• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
No je to hnus ze? hlavne ze je nizka porodnost, kdyz podpora rodiny a vis co myslim stoji za ho..o. Este mame muze, ale kdybych byla sama tak si to hodim neutahla bych to ani nahodou.
8. led 2009 v 11:50  • Odpověz
achalteke jsi 7tt, stejne nechapu ja to pocitate, uz jsi mi to jednou vysvetlovala tak este jednou prosim. Posledni menzes jsem mela 8prosince mi zacal takze jsem v? od toho 8 pripocitava 7dni jako potydnech? a kdyz tam nemam zarodek? ty uz mas aj srdicko?
8. led 2009 v 11:54  • Odpověz
misko, zkus si najet na nastavení pasu tady, tam dáš možnost čekáme miminko (nebo tak nějak) a zadáš datum poslední MS a samo ti to vypočte v jakém tt jsi. Můžeš taky zkusit www.tehotenskakalkulacka.cz. Srdíčko ještě včera nebylo
8. led 2009 ve 12:10  • Odpověz
Dekuji. kuknu na to. Srdicko bude uvidis. A boli te neco?
8. led 2009 ve 12:21  • Odpověz
Holky a kde vas boli ty zada?Me strasne boli leva strana a jde mi taky do ruky.
Ja jdu k doktorovi az v utery a bojim se aby to nic neznamenalo.Doufam ze je to opravdu normalni.Po druhe uz bych nechtela o miminko prijit.
:frowning2:
8. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
Mě teda nebolí nic, jen ty prsa, ale to už je taky lepší :wink:
8. led 2009 ve 13:22  • Odpověz
bobi mne boli zada kdyz dlouho sedim v praci nebo kdyz dlouho lezim, rano jak vstavam. Ale mysli ze mam malo pohybu. Ja nevim kdyz te to tak strasne boli jestli to je normalni. Tak odpocivej snad to pomuze.

achalko a nemas pocit takovy naduty, nafoukly? ja se citim strasne nafoukla nevim cim, nic takoveho nejim.

A ja jinak v praci? mne to zachvilku konci do pul treti a padam do dom. Holky a nebudete cvicit v tehu? trba gravijoga nebo plavani? nebo se cvici az pozdeji?
8. led 2009 ve 13:51  • Odpověz
misko ne ne mě je fakt fajn, jen mě ráno natahuje chvílema, ale zatim jsem to ustála bez blití :grinning:
No já v práci do 21:00 a vůbec to teda neutíká :unamused:
8. led 2009 ve 14:06  • Odpověz
ja se ted trochu bojim, ale pohyb mi uz neuveritelne chybi - chodila jsem pred tehu 4 - 5 x tydne min na hodinu az hodinu a pul a na fakt zabiracky - kick box a tak, ale to byly samy skoky, a to uz ted nejde, po skonceni prvniho trimestru chci, ale zas zacit - budu chodit na behacim pase (jen chodit trochu rychlejsi chuzi) a trochu posilovat a pak kousek od prace mame centrum pro maminky a tam chci chodit na gravijogu a pilates pro tehule, jinak mi hrabne :slight_smile:
8. led 2009 ve 14:09  • Odpověz
Holky, ja mam jeste jeden dotaz - jak jste na tom s chuti na sex? Ja teda spatne, vubec se mi nechce - je mi manzy lito, ale mne se proste vubec nechce :cry:
8. led 2009 ve 14:12  • Odpověz
Zazit, jsem tak odhadem v 4-5tt ale doktror mi nic neříkal opravdu se to při mých dlouhých cyklech špatně počítá na další UTZ jdu 19.1. to už by mělo být vidět srdíčko, pevně v to věřím.
8. led 2009 v 16:11  • Odpověz
beerusko, to bude urcite v poradku, ja byla prvne u dr v patym tydnu a srdicko jsme taky nevidely
8. led 2009 v 17:25  • Odpověz
ahoj holky, jak brzo jste na testu objevili //? Já se testovala den po tom co měla mrcha přijít a nic tam nebylo. Mrcha taky zatím nedorazila. :slight_smile: Díky za odpověď.
8. led 2009 v 17:42  • Odpověz
Mato, ja testovala v den mrchy a nic a pak az asi za 6 dni a to uz to byly // jak provazy :wink:
8. led 2009 v 17:48  • Odpověz
díky za odpověď. Dala jsi mi ještě naději. Chci testovat 7 dní od mrchy. Dřív ne. To už by měly být vidět :slight_smile: Doufám, že tam budou :wink:
8. led 2009 v 17:50  • Odpověz
Drzim moc palce, at se objevi krasny //
8. led 2009 v 18:11  • Odpověz
díky moc, a doufám, že se tu brzo setkáme. Tedy jestli mě vezmete mezi sebe. :slight_smile:
8. led 2009 v 18:13  • Odpověz
Mata držím palce, já testovala až 16DPO a to jednoduše proto, že jsem neměla žádný test a bylo to zhruba 5 dní po očekávané MS a byly tam pěkný tlustice. Takže ti tu držíme místo :sunglasses: :grinning: :dizzy_face: .

zazit u mě se sexem zatim dobrý, mám zhruba stejný apetit jako před tím :sweat_smile:
8. led 2009 v 18:17  • Odpověz
Tak to ti s tim apetitem zavidim :wink:, uz jen kvuli manzilkovi doufam, ze me to brzo prejde :wink:
8. led 2009 v 18:24  • Odpověz
No pozor pozor zas takovej ten apetit není, pro mě jednou za týden je akorát a myslím, že i manža je spokojen :confused: :zipper_mouth: :grinning:
8. led 2009 v 18:31  • Odpověz
No, ale s mym apetitem od vanoc nic asi manzilek moc spokojenej neni, kdyz ja jsem vecer hrozne utahana a chut proste neni
8. led 2009 v 19:01  • Odpověz
achalteke, zazit - tak to u nas doma uz by vasi manzove lezli po zdi... my od // na testu nic.. ja mela jeste minulej tejden chute, ale bala jsem se.. muzik, ten by mohl furt, ale ma smulu a sam rekl, ze radeji nic, ze kdyby se neco podelalo, tak by pak mohl mit pocit, ze to je kvuli tomu... takze ceka na zitra, az pujdu k dr., aby mi rekl, ze je to fakt ok a sex povolil... no a vikend je nas... ale stejne se bojim.. my kdyz uz, tak je to poradna mela a tedka by to asi melo byt trosku opatrne, ne?
8. led 2009 v 19:43  • Odpověz
Makkyt já myslím, že žádný krkolomný polohy a hopsání po břiše, jinak si myslím, že žádný zvláštní omezení netřeba, takže uberte trochu divočiny a bude to ok :wink: :confused:
8. led 2009 v 19:49  • Odpověz
hmmm, tak jo... to vis, bojim se, precijen je to takove"vymodlene"tehu... no snad bude vsechno ok... preci jen je to telu prirozene a v davnych dobach taky zensky normalka soulozili az do porodu, ze?
8. led 2009 ve 20:53  • Odpověz
makkytka, mam to uplne stejne - vymodlene tehu po 2,5 letech, takze se ted bojim cehokoliv, mamka mi koupila nejaky knizky a casaky a rikala, ze ted se z tehu dela desna veda, ze by ted ani tehotna byt nechtela - kdyz byla