• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Bobi- fuuuuuuj, tak to já bych nevydržela a vrhla bych hned :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
No děvčata, měla jsem co dělat, abych nepokropila okolí :grinning: :grinning:
Jo a mimísek se mi točí furt okolo močáku, takže jsem už v tom stádiu, že hledám venku křoví. Je to tak, že vycházim z baráku a už si mapuju okolí, kam vystrčim tu svoují nahatou zadnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahoooj holky tak jsem tu, byla jsem na chalupce a trosku jsem se opalovala. A jak u vas? jak jste prozili vikend?

Kaa takze kdy ten kurz?muzes mi este jednou napsat?
14. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
ahojky, dnes jste mě uklidnily, mám taky křeče, dnes byla opravdu hustá,tak asi je to normální, jsem ráda za to. Jo bobisku to bych asi nerozchodila, nemám to ráda a dokonce mi to vadí i ve starých filmech a ještě jedna věc ošoupaný lak na nehtách, to teda fakt nemusím.
misko závidím chaloupku a to opalování, já jsem jak z vápenky,a to dřív jsem ještě chodila občas do solárka na léto, abych se u moře nespálila, jo kde jsou ty časy :rolling_eyes: , ale kvůli mimi to obětuju :grinning:
14. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
:grinning: Bobi, no s tím močákem to asi lepší nebude, my jeli naposled do Tesca, tak jsem byla doma čůrat, pak v Tescu před nákupem, pak jsem letěla přes pokladny zase a pak po naložení nákupu jsem zas skoro tlačila auto,, ať už jsem doma. Přítel nevěřil, já taky ne, ale bylo to tak. :grinning:

Miško- když tak jsem ti posílala maily ohledně kurzu i ohledně půjčení monitoru dechu přímo z nemocnice.
Kurz- 8.7. ,11-14 hod , poplatek 100,-Kč, možno vzít i partnera, přihlásila jsem tebe i sebe z důvodů omezené kapacity, partneři se hlásit nemusí. Je to rychlokurz, klasický, mi říkala sestřička, že bychom už nestihly. To teda nevím jak to myslela, mají tam nástup na kurzy kolem 32-34tt. Asi tak, že přes prázdniny ty kurzy normálně neběží, no ale je divné, že mně na to dr. neupozornila.,-
Monitory dechu- půjčují za 150,-/měs., min. na 6měs., telefonní čísla a vše kolem toho máš v mailu, já jsem si už zamluvila, ale od tebe neznám údaje, takže si tam co nejdříve zavolej.
Ty jo a jaká byla opalovačka, už jsi černoška? :grinning: Já jsem letos běloba, ale příští rok si to všechno vynahradím.
14. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
ahoooj holky, preju nam vsem krasny zacatek dalsiho tydne :slight_smile: , do prace se mi sice moc nechce, ale to se mi nechce zadne pondeli, mam vzdycky honicku - spoustu schuzek, misto obeda cviceni a odpolko jsem vzdycky uplne hotova, tak se tesim, aby uz byl vecer a dala jsem si nozky hore :grinning:
me zaha nepali, zato me strasne boli ty paty, leva vic, skoro na ni nemuzu doslapnout, jsem jak de peyrak z Angeliky :grinning:
tak at nam dalsi tyden brz utece a jsme zas bliz dni, kdy budeme mit mimisky v naruci - ja uz se nejak nemuzu dockat, ani ten porod me nedesi, jak vim, ze pak uz ho budu mit u sebe :slight_smile:
15. čer 2009 v 07:04  • Odpověz
autor
Všechny po ránku zdravím :slight_smile:
15. čer 2009 v 07:06  • Odpověz
autor
a k diskuzy o plenách bych se taky přidala
- mám asi 18 kousků po ségře, která v nich odchovala 3 děti a to jednorázovky nebyly všední a tak do těch plen i prděli a jsou znatelně používané, ale držáci
- já jich koupila 20 při Dádovi, nejsou sice ty švy tak roztřepené jako ségřiny, ale průsvitky jako blázen

a při tom je to tak drahý :angry:
15. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahojky holky, dneska koukám, že se tady moc nenapovídalo :wink: .
Já dneska makám jako blázen, na 6hod. do práce, pak rychle v 9h odjezd s přítelovým autem do servisu, pak v 15hod mně čekaly dvě ženské, chtěly nehtíky, zítra taky hoňka a jedny nehty, a od středy mám holky leháro a do práce až za tři roky :slight_smile: . Teď ale nevím, jestli jsem to poněkud nepřehnala a za týden nebudu skučet, že chci ještě makat :grinning:

Bobi, ono je dneska všechno drahé a kvalita žádná. To mně docela s..e, člověk by si rád připlatil za kvalitu, ale kde nic, tu nic.

Jdu se na chvíli natáhnout, malý tam má nějakou diskošku, tak mu jdu dát prostor :grinning:
15. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: ...

Add pleny, já kupovala Johance než se narodila a docela jsem se trefila, ještě pořád jsou použitelné a neprůhledné :grinning: ,ale co jsem kupovala teď, teda jen 10 ks,protože po Johance mám asi 30, tak ty už jsou podstatně horší kvality a přitom jsou z normál mimi obchodu,kde teda levné věci nemají :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

kaa, to je super,že už budeš od středy doma :slight_smile: , já to jedině schvaluju, budeš se šetřit, pomalinku si budeš chystat věcičky na mimi a parádně si to užívat :slight_smile:
15. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
Barčo, no musím ti říct, že už se docela těším, jak se vyspinkám a začnu připravovat pro miminko, ale jsem teda zvědavá, jak to zvládne ta kočena místo mně v práci. Samozřejmě, každý je nahraditelný, ale ona teď převzala věci, které jsem dělala úplně sama a nikdo o tom moc neví. Takže zatím budu muset být na telefonu a pokud něco bude, tak jedu do práce.

Holky, moje mamka asi už začíná obracet, chce kupovat něco pro malého, snad jí to vydrží.
15. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
Kočky, já nevim jestli je chyba u mě v kompu a nebo v síti, ale včera mě to k vám na stránky pustilo jenom ráno a pak celý den Nee :unamused: . Hlásilo to error :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Možná i proto byla malá návštěvnost. Třeba jsem v tom nebyla sama.

Já měla včera den nějak nakřivenej. Naplánovala jsem si toho až hafec a pak jsem nestíhala a sama sebe jsem tim vytáčela, ale hlavně jsem se tim total vyždímala a byla jsem unavená jako kotě.

Do toho mýho plánu se mi sem na chvíli vtírla sousedka se svym klukem a to už jsem byla hned mimo, protože mají dítě taky 2 letý, ale absolutně neposlouchající, vše ničíčí a bijící všechny kolem sebe.
Vzal magnet a třísknul s nim do naší televize. Já už jsem kvetla.
Vyhýbám se jim co můžu, ale oni prostě zazvoněj a jsou za dveřma a jako - Máte Nás Tady !!!
Nejhorší je, že náš mladej se po něm zkouší opičit a pak je zbytečně peskovanej.
Minule tu byla celá jejich family a ten kluk mi začal rozhazovat po obýváku v kupičce vyžehlený prádlo a rodiče jako nic, čuměli na něj. Tak jsem už houkla a pak mu tedy něco laskavě řekli, ale bylo to zbytečný, za chvilku znova. Je mi to blbí, když já musim řvát na cizí dítě :angry:
Je to blbí, neměla bych to psát a vůbec si to myslet, ale já to dítě nemám ráda.
On na Dádu leze schválně a strká do něj. Našemu se to pochopitelně nelíbí a fňuká a jeho máma říká, že se takhle mazlí, že nemá ještě cit. Ale to je podle mě volovina, protože když si třeba s Dádou hrajeme na LVI a koušeme se jako, tak mě ještě nikdy nekousnul, aby to bolelo, jenom mě tak decentně zoubkama polechtá.
..........nenene nemůžu to ani psát, nebo je tim přivolám a budou zase za dveřma stepovat s hláškou, že Ondrášek se nudí doma a chce si hrát s Dádou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 07:11  • Odpověz
autor
Tý voga......... 30. tt :grinning: :grinning: :grinning: Mazec
16. čer 2009 v 07:15  • Odpověz
Hooooj holky,bre rano.

