• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Jj, moje doktorka musí mít vždycky něco extra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Holky, dneska v Ově je krásně, obloha úplně modrá a kolem 3 jdeme na grilovačku, tak nám to asi vyjde, jupíí :wink:
8. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj těhulky!
Tak já zažila parádní týden, byla jsem na serfařským srazu s manželem u nádrže Nové Mlýny a teď přes týden jsem byla v Praze. Výsledek z Prahy je hlavně ten, že mám objednaný kočárek!!!! :dizzy_face:
zazit, teutonka:wink: Koupená u Michala ve Špuntíku - Michal se mnou strávil dvě hodiny výběrem, zodpovídáním mých dotazů, můžu jenom doporučit, ať chcete jakýkoliv kočárek.
takže jsme happy, mám zazit teutonku spirit, hlubokou korbu v hnědé a sporťák černočervený:wink: A strašně se těším! :dizzy_face:
Jinak mám taky pár nových hadýrků z CAčka z Václaváku, dvě krásné plínky :dizzy_face: Dudlík, krabičku na dudlík a jednu hračku :grinning: No byl to úspěšný týden :dizzy_face:
8. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
No Katwind, tak to teda gratuluju k takovému úlovku, super :slight_smile: .
8. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Jinak s tou cukrovkou je to asi jak kde, mně sestra říkala, že tam můj dr posílá všechny maminy nad 25 let, jinak jen bere klasicky hodnoty z krve a moči, kterou vám furt berou :wink: ale to jsem nestihla:slight_smile:
8. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
katwind, tak to mam radost, ze jste tak dobre vybrali :wink:, to bude mit prcek ale super karu :grinning:
My jsme se po tydnu vratili z vyletu domu a teda musim rict, ze vsude dobre, ale doma nejlip :wink:
8. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
zazit, tak to máme stejný pocit, já si výlet užila, fakt jo, ale den před odjezdem jsem si taky už říkala, že se těším domů... prostě už potřebuju trochu pohodu, ne furt nějaký vzrůšo :grinning:
8. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Holky dneska budeme mít vzrůšo my. Uspořádáme Dádovi narozeninovou oslavu. Příjdou jenom babičky a dědečkové a příbuzní v malým počtu. Ale nejvíc se těšim na reakci na dort, protože je z toho auta ve skutečnosti vyplácanej. Budu fotit a pak lípnu fotečky.

Akorát mě mrzí můj brácha s rodinou. Dávala jsem všem vědět měsíc dopředu a oni mi písli, že dorazí až k 6tý hodině. Brácha jede na závody aut a švárová s klukama na fotbal. Je mi to líto,protože když něco dělají oni, tak mi tam jako volové jdeme. A to si čas udělají.
A moje ségra mi napsala teprve včera večer, že přijede s dětma. Byly to nervy, jestli se mu tu někdo ukáže. Byli jsme z toho s manželem tak vytočený, že jsme se domluvili, že je to poslední oslava, kterou děláme. V dalších letech to budeme slavit jenom jako rodina a klukům se budeme v ten jejich den maximálně věnovat. Uděláme jim výlet a pořádnej dort a nebudeme jim slibovat, že za nima někdo přijede jim popřát a pak jim vysvětlovat, že ne, že jedou jinam.
Budeme si hrát takzvaně na vlastním písečku.
Mě se chtělo až brečet, když mi lidi postupně psali, že nepřijedou, protože..........
9. kvě 2009 v 07:11  • Odpověz
no to je na prd :cry:, my to v tomhle budeme mit jednodussi - manza je jedinacek a ja mam brachu, kterej zatim nema rodinu, takze ma cas porad a budeme to slavit asi hlavne s babickama a dedeckama a ty si asi cas udelaji, protoze to bude jejich prvni a na dlouho jedinej vnoucek :wink:
Jinak preju Davidkovi at si oslavu moc uzije a pak lipni fotky :wink:, jsem zvedava na autovej dort :wink:
9. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
Bobisku, to je naprd, chápu, že tě to mrzí... A máš pravdu, udělala bych to stejně jako ty, příště si to užijte jako rodina a když někdo bude chtít přijet popřát, tak prosím... Já se přiznám, že na tyhle oslavy ani moc nejsem, ono pak právě přijde většinou něco od někoho, od koho bys to nečekala a co tě pak mrzí...
Takže buď v pohodě, užijte si to a na všechny se víš co :wink:
Já frčím na těhuplavání, třikrát jsem nebyla vlivem nachlazení a cestování :unamused:
9. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
Hlásím se po včerejší grilovačce a následném funění,, snědla jsem kuřecí nohu a dva párky a velkou kopu zeleniny, večer jsem už nemohla ani dýchat. Počasíčko nám vyšlo, tak jsme si to užili a koukám, že i vy všechny, co jste byly výletovat.

