• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
autor
To je jako u mojí snad někdy budoucí švagroví. Její ségra to taky zjistila až v 5.měsíci, že je těhotná. Ale protože je to mladičká holka na studiích a do tý doby dost "pařila" , tak bohužel má hodně postiženou holčičku.
Bála se to doma tak říct, že jí nechala v kojeňáku. Nikdo to na ní nepoznal a nevěděl, že byla těhotná a porodila, ani její ségra a to jsou pod 1 střechou.
Když se to dozvěděl její otec, tak se pro tu holčičku musela vrátit a má jí doma. Je jí už skoro 2 roky
31. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
a v tom kojeneckym byla 3 měsíce
31. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
teda to je husty! nastesti ta kolegyne moc neparila a mimi ma uplne zdravy
31. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
bobi, tak to je drsná story :confounded:
31. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
teda holky, to sem nevěděla, že i vy máte takové story, ale obě aspoň na to přišly v pátým, ta žena vůbec, byla překvapená i porodem
31. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
No holky to teda máte téma, ale story o tom, že ženská nevěděla, že je těhu, taky znám, byla teda prý dost silná a moc nepřibírala, mimčo se asi živilo z toho, co měla na sobě, kopance nepoznala, ptž byla silnější, a někdy je to takové zabublání, tak to asi nebrala a jednou v pondělí nepřišla do práce, ale přišel rovnou manžel, že žena o víkendu porodila a jde rovnou na mateřskou. A mj. porodní bolesti ji chytly o víkendu na oslavě, tak mysleli, že je to žlučník.

Sasanka- já už taky lezu z vany těžko, jsem zvědavá, jak polezu v srpnu, to mně asi bude muset vytahovat přítel, horší, jak nebude doma, no budu připouštět teplou vodu, abych tam nezmrzla :grinning: :grinning: a čekat..Nehty si zatím nalakuju, stejně ale počítám, že tak 1-2x do porodu si zajdu na pedikúru, chodit v létě s hrubou patou a oprýskaným lakem teda nebudu.

Katwind- no musíme si pomáhat, ale já to fakt cítím stejně. Ty jo a ty babylegs jsou parádní, to budeš mít malého frajírka, ale docela pěkná pálka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
Holky, já chci trošku teplíčko, tak kolem 17st-20st, ať můžu vzít žabky a tříčtvrťáky a ne furt se cpát do riflí :confounded:
31. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
kaa, jj, je to pálka, já mám origoš jen troje a asi čtvery mám upletené z merino vlny - mám je ve stejném designu jako kalhotky přes plíny, prostě to bude frajer :wink:
31. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
Kat- to je jasné, musí to být frajer, s tím jak bude více kluků jak holčiček (říkal mi dr na velkém utz), musí upoutat pozornost malých slečen od malička, bude lovit na plíny a nohavičky :grinning:
31. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
Holky, používáte něco na celulitidu, dneska jsme koukala, že mi mrcha nějak vylezla, tak to potřebuju aspoň trošku stáhnout, je mi jasné, že hormony jdou proti mně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
utahnout na plinky holcicky, tak to jsi me teda pobavila :wink:
celulituda by prej po tehu mela zmizet sama, dela se asi jak ted zadrzujeme vic vodu, ja si do zadu radsi moc nekoukam :wink:
31. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
katwind taky se mi líbí baby legs, už to mám v mých oblíbených složkách, už to nemám skoro kam dát, hodně toho prohlížím na netu a pak vybírám, to abych taky svou prďolku malou nějak naoblíkala, ať má šanci okouzlit :sweat_smile:

už jsem si taky domlouvala manžu na pedikúru, ale moc se netvářil, ale aspoň se nabídl, že to klidně zaplatí, tak ho budu strašit dál, ať pustí nějakou korunu :sunglasses:
31. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
Holky, celulitidu, kterou mám, nějak neřeším. To už bych se asi picla do hlavy, stačí mi, že se snažím hlídat to břicho, mažu poctivě. Ale stehen a zadku si nevšímám, to už asi je marný boj, uvidíme, co bude po porodu:slight_smile:
Jinak mám občas takové žíznivé záchvaty, ale už jsem se dopídila, že to je normální :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
Tyjo, tak s tou pedikúrou jste mě nalákaly, do toho půjdu taky :grinning:
31. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
To jsi mě uklidnila katwind, já včera vypila asi 4 litry vody a furt jsem se cítila žíznivá. Pak jsem byla asi 6x čůrat v noci. Do toho každou hodinu byl malej vzhůru, tak jsem to v 1 vzdala a hodila si ho do postele, abych se trochu vyspala. To budou krutý boje, až se k nám naleze a budeme se tam s kojením ještě mačkat já a Míša :grinning: To abych popřemýšlela o další posteli pro tatínka :grinning:
1. čer 2009 v 07:17  • Odpověz
autor
jo a s tou pedikůrou je to fakt síla. Já jsem se zhrozila v tom bazénu, když jsem se tam procházela a najednou jsem zahlídla svoje drápy hrozný. Tak jsem se zastyděla, že jsem si hohy chtěla hned ohnout v koleni a strčit si chodidla víte kam. .... chodila bych sice jako tuleň, ale možná by to bylo míň nápadný než ty moje hnusný nechty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 07:19  • Odpověz
autor
Jo a včera jsem pozvala svojí panímámu na další ultrazvuk. Byla vyprdnutá, dohodli jsme tak nějak termín, kdy by to šlo a za 3 týdny jdeme. Nikdy to neviděla, tak jí udělám aspoň radost

