• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
kaa, je to tahle sponka:
http://www.branakdetem.cz/_1067.htm
Drží tak, že má jakoby zoubečky, trochu podobný systém jako se uchycuje třeba obvaz těma sponama, je to natahovací guma a na koncích jsou zoubečky. Holky si to chválí, že to prý výborně drží, já samozřejmě nevím :sunglasses:

Jinak s tím úklidem před vámi smekám, to já jsme teda prase, ale opravdu nemyju sprchu, sporák každý den... Uklízím o víkendu a to dělám právě koupelku, kuchyň, vyluxuju, setřu. Ale nejsem z těch šílených, co nesnesou smítko, to ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz
kaa, já tu jsem,ale i nejsem. Prostě jen nakukuju a občas vidím nový příspěvek,tak nakouknu,ale né furt.

katwind,já sporák taky nemyju furt,ale když je prostě zašvihaný tak ho umyju,to samé záchod. Ale taky nejsem puntičkář co by zvedal smítka to rozhodně ne :grinning: . Jestli jste viděly Medvídka,ten film,tak Vilhelmová hrála takovou docela bordelářku a Geislerová puntičkářku,no a já jsem asi něco mezi nima :grinning: .
Ale když nestíhám,tak je to u nás spíš jak u Vilhelmové :grinning:
26. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
Kat- aha, tak jsem zas chytřejší, dík, ta cena je slušná, já teda v látkovkách nepojedu, ale můžu vědět :slight_smile:

Barčo- jasně, já jsem si dělala srandu, já tady taky nesedím a nečekám, kdo odpoledne napíše :slight_smile:

Jinak já jsem s úklidem jednou nahoře, jednou dole- buď sbírám každý drobeček nebo ho přehlížím :wink: . Ale ta Vilhelmová byla docela drsná, to se musí nechat :grinning:
Dneska jsem ko, v práci je docela frmol, a jsem zvědavá, jak to doklepu, hrdinně jsem prohlašovala, že vydržím do půlky července, teď si dávám do konce června :wink: .
Jdu asi hodit dvacetiminutovku :wink:
26. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
Kaa ja se řepila jak máčo, když jsem četla tu story o tchýni a že jí super komunistickou výbavičku sliješ mrkví a na 90 vypereš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsi borec :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
dobre rano holky, jsem docela rada, ze se ochladilo, vcera bylo na chcipnuti
27. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz
autor
u nas byla v noci takova bourka, ze to byl rachot, jako by mi to hřmělo přímo v ložnici.
hromy odezněly a pak pršelo až do rána a občas ještě něco skápne.
nevěděla jsem, co dneska s malym, aby nebyl protivnej a tak ho vezmu do místní školky, kde se slejzaj mamky na mateřský a vypouštěj tam svoje zvěrstvo. Je to jenom ve středu na 2 hodinky, tak toho využijeme :grinning:
27. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahoj holky, u nás v noc vůbec nepršelo,až mě to štvalo,bylo tak dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,navíc spíme v podkroví,obě střešní okna jsme měli otevřené,ale stejně se nedalo dýchat. když jsem vykoukla z okna,tak jsem v dálce viděla blesky,ale k nám to nedošlo. Až ráno v sedm začlo pršet a prší doteď. Ale taky mi to nevadí,stejně jsem doma,tak co.
27. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
ja koukala na předpověď u nás v regionu a zítra a pátek bude jenom pršet a pršet a zima a vůůůůbec sluníčko :frowning2:

Jinak ve školce paráda. Malej se tam odreagoval a utahal a už 2 hodinky chrupká. Je to takovej drobík :grinning:

Chytá mě mlsná a začala jsem ujíždět na sladkým. Je to děsný, protože jsem jako nenažraná a pak mě pálí žáha.
27. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
bobisku,mě taky asi poslední dva dny přepadá chuť na sladké,jak normálně sladké nemusím,tak od včera dvě čokošky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
No tak jsem už zas přibrala,už mám nahoře 10 kg,hrůza.

