• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
autor
no raci dělám, že nevnímám a nejsem doma. Ale už dneska končí, tak snad za hodinu splaskne a bude s nim řeč
7. led 2009 v 16:46  • Odpověz
jojo to je taky pravda. můj tchán je šílený domácí kutil... pořád vymýšlí různé zlepšováky a já nevím co všechny. Spoustu věcí vyrobí než aby to koupil. Zrovna stavíme domek a to někdy fakt musím zasáhnout a důrazně říci, že se nic vyrábět nebude, že se to prostě koupí. no a můj je trochu po něm, ale naštěstí ne až tak moc.
7. led 2009 v 16:46  • Odpověz
Uf tak jsem doma z práce...
Mindim beru duphík preventivně - vždycky jsem bez něj měla nízkou sliznici a slaboučkou MS, tak snad to bude dobrý....
Co se domácích kutilů týče, tak můj chlap je spíš antikutil je to spíš intoš :grinning: například kuchyň jsem si obkládala sama :grinning: :grinning: :grinning:
nekouřím už dva roky a bez kafe to nějak přežiju, nikdy jsem nebyla kdoví jakej kafař :grinning:
7. led 2009 v 18:04  • Odpověz
holky na co je hořčík? Mám ho brát a nějak nevim na co je :sweat_smile:
7. led 2009 v 18:07  • Odpověz
achalteke, vubec nevim na co se bere horcik, mne dr rekla jen at beru calibrum babyplan
7. led 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
achalteke hořčík se bere na křeče a bolesti třeba v podbřišku
7. led 2009 v 19:05  • Odpověz
aha tak to nemám, bolí mě jen prsouni :grinning:
7. led 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahojik holky!
tak koukám jak se pěkně rozrůstáme!V pondělí sem byla u dr.Viděla sem a už i slyšela srdíčko mimouše.Je to strašnš krásnej pocit.málem sem brečela.Příští kontrola je 26.1.,to už dostanu průkazku :slight_smile:
7. led 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahojky, tak už jsem taky doma. Hořčík je na jakékoli křeče, závratě a točení hlavy a taky potom nebrní končetiny. Beru ho už moooc dlouho. Ničemu neuškodí. A zatím taky beru jen calibrum babyplan. Mám pořád hlad. Už jste začali pít neperlivou vodu??? Nechutná mi, tak zkouším vodu z kohoutku oslazenou troškou sirupu.
7. led 2009 ve 20:16  • Odpověz
aktekram ja piju jemne perlivou korunni s dzusem, mne chybi kofola nejvic, jak ja milovala kofolu!!!
8. led 2009 v 05:38  • Odpověz
ahoj holky, gratluji ze //. Jinak horcik predepisuje doktor na tvrdnuti bricha, ktere se muze objevit uz kolem 20tt a pak na krece v nohou, hlavne v noci :slight_smile:
8. led 2009 v 07:08  • Odpověz
Ahoj holky,
chtela jsem se zeptat boli vas nekterou zada a dost?
Me docela dost a bojim se at je vse v poradku..Mate nekdo zkusenosti s temo zady?Moc dekuji. :wink:
8. led 2009 v 07:16  • Odpověz
Ahoj holky ja to este nemam potvrzene, jenom testem,, krev bude v pondeli, doktorka tam nevidi zarodek. ale zada mne boli jako kdybych kopala zakopy. Muze to byt mimodelozni?
8. led 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
čusik děvčata, já mám takový bolesti zad, že se ani neohnu dolu
Doktor mě říkal, že je to normální a prý to souvisí i s rostoucí dělohou.
Jenomže já a záda je jedna velká kapitola, boleli a bolí furt. Před těhu jsem si myslela, že mám zpozdění, protože jsem lupala furt brufen a ono už mimi