Bobi mne to taky vcera nepustilo, tak jsem se lekla ze mi to v praci blokli. Ale nastesti neeeeee. Jinak tady je hnuuuuuuuuus pocasi.

A plenky? ja koupim asi z kazdeho rozmeru po 10 a pak uvidime, jako potrebuju je na nato baleni na siroko?nebo?

Kaa ty se mas ze uz budes doooooma, ale holky vy jste uz ve 30 tem, tyjo to leti. Ja este musim popracovat, i kdyz vcera jsem uz umirala v robote a v autobuse to byl hnus. A tchyna mi nato rekla jenom at robim co nejdele vzdyt mi nic neni ze stejne uz mam posratou materskou tema paragrafama co musime byt povinne doma, kvuli nedostatku zakazek. Ach jo nejradsi bych ji vystrelila ne mesic.

Kaa uz jsem si mail precetla, dekuji jsi hodna, pujdu s tebou nebo teda s vama, ten muj nevim jestli pujde zalezi jak v robote, je ted v nove tak nevim jestli mu daji volno. Moc vyskakovat nemuzem.
16. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
Jeeej Bobi to znam ten problem, ja mam taky takovou sousedku, ale jako des, ma dite ma rok a jako brutal, ja bych to nevydrzela a nechapu jak muzou byt nekteri rodice tak v klidu. Uz mi rekla ze se tesi az porodim a ze budou celou zimu sedet u mne :angry: , no tak jako nevim co budu delat asi si koupim cerne pytle a budu v nich chodit, nebo kanalama? :slight_smile:
16. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
autor
No právě, nejhorší je, že nevíš jak se jich zbavit viĎ?
Já si kolikrát vymýšlela, že máme návštěvu a nebo něco, aby nepřišli. To byly doby, kdy napsala aspoň sms, jestli může na kafe. Teď si rovnou zazvoní :frowning2:

Jo a mládě mi omarodilo. Pšikal a posmrkával a vyblinknul mi snídani, tak jsem ho změřila a má 37 teplotku. Takže budeme kurýrovat a mazlinkovat
16. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
jeee, tak na tohle je Praha lepsi, nikdo se tu teda s nikym moc nekamaradi (ja jsem puvodne z mensiho mesta, kde kazdej kazdyho zna a furt vsichni vsechny pomlouvaj :grinning: ) , ale na druhou stranu si nikdo nedovoli takhle prudit :grinning:
16. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
holkyyyy, mne uz naskocil 31 tt, to je husty :slight_smile:))))
16. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
Cau zazit tak to jako jo, 31 ach jo. :slight_smile: Se mas :sunglasses:

No ja zila dva roky v Praze a je to tam takove fakt ze si kazdy hledi sveho, hodne lidi. Ale pokud tam clovek ma nebo si najde ten okruh lidi na kterem zalezi tak je to fajn a clovek se tam pak neciti takovy ztraceny. Jiny zivot jak tady. Aspon ja jsem to tak citila. Ale bylo to fajn veeeeeelice, jenom jsem neusetrila ani kacku, tam to nejde.

