• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
no, tak to jsem teda zvedava :slight_smile: to vypada na dalsi vanocni zazrak :wink:
7. led 2009 v 10:04  • Odpověz
Asi jo, ja fakt nevim doktor mi rekl ze podle vysledku to normalne nepujde aj kdybych se vyspala s celou rotou :grinning: . A zname se stalo ze po umelem sla do centra na krev a rekli ji ze neni a o mesic sama zjistila ze je. A mesic na to potratila. Ach jo, no uvidime co mi rekne. No jo to bude zazrak kdyz to bude, ale vis co, svatky, pilo se, kourilo se, bavilo se, nespalo se, tak nevim. Ale snad to bude dobre. Tak ja pomalu jdu. Drzte palecky. Za hodku dam info :wink:
7. led 2009 v 10:10  • Odpověz
Miska držím palčáky :wink:
7. led 2009 v 10:42  • Odpověz
Caf holky tak jsem tu, byla to rychlovka. Vzala mi krev, kukla mezi nohy, takultrazvukem a nic tam nevidi jenom pry hodne napuchlou sliznicu ale zarodek zaden, sama nevedela, tak v pondeli budu mit vysledky z krve a pak mi rekne. Ze pry na ultrazvuku to uvidi az po 5 6 tydnech je to pravda? Kdyz jsem mela plodne dny jenom 15 a trochu este16teho tak mohla jsem v te dobe otehotnet? ze by to tak vychazelo? a nebo pozdeji? kdyz jsem si delala ovulacni testy tak nic. No ja nevim. tak co v na to?kdyz se napise 6tt kolik to je tydnu nebo dnu? nebo jak se to pocita?
7. led 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahojky holky, tak bych se k vám ráda přidala. Už několik dní jen tak pročítám, ale už nechci být pasivní. Já jsem měla dostat MS přesně na Štědrý den, ale nic. Už jsem měla takový zvláštní pocit, tak jsem si hned 26.12. šla koupit test a // byly. Je to radost, jelikož jsem bohužel v srpnu prodělala zamlklý potrat a revizi asi v 9tt. Teď mám šílený strach, aby se to neopakovalo. Včera jsem byla u doktorky, napsala mi utrogestan na podporu a hned další úterý jdu zase na prohlídku. Snad bude tentokrát vše v pořádku, ale strach teda mám, ten mi už asi nikdo nevmluví. Jinak všem ostatní vánočním těhulkám gratuluji a přeji ať je vše v naprostém pořádku
7. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
Miska tt týdny se počítají od poslední MS, plodné dny jsi mohla mít třeba i dřív pokud ti ovu test neukázal. Já je měla okolo 10 a 12.12. podle grafu bazalky :wink:
Mindim vítej mezi námi :wink: taky beru duphík na podporu a držím ti palce ať je vše ok a mimíska donosíš :dizzy_face:
7. led 2009 ve 12:47  • Odpověz
achalteke tak ja ti napisu cele mozna mi budes vedet poradit. 8.12 jsem mela posledni menzes 15teho max do 17teho jsem mela ovu, testovala jsem ji a pak nic. tak kdy myslis ze jsem mohla otehotnet kdyz v deloze nic neni jenom opuchla sliznice? je mozne ze nekdy ja nevim terba 20teho kdyz uz plodne dny nic?porad. dik
7. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
achalteke děkuji za uvítání. ty to bereš preventivně nebo se ti už taky něco přihodilo?
7. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky, stejně jako Mindim i já už od vánoc pročítám vaši diskusi. V červenci jsem byla na revizi v 10tt - zamlklé těhotenství. Čtvrtý měsíc snažení po revizi se zadařilo a 15.12.2008 jsem našla //. Končím 7.tt a mám šílenej strach, aby se vše neopakovalo - rozumím Mindim, ten strach nám nikdo neodpáře po tom letním šoku. Měla jsem mít mimi v únoru 2009 a vypadá to, že snad bude v srpnu 2009. Na kontrolu jdu až 19.ledna, aby bylo něco vidět, nepřežila bych psychicky, kdynbych tam šla brzy a pak až v 10tt, jako minule, Potvrzené srdíčko 7.týden a pak za tři týdny bez srdeční akce. Tímto nechci nikoho strašit, jen pro vysvětlení, proč k Mudr. nechvátám. V 9.tt bude už vše jasnější a ušetřím si větší nervy. Držím palce všem, ať miminka rostou a jste bez problémů. Mně je zatím asi týden hooodně špatně od žaludku, ale nezvracím. Držte se, papa
7. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
ahoj verusko, tak vidím, že nás potkal stejný osud...no ono nás bude asi víc, příroda je někdy krutá. já jsem původně chtěla jít k doktrorce taky později, ale pak mi to nedalo a v pondělí si tam zavolala, kdy bych měla přijít a řekai mi že hned. nasadila mi hormon na udržení a asi budu chodit na kontroly častěji. možná jsem nakonec ráda, že jsem nečekala dýl, takhle si říkám, že dělám něco pro to, aby se to neopakovalo. ale naprosto chápu tvůj přístup.
7. led 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
...........teda tady už je pořádnej babinec :grinning:

Hoky, gratuluju ke // a ať všechny ty nádherný miminka ve zdraví donosíme.

U nás je teď pořádnej binec, manžel si v kuchyni už druhý den lepí terárko a je rozcápnutej do všech světovejch stran. Všude se válej kuličky od polystyrenu a upatlaný lepidlo........hnus fialovej.
Snad už to brzo dodělá a doufám, že taky po sobě uklidí.

Dneska jsme si dali pořádno mlaskačku, pekla jsem králíka s brambor knedl a zelíkem a jsme narvaný jako žok. Ale pohodička. Akorát vyběhnu teď se psem a pak válečka na gaučku.

Děvčata pijete nějaká kafe rozpustný bez kofeinu? Kde jste ho koupili a chutná vám? Díky. Já už má na kafe chuť jako blázen
7. led 2009 ve 13:24  • Odpověz
ahojky bobisku to máte doma teda asi veselo....
já kafe přestala pít už hoooodně dávno, už když jsem jen uvažovala o tom, že bychom se mohli začít snažit, prostě jsem eliminovala veškeré "neřesti", ale ono to stejně zase až tak nepomůže. ale jinak jsem slyšela, že to kafe bez kofeinu se docelá dá pít, ale sama jsem ho nikdy neměla, takže nemůžu říci z vlastní zkušenosti.
7. led 2009 ve 13:35  • Odpověz
Zdravím holky
ad neřesti:
cigárka - s těma jsem praštila ze dne na den už před rokem, co jsme si řekli, že jdem na mimíse (vím, měla jsem dřív, ale tak nějak se mi nechtělo, pak už to mělo důvod)
kafíčko - já nikdy nebyla velkej pijan kafe, dělala jsem tak 2, možná 3 denně a to ještě rozpustný s mlíkem (hodně mlíkem)... při tom prvním těhu, jsem s tím hned praštila a začala pít rozpustný nescafe bez kofeinu, no, chuť nic moc, ale dalo se to), pak bylo po těhu a já se na to vyprdla, teďka si dávám jedno ráno v práci, je to presso a v něm hafo mlíka, o víkendech piju doma tový to latte v pytlíčkách (v tom je asi jen 30% kávy), takže takhle to mám já....
jinak dneska se cítím abnormálně dobře, až už zase plaším, jeslti je vše ok.. ale v pátek jdu na KO, tak se těším na toho našeho rabiáta....
přeju vám holky hezkej den...
7. led 2009 ve 13:45  • Odpověz
ahoj holky :wink: zdravim vsechny novacky :slight_smile: a moc gratuluju ke //
7. led 2009 ve 14:50  • Odpověz
a taky hlasim, ze jsem se dneska uspesne zaregistrovala U Apolinare, meli tam napsano od jakyho datumu tam maji plno a bylo to myslim 27/7/09, takze myslim, ze jeste mate cas :slight_smile:
7. led 2009 v 15:13  • Odpověz
a souhlas s Makkytkou - nescafe bez kofeinu je fakt hnus!!! My jsme nedavno poridili domu kavovar od nespressa a ty prodavaji i kapsle bez kofeinu a kafe to dela vyborny, ale mne to ted vubec nechutna - vubec to nechapu - ja jsem vyhlasenej kafar siroko daleko - teda byla jsem :slight_smile: ted uz jsem si asi 4x udelala to vyborny kafe a hned ho vylila do vylevky, vrchol byl kdyz jsem v praci lila do vylevky I kafe Starbucks :slight_smile:
7. led 2009 v 15:24  • Odpověz
ale jedno normalni kafe denne prej nevadi
7. led 2009 v 15:25  • Odpověz
zazit - tak ty už jsi registrovaná, to je super!!!! no já jsem zvědavá, jak to bude v tom Motole... no já podle mě průkajdu v pátek nedostanu a budu na začátku 7tt, takže pokud si mě pozve za měsíc na další KO, tak bud v 11tt a to už bude teda hodně na knop, řekla bych...