Při prvním těhu jsem to vše oblítávávala s manželem (totál to žral)
Teď?
Na UTZ ve 20. se mnou byla moje mamka (ale to bylo neplánovaný, byla jsem po tom hnusným pádu na pohotovosti a vzala jsem si jí s sebou, protože manža byl v práci)
A v tom 30. tt sebou vezmu babču č.2 :grinning:

Aspoň holkám nachystáme nějaký zážitek a můžou mezi svýma vrstevnicema machrovat :grinning:
1. čer 2009 v 07:22  • Odpověz
Bobi, hele přesně! Já mám občas takový žíznivý záchvat, že třeba vypiju naráz půllitr pití, ale tělo nic, jako kdybych ho nevypila, žízeň furt. Tak jsem se tady dopídila, že to je fakt od 20tt normální. Samozřejmě se musí vyloučit cukrovka, ale tu nemáme:wink: Prý to je reakce těla na těhotenství, občas ty ledviny nestíhají a potřebují pročistit a tělo si takhle řekne. Ale je to divný, taky jsem to doteď neznala :wink:

Jinak já chodím na utz sama, ale nevadí mi to, já mám ráda svůj klid a navíc, já nebyla doteď v klidu, takže před každým utz jsem se bála, aby bylo vše ok... :sunglasses:
1. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
autor
já to beru i jako + pro mě na tom UTZ, protože mi aspoň pohlídá a přišpendlí na židli malýho. Dokážu si ho představit jak jim tam lítá po přístrojích jako pavián :grinning:
1. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
no, u nas je to maso - manza by snad chodil i na mereni cipku do ordinace :slight_smile: , nastesti jdu vzdycky nejdriv k sestricce na vazeni, tlak a moc, pak k doktorce na kreslo a az pak chodime do jineho patra na ultrazvuk, takze manzu pripojuju az na tu cast v jinem patre :grinning: , ale na uplne prvni utz se mi narval az do ordinace - to byl jeste vaginalni utz - je desne aktivni, ale jak pise bobisek - u druhyho uz to asi tak prozivat nebude :grinning:
1. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: .

No můj manžel se mnou byl na genetice i s malou,to se jim moc líbilo a na UTZ se mnou nechodí,máme ho přímo v ordinaci a doktor nejdříve dělá vyšetření vyginální a pak UTZ. Manžel tam se mnou byl,když se to stalo s tou plodovkou,protože jsem se třepala strachy a málem jsem tam nedošla,takže tam byl jako moje podpora a bylo to dobře,protože slyšel od doktora,že to není žádná sranda a nemohl aspoň doma rýpat,že si to přikresluju,jak on to někdy umí :confounded: .

Kat,já se taky vždycky bojím UTZ,aby bylo vše OK,ale zároveď se i těším,je to takový zvláštní pocit. Vždy když sedím v čekárně,tak mám strach a pak když malého vidím na UTZ,tak jsem úplně šťastná,že je vše OK a jdu z ordinace plná energie a natěšená na mimi.
1. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Oprava,ne vyginální,ale vaginální :wink:
1. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Barco, tak tak, mám to stejně, těšení se i bání zároveň. Ale říkám si, že když jsme došly až sem, tak už te´d to snad bude vše v pohodě!
1. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
kat, učitě jo. Já se vždycky uklidńuju tím,že mimi se hýbe,tak musí být v pořádku. Teď už mají vlastně vše vyvinuté,jen ty plíce a to už je v pohodě,takže se neboj, zvládnem to až do porodu.
1. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Jinak holky, ty údaje, co jste mi poslaly, mám, jen jsme jen 4, já, zazit, barca, bobisek.
není tam kaa, sasanka, holky, nechcete? Ale jo, písněte mi do IP telefon a mail:wink: Jsem tu sice malá partička, ale o to rychleji se pak o porodech dozvíme:grinning:
1. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
čauvejs holky,
tak jsem si dneska krásně voňavě převlíkla postýlky, že mám 100 chutí do nich vpadnout a chrápat už teď.
byla jsem s mládětem se psem, vzal si odstrkovadlo, rozhulil to z kopce a naplátil si totálně hubu, tak řev jako blázen, pusinka plná krve, že ho utěšil jenom příslib, že si koupí bombonky. Vzala jsem drobný a fňukavě se táhnul do místní sámošky. Vybral si bombiko a pak prodavačce tou jeho větnamštinou vysvětloval, že se vyflákal.....
bylo to asi takhle..."auvejs, bum, enenen, bombo..." :grinning:
1. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
katwind,ono bude stačit,když napíše každá z nás vlastně jen jedné z nás a ta to pak napíše sem,že? Já asi budu rodit první,tak vám to pak napíšu,když budu mít na někoho čísílko,teda pokud vám to nebude vadit,jsem tu přece jen chvilku s vámi :slight_smile:
1. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
Ale abych řekla pravdu,už se těším až budu tu sms v srpnu psát a budu to mít zdárně za sebou :grinning: .
1. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
Barco, co blbneš, samozřejmě, že nám nevadí, že tu jsi s námi, jsi už naše! :dizzy_face:
Jasně, asi by to mělo stačit napsat jedné, ta to hodí sem:slight_smile: Takže mi klidně napiš, já budu v srpnu už zavřená doma :grinning:
1. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
tak barco, to jsme dve :slight_smile: , teda rekla bych, ze je nas tu takovych i vic :grinning:
1. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.