Bobi, tak to by mi teda bylo taky líto a když ti tohleto udělají u děcka, tak to je teda od nich pěkně hnusné, dospělý nad tím mávne rukou, ale dítě se pořád ptá, kde jsou tety, strejdové...
My jsme s přítelem jedináčci a narozeniny budeme slavit jen asi první, a pak ty další už ne, to už jen sami. Naše narozeniny jsme taky slavili jen spolu, takže nám to vadit nebude a rodina se bude muset smířit.

Jinak holky,dneska jsme koupili lehačku- polohovací, sundavací potah, hrazda, byla v akci za 800,-, pak nějaké plíny, a blbosti- krabičku na dudlík, řetízek. A ženská mi nabídla dupajdy, chtěla jsem 56, tak jsem je vzala, ale furt se mi zdály nějaké dlouhé a doma jsem tam dlouho hledala, až jsem zjistila, že jsou 62 :slight_smile: . Tak musím koupit ještě jedny a to jsem nechtěla žádné. A ještě jsem tam objevila kočár- Quinny speedi, tak do června se musím rozhodnut, jestli x-lander nebo quinny. Už ať je to za mnou, budu mít už konečně od sebe klid:slight_smile:, aspoň že tu barvou mám ujasněnou.
9. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
holky, ja taky hlasim ulovky :wink:, dneska jsem si na poste vyzvedla kos na plinky, je super, uz jsem ho podrobne prozkoumala :wink: a uz se tesim az ho zacneme pouzivat
pak jsme jeli poprat mamce ke dni matek a nastavajici babicka koupila nadhernou deku do kocarku :slight_smile:
A jinak mam fakt stesti na ty cekaci lhuty :wink:, vybrala jsem blby plinky a dodaci lhuta je mesic !!!!!, kde to jsme??
9. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
Zazit- já se těším až budu všechno používat, nejkrásnější na celém těhotenství je, když prcek kope, a jinak bych všechno oželela (váha nahoru, oteklé nohy, funění :slight_smile: -teda u mně).
Už bych mimčo chtěla mačkt a muckat, jezdit s kočárem :wink: , a poslouchat jak křičí, přebalovat plné plíny, řešit prdíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jinak ty dodací lhůty jsou děsné , my budeme na kočár čekat 4-8týdnů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahoj holky, já se dneska v noci vůbec nevyspala, malej pidižvík mě furt kopal, nevím, zda se něco děje, něco mu nelíbilo... ale zrovna příjemná noc to nebyla:slight_smile:
Jinak teď je doba, kdy si stejně jako kaa těhotenství užívám, začátek byl děsnej, konec asi taky bude, mám dost velký břicho už te´d:slight_smile: Nechci se vidět později:slight_smile:

A lhůta na ten kočárek je 10-12 týdnů, ale jinak snad na nic lhůty nemám. Jen se mi občas stane, že v nějakém eshopu něco nemají a musím čekat. Z toho důvodu raději objednám co nejdříve to epi-no, aˇmám klid, že je doma:slight_smile:

