• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Ahoj holky a barco 3979,
vcera jsme se vrátili z dovolené v Bruselu (poslední na několik let) zvládli jsme to dobře, jen s mimčem v bříšku je cesta letadlem fakt maso, hlavně přistávání, jo a pěkně jsem tam nakynula (chození po památkách asi mimču prospívá) už se nevejdu v práci za stůl :confounded: :slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
holky, kolik vám miminko váží? mně ve 20tt 350g a teď 24tt 700g, neroste nějak rychle?? :astonished: :grinning:
13. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
katwind, snad ne, nas broucek ma v 26tt 800g

jo, jinak jsem se vcera ptala pani dr na epi-no a ona mi rikala, ze se tim neda rozhodne nic zkazit, ale ze by tomu ani neprikladala moc veliky ucinky - prej zalezi na hrozne faktorech - velikosti miminka, fyziologickejch predpokladech maminky, delce porodu, porodnikovi atd., tak ted vubec nevim jestli do toho pujdu nebo ne :frowning2:

a vitam novou maminku barcu :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahojky holky a Barčo, klidně se přidej :slight_smile:

Miško, když tak se můžeme domluvit tak, že já to zamluvím, má se jít kolem 30-32tt, my dvě se jen domluvíme, kdy- v kterém tt půjdeme, když tak pozjišťuju, který den a týden to začíná nebo co a jak. Chci jít do Vítkovic a tam stojí ten kurz, tuším 6 lekcí, 550,-, a 500,- ti proplatí pojišťovna. Takže v tomhle jsme za vodou. A kde máš fotky, ženská:slight_smile:? Já jsem tam hodila zimní, jarní zatím mám jen z tuningu a tam nejsem pořádně vidět, tak zkusíme teď nafotit něco lepšího, jedeme na autosalon do Brna, minulý týden jsme byli tady v Ově.

Katwind, mně miminko vážilo ve 21tt asi 450g, a teď nevím, kouknu do tabulky
:slight_smile: , jestli jste v normě :slight_smile: , ale buď ráda, že roste, a navíc někde už to miminko nabírat musí, už má na to jen pár týdnů :wink:

Holky, kámoška se mě tala, jestli už jsem porodila, tak jí říkám: "Co blbneš??? Zrajem!!" :slight_smile:

A včera jsem si dělala pedikúru a jak jsem se mordovala přes to břucho, tak jsem si uřezala kus palce :wink: , bolí to jak sviňa,a dneska si chci nalakovat francii, tak jsem zvědavá,jak si ty nohy vykroutím, abych to dala :unamused:

Tak a jdu ještě zkouknout ten parádní dort, a nadělám si chutě.
13. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Zazit, gratuluju k další kontrole a přidávám se k manželovi: sakra, holka, jez trošku víc!!!! Co z tebe pak zbyde po porodu a po pár probděných nocích??? Noooo??!!!!!!! Samozřejmě závidím, jak jinak - já mám nahoře 11kg a i když to nejede raketovou rychlostí, jako na začátku - cítím se tak trochu jako slon - fotečku z minulýho týdne mám v albu, tak se můžete "pokochat" - blížím se pomalu k metráku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Katwin, naše malá měla v 21tt+3 - 410g, v 22tt+5 - 538g, tak si myslím, že je úplně v normě.
Na kontrolu jdu až 27.5., to budu konec 27.tt, tak potom nahlásím, jak je "tlustá" naše modelka v bříšku :grinning: -
já bych byla pro menší dítko, než jaký jsem měla v minulém století :grinning: - rodit děti nad 4kg není nic moc, se těším, že tohle dítě bude dle tabulek(zatím se jich drží přesně, holka šikovná) a bude mít tak do 3,60 kg. Přeju si to a moooc doufám, že jooooo. Tak zatím pa - mějte se!!!!
13. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
Verusko, vypadáš moc dobře, a že máš nahoře tolik,tak za to můžou ty prsa- prsatice jedna :wink: . Jinak já se poctivě vykrmuju, ať po porodu v noci vydržím :wink: :wink: , poslední poradna =12 kg nahoře, a přitom nejsem nějak pažravá, no ale nikdy jsem nebyla vyloženě štíhlá, byla jsem tak normál, vždycky jsem musela na postavě makat- jídlo, cvíčo a teď nebudu riskovat, že mimču ublížím nějakou pitomou dietou.