Já se spíš děsím toho,že jak furt ležím,tak mi ochabnou svaly a pak budu vyřízená úplně ze všeho. No budu muset zlepšit kondičku :grinning: .
27. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
holky, ja jsem uplne mrtva dneska :frowning2: , absolutni blazinec v praci, od pul osmy do ted jsem se nezastavila!!! uz na to nejak nemam, ted bych usnula ve stoje !!!! jeste, ze to mam domu jen 10 min metrem
27. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
Ty jo holky,šetřete se!!! Sice se říká,že těhotenství není nemoc,ale přece jen na to šetření se máme nárok ne? A já si tuplem uvědomuju,že je důležité se šetřit,takže to nepřehánějte a hýčkejte se :slight_smile: ,nebo spíš,nechte se hýčkat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
27. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz
zitra jdu na test na cukrovku :frowning2:, fuj vubec se netesim
27. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
hlásím, že u nás na Moravě skoro vůbec nesprchlo a já se tak těšila, bylo a je pořád hrozný vedro.

bobisku a barco zrovna těď cucám lízátko (vrátila sem se do dětských let) doma totiž už nic sladkého nezůstalo :slight_smile:

zazit i na mě dnes padla únava.To sem dnes byla na kontrole u gyndaře a nějak dlouho nešel a já si říkala, že budu relaxovat, zavřela jsem si oči a já normálně v čekárně vytuhla( no hurá těhotenství), se vším všudy, super poloha v sedě, objímající bříško, vzbudilo mě jen volání setřičky (prý několikáté) a znáte to, takové ty úsměvy ostatních čekatelek ....
27. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
:slight_smile: no me se v pondeli stalo neco podobneho - chodim na pilates pro tehule a tam mame na konci vzdycky pet minut relaxaci, lehneme si na podlozky, hraje relaxacni hudba a pani rika, co si mame uvolnit a ja to normalne zalomila :slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
holky, tak hlasim, ze test na cukrovku je opravdicka mnamka :cry:, fuuuuj a vybornej napad nechavat tehuli v sedmym do deseti o hladu! mimisek se mi chudak hladem prokope ven!
28. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
zazit, je to hnus ten test co? mě se tam udělalo blbě,točila se mi hlava. Jako ten nápoj se dá vypít,ale když člověk od rána nic nejí,navíc je těhu a má tam dvě hodiny trdnout bez jídla,tak to je docela nepříjemné.
Ale už to máš za sebou :slight_smile: .

S tím usínáním jste mě pobavily :grinning: :grinning: :grinning: .
28. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
no, barco, jsem fakt rada, ze to mam za sebou, doufam, ze vysledky budou ok, i kdyz ja zas na sladky moc nejsem, tak bych to taky prezila, ale lepsi mit vsechno v poradku
28. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
Tak dneska je tu koukam ticho po pesine :slight_smile:, tak dobrou noc
28. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
Dneska se chystám s mamkou jet za ségrou. Počasí nám přát nebude, je to pech.
Akorát jsem trubka nechala dárek pro šváru na poslední chvíli a musim ještě pro nějakou drobnost do města než hopnu na bus k nim. On totiž slavil včera líhniny ..... :grinning:

Podle toho, co je za oknem, tak budeme zalezlí v baráku a drbat, protože bude pekelná zima a vítr a taky to vypadá na pořádnej sprcháč.