7. led 2009 v 15:34  • Odpověz
no to asi jo ;(, ale k registraci staci i jen potvrzeni o tom, ze jsi v tom - staci kdyz ti na vymenny list (vypada to jako recept) dr napise datum porodu a da razitko, na to by te meli taky zaregistrovat
7. led 2009 v 15:38  • Odpověz
aha, tak to já se s ním v pátek poradím.. podle toho, kdy mě napíše na další kontrolu, no... kdyžtak si mu řeknu o ten výměnný list... dík za info :wink:
7. led 2009 v 15:42  • Odpověz
Bobisku nejsi v tom sama, byla jsem na prvním UTZ v pondělí a měřili sme jen 3mm, doktor mě dost vyděsil, ale vzhledem k tomu, že jsem měla cyklus 34 dní, tak by ta velikost odpovídala, ale doktor to přepočítal na týdny od poslední MS a to by už mělo být vidět srdíčko, takže mám přijít taky až za dva týdny, trochu se bojím i když mě všichni uklidńují... musíme si počkat :wink:
7. led 2009 v 15:51  • Odpověz
beerusko a v jakem jsi tydnu?
7. led 2009 v 15:55  • Odpověz
holky asi budu vypadat hloupě, ale o jaké registraci to tu mluvíte?
7. led 2009 v 16:02  • Odpověz
mindim - ahojky - o registraci k porodu. V Praze (myslím, že je taková šílená situace jen tady) se musíš registrovat do porodnice, kde chceš rodit hnedle, jak dostaneš průkajdu nebo na tebe už nezbyde místo a budeš si muset vybrat jinou porodku...
7. led 2009 v 16:05  • Odpověz
mindim jestli nechces rodit v Praze, tak jsi v pohode, ale tady je to uplny silenstvi, obzvlast pokud chces rodit v Podoli, U Apolinare nebo v Motole, tam je plno hned!
7. led 2009 v 16:08  • Odpověz
aha, tak díky za info, to jsem netušila. ale naštěstí jsem z Moravy takže v Praze rodit snad nebudu, leda že bych byla v Praze u bráchy na návštěvě, ale švagrová dělala myslím dost dlouho u apolináře nebo v podolí teď nevím, tak bych třeba měla protekci :slight_smile: . No ještě že tady takový problémy nemáme
7. led 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
Tak jsem to vydržela a kafe si nedala, ale oči mě pálej a nejraději bych zalezla.
Doma je napjatá atmosféra, manžel si tapetuje taburet pod terárko a nejde mu to, tak jsme blbý okolo mi všichni a hází na nás nenávidějící pohledy. Ze začátku byl celkem výřečný, ale teď zmlkl, takže to je bod před výbuchem. Čekám, kdy něco posere a rozkope to na třísky :grinning:
Tak tu sedím po tmě u počítače a posloucháme jenom pohádku, na kterou kouká Davídek.
7. led 2009 v 16:20  • Odpověz
bobisku, tak to preju pevny nervy ;), muj manza kdyz nahodou neco dela doma, tak se musi chodit kolem po spickach, mlcet a nejlip ani nekoukat :slight_smile:
7. led 2009 v 16:34  • Odpověz
koukám holky že chlapi jsou skoro všeci stejní :grinning:
7. led 2009 v 16:35  • Odpověz
no, ale pak je hlavne nesmime zapomenout pochvalit, jaky jsou sikovni a jak pekne to udelali :wink:
7. led 2009 v 16:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.