• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Tak já teda s tou podprdou ještě počkám, když tak koupím jinde, no..nemám odvahu kupovat teď větší.

Katwind- díky za podporu, rozhodovala jsem se dlouho, byl to boj, teď jsem ještě s přítelem bojovala jestli speedi nebo buzz, já ale nechci malý a městský kočár, chtěla jsem, aby nám vydržel déle a mohla jsem s ním jezdit kam chci.
Oni ti chlapi koukají spíše na design a ženské na praktičnost :wink: , no ale nakonec mi dal za pravdu, i když ho to trošku mrzelo a navíc co mně těší, že jsem zas až tolik quinny neviděla jezdit po Ově.
Jinak se mi Kat zdá, že máš větší košík a madlo s kloubem, ale snad mi to až tak chybět nebude :wink:. Ale co mně nadchlo, je skládání, dá se zvládnout jednou rukou, perfektní.
6. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
A ještě máš přehazovací nástavbu, a to quinny speedi nemá, má to jen buzz. Musím jen doufat, že dítko bude chtít koukat ven a na mně ne :slight_smile:
6. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
kaa, taky gratuluju ke kocarku :slight_smile:, my jsme se puvodne rozhodovali mezi teutnokou, casual play a prave quinny kocarky
6. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
Zazit- děkuju, už máme doma účet, zaplaceno, a k vyzvednutí v srpnu:slight_smile:
Vy jste vybrali lepší, my koukali trochu na penízky i když i tak nás vyšel víc než jsme mysleli a to máme jen v základní výbavě:slight_smile:. No ale co by můj drahý neudělal pro Kubíka :grinning: . Hlavně že jsme zdraví. :wink:
6. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
kaa, no, vzhledem k tomu, že jsem se na cenu Quiny ptala, tak vím, že se to od naší kiáry moc neliší, je to holt taková motorka co?:grinning:
6. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
No holky,téda vy budete mít krásné kočárky, to já využiju kočár po malé,nechce se mi vrážet peníze do nového,když ten starý je jak nový,ani nevypadá zastarale a navíc jak už vím od malé,použiju ho tak do 12 měsíců a pak už golfky.
Podprdy už mám koupené,já totiž kupuju ty klasické kojící bavlněné a jsou mi volnější,takže až se nalijou prsa,tak budou akorát. Navíc ta bavlněná má ještě docela vůli,takže i kdyby se prsa nalily víc,tak se do ní vejdou. Mám to odzkoušené :wink: .
No na to,že už jsem z vás nejdál,tak teda nemám ještě nic sbaleno,ani vypráno a spousta věcí mi chybí. Já si furt říkala,že to bude stačit tak ve 34.tt,ale jak to tady čtu,tak asi začnu dřív :grinning: .

Holky mě dnes tak bolí močák,teda né furt,to už bych stresovala,že mám nějaký zánět,ale malej se nějak otočil a furt mě kope do močáku a vždycky to strašně zabolí,jakoby tak řízne a začne se mi chtít čurat. Tak snad to nebude zánět,když to tak zabolí. Je to normální ? Když mimi kopne do těch míst, máte to některá?
Při čůrání mě nic neštípe ani nemám výtok,tak snad to bude jen tím kopnutím :slight_smile: .
Ale každopádně v pondělí jdu k doktorovi ,tak mu to řeknu.
6. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
Katwind-no my jsme si říkali, že když táta má fáro, máma taky, tak prcek přece nebude jezdit na kole :wink: , tak má ze startu motorku. Jako ceny to jsou šílené, no ale je to prvorozený, tak ať má.

Barčo- mi se to s tím močákem taky stává, jako že v pohodě, ale pak třeba ucítím takové štípnutí- asi kopando nebo dlubando od Kubíka, a chodím na záchod furt a přitom pustím jen pár kapiček. A navíc se teď cítím tak divně, jakože se dole víc potím, a mám ten nekvasinkový výtok, a stím záchodem si už nějak zvykám, že jsem jak prostatik.
:grinning:
A k tomu kočárku- pokud máš pěkný a jsi s ním spokojená, a po svém dítku, tak je asi zbytečné kupovat další, tak buď v klidu.
6. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
barco, stejne jako kaa to mám taky tak... třeba den, kdy při každém kroku cítím močák a za hodinu jdu fakt pustit pár kapek třeba 3x. A druhý den nic, teda zase mě bolí třeba kyčel:grinning: takže asi to je normální, dneska mi taky není nejlíp, cítím tio břicho jak když je hrozně těžké, trochu mě bolí záda...no, asi nás potká ještě všelicos... už aby byl srpen :grinning:
6. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
Ahojky holky, já s močákem taky bojuju
.....včera na mě přišlo čůrání (totál nečekaný a rychlý), že jsem si nestihla sundat ani spoďáry a už jsem cvrnkala. Asi začnu taky nosit pleny.

