holky,
z toho so Bobisku vůbec nic nedělej, který poklad ti řekl až u poslední záplaty že jsou nažehlovací by ti měl ty puchýřky pofoukat :grinning:

já měla rušný víkend až jsem v sobotu večer skončila na pohotovosti, trochu jsem špinila, na porodním mě vyšetřili, byla jsem k smrti vyděšená ... ale všechno je v naprostém pořádku, tak se mi ulevilo, mám hodně odpočívat a nechodit na dlouhé procházky, což jsem samozřejmě dělala. Dnes mě v práci chytají trochu křeče, tak si musím koupit odpoledne magnesium ...
4. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
Katwind, tak díky, zaregistruju se, chci všechno vědět.. :slight_smile:

Zazit- já jsem taky právě neslyšela moc dobré ohlasy na Lovelu, ale zase jsem nevěděla, jestli se to může, na druhou stranu jsem ráda, že taky někdo jde do Arielu a Persilu. Tak se na tu Lovelu vykašlu. Ach jo, kdyby byly dva prášky, tak je to hotovo, pak to člověk zbytečně řeší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Beeru- fuj, tak to muselo být hrozné. No tak hlavně, že je to v pohodě, takže se flákej a nic nedělej!!! A neříkali ti, proč se to tak stalo?
4. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
Dneska jsem prolezla v centru obchody s kojeneckým oblečením, no řeknu vám zboží nic moc, ceny šílené a úlovek žádný, zas abych mělo něco za každou cenu, tak to ne. Tak asi zůstanu u mimibazaru, dají se tam sehnat nové věci za super ceny.
4. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
Holky, jak vás mimčo kope, zabolí vás to? Mně už mimčo od včerejška s přestávkami kope tak, že občas mám pocit, jak by mi dal někdo pěstí do břicha.
4. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
kaa, tak to mas v brisku pekny zviratko :slight_smile:, nas mladej zatim maminku okopava jen tak jemne, s citem :wink:, ale myslim, ze se to asi brzo zmeni na pekny cutance :wink:
A s tema obchodama je to fakt desny, libi se mi oblecky z nextu a mothercare, ale v CR to za ty nesmyslny ceny odmitam kupovat, nakupuju pres eBay - tam jsou min nez polovicni ceny za novy veci!!!
Berusko, davej na sebe a na mimi pozor a koukej se setrit!!!
4. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
čauky, naše je asi taky zvířátko, protože mi dává pěkně čutačky a jsou dost častý. Už jsem ho včera načapala jak měl malej škytavku, bylo to prima. Dává o sobě dost vědět :grinning:

Berru, hlavně, že jste s mimčem v pořádku. Drž se a odpočívej :wink:

Já jedu dneska na kontrolu, tak jsem zvědavá, co mi doktor poví. Nejspíš nic, protože mi jenom změří pupek a zváží a určo mě sestra dá lístek ať se objednám na test cukrovky. Fuj jak já se tam netěšim. Takovej hnus sladkej, to teda nemusim

Jinak jsem taky byla na kontrole se štítnou žlázkou a mimčo spotřebuje víc, tak mám navýšený prášky. Za chvilku budu místo snídaně zobat hrst pilulek :grinning:

Jdu se podívat na eBay Zazit, o tom jsem ještě neslyšela. Jinak já mám dost krásnej věciček po Davídkovi. Mám oblíbený C@A čko, ale tam nakupuju jenom když si uděláme 2-3x výlet do Prahy za rok :wink:
5. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz
bobisku, mrkni bud na eBay.co.uk nebo na eBay.com
ale je to malicko komplikovany, ja uz mam u nich ucet dlouho, takze to neni problem, ale pri zakladani uctu si musis zalozit i tzv. PayPal, coz je bezpecny placeni kreditkou pres internet, coz je malicko slozity, ale kdybys chtela poradim :wink:
My pres to casto nakupujeme - koupila jsem tam treba tu klokanku BabyBjorn, nova vysla na 900kc, ted mam objednany kos na plenky - u nas stoji 1 200 kc, ja ho mam za 550 kc novy i s postovnym, pak jsem nakoupila krasny overalky next tri za 300 kc, novy, v nextu u nas stoji 650 kc, maji tam fakt vsechno, manza si tam nakupuje znackovy trika, ktery u nas stoji trikrat tolik, ja kosmetiku, funguje to fakt vyborne
Ted jak uvazuju o tom Epi-no, tak u nas to stoji 2400 a na ebay.de 50eur i s postovnym
Proste se tam da dost usetrit, kdyz si clovek vezme kolik polozek je ve vybavicce a kdyz na polovine z nich usetris pulku, tak je to celkem dost penez!
5. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky, děkuju za podporu snažím se šetřit, ale jsem nějak zesláblá dojdu do práce (15min pěšky)a jsem zralá do postele.
Jinak naše mimčo mě taky okopává pěkně silně, občas to i trochu zabolí ale jsem vždycky šťastná jak blecha když si to mrně do mě kopne :slight_smile:
5. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
Holky ahoj, vidim ze miminka rostou jako z vody a taky poradne kopou. No ja jsem zase trochu pozadu, ale hlavne ze citim nejaky pohyby. 13.5 jdu na echo, je to ohledne srdecni frekvence mimiho? nebo se pletu?

