• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
autor
to je dobrej nápad s těma smskama
já už taky začínám plašit, měla bych udělat cenzuru oblečků, abych věděla co koupit a co mám
Je to už za pár holky....... za chvilku už všechny budeme ve 3.trimestru
:grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
bobi, no právě, začíná mě to děsit:grinning: :astonished:
20. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
A dneska jsem teda nenažraný prase :grinning:
Nejvíc jsem se nabouchala teď na noc a břicho mám na prasknutí
V půl 8 kýbl francouzskej brambor
v půl 9 celou mísu popkornu z mikrovlnky (slanej, ale dobrej :grinning: )
Pak jsem se dobouchala banánem a mlíkem
............ to budou v noci noční můry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
ahoj děcka, jak jste se vychrupkali?
U mě noc dobrý, akorát jsem se mačkala s Davídkem. Nechápu to. Včera celý odpoledne doslova běhal, tak jsem si říkala, že bude spát jako když ho do vody hodí a ono prd. 2x za mnou přilezl. Poprví jsem ho dala navrátila a on byl do hodiny zpátky a to jsem už vzdala :confounded:
21. kvě 2009 v 07:13  • Odpověz
bobisku tak to ti zavidim, že ses dobře vyspala, u nás byla bouřka a to mrně v bříšku dělalo neskutečný věci celou noc, házelo s sebou a mrskalo, skoro jsem nespala ... doplazila jsem se do práce a nevím jak to tu dnes přežiju :pensive:
21. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahojky,
beeru, u nás taky nic moc dnešní noc, furt jsem se budila, ani nevím proč:frowning2: Miminko snad bylo hodný, ale já měla furt pocit, že někde něco bliká, že je někdo před domem, no prostě psycho (jsem tu sama a večer jsme se koukala na thriller):grinning:
21. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
katwind vidíš vidíš na thrillery asi koukat nesmíš a sama ... to je jasný že se pak v noci budíš, koukej se radši na pohádky a veselé filmy :slight_smile: naše miminka totiž cítí všechny emoce, které my prožíváme :wink:
21. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
no velkej Tomas (manza) mi zakazal thrillery, smutny knizky, aby jsme prej nemeli vystresovanyho melancholika :slight_smile:

ja se taky moc nevyspala, v noci se mi spalo dobre, ale rano me v 5,15 probudil pes :(, stekal jak zjednanej - bavil se s nejakym sousedovic hafacem a zkouseli kdo pronikavejs zasteka a teda slo jim to naramne :frowning2:
21. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holky,já se vyspala docela dobře,ale nespala jsem celou noc. Já jsem nespala celou noc ani nepamatuju.
Co se týče thrillerů,tak mě nevadí,ale nesmí to být moc tvrdé,vadí mi horory a to jsem je mívala docela ráda,ale teď mi fakt vadí,takže je rozhodně nevyhledávám.
Nejvíc mě teď baví Ordinace v růžové zahradě,Hádej kdo jsem , Ano šéfe atd. takové odpočinkové seriály a pořady. Občas mrknu na kriminálku, ale to jen zřídka.
21. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Já jsem vyprdnutá i z krimošky, takže mám ráda oddychovku jako píše Barca
Já jsem člověk asi pohnutej a když jsem byla jednou v kině na Vymítání Ďábla, tak jsem několik dní nemohla spát a bála jsem se jít i vyčurat. Ještě teď vydim ty hnusný scény a to je zpátky tak 7 let určo, co jsem na tom byla.

Já miluju pohádky, komedie :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
ježíši.............vidim s y :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahoooj holky, jéé vy jste toho nakecaly, až je mi líto, že nemůžu tady být s váma furt, ale v práci na to není absolutně čas, odpoledne mám málokdy volno, a už se těším na mateřskou.

Jinak nohy mi otékají čím dál víc, zatím je tokolem kotníků a spíš odpoledne, tak jsem zatím v klidu, jen se bojím, aby to doktorka nechtěla vidět a nedala mně na nemocenskou.