No tak já jsem se krásně po kafíčko vyprázdnila :grinning: :grinning: :grinning: , takže do sebe narvu snídani a bude mi bájo. Pak to rychle zabalíme a frčíme :wink:
29. kvě 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahoj těhulky,
tak test na cukrovku vám nezávidím nade mnou se doktor slitoval a řekl mi že mi ho dělat nebude, že sem dost mladá (resp.jsem přesně na hranici testování, před 14ti dny mi bylo 26)
Jinak dnes tady tak strašně prší... že jsem dolezla do práce s 10min zpožděním a úplně durch, doufám, že nenastydnu :frowning2:
29. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
ahoj holky, zas se na vas obracim se zavaznym dotazem :grinning: , resim, co koupit prckovi na hrani - co budete porizovat ? resim, zda koupit takovyto lehatko s hrazdickou, hraci deku - s hrazdickou nebo bez, vubec nevim :frowning2:
29. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás na západě Čech je hnusná zima, bleeee. Mám už asi dva dny suchej dráždivej kašel,tak popíjím čajík s medem, ale jakmile se natáhnu na gauč, dusím se, tak musím i spát v polosedě. Navíc se mi dost zhoršujou ranní nevolnosti - ano, přesně ty ranní nevolnosti,který jsem očekávala v prvním trimestru, se dostavily teď - na začátku trimestru třetího :grinning: - je to hnusný, vždycky se mi obrátí žaludek vzhůru nohama, zblednu, zezelenám, začnu to rozdýchávat a chvilku dobrý, ale...ne na dlouho. To jsou teda věci :confounded: .
Ve středu jsem byla v poradně, mám +13 kg, malinká v bříšku má téměř 1kg (982g), roste tak, jak má a samozřejmě sebou mrská jako blázen a okopává mě ze všech stran. Fundus mám už 29cm :grinning: - mám fotku pupajse v albu, tak se mrkněte na vorvaně :wink: . Doktor mi nahrál dvouminutový videozáznam z UTZ na flashku,
je tam krásně vidět, jak malá pokrčila nožky v kolenou, opřela se hlavičkou na jedný straně a vší silou kopla oběma nohama najednou někam do mých žeber - tak to je nádherná památka na dobu, kdy mi poskakuje tričko skoro celej den, je to malej ďáblík, nebo spíš ďáblice, ale aspoň vím, že je OK :wink: .
Je otočená hlavičkou dolů, ale prý se to ještě může změnit, tak doufám, že už to tak zůstane :slight_smile: .
29. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz
tak gratuluju ke zdarnymu prospivani :slight_smile:, nas mladej si me taky vychutnava a kope a kope a kope :slight_smile: , ale skoro si rikam, ze mi to bude chybet az uz tam nebude :slight_smile:
ranni nevolnosti ve tretim trimestru, to je teda maso :frowning2:
29. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
Díky, Zazit :slight_smile:
Taky si říkám, že mi to okopávání bude chybět - ale zas na druhou stranu se nemůžu dočkat, až tu naši malou potvůrku uvidím ležet v postýlce a budeme se na sebe dívat - jsem si na 99% jistá, že už je to moje poslední miminko, tak si to chci užít. Někdy mi to utíká, někdy si říkám: ještě 12-13 týdnů před náma...
29. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
ahoj holky taky si užívám okopávání, je to teď jasnější a super, strašně mě to zatím baví, protože mě to nebolí, tak doufejme, že to tak vydrží.

berusko tvůj dr. je rozumný člověk, že tě na testy neposlal, fakt to byl hnus..ale přežili jsme, taky jsem bez cukrovky, jen sem měla nějaky zbytek v moči, ale to pry nevadí...začali jsme probírat porod...mám totiž 1m50cm(to odhadem, nikdo mě neměřil) tak mi říkal, že jako porodník ví, že malý ženy mají problémy s porodem.. tak mě připravoval i na variantu císaře, ale to se prý rozhodne až těsně před, měla jsem ještě problémy v dětství s kyčlí, tak jdu navíc na konzultaci k ortopedovi...no jsou to nadějné vyhlídky,uvidíme. :confounded:

zazit, nad hrací dekou už dlouho přemýšlím, je to super věc, můj synovec, který má 4 měsíce je na ní pořád a teď už si i sám vyhraje, sice prý to není na dlouho, proto zvaž, kolik chceš do toho investovat..super jsou ty hrající, kdy si sám nohama spustí nějakou tu hudbu, ale na můj vkus hodně stojí, já taky vybírám podle místa, mi ho doma moc nemáme a tak možná raději zvolím variantu jen hrazdičky, navíc je přenosnější i pro cestování.

