• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
autor
Sasanko už jsem to tu asi psala, ale u nás to u Davídka byl šok, když se ukázal jako kluk.
Furt mi z ultrazvuku trvdili holčičku, tak já doma vše v růžovým. No a pak 3 týdny před porodem mi paní doktorka řekla, že je to kluk jako buk :grinning:

Škytavku poznáš kaa..............je to takový pravidelný skákání miminka (oťukávání)
U Dády jsem se tomu strašně smála, ten se přechlastával plodovky furt a kor ke konci těhu. To mi břicho skákalo neustále v pravidelných intervalech :slight_smile:

Jinak se mi asi už pěkně roztahujou žebra, protože mám strašný bolení zad. Střídavě mezi lopatkama a v kříži. Kolikrát se ani nemůžu zvednout na nohy ze sedu :confused:
19. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
bobisku, já jsem tak ráda, že to píšeš! Nic zlýho nikomu nepřeju, ale já si připadám jak magor. Normálně mě děsně bolej žebra:frowning2: Třeba když s ehodně nadechnu, kýchnu, tak mám pocit, že s emi nevejde hrudnék do žeber:grinning: No, příjemný to teda není. Co s tím? :astonished:
19. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
tak katwind u nas to teda s krvi a jeji cerstvosti moc nevychazi :slight_smile: , podle sedmiletych cyklu mam cerstvejsi krev ja :slight_smile: , ale jinak s tou kvalitou vlasu, pleti, nehtu to plati - mam to ted daleko lepsi nez pred tehu - to by teda jako uz mohlo takhle zustat :grinning:
a nas mladej je taky adept na ligu mistru :slight_smile: , ocutava me o sto sest, az mi pupik nadskakuje :slight_smile: a taky nejradeji kdyz si po celym dnu konecne lehnu a chci si v klidu neco precist :slight_smile: , asi se mu nelibi, ze se nehoupe, ale ma tam klid, tak se vzteka - no proste typicke chlap :grinning:
20. kvě 2009 v 06:30  • Odpověz
tak teda zebra se mi jeste nenatahujou, ale pupik mi ted roste kazdej den, vcera jsem zrovna z rodiny dostala email, ze mimiskove ted rostou peknym tempem - 2 cm za tyden!!! a pribiraj na vaze jak zjednany :grinning:, za chvili budu jak vzducholod :grinning:
20. kvě 2009 v 06:32  • Odpověz
Jéé holky to je super se probudit a mít co dočítat,hrozně mě to baví :wink: .

Sasanko, já měla u Johanky taky vnitřní pocit,že to bude kluk :grinning: . A když jsem jela na UTZ do Šumperka (tehdy jsem ještě bydlela u rodičů v Břidličné a tam UTZ nebyl), tak mi až v sedmém měsíci doktor řekl,že je to holka a divil se,že to jako správná mamča necíítm. No a já mu řekla,že jsem cítila kluka :grinning: . Takže tak.
A jestli jsi zkrásněla,tak to je na pováženou,jestli to opravdu nebude klouček :grinning: .

Kaa, můj prcek má škytavku pravidelně denně. U Johanky jsem se bála co to je,jsem to nevěděla,byl to takový silnější tep někde na břiše a doktor mi řekl,že se nemám bát,že to je škytavka.

Holky my se snažili o kluka podle ovulace a dle nějakého návodu,kdy je největší pravděpodobnost zplodit klluka. Vycházelo to vždy na 2 dny po menstruaci pouze :grinning: ,no ale vyplatilo se, vyšlo to.

Mě hrozně bolí záda,občas třísla,doktor říkal,že se mi roztahuje děloha. Holky a když večer spíte na boku bolí vás kyčle? Mě vždycky strašně bolí ten spodní kyčel a musím se otočit a vzbudí mě zas bolest tóho druhého,takže se často překuluju.