zazit jdu se podivat na ty stranky, celkem me to zaujalo.

Kaa ja vcera taky byla v centru aj mimi obchudku jak jsi mi doporucila, ale nic jsem nekoupila :frowning2: Nekdy muzem zajit spolu, kdyz cekame kluky jako buky. Ja jeste nic nemam pro nej. Ani kocar ani nic. Jo mam dudlik aj to zje z Prenatal boxu :sunglasses: No ostuda.
5. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Zazit tak jsem se na to podivala jenom tak z rychlika, jak to funguje? je to neco jak aukce? a v jake měně dudu platit? muzes mi to nejak ozrejmit?

Dekuji
5. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
misko, je to aukce, ale u nekterejch polozek muzes mit oznaceni buy now a muzes to koupit ihned za tu cenu, co je tam uvedena, no a meny jsou ruzny - na eBay.com $, na eBay.co.uk libry, na eBay.de eura, ale mas to navazany na kreditku, takze je ti to fuk, protoze z ty ti strhnou tolik kacek kolik je kurz
5. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
Tý jo Zazit, takže stejně musíš mít v palici a nebo po ruce kalkulačku :wink:

Dneska jsem byla na kontrole v poradně.
Fundus 22 cm
Váha + 4,3 kila

A musim se objednat na tu hnusku sladkou, co zjišťujou cukrovku :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím, že mám dnes za sebou test na cukrovku :frowning2: - je to hnus, vypila jsem to na ex, měla jsem žízeň a pak se málem poblila :slight_smile:). Výsledek nevím, zkusím zítra zavolat k mýmu dr., měl by to tam už mít.
Tak držím palce, ať ustojíte ten hnus sladkej - ono to není tak strašný, ale kdyby se to mohlo zapít čistou vodou, dalo by se to zvládnout daleko líp :slight_smile:. Bohužel dvě hodiny musíte sedět, nic nedělat, pak znovu odevzdat moč a nabrat krev a pak šup pryč najíst se, napít a čekat na výsledek. Pro sichr jsem se nacpala sladkým dneska, kdyby mi zejtra řekli, že musím držet sacharidovu dietu.
Krásný večer všem, papa
5. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
jo, jo, bez kalkulky se to neobejde :wink:, ale fakt se to vyplati!!
Gratuluju ke kontrole! Jsi strasne malinko pribrala, ne? :wink: Ja uz mam pupik, jak bejk :wink:, v patek lipnu foto s pupendem 25tt do alba, je to uz fakt pupicek jak brno, muj tata rikal, ze je jak kdyz mam jit zitra rodit :wink:
5. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Bobisku, tak jsem koukala do průkazky, minulej tejden jsem měla fundus 25cm, váhu +10 kg, obojí mám v grafu nad tou horní linkou - jsem prostě celkově nadprůměrně děložnatá a oprstencovaná :slight_smile:) :slight_smile:) :slight_smile:) - ale jde to rovnoměrně, v 19tt jsem měla fundus 20cm a váhu +9 kg, tak to teď docela držím při zdi :slight_smile:.
5. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
U Dády jsem přibírala strašně rychle holky. Nakonec jsem měla na sále +22 kilo
Teď to nějak nejde, se vůbec neomezuju. Dlabu když mám hlad a celkem i ve velkym.
Podle mě je to takle:
1.dítko
- lehárko na gajůůůči
- spát kdy se mi chtělo
- furt zalezlá a když se mi nechtělo, tak ani nádobí jsem nemyla