Včera jsem byla na kukandu u známé, která má 2měs. holčičku, tak jsem jen koukala, 1. jsem měla strach ji vzít, má 6 kilčo, ale stejně byla pro mně maličká, 2. mám dlouhé pařáty a měla jsem strach, ať ji nepíchnu , tak jsem jen koukala a hladila ji po tvářičce, vláskách, koukala na nehtíky (sakra jak se to stříhá, když to není vidět???)
A večer jsem dojela domů a hned jsem se přítele ptala, co budeme s tím mimčem dělat, kdo ho bude jak brát a přebalovat a co teprve koupání :astonished: :astonished: :astonished: ......Tak říkal, že prý mi exkurze za miminkama zakáže :grinning: :grinning: :grinning:
A mám aspoň jeden pozitivní poznatek , a to, že jsem si trojkolku vybrala dobře, s tou čtyřkolkou s pevnými koly se mi blbě jezdí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
Jinak se taky nevyspím, buď je diskoška v bříšku nebo nějak blbě ležím nebo se mi tělo roztahuje :slight_smile: , takže ráno vstávám jak po brutálním cvičení dolámaná, a v práci to pak stojí za prd.

A Barčo, váhu neřeš, rekordmanka jsem tady já :slight_smile: , už mám hore tak 12-13kilo, počítám ale, že tak kilčo až dvě jou voda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
Holky já mám horejškem 5 kilo
Strašně jsem se už včera těšila, že si vytáhneme s prckem na balkon bazenek a budeme se cáchat. jenomže nás zradilo počasíčko a bylo celý den pod mrakem i když dusno. Dneska to bude možná i horší, protože je všude mokro. Kurňa já se na to těšila jako malá :grinning: . Musíme si ještě holt počkat
22. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoj holky!
tak já se jdu chlubit, už vím, že mám v pupíku ukázkovýho pindíka! :dizzy_face: :dizzy_face: To je krásný :dizzy_face:
Včera jsem byla na tom 3D a musím říct, že to je zážitek, jsem viděla hodinu a půl, co se tam u mě děje, jak zívá, strká si ruce do pusy, nebo si ohmatává nos a ucho, nebo spíná ruce jak když se modlí, zabořuje hlavu do placenty jak do polštáře :grinning: Krásný, dám si pindíka do alba:grinning:
22. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
tak vitam dalsiho pindika :slight_smile: , holky, ale je tu nejak prepindikovano :grinning: , aspon si pak budeme moct vymenovat zkusenosti jak na opruzelyho pindika :grinning:
22. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
katwind, tak to moc gratuluju k pindíkovi :slight_smile: . Já nikdy na 3D utz nebyla a když tě tak čtu,tak je mi to docela i líto. Muselo to být krásné,vidět všecchno tak reálně. Mě předminule ukazoval doktor na normálním utz jak malej zívá a i to mě dojalo :slight_smile: .

No s těmi pindíky si určitě budem radit :grinning: ,ono to prý někdy není žádná sranda hlavně s tou předkožkou,navíc každý doktor prosazuje něco jiného, některý přetahovat,jiný ne, docela mám z toho strach,aby to prcek neměl nějaké bolavé. No snad nás pediatři správně poučí.
22. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jé tak mě ještě dnes nenaskočil 28tt,tak asi až zítra.
22. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
Holky s těma pytlíkama je to vážně samej problém.
Mám hodně kamarádek a známých, který si na to stěžujou.
Náš malej je už skoro na celým přetažení, ale někdy mám pocit, že to snad vzdám. Doktorka říkala, že se to musí furt, i když to jde stáhnout, protože mají tendenci zase srůstat.
A když bylo malýmu asi 14 měsíců, tak dostal zánět žaluda, protože se mu dostal ten mázek pod toho ještě ne dobře přetaženýho pindíka a to vám můžu říct, že jsem brečela s nim.
Natahoval se mi bolestí v náručí jako prkno a nejhorší bylo, že jsem mu nedokázala pomoct. Na pohotovosti jsme na něm leželi 3 a doktorka mu to přetáhla natvrdo a šťourala mu tam. Takovýho humu hnisu a krve až se mi chtělo zvracet. A to se mu to udělalo z hodiny na hodinu. Najednou mu otekl, začal se vrtět a šup bylo to :frowning2: :frowning2:
22. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Jinak u nás je tma jako v 8 večer, bouřka a zima :unamused:
Tak uklízím, uklízím a uklízím
22. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
bobisku,tys mě teda vystrašila. Chudáček malej,ten si musel vytrpět. Moje švagrová měla s malým taky trošku problémy,že se mu pod tu kůžičku dostal nějaký zánět a museli mu to čistit a jezdit k dr. a taky moc plakal.
Ale přetahovat to neměli.
No a moje segra se synem zas přetahovat měli a problémy neměli.
Právě každej doktor říká něco jiného,ale asi je lepší to přetahovat,dle mého názoru,protože když to sroste a dostane se tam infekce,tak to pak může být docela závažný problém.
Jsem zvědavá jaký názor na to bude mít naše pediatrička,jak mi připadá suprová,tak jsem zvědavá.
Tady trošku sprchlo,ale už neprší,ale tma jak v boudě je tu taky.
22. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
teda holky, to me vubec nenapadlo, jaky budou s pindikama problemy :frowning2: , takze od srpna/zari resime zavaznou otazku - pretahovat ci nepretahovat :slight_smile:, to je jak Hamlet :slight_smile:
22. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
autor
Holky, já s timalu začnu už po 6ti nedělí.
Pomalu a jistě :grinning:
22. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
Katwind, tak gratuluju ke klukovi :slight_smile:
No bude to s těma chlapíkama mazec, prý i více trpí na prdíky, tak budeme přetahovat a prdět, no to bude počteníčko :wink:

Holky včera se u nás přehnala bouřka a při prvním zafoukání větru, což bylo kolem půl 6, spadla elektřina a pustili ji až teď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
Kaa, to je mazec. Takovou dobu jo?

Ráno tu začalo sluníčkově, ale začalo zase foukat a táhnou se mraky........tak já táhnu taky :grinning: :grinning: :grinning:

Trocha poezie :grinning:
23. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky,u nás byla včera večer docela drsná bouřka. Ale teď už se to docela trhá a vypadá to,že bude i hezky,což mě je vlastně jedno,když nemůžu ven :unamused: .
Zítra už má být zas úplně jasno,akorát se docela dost ochladilo co?
23. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahoj těhule :grinning: , doufám, že si mě ještě pamatujete :grinning: :grinning: :grinning: .
Chodím do práce zaučovat zástup za mě, tak přes den nemůžu brouzdat po netu a večer už jen tak maximálně
pročítám, co je nového. Vidím, že jste se dostaly až k porodům - já na něj teď nějak myslím taky dost často a přemýšlím, jaký to bude potřetí a hlavně po 13 letech od toho druhého :unamused: . Někdo porodí skoro po cestě - jako moje ségra a někdo to má horší než poprvý - uvidíme.
Dneska je mi od rána tak zle, že si nepřipadám jako na začátku třetího trimestru,ale na začátku prvního.
Jinak už mi bývá celkem dobře, cvičím, chodím ven, až na bolesti při vstávání z postele (kříž) to ujde.
Jenže nejradši bych posunula kalendář na srpen - stačilo, aby venku bylo přes 25 stupňů a já se cítila jak těsně před porodem - ufuněná, oteklý kotníky, víc se potím "tam dole" - no ještě tři měsíce před náma, že...
Včera i dnes tu máme na západě Čech krásně, jasno až polojasno :wink:.
Kaa - někde jsem zahlídla, že vedeš v přibírání - vždycky na mě zapomeneš :confounded: - mám už cca 13kg neoficiálně, dle průkazky 12 kg, ale oproti 9 kg v 19tt to teď jde celkem tabulkově :grinning: - se bojím toho metráku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak
jsem zvolnila :slight_smile:. Mějte se a hezkou neděli!!!
24. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Holky, ahojky, já jsem dneska děsně smutná...nebudu vám to asi radši psát, důvody, ale moje sousedka, která je ve 24tt, musí jít na potrat, resp. na vyvolání porodu...
Je mi z toho strašně, ona má břicho větší než já (čeká druhé)...no prostě mi to hlava nebere. Největší dar je opravdu být zdraví s partnerem a mít zdravé dítě, vše ostatní je prostě nic! Hned jsme manželovi řekla, jak ho miluju a jak jsem ráda, že jsme spolu atd. Udělejte to taky :dizzy_face:
24. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
To je hrozný Kat, je mi strašně líto tvojí sousedky.
Moje naj kamarádka před 2 měsíci taky porodila chlapečka, ale nepřežil. Taky hrozná tragédie.

Přesně jak píšeš, furt říkat miluju tě a objímat. Já se snažím to plnit, protože si říkám, že je to třeba naposledy. Člověk nikdy neví. Půjdu třeba přes ulici a domů už se vrátit nemusím..........

....ale rači budeme myslet na něco krásnýho....musíme si to přikázat už kvůli těm mimískům :wink:
24. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Holky ani na to nemyslet, jak to čtu, tak je mi smutno. Ani se nemůžu dívat na TV, když vidím mrňouse a bojuje o život, tak brečím, nejsem sama, teď jsme s manžou oba měli slzy u seriálu, Když se slunci nedaří, měli tam malého nedonošence a co potom, když je to někdo blízký nebo známý...
24. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.