Moje ségra byla těhule přes zimu a pamatuju si (a do dneška se tomu smějeme), že když byla venku na procházce (stačilo jí vyjít s košem), tak si naplnila kozačky a hulilo se jí z nich jako ze sauny. Prostě to taky neudržela :grinning: a to několikrát :grinning:
6. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
barusko, me nas mladej do mocaku cuta porad-je to jeho oblibeny misto :wink: a kaa s tema kapickama to samy - chce se mi jak kdyz mam vycurat jezero a pak ze mne ukapnou tri kapky a to je cely a za pul hodky muzu jit zas :cry:
6. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Bobisku, tak to jeste, ze mame leto :wink:, my si nacurame tak leda do pantofli :slight_smile: a to bude vic nenapadny :wink:
6. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Nazdárek, cmrndalky :grinning:
Zrovna včera večer jsem říkala příteli, že se musela malá otočit(byla hlavičkou dolů), protože mě celej den kopala do močáku a já chodila každou půlhodinu na záchod - po troškách, ale mám pocit, jako bych vypila tři litry vody naráz - takže je to asi normální. Předtím mi tlačila malá na močák hlavičkou, to jsou spíš takový tlaky, ale včera vyloženě silný kopance, tak mám obavy, aby nebyla prdelkou dole - sice se ještě může přetočit znovu, ale když si dělá už teď v bříšku, co chce, tak co bude potom....??? No ne??!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Pořádek musí být... :wink:
Barco, ty jsi sice nejdál, co se termínu týká, ale já mám doma dva puberťáky, který si za posledních 14 dnů dělají doslova, co chtějí!!! Ve čtvrtek večer mi bouchly nervy a být cca v 36tt, tak jedu rodit - fakt na zabití.
A nejsou to bohužel žádný prkotiny, co teď řeším ( a bude hůř ). Přišly mi papíry z průmyslovky,kam nastupuje
koncem srpna synek(na internát) a jsem zvědavá, jestli vše stihnu do porodu zařídit, min. 3x musíme do krajskýho města (Plzeň-60km) a vyřídit různé doklady, atd. - + seznamovací pobyt pro nové studenty, co začíná přesně na můj termín porodu - skvěle načasovaný, do toho jsou u nás pouťový slavnosti - bych nejradši rodila už teď :frowning2: . Sobě musím sbalit do porodnice, miminku taky a pak nadvakrát puberťákovi - jednou na seznamovací třídenní pobyt a rovnou poveze i další bágl na intr...
Krásnou neděli přeju :slight_smile:
7. čer 2009 v 07:39  • Odpověz
teda verusko, ty se nam fakt nenudis, to je maso - hlavne, aby jste si pak nespletli ty tasky a ty neodjela do porodky s pekne schovanou flaskou vodky zabalenou v trikach pubose (i kdyz myslim, ze by se ta flaska i v porodce mohla hodit :slight_smile: a pubos se neseznamoval v soupravicce pro mimiska a v kalhotkach na jedno pouziti :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: , díky za uklidnění,mě fakt bylo včera tak blbě z toho močáku,že jsem se bála,aby to nebyla nějaká infekce. Ale dnes už naprosto v pohodě,prcek mě kope zas úplně jinde a močák naprosto Ok.
Právě on mě někdy náhodně kopne do močáku a je to spíš takový nepříjemný tlak,ale včera to bylo jiné,postě to vždycky dost štíplo a to mě vyděsilo. Ale výtok nemám,jak jsem psala,příznaky infekce nemám,takže jsem klidná.
Mě připadá,že čím víc se blíží porod,tak se víc pozoruju :fearful: .