Jinak Bobi, ten dort vypadá úúúžasně, ty sama nebo jsi objednávala? A musel být i výborný, co?

Zazit, pupík je krásný,ale papej, nebo ti naplácáme.

Misko- já jsem předtím už psala, že v okruhu kamarádek nemám žádnou těhuli, kámošky jsou buď bezdětné, tím pádem je moje problémy nezajímají, ty co mají děti, zas mají jiné starosti, přítel je rád, ale že by se nějak rozplýval nad tím co já, tak to ne, tak si to užívám sama

:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, v pondělí, jak začalo pršet, tak jsem dostala takovou migrénu,v noci jsem nespala, jak mi bylo zle a to ještě ve dvě ráno si prcek udělal asi diskošku, mlel se tam jak ďas a hlava mně přestala bolet až dnes, no bááááájo. :unamused:
13. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz
zdavím a vidím jak krásně přibíráte. Já se nemůžu přidat s váhou našeho mimča, protože mi to ani na jedné poradně neřekli :unamused: To je taková bleskovka,navíc dr. kontroluje jen čípek a sestra jen moji váhu. Tam se zatím držím, mám nahoře 6 - 7 kg, ale břicho už mám obrovské, snad se mi taky podaří dát sem fotečky.No ptala jsem se mojí mamky, kolik přibrala se mnou a nevěřila jsem, prý měla nahoře je 7 kg. No tak to já už mám teď (nechápu, jak to dělala).
No a taky se mě každý ptá, kdy že to budu rodit? za měsíc???a to se ptají ženský, co byly těhotný (no asi v pravěku nebo pily jinou vodu, jak já?)
13. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
kaa, ja ted uz dve noci za sebou mam budicek ve tri :(, musim curat a pak to nas mladej rozbali a dela si tam asi kick box a jede min hodinu :frowning2: , je to maso
13. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
holky, mezi fotkama jsem zahlidla album "misto lvicka bycek", nejaky holce se narodil chlapecek misto v srpnu na konci dubna :( v 26tt + 6 :frowning2: a vyhlidky samozrejme spatny :frowning2: , je mi z toho uplne zle, tak jen at tam ti nasi smudlici vydrzi, co nejdriv
13. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
co nejdyl samozrejme !!! cucim tu u toho na Pratele a pisu kraviny
13. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
Zazit- tak se nasi mladí asi sejdou v nějaké taneční skupině, jinak to nevidím:slight_smile:, to jsou pecky, že ani spát nemůžu :grinning: , ale jen ať si kope, hlavně, ať s drží, kde má, taky jsem dnes našla to album, bobínek, musí to být pro rodiče hrozné. Možná kdyby nebyla ta komplikace, tak by to dopadlo ok, no snad ještě dopadne....
13. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
zazit, jezis, to je hustý... sousedce zase řekli dnes na utz (21tt), že se jim to nějak nezdá, že má strašně málo plodovky... že nevědí, proč, ale že má přijít za týden zase...je z toho chuděra úplně ko...
13. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
Holky, no tak, přestaňme se strašit, u nás je to zatím ok.
Ale holky jak jsem viděla toho lvíčka-býčka, tak se mi chtělo skoro fňukat, takového prcka mám v břiše, už je to hotové mimčo, jen musí dozrát. A to si ještě představím, že u nás je to vymodlené miminko, milujeme ho, a třeba jiní ta miminka nechtějí a pohled takového bobinka je nechává chladnými. Fuj a dost :zipper_mouth: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
Nasi brouckove vydrzi az do srpna :wink:, jsou to hodny holky a kluci :slight_smile: a taky chytry, takze prece nevylezou nedozraly :wink:
13. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
zazit, tak, to je slovo! :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
zazit: a může mi tam mé miminko vydržet až do září??? :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Aktekram:když bude potřebovat, tak až do září :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
marketko, muze tam vydrzet treba do rijna :grinning: , ale radeji to zari, co ? :grinning:
14. kvě 2009 v 05:33  • Odpověz
Ahoj holky,to s tím miminkem je hrozné,tak jsem měla takové strachy,když jsem ve 21+3 zjistila,že mi teče plodovka. Teda myslela jsem,že je to výtok,ale šla jsem pro jistotu k Dr. a ten potvrdil plodovku. Bylo to hrozné,strašně mě vystrašil,že mimi když bude chtít dřív na svět,tak nepřežije atd.
Nařídil mi klid na lůžku a už je to 4 týdny co ležím poctivě,voda zatím neteče,mimi jí má dost a je v pořádku.
Ale stejně strach mám hrozný. Furt si říkám,že až překonám aspoň ten 34. týden,tak už bude dobře.