Akorát mám bobka jestli vše dobře dopadne, tak u porodu z křížových bolestí, to je fakt síla
8. led 2009 v 09:32  • Odpověz
to je drsný s těma bolestmi zad, to vůbec neznám
8. led 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
no je to na prd. Já si ráno nemohla natáhnou ani spoďáry. Skákala jsem do nich jako Jája a Pája
8. led 2009 v 09:40  • Odpověz
bobi to je hnus :frowning2:
8. led 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
co dneska bastite k obidku holky, ja delam rychlovku. Brambory zapeceny se šlehačkou, na to kydnu sýr a saláma. Je to jednodušo ale dobrušo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2009 v 09:55  • Odpověz
bobi to bych si dala - pošli krapet po netu.
Já jsem v práci mám tu výběr ze 4 jídel a vahrajou to asi palačinky s tvarohem dnes :grinning:
8. led 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
za syrova nakrájený brambory na plátky dáš na pekáček vymaštěný a pak to vrstvíš a prokládáš např. cibulí, sýrem, salámem, zeleninkou a nakonec to poliju šlehačkou (tou dost, aby byli brambory pěkně politý všechny a dám zapíct

Dneska mám málo šlehačky, tak to míchnu ještě s mlíkem a jednim vejcem.
Tchýně dělá jenom brambory, proložený cibulí, zalije šlehajdou a navr dá kotlety. A ty jak pouštěj tu šťávu do toho, tak to nemá chybu.
8. led 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
jo a ještě sůl a pepř :grinning:
8. led 2009 v 10:16  • Odpověz
normálně mi tady teče slina :grinning:
8. led 2009 v 10:21  • Odpověz
achalteke do kdy budes pracovat? ja bych chtela dokud to pujde, jakou mas praci? v poho? ja v poho sedim za compem od 6ti rana do 14.00 to se da. Ale doporucujou mi at jsem na nemocenske tri mesice, to si ale nemuzu dovolit. hm?

Jo a bobisku delas tady chutky ja mam obed az v jednu :unamused:
8. led 2009 v 10:59  • Odpověz
No, tak to mne teda taky, mnam! Holky, ja mam furt hlad! Porad bych neco jedla! Bojim se, ze hrozne priberu, jsem mala a kazdy kilco navic je na mne videt, skoro se bojim, ze moji narvanou skrin s oblecenim velikosti 34 uz nikdy neobliknu!!!!!
8. led 2009 v 11:00  • Odpověz
Misko, mudr mě chtěl nechat doma hned, ale já jsem řekla že bych ještě leden dochodila, páč bych to tady kolegům pěkně zavařila...takže 6/2 jdu na KO a zůstanu už na nemocenské. Dělám recepční na dvou recepcích,12tky a sedim vlastně furt u compu a je to dost stresující taky...jen te´d přemejšlim kolik bych měla nemocenskou, marodila jsem naposled někdy před 5ti lety. Já ani nevim kolik je mateřská

zazit mě řekl doktor ať se snažim nepřibrat, vážim 84 kg, takže mám slušný rezervy :grinning: :grinning:
8. led 2009 v 11:05  • Odpověz
Mne taky rikali ze pribrat co nejmene teda v norme, hlavne zdarve jist, ale to nejdeeeeeeeeeeee :slight_smile: No ja jsem byla ted mesic na nemocenske kdyz jsem byla na to umele a reknu vam nuda jak svina, ale po case si clovek zvykne, no ta nemocenska nestoji za nic. Ted je novy zakon, prvni 3 dny ani kourunu pak 14 dni plati 60% zamestnavatel a ten po tuhle dobu posila taky kontroly. Po 14 dne to bere do rukou zase socialka a uz ona to plati a aj posila kontroly ale kolik procent z platu to nevim ale maaaaaaaaaaaaaaaaaaaalo :unamused: .

A materska? tam je tez novy zakon kdyz mi napises mail adresu ti to preposlu, cely ted dokument, tam je to vse pekne napsane co se nas bude tykat.
8. led 2009 v 11:18  • Odpověz
Misko určitě pošli pošlu mejlíka v IP
8. led 2009 v 11:19  • Odpověz
tak jsem ti to poslala tak snad ti to dojde :slight_smile:

ja do prace asi budu muset, u nas se ted propusti a jsem tu profesne nemladsi tak kdy nekdo pujde tak to budu ja. Ale modlim se ne at mam aspon nejakou materskou. Tady v Ostrave je situace velice zla. Delam v mittalsteelu.
8. led 2009 v 11:29  • Odpověz
misko to chápu, sama pocházim z Ostravy, manžel také a docela často tam jezdím a situaci znám, je to na prd
8. led 2009 v 11:31  • Odpověz
tak jak na to tak koukám, tak bych brala nemocenskou asi 7000 Kč tak to je mazec, takhle málo jsem fakt nečekala :frowning2:
8. led 2009 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.