verusko, to teda nemáš lehký doma :slight_smile: ,ale zas na druhou stranu máš už kluky docela velké a pomůžou ti občas ne?Ono ti kluci v pubertě není žádný med,mám dvě sestry,jedna má dvě dcery a druhá dva kluky. Jsou už teda dospělí,mám o dost starší sourozence,takže jsem taková mladá tetička. Ale když vzpomenu,co měly segry za starosti s děckama a furt mají,tak to jim teda nezávidím a čeká mě to jednou taky :slight_smile:. No a to lítání po těch úřadech,to je strašný,to ti teda nezávidím. A to jsem ráda,že mám známou na pracáku a nemusím tam moc často,jinak bych zešílela,to čekání a lítání všude možně,protože tam ten papír musím donést a tam ten,no děs...Člověka to se... i za normální situace a co potom my těhule?zazi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zazit,ty jsi takový vtipálek této diskuse co? Já se vždycky nasměju,když čtu tvé příšpěvky :grinning: :grinning: :grinning:

kaa, to víš,že bych chtěla nový kočárek,jenže s penězi to teď nemáme nejlepší a kočár po malé je fakt pěkný, i když to prostě není takový ten nový typ co se teď dělají. Ale i ten náš se furt dělá,ale móda je holt trochu jíná,viz. kočárky s autosedačkou,tříkolky,no a ten náš je klasická trojkombinace s přehazovací rukojetí. Stál tenkrát 7500,- a teď takový stejný stojí tak 5000,-,takže ten rozdíl není nijak zvláštní,ale prostě se mi líbí modernější,ale zas si říkám,že to s ním vydržím. Kdyby to byla nějaká vykopávka,tak si prosadím nový,ale takhle. Zas jsem si prosadila tu cestovní postýlku,tak nemůžeme mít všechno.
7. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že včerejšek jsme měly fakt všechny stejný... tak si říkám, není možné, aby na to tedy mělo vliv počasí?? Jak se hodně ochladilo, tady byla fakt kosa, celý den poprchávalo...
Protože já si včera fakt taky říkala, zda nemám něco s močákem, zda jsem nenastydla atd. V noci už ok, no to jsem z toho jelen :astonished:

Verusko, hmm, nejsi v záviděníhodné situaci, já mám 16letého bratra, tak si to trochu umím představit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Barusko a s tím kočárkem si nedělej hlavu, ono se to takhle hrotí jen při prvním těhotenství, věřím, že i my budeme pak trochu benevolentnější ke všem konzumním věcem :wink: a kočárek ti poslouží stejně dobře jako nám, to se neboj:wink: takže no stress :sunglasses:
7. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Já dnes jedu do Prahy na sčítání lístků jedné strany (manžel pro ně pracuje jako IT), sice se těším na nevšední zážitek, ale trochu se bojím, jak to zvládnu. Začíná to v deset večer až a kdy to může být sečteno?? uff :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyžtak tam usnu no :grinning: no, ale doufám, že se tak tato strana dobře umístí a můžu pogratulovat a jet domů:slight_smile: teda spíme u kamarádky a jedeme v pondělí... tak jsem na sebe zvědavá :sunglasses:
7. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
kat, užij si to tam :slight_smile: , no popravdě,když se začíná v deset večer,tak to tam ztvrdnete minimálně do dvou,dle mého názoru. Já kdysi byla ve volební komisi v malé vesnici a hlasy jsme sčítali 2 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak nevím jak to bude v Praze, i když to budete taky sčítat jen za určitou část Prahy,ale i tak :slight_smile: .
7. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
barco, jj, počítám, že to bude tak 4 hodiny, ale kdoví, je to vlastně sčítání všech lístků v ČR a čekání na výsledky, takže snad kvůli malé účasti to bude rychlé a hlavně doufám, že se dostane náš kandidát:grinning:
7. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Holky taky se vám mimčo cpe pod žebra? Já an sedět kolikrát nemůžu. Je to jako bych tam měla prkno a nejde se mi uvelebit a tlačí to jako boty. Musim se až prohnout v zádech a vyšpulit pupek, aby se mi trochu sedělo normálně.
7. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
Tak si říkám, že to máme stejný. Teď opět chodím taky čůrat o sto šest, vždycky když jdu ven tak se mě chce zase a to doma jdu minimálně 2x, taky mě okopává močák a bobísku hlavně když sedím u počítače, tak mi nohy strká do žeber (aspoň někdy nazvedne ta má povislá prsa dvojky a naráz z nich mám trojky - ale co musím vytrpět :grinning: )

katwind můj jde taky na sčítání, chodí pravidelně a odhaduje to do dvou (a s odhadem se nikdy nemýlil), trochu tě obdivuju, ja ve dvanáct už zavírám kukadla.