Teď? :
- Dádu musim zabavit já a nejsou lidi (většinou), který by mě zastoupili
- Vařit musim denně, takže ráno honička do krámu a kolem sporáku
- Každý den (skoro) jsme venku, protože 2letý dítko mi doma na kanapi nevydrží
- a venku běhá pak jak pomatenej a já za nim :grinning:

Tak to je moje těhotenské cvičení :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 07:18  • Odpověz
teda fuj, na ten test na cukrovku se moc netesim :cry:, 12/5 mam poradnu, tak jsem zvedava, kdy me to ceka
6. kvě 2009 v 07:21  • Odpověz
autor
A to vám ještě musim napsat holky, co se mi dneska stalo hned po ránu. Akční ránko, fakt :grinning: :grinning:

Davídek za mnou přišel do ložnice a že chce kakat. Bylo něco kolem 6:20 hodin. Tak jsem mu se zalepenýma očima sundala plínu, hodila jí na postel a poslala ho na nočník. Pak čumim na tu plínu a ona už byla brutus pokaděná. Já si to svým hoden do dálky rozmašírovala po celý posteli a malej jak slejzal z postele dolů (na nočník :grinning: ), tak mi udělal cestičky jako šnek po prostěradle. A bylo to dneska takový mazlavý, takže pocuc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Psala jsem to ráno mamce a ta mi radila, abych si vsadila sportku, že budu mít dneska štěstí
Manžel s tou historkou pobavil všechny chlapy v práci :grinning:

.........když se daří, tak se daří......
6. kvě 2009 v 07:24  • Odpověz
autor
Veru já mám už teď ten hnusnej sladkej povlak na jazyku, když si vzpomenu na ten cukrářskej fujtajbl.
Já teda sladký nemusim (občas) :fearful: , to rači masíčko a polívčičky mňaminkám :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 07:27  • Odpověz
Bobisku, to já mám ráda leccos, čokoládový tyčinky, tvarohový buchty, různý sladký pečivo z obchodu, sušenky polejvaný čokoládou, zmrzlinu - nejím to sice na kila, ale denně mám cca 3 kusy něčeho z tohoto výčtu.
Naštěstí chroupu hooooodně zeleniny, denně, rajčata, okurky, salát, papriky a jím kvalitní jogurty atd., tak to nějak vyvažuju. Maso mám taky moc ráda, pokud je nějaká omáčka, dám si maso s omáčkou, knedlíky nemusím, nějak mi nelezou. Při výčtu tvých fyzických aktivit, je jasný, proč nepřibíráš - pořád jsi v luftu :grinning: - mně teď docela bodlo, že jsem v práci od pondělí(a budu až do porodu) a zaučuju za sebe kolegyni(nikdy účetnictví nedělala) - tak jím pravidelně, ale mám cca 3 hodinové přestávky, doteď jsem pracovala z domova (PN), měla jsem veškerou kancelář zařízenou doma, takže přístup do lednice a špajzu byl neomezený a navíc dva dospívající nenažraný(a hubený) tvory doma, co neustále něco loví a pojídají, tak mi dělají chutě. Po večerech jezdím na crosstrenažeru a posiluju s gumou nebo činkama, abych měla fyzičku a když je hezky, chodím na procházky(to je ale neúčinné, když člověk jde pomalu, lepší je lítat za děckem, to je jasný).
A na závěr zpráva dne: cukrovku nemám!!!! a jsem šťastná, že při mé chuti na sladký mám ukázkové hodnoty !!!
6. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
Ahojky,
Dnešní kontrola v kardiologické poradně dopadla na jedničku.
Srdíčko má miminko vlevo, má 2 síně, 2 komory, aortu i plicnici. Chlopně běhají tak jak mají a průtok krve je taky ok. Miminko jak slyšelo tlukot svého srdíčka tak začalo tak kopat až se mi hýbal celý pupek.
Je otočené hlavičkou dolů, dr. říkala že ryje nosem do děložní stěny (asi se chudáček malé chtělo poškrábat), ale jinak proběhla přes ručičky, páteř až k chodidlům. Fotku (jen náhled na srdíčko) mi dala jen se zprávou pro doktora, takže zas nic do albumu. Dnes mi přišla domů poštou vanička a kolotoč nad postýlku, takové radosti by mohli být častěji.
Jinak jsem navštívila prodejnu kočárku znovu si ošahat ten náš vybraný, ukázali nám ho ze všech možných stran a pozic. Jen vybrat barvu.
6. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Zazit- tak zvířátko to náš mladej bude, to jo. Dneska už tak nekope, jen tak ďobne, ale ty bomby byly někdy šílené:slight_smile:. Jinak dívala jsem se právě v centru u nás na overálky next a jeden stál 290,-. No to se teda zbláznilil, jsem hleděla jak blázen.