Ale bohužel se stávají i takové věci,že mimi přijde na svět prostě dřív. Četla jsem na nějakých stránkách prognózy,jaké má mimi šance,byly tam rozmezí týdnů 24 -28, 28 -32, 32 -34 a 34 a více. A samozřejmě rizika jsou všude,ale v té první etapě samozřejmě největší,tak totiž hrozí mimo komplikace s plícemi ještě nedovyvinutý zrak a mozek.

Já se tím snažím nenervovat a myslím pozitivně, jsem připravená na vše,ale věřím,že to uležím. V pondělí jdu k doktorovi,tak se nemůžu dočkat. Vždycky mě uklidní,když řekne,že vše zatím vypadá OK.
14. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz
Krásné ráno,
zazit: do září by stačilo :slight_smile: Dnes mám manžela doma, chtěla bych jít odpoledne objednat kočárek, jen stále váhám nad barvou. Zda sitě červený nebo svítivě zelený. Autosedačku (vajčko) jsem dostala od sestry a to je růžové, ale to je jedno (kdybych na ní měla našít nějaký povlak), na co už kupovat novou v barvě kočáru.
Darovanému koni....
Barca: bedeme v klidu a když se nebudeme stresovat a budeme dodržova klidný režim, zvládnem to až do 40 týdne. Musíme být optimisté. Tak se drž.
14. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
tyjo holky, nestaršte! Barčo, tobě přeju hodně sil a věřím, že to dobře dopadne!! Já si říkám, že budu v klidu, až se překulí ten 30tt, pak už to přece jenom není tak staršné, kdyby náhodou. Ale já myslím, že tady budeme všechny rodit pohodově max. 14 dní před TP :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
barco ahoj vitam te mezi nama :wink: :slight_smile: A jinak jam taky celou dobu vytok. No asi se zeptam dr. Sakra. Tak at to dobre dopadne nam vsem s mimiskama. Vcera jsem byla na echo a vse ok, dr potvrdila z na 99,99999999 kluk, takze mam jasno, uz jenom jmeno a to bude tezke.

Kaa ja byla vcera v nemocnici ale nic jsem nezjistila. Tak se muzem domluvit tak ze by jsi to zamluvila a ja se pridam. sice jsem o dva tydny za tebou ale to snad nevadi kdyz tak budu chodit o neco dele.

Holky co budete delat pres vikend? ja si asik udelam radost a koupim miminkovi neco at se na mne nezlobi za to ze jsem chtela holku.
14. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
miska, doufám,že jsem tě moc nevystrašila. Výtok totiž v těhotenství je běžný a může být i vodový.Já s tou plodovkou to měla totiž trochu jinak,ležela jsem a najednou hrk a vyteklo ze mě větší množství tekutiny naráz a já se lekla. Bylo to jako bych se počůrala a to jsem byla teprv 21+3. Tak jsem raději šla k doktorovi,ale ty se nestrachuj,určitě by si doktor všiml,že má tvoje mimi málo plodovky,kdyby z tebe stále vytékala.
Já dostala od doktora i trochu Temešváryho,že kdyby se mi něco nezdálo,tak ať to můžu zkontrolovat,ale já to samozřejmě zkusila hned doma na vložku a zezelenalo to,tak jsem valila k doktorovi znovu a tentokrát to byl planý poplach,byl to jen výtok.
Takže si říkám,budu v klidu,odpočívat a myslet pozitivně a ono to určitě dobře dopadne.