náš malý si nejvíc oblíbil takové ty náhradní spirálky, na které se pak věší ty hračky v kočárku nebo na hrazdičce, prodávají se různě tvarovaný, vroubkovaný to jako první chytal do prstíků-dobrý to je na začátek pro jemnou motoriku, si myslím a dá se to pořídit jen za pár korun v hračkářství
29. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
Tak nám se to taky podařilo nějak na ježuru,ale termínek máme 19.9 :slight_smile:
29. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz
Bobi, moc se mi nesměj, to není žádná sranda, takhle vymýšlet, jak se zbavit krásných věcí :grinning: :grinning: . Tu školku máte super, u nás je nějaký dětský koutek, musím vyzvědět, jak to tam funguje, je to od nás 10min do centra.

Zazit- my asi zatím moc hraček kpovat nebudeme, jen asi hrající kolotoč nad postýlku a pak k lehátku máme hrazdičku s nějakýma plyšákama a později se na to vrhneme.

Verusko, tak jdeš mi teda po krku, já jsem se dnes ráno vážila, mám už 15navrch :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dneska jsem se viděla v odraze výlohy, tak mám ponaučení nečumět kolem sebe a jít přímo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
Veru- zkoukla jsem fotečky, pěkný pupík, no rostou macíci:slight_smile:, a ty tvoje kila, to nic není, ty to nosíš hlavně na hrudníku :slight_smile:

Misko- když jsi teď doma, to už zůstaneš nebo se ještě Mittal rozjede? Myslíš, že bychom na ten kurz mohly jít třeba začátkem července?
29. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
Kaa - jj, na hrudníku mám asi tak půlku z nabraných kil - dnes mi přišla podprsenka, kterou jsem si ze vzteku objednala minulou neděli poté, co jsem musela nacpávat ze všech stran kozy do 75 G (gé je správně), našla jsem písmeno, který je pomalu na konci abecedy a poprvé od zjištění dvou // na testu je mi nějaká podprsenka trošku větší - prostě skvělej pocit nemačkat to silou do menších čísel. Kdo nezažil- těžko pochopí...
Už si z toho dělám srandu, ale občas mám slušný deprese. Už se těším na předtěhotenský "pětky", tj. éčka a závidím všem, co můžou objednávat hadříky podstřižený pod prsama - takovej výběr, prachy taky jsou,ale bohužel... :cry:
No a k tý tvojí patnáctce navrch - nemít prášky na odvodnění, mám je taky a bez námahy :grinning:.
Moje zbožný přání je přibrat už navíc jen tak 4 kg, poslední 9.měsíc jsem už nenabírala u předchozích těhu nic, takže 7.měsíc +2 kg, 8.měsíc +2kg = 17kg navrch - plán by byl, jen je třeba ho "splnit", že...
29. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj holky,toto letí,zas další týden za námi :slight_smile: . Už se zas nemůžu dočkat kontroly,jdu 8.6.,tj. za týden a něco v pondělí,budu zrovna ve 30 tt,takže se těším,protože se bude dělat ten podrobný UTZ.

verusko72 krásně rostete,jako my :slight_smile: . Holky jak já vám psala,že mám malé břicho,tak za ten týden se mi tak zvětšilo,aji jsem přibrala,už mám navrch 11 kg,což mě děsí,protože se mi zdá,že až teď začínám mít větší a větší chutě na tloustnoucí potraviny,např. čokoláda :grinning: .
Taky bych chtěla přibrat už jen tak 4 kg,ale nevím no,uvidíme,budu se krotit,ale, že bych nejedla to teda né,malej je teď nějakej živej :grinning: ,tak potřebuje energii.

sasanko,můžu říct,že mě teda někdy už i kopnutí docela bolí. Nejvíc večer,když malej kope celej den a večer jak už mě bolí záda a žebra a on kopne,tak to docela zabolí :unamused: .

Záda mě bolí děsně a to ležím. Jak mám tu skoliozu,tak mi to vystřeluje z pod pravé lopatky do pravých žeber a kolikárt nemůžu ani usnout jak to bolí.
30. kvě 2009 v 07:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.