Misko klidně můžeme jít na nějaký ten nákup, nemáš žádnou kamarádku s bříškem nebo malým mimčem, všechno je to už kolem roku a ty netěhotné to nebaví, já už teda něco mám, zatím jsem si říkala, že nám to stačí, a zbytek zakoupím za pochodu, ale podle toho jaké jsou ceny a jaká je mateřská, tak nakoupím teď i pár větších velikostí. A v Prenatal boxu byla ještě plínka:slight_smile:, tak už máš dudlík a plínku :wink: :wink: , tak nestresuj :wink:.
Miško a kdybychom se domluvila, nešly bychom spolu i do kurzu? Já se sama bojím :frowning2:

Holky, já jdu zítra do poradny, a test na cukrovku mně nečeká, přímo v těh. průkazce mám ogtt škrtnuto. Nevím, jestli se spolíhá na to, že na začátku jsem měla cukr v normě a nikdo v rodině nemá cukrovku. To j ale pěkná blbost.
6. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
Beeru-tak se šetři a pomalu, nic ti neuteče...Já taky hledím, že prcek tak moc kope, ale aspoň vím, že je tam a ok.
6. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Vidím, že se taky těšíte na vyšetření na cukrovku jako já. Jdu ve čtvrtek příští týden, někde jsem slyšela radu, že si mám vzít s sebou citron, prý to pak vylepší chuť a nebude mi tolik zle. Co vy o tom víte?? Smí se?? A hlasím, že bříško roste, ja snad měla fundus ve 21.týdnů 21 cm.
6. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Sasanko, na ten citron se zeptej, ať pak nedostaneš sprda, holky, ta moje doktorka má takovou "super" sestru, nic mi neřekne, všechno se musím ptát, už tam chodím jak do obchodu- s lístečkem :wink: . A je to taková suchá treska. Ale zase co se zeptát, tak zodpoví vcelku ochotně ( a pro jistotu mi to 2x zopakuje :slight_smile:).

Já jsem měla fundus 4/s a naposledy p/1 :grinning: . Tak to fakt vím hodně.
6. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
Děcka vy máte nějaký velký dělohy :grinning: ...... z toho mi vyplívá, že je Míša drobek :slight_smile:

a mám pro sebe takovou útěchu. Pustila jsem Davídkovi včera krtečka a on na něm začíná újíždět. JE to paráda, protože je takovej tichounkej a neruší mě žádný řvaní jako u dalších pohádek.
I když jsem krtka zkoušela už několikrát, tak teprve teď nastal asi jeho čas. Dlabe to s otevřenou papulou. :grinning:

Tady furt chčivánkuje. Počasí na draka. I tak jsme venku, ale dneska beru kočár a jdeme zapálit svíčku babičce, protože by měla narozeniny. Vezmeme si pláštěnky a budeme si říkat, že jsme jako v Londýně. Jin tam prší 90% dní v roce. Ještě, že jsem čech. Jako angličanka bych měla furt deprese :confounded: :slight_smile:
7. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
teda na zapade Cech je dneska uplne nadherne, zadny deste,ale nadherny slunecno :wink:, jdeme se projit na karlovarskou kolonadu :wink:
7. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
Zazit, co na západě ? Zasejc výletuješ ? :grinning:
7. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
Ahojky, dneska jsem byla na ko a vše ok, akorát bych zabila sestru, chtěla jsem se minule objednat na poradnu příští týden, tak to mi řekla, že ne, že na poradnu se objednává přesně po měsíci, a dneska mi doktorka řekla, že stejně tam v úterý musím na stěry, které se dělají preventivně. A to jsem si mohla tak krásně spinkat, příští týden bych šla až na 9h do práce. Baba jaga :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Holky, tady v Ově bylo docela pěkně, odpol pod mrakem, ale šlo to. A zítra máme v plánu grilovačku, mňaaam, už se těším na páreček a kuřátko.

Bobi a ty víš co znamenají ty moje hodnoty? Jestli mám tež velkou dělohu... :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Kaa ty tvoje hyegoglify fakt neumim vyluštit :grinning:
8. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.