Jinak jsem vám všem zapomněla poděkovat,že jste mě tu přijaly.

My čekáme na 100% kluka a moc se těšíme, první máme holčičku,tak už má 3 roky a teď bude kluk.
14. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Barco a odkud jsi? a uz mate jmeno pro maleho?ja vubec nevim :cry:
14. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
miska66,já jsem z Jeseníku. Pro malého máme jméno,které si přeje manžel,bude se jmenovat po něm Honzík.
Já bych chtěla jiné,ale nebudu to prosazovat,protože manžel si strašně přál kluka,tak mu to dopřeju,aby se jmenoval po něm :slight_smile: . Dcerka se jmenuje Johana,tak budou oba od J.
14. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
ahoj holky jste tam nekdo?
14. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
ahojky, tak sem dnes byla na testy na cukrovku, a vřele vám doporučuju vemte citron a citronujte co to dá, aspoň ta sladká chuť se trochu zažene. Mě to sice nenatahovalo, ale se mnou tam byly ješte další dvě maminky a měly co dělat, aby se na místě nepozvracely.

dnes jsem se konečně rozhodla pro kočárek, pokusím se ho vložit do alba.

no stresy s výtokem nezávidím a taky se mi stává po ránu, že něco málo odejde a že by to mohla být plodovka, takže se nedivím, jak ti Barco muselo být, když toho bylo víc, ale nestrašme se, vše určitě dopadne dobře.

I já bych prosila až do září, ale nebudu se zlobit i na konec srpna, to by mě možná vyhovovalo líp, to by ještě mohl být manža se mnou doma.

jak to holky budete mít s péčí o malé??bude vám pomáhat máma nebo budete mít manžílky aspoň na 14 dní doma??zjišťuju to, protože u nás nejde si vzít dovolenou a tak řeším jak to zařidit.
14. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Ahojky, já byla taky včera na cukrovce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
Hnus fialovej. Jsem masová a tak mi to dělalo dost problémy, natahovala jsem pěkně.
A jak jsem se poprvé najedla až kolem 11 a i napila, tak mě pak strašně bolela hlava. Zalezla jsem s Davídkem v půl 12 do postele a vylezli jsme vychrupaný až ve 2.
Pak jsem si dala kafe a asi ve 3 jsem bylo ok a použitelná. Tak jsme skočili k nám do Hypernovi a nakoupili tam pleny pro malýho Míšu. Taky jsem vzala hned Sunar a jeho platnost je až do května 2010, takže to v poho spotřebujeme. Takže už máme trochu zásobu a nemůsim se s tim nějak zvlášť zatěžovat. :wink:

Dneska tu máme parádně pod mrakem, tak čekám, že příjde pořádnej chcanec. Ve 3 razíme do města chlapovi zařídit účet, protože furt drškuje na ten náš, že peníze držej do poslední chviličky

Teď jdu dopřát mladýmu Kouzelnou školku v televizi a pak se vrhnu na luxování a uklízení. :unamused:
15. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Jinak ten dortík jsem holky objednávala............jsem sice nejlepší pod sluncem :grinning: :grinning: :grinning: , ale takovou prácičku jsem přenechala odborníkům.

Jo a mám z tý krve na obou rukách takový jelita, že jsem je včera nemohla ani ohnout v lokti. Dneska dobrý, ale vypadám jako týraná
15. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
Jinak Barčo vítám tě taky, je fajn, že jsme se trochu rozrostli.
15. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.