Holky, kdy začínáte prát? Se na to hrozně těším!:slight_smile:)
10. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
yslím samozřejmě na mimčo, sobě peru, to jako jo:grinning:
10. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
Ahojky, tak včera jsme to přežili. Fotky z Dádových 2.narozenin jsem lípla do albumu. :grinning:
10. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahojky, holky, mně je dneska divně... V noci mě začla pálit žáha, nevěděla jsem, jak si lehnout, hrůza... a trvá to dnes celý den, při každé změně polohy mám pocit, že mě to užahne:grinning: Už jsem vycucala jednu rennie, ale nic moc... co na to pomáhá za jídlo, nevíte? :confounded:
10. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
tak sem mrkla na Davidkuv dort a byl teda uplne bombovej :slight_smile:, musel cucet kdyz jste mu ho ukazali, co? :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
tak ten dort je fakt super! :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 07:08  • Odpověz
Krásné ráno po dlouhém víkendu,
jsem tento týden doma, tak vymýšlím plán co budu dělat. Nemáte některá nějaký tip, co podniknout?
11. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
No byl z toho dortu vedle. Okukoval ho a furt říkal FE A I (ferrari) :grinning:
Myslela jsem si, že bude brečet, když jsme začali krájet, ale vůbec. Bral to jako hotovku, že je to mňamka :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
no, ja si prave rikala, jestli mu nebylo lito, ze mu tu nadheru nakrajite a sni se :slight_smile: , myslela jsem, ze si s nim bude chtit hrat :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
tak jsem konecne lipla do alba panderko na zacatku 25tt, pekne mi ten pupek roste :grinning: , to jsem na nej zvedava v srpnu :frowning2:
11. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
Zazit, pěknej pupíček
Já toho mýho vorvaně taky musim vyfotit. Je už v rozměrech porodních :grinning:
12. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz
no nic si z toho nedelej :slight_smile: , muj tata mi o vikendu rek, ze jsem, jak kdyz zejtra rodim :grinning:
12. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
caf holky tak se taky hlasim po dlouhem vikendu, dnes je ale hnusne tady v OV. Zazit brisko super uz nam to pomalu roste rychleji. Holky kdy se pije ta sladka voda?

Bobi dort supr skoda papat.

Aktekram ja mam pristi tyden volny a tez nevim co budu delat, takze neporadim, ale hlavne spi a odpocivej a dal te neco napadne.

Kaa na ten kurz muzem jit klidne spolu ale nevim kam chces ty asi do vitkovic ze?ja taky. A nebo kdyz nekam jinam tak napis a domluvime se. tak si to musime nejak obe najednou zamluvit nebo jedna objedna obe, nebo nevim. Mas tam doktorku tak se poinformuj, je se pridam. Zitra tam jdu na echo tak se zeptam.
Jo a cose tyce tech tehu kamosek, tak kolem mne vuuuuubec nic v mem stadiu, bud bezdetne, nebo uz s prckama. sakra.. nevadi, a jak si natom ty?

Zazi ten kos na plinky bych chtela taky, jake jsou cenove relace?nevis? musim se podivat nekde.
12. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
Jeeee Kaaa pridala fotecky, ja uz taky musim. jasem posledni. :confounded: a nejsem jeste Katwind. :wink:
12. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
misko, ja ten kos koupila pres ebay.co.uk a vysel mi na 650 Kc, u nas stoji kolem tisicovky, zalezi, kde nakupujes - nekde treba 990 kc na internetovzch obchodech, ale uz jsem ho videla i za 1 300 kc treba v Mothercare
12. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
ahoj holky, tak hlasim dalsi poradna za nami, vsechno v poradku, pani doktorka rikala, ze je to macek velikej, tlak mam cim dal nizsi (100 na 75) a trochu vynadano jsem dostala - od minule jsem zhubla kilo, takze jsem zatim pribrala jen 4 kg, takze prej mam vic jist, dostala jsem doma cocku od manzi, ze malo jim, pritom ja jim hodne, jen mi prcek asi vsechno sezere :grinning:
13. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Já taky zjistila na vánoce,že jsem těhu. Občas vás tady pročítám,mám rizikové těhu,jsem furt v posteli a PC mám u postele,tak nemám co dělat,tak čtu na internetu.
Doufám,že vám to tady nějak nenaruším.
13. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.