No ta moje sousedka nastesti tohle jeste nedela,ale kdyz zacne a urcite ze ano tak nevim co budu delat. No stehovat se nebudu :slight_smile: :slight_smile: .Nevim
16. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
A to mi včera říkala, že má zdravotní problémy s močákem už dlouho a že jí možná doktor doporučí, aby otěhotněla. Já chci aby táhla do práce a já měla klííííííd :grinning: :grinning: :grinning:
To už by mi jeblo, kdyby se mi nakvartýrovala do bytu se 2 takovýma zvířatama. To už musela být zlá a říct jí, že si nepřeju, aby k nám chodila. Ale to já zase nesvedu. Ach jo :frowning2:
16. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
My o vlku a už mi přišla sms, abych dorazila na kafe :grinning:
Ale nic z toho nebude, mládě mám marod
16. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahoj, ty brďo vy máte ale sousedky ,to je radost co?
Já jsem ráda ,že u nás v baráku jsou jen starší lidi, je tu jen 6 rodin a s nikým se moc nestýkáme. Je to stará viila po němcích,jsou tu takové větší byty, je to skoro jak v domku,takže se ani moc nepotkáváme.

bobi,ale být na tvém místě,tak já už bych asi zešílela. je to mazec,navíc to děcko za to nemůže, to je chyba rodičů,že ho tak vedou a vychovávají. Ale nejhorší,že na to doplácí tvůj Davídek :frowning2: . Je to těžký jim říct,že je tam nechcete co? Taky bych to nesvedla, jsem moc měkká a ještě bych měla strach,aby nám z pomsty nezačli dělat naschvály, takoví lidi jsou všeho schopní.
Tak ať se ti malej brzo uzdraví :slight_smile: .

Holky, já už tam mám 31tt a nemůžu se dočkat soboty až naskočí 32 tt :grinning: .

U nás je taky hnusně,včera bylo vedro a večer začal slejvák a takové počasí je doteď :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Modrý koník mi taky blbnul, včera skoro celej den, občas šlo připojit,občas ne...
16. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahojky, přeji krásné úterý
Jsem zpátky po dlouhých 14 dnech. Už se mi po vás moc stýzkalo.
Dovolená byla úžasná, jen tady u nás je pořád zima, nemůžu se stále z aklimatizovat.
Co pak je nového?
16. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
marketko a kde jste vlastne byli?
16. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Byli jsme v Řecku na Krétě. Na 7 nocí. Přiletěli jsme ve čtvrtek minulý týden, ale nějak mě zmohlo vyskládat tašky, vyprat vyžehlit a přivítat se s celou rodinou. Včera už jsem byla v klidu. Odpočítávám posledních 11 pracovních dní v práci, pak vrátím auto, notebook a služební telefon a úplně vypnu. Mooooc se těším.
Co ty ještě válčíš v práci?
16. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Bobi tak to je brutal a ta moje uz nedostala druhy menzes takze druhe urcite bude mit a mne z toho jebne urcite, budu asi hrat ze mam poporodni stres, doufam teda ze nic takoveho nebude ani u mne ani u nikoho z nas ale nevim co vymyslim. Ja taky nedokazu rict at tahne, no nevim asi trochu vydrzim a pak se uvidi. :sunglasses:
16. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Oprava, uz druhy mesic to ta moje sousedka nedostala takze asi je v tom coz ji preju ale kdyby aspon trochu dala pokoj :frowning2:
16. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Mě se zdál dneska horrorový sen, až jsem se z toho málem ráno rozbrečela, když jsem nad tím začala přemýšlet.
Zdálo se mi, že naši planetu obsadili zlý mimozemšťany a pojídali lidi a tak........... a já jsem vypadala úplně jinak, ale věděla jsem, že to jsem já. Měla jsem asi 2 měsíční miminko a byla jsem bezradná. Byla jsem sama a všichni kolem mě už byli mrtvý. Řekla jsem si, že moje dítě nedostanou a tak jsem ho raději utopila ve vaně :frowning2: Koukala jsem na něj a pak mimo a fakt jsem ho zabila. A když jsem vylezla z bytu, tak lidi v ulicích začali oslavovat, že jsme ty ufo přemohli a že je všemu konec...........takže jsem to udělala zbytečně ......... pak jsem se s hrůzou vzbudila.

Asi bych si měla dojít k psychologovi, tohle není normální. Mám strach, abych fakt nebyla nějakej psychopat. totálně mě to vyděsilo :astonished:
16. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
teda bobisku, tak to je fakt horor :cry:
16. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
to není normální viď?
16. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.