Já poslední 2 dny strašně otýkám, hlavně ráno, než vstanu z postele, a navíc začínám byt strašně náladová, poslední dobou se mnou není k vydržení, jak to zvládnem teda holky nevím a to v tom dobrém případě ještě 3 měsíce (teda aspoň já - jsem někde s termínem porodu za váma)

kočárky jsou všechny super a baruš já počítám, že mi ten můj taky vydrží na další dítko, tak za 2-3 roky, pokud nebude zničený, nebudu se dívat po novým.
7. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
Ahoj holky,
přidávám se do klubu močák jako kopací míč, mě mimčo taky pěkně okopává a chodím čůrat jako koroptev, vylezu vena po deseti minutách mám pocit že musím jít znova ... :confounded: občas se mimi trefí úplně přesně a musím fakt běžet abych to něměla v pantoflích :grinning:
od úterka jsem doma, blokla se mi záda definitivně a hodně bolestivě k doktorce jsem dolezla téměř po čtyřech a to to k ní mám 5 min. šla jsem to 20min ... (osmi hodinové sezení u počítače už fakt nejde).
te´d si jdu dát hovězí vývar mňam mňam, krásný nedělní večer :wink:
7. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tu vasi nedelni smrst docetla :wink:
Hlasim, ze jdu zitra konecne k zubakovi, tak to budu mit za sebou! A v utery zas do poradny, jsem strasne zvedava, jak je prcek velkej!
7. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Barco - nemám dva kluky, ale kluka a holku,takže si užívám dvojí různé puberty :stuck_out_tongue_closed_eyes: - dneska jsem je zaměstnala, oni jsou docela vycepovaní, ale třeba od tý doby, co máme myčku(dva roky), měli pocit, že domácí práce kromě úklidu jejich pokojů jdou mimo ně - takže udělají, ale s kecama a hlavně ne HNED :grinning: - což je problém, že...Kájovi bude na podzim 16, Terezce bylo 13 - řekla bych, že puberta holek začíná daleko dřív a je složitější a náročnější. Navíc když ve 13 vypadá na 17, má člověk obavy - víte, jak to myslím...zkrátka musíte být pořád ve střehu, vždycky, když je chvilku pohoda, klídek a komunikace dobrá, tak přijde nějakej průšvih. Zatím to je ještě v normě, ale řešit to jako rodič musím, aby si dětičky nemyslely, že jim vše projde. No je to občas o nervy, ale rodiče to s náma taky neměli jednoduchý, že...
Katwin - když bylo mýmu bráchovi 16, já už měla dvě děti, bylo mi 24, řešila jsem s mámou jeho průšvihy, záškoláctví, sklon k herním automatům apod. - no a teď má průšvih moje dcera a brácha je chytrej :grinning: a má důležitý řeči - je mu 29 let - tak snad děti taky časem dospějou jako můj vzorný bratr :grinning: . Bojím se hlavně drog,
na základní škole je tráva běžně k sehnání a téměř celá devítka(kluci) hulí. Kája je sportovec, tak se tomu vyhýbá,ale co bude někde na SŠ, těžko říct. No a dcera je vyloženě ten typ, co musí zkusit vše - z tý mám daleko větší vítr.
Zazit - doufám, že v tom zmatku přijedu do porodnice aspoň s kartáčkem na zuby- ale jestli bude můj nebo synkovo, to uvidíme :grinning:
Teď jsme chvilku dřepěli u TV s přítelem a dcerou a strašně se mi řehtali, jak poskakovalo břicho - jsme jim řekla, že je děsná sranda, když takovou silou kopne malá Lucinka do mého močového měchýře- jak jsem to dořekla, mazala jsem na wc :grinning: :grinning: :grinning: - oni jsou snad domluvení všichni proti mně nebo co :frowning2:
7. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
tak zubak v pohode, kaz zadnej, akorat mi sundala kamen, uf jsem rada, ze je to za mnou
8. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
No Veru s pubertou to bude boj. Já to vidim u ségry, má 15 a 11 syna a do toho 8 letou holku. Včera jsem u ní byla a pak jsem si říkala, že až mojim klukům bude 15, tak bych to nejraději prospala :grinning:

Nám nějak začíná marodit pes nebo co. Vůbec ho nic nebaví a včera si zalezl do koupelny a seděl zadkem k nám a čuměl na vanu. Vůbec to nechápu :unamused: ....že by stařecký hormony? Nebo duch? :grinning:
8. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
no, na pubescenta se taky moc netesim, nekdo to ma fakt strasny, ale preci jen je to jeste daleko a prezit to asi budeme muset a musime doufat, ze z tech telecich napadu vyrostou a pak s nima zas bude domluva :slight_smile: , ale asi synatora zabiju :grinning: , kdyz ja mu ani nafackovat nebudu moct :grinning: - uplne to vidim - 160 cm maminka fackuje 195 cm habana, to abych si sehnala stafle :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Zazit budeš muset skákat z gauče s rozeběhem a napřáhnutou rukou :grinning: :grinning: :grinning:
U mě je to skoro stejný, já mám 164 cm :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem se před chvílí vrátila od doktora tak píšu. Tak všechno je v pořádku,malej je vyžranej :grinning: ,prej ho dobře krmím,je asi o 9 dní dál s mírami,ale doktor říkal,že to je v pohodě,že je to furt v normě. Takže to bude cvalda :grinning: .
Jinak s tím močákem,říkal,že mi malej sedí zadkem rovnou na něm,takže to bolet musí :grinning: . Takže je zadkem dolů a měl by být opačně,ale na to je ještě čas a stejně jdu na CS,takže ot je jedno,jak bude otočenej. Akorát konstatoval,že mám trochu napnuté břicho,jenže to bylo tím,že jsem se na tu kozu vyškrábala a prostě se mi tak trochu napnulo. Jinak doma mi téměř netvrdne. Čípek krásně zavřený,voda neteče, co víc si můžu přát :slight_smile:

Dělal dnes velký UTZ,takže vše přeměřoval,kontroloval prokrvení,srdíčko,průtok pupečníku a vše je OK,takže jsem moc ráda.

Veru,tak si aspoň vyzkoušíš jaká je puberta u holek a jaká u kluků co :grinning: ? No ty holčičí jsou údajně fakt horší a začínají dřív,ale je to taky individulání jakou má dítě povahu atd. Moje segra jak má ty dvě holky,tak jedna je právě taková jak píšeš,že je ta tvoje,že by všechno vyzkoušela a ta druhá je zas úplně jiná,taková stydlivá,zdrženlivá. Jedna spala s klukem ve 14 a druhá až v 19 a to samé i s drogama,ta mladší vyzkoušela marihuanu velice brzo a ta druhá vůbec. A to si jako ségry rozumějí,chodí spolu na diskotéky,mají společné přátele. A vím to,protože se mi občas svěřují,ale jinak psssssst. Samozřejmě ,že jim oběma vždycky domlouvám,ale rozhodně s tím hned neletím za segrou žalovat. Ony už z té puberty pomalu vycházejí (jedna má 20 a druhá 18),nebo spíš má už puberta mírnější ráz,co mohly si vybraly.

zazit, bobisku,já mám 164,5cm,takže jsme takové docela malilnké mamči co?
:grinning: To bude boj s těma pubošema :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
bobisku, barco, tak to jsme na tom fakt uplne stejne - ja jsem se o 4 cm pomensila :slight_smile:)), takze s vejskou jsme na tom stejne :slight_smile: , manza ma 198 cm a vsichni kolem taky, takze nas broucek asi bude peknej cahoun :grinning: , budeme holt nacvicovat skoky z gauce
8. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
barci, s tim napnutym brichem - ja ho mam proste jak mic, strasne napnuty, ale doktor rekl, ze je to u mne ok, protoze jak jsem docela hubenour, tak jsem pred tehu nemela skoro zadny tuk na brise a ani pri tehu jsem ho zatim moc nepribrala, takze ja mam brisni stenu rovnou prikrytou kuzi - mam to jak vetrelce :grinning: a tvrdy jak balon
8. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.