Jinak bříško mám docela malé a napnuté, né tvrdé ale takové napnuté,měla jsem to i u Johanky,před porodem jsem vypadala jak v sedmém měsíci,taky byla malá prcek měla jen 2,84kg a 48 cm. Doktor něco říkal o tom,že jsou maminky,které mají prostě malinké děti,že jim děloha prostě nepustí víc,tak asi mezi ně patřím,navíc když malej půjde ještě o 2 týdny dřív ven kvůli císaři,tak to bude drobeček. Ale říkám si,že hlavně,když bude zdravý a bude mít aspon porodní váhu.
20. kvě 2009 v 07:34  • Odpověz
no je vidět, že se všechny blížíme do finále, já jsem taky dnes po ránu strašně cítila záda, dokonce jsem vstávala i o půl hodiny dřív, protože sem to nemohla vydržet a cesta do práce? normálně chodím pěšky a 20 minut mi to trvá, teď snad 30 a tolik zastávek, abych si popravila záda. No bříško už se zvětšuje a asi se taky prohýbáme pod tou váhou, teda nechápu co budeme dělat za takové 3 - 4 týdny. a na váze jsem za poslední týden taky poskočila ...to jsou krásy těhotenství

s tím pohlavím mě teď mrzí, že jsem se neobjednala na 3D ultrazvuk, tak uvidíme jisto jistě až u porodu, už se těším
20. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz
autor
Jojo, ty záda to je děs.
Kyčle jsou peklo, v noci mě to budí, přesně jak píšeš Baru a přes den někdy táhnu nohu za sebou, jak mi vyskočí ten kyčelík prdlej.
Se žebírkama nic nenaděláme, musejí se roztáhnout, aby se nám tam mimčo vešlo.
Já mám asi to velký roztahovací období. Bolí mě celej člověk.
Mám pocit, že se do porodu rozpadnu :grinning:

Do toho jsem ráno zjistila, že had v noci nesežral křečka (je nějakej přerostlej) a on mu v terárku z nudy rozkousal topnej kabel, kterej má v podestýlce, aby měl furt teplo.
To mě docela vyvedlo z míry, protože je to celkem drahá záležitost. Na rozhazování prostě nemáme :frowning2:
20. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz
sasanko, ještě se dělá ve 30tt velký UTZ ne? Jakože doktor by měl přeměřit ručičky, nožičky a hlavičku,aby zjistil,že je vše OK. Tak třeba to zjistíš v tom 30.tt
20. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz
autor
No holky docela jsem zvedava na ten další UTZ, protože mam pocit, že ten pupek je už předpodrodni a malej Miška bude pěkně velkej Mišák.
Schválně se jdu nafotit a dám to do alba :grinning:
20. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
Holky,chci si taky udělat album. Jsou tam asi nějaká pravidla co? Nesmí se tam vkládat jiné fota než ohledně dětí a porodu že?
20. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
Tak jsem taky vytvořila malé minialbum :slight_smile:
20. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
bobisku,koukám,že máš taky dlouhovlasatýho chlapa :grinning: , já taky
20. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Barčo to máš pravdu, jsem hroooozně zvědavá, nebýt manžela tak už jsem si to dávno nechala říct :wink:
Holky mě taky bolí žebra a záda a do práce mi to trvá čím dál dýl ... ale je to super
20. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
beerusko,ale zas na druhou stranu,kdybych vydržela tak dlouho jako ty,ta už bych si to asi taky nechala jako překvápko :grinning: ,ale zas by mě mrzelo,že bych nemohla nakupovat věcičky do modra nebo do růžova. I když je fakt,že většinou prosazuju spíš univerzální věci, oranžovou,hnědou,zelenou a samozřejmě bílou,tak to se dá nakoupit i dopředu.
20. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
Ale zas si to můžeš nechat říct a nikomu to neříct ne :grinning: ?
20. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Holky, to byla fuška, tak tam mám fotku pupka, ale dřina s tim byla velká.
Fotila jsem to v chodbě proti zrcadlu a je tam šero a nešlo to zaostřit, tak jsem to musela v prográmku vylepšovat, aby jsem v tý tmě byla vidět. Je to nekvalitní, ale bříškovec je v albíku :grinning:

a já jdu jukat na fotky báry
20. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
Jojo Baru, mám rockera tělem i duší.
U nás jede Iron Maiden a stáj Ferrari. Malej se celej potatil :grinning: , akorát Dáda je plešatej
20. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
Báruš, ty máš rozkošnou cácorku a jaký měla po porodu háro :grinning:
Je taková na vocucání, ty tvářičky hlavně :slight_smile: Fakt kouzelná
20. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Jinak podle tý krve bych teď měla mít kluka, což odpovídá, ale Dáda měl být jistá holka :grinning:
A kamarádka mi věštila tím prstýnkem nad pupkem, ještě než jsem šla na ultrazvuk a ta mi řekla, že mám vymýšlet jméno pro kluka, že je to tutovka.
A pak jsem se jí ptala, jestli to ukazuje, kolik dětí bude celkem a jaký pohlaví a tak mi zakroužila a řekla, že budu mít 2 děti a oba budou kluci :grinning:
takže je u nás asi u konečná s plozením :grinning:

I když to odporuje jedný cikánce, která mě na ulici zastavila asi před 5 lety a řekla mi, že budu mít děti 3 a pak si řekla o 200 korun :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
to mu doroste :slight_smile:, za chvili budes mit vlasace dva :slight_smile:

okukovala jsem pupik :slight_smile: , pekna prace, mne to taky roste o sto sest :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
tak jsem okoukla i barcu :slight_smile:, johanka je nadherna, hrozne se mi libi vlasaty miminka, takze to je uplne jisty, ze my budeme mit plesouna holyho jeste ve trech letech :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
holky asi zacinaj pomaleu, ale jiste vedra, tak budeme testovat jak to budeme zvladat - mam z toho trochu strach
20. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Zazit to ne, já se zítra chystám pro strojek na vlasy, abych škubala malýho co to jde, protože jak běhá, tak se potí a vlásky mu smrděj jako žumpa.
To by mi už hráblo mít doma další Máňu
Manžel je na ty svoje rousny pyšnej a myje si to samým špičkovým šamponem, češe to jako princezna a kolikrtá si řekne i o březovou vodu :grinning:
20. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Já včera šla ven a večer měla oteklý nohy jako psala myslim Kaa
ani jsem se nemohla posadit
ale mi se dobře nachystali na léto..........máme na balkoně clonu, slunečník a bazének :grinning:
a ve vedrech mě ven dostanou jenom na pořádnej dlabanec :grinning:
20. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
zazit to je materiál, co? Včera jsem potkala kolegyni z práce a ta se ptala, jestli tam náhodou nemám 2 děti a kdy rodim. No hrozila se jako bych byla nějaká pohroma :angry: PIPINA
20. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
bobisku,teda ty už máš krásné bříško,to já mám tak poloviční,taky nafotím,ale ne hned.

Johanka byla vlasáč,a mrňousek. Zajímavé je,že my s manželem jsme oba jako děti měli blonďaté vlásky a malá je od narození tmavovlasá. Teď má takové středně hnědé,ale chmýříčko. Furt jsme ji stříhali,protože měla dost řídké vlásky a byla ještě malá na sponky,ale teď jsme jí nechali vlásky už růst,protože chcem aby vypadala holčičkově :grinning: ,ale povahou je pěknej rošťák,ale naše zlatíčko :wink: .

zazit, plesouna holyho,to me pobavilo :grinning: ,třeba ne,třeba bude mít hodně vlásků.
20. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
bobisku,můj manžel teda rocker není,ale vlasy má dlouhé. On je má dlouhé už od školy,kde jsme se poznali a stříhat si je nechce,ani ho nenutím,nedokážu si ho představit krátkovlasého. A taky si myje samýma super šamponama, dokonce se i někdy fénuje :grinning: :grinning: :grinning: .
20. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
A to je focený teď ráno, večer jsem jako na sesypání :grinning:
Ale u Dády jsem měla taky šílenej buben až jsem měla strie po celým pupku jak nestíhal růst. Ty mám do teďka a už bych se do 2dílných plavek nevlezla.....se stydim, protože to vypadá furt krutě.
Moje mamka mě minule viděla,jak jsem se převlíkala a kulila oči jak to furt vypadá Ďábelsky. A lepší to už nebude
20. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
To jsou šampóni, co?
Já Davida poznala jako koleno. Nechal si je růst až po svatbě a už bych si taky nedokázala představit na plešku.
On ani gumičky nenosí, protože to strašně vlasy láme :grinning: :grinning: :grinning:
Akorát si culík udělá, když jdeme na úřad a nebo u babičky na zahradě, když už mu jdou mdloby z veder :grinning:
20. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
plesouna holyho snad mit nebudeme - mame s manzou oba fakt hodne vlasu a oba tmavy, tak snad se nam zavlasati brzo, no jo, ale i plesounek bude krasnej, holt nakoupim hodne cepicek :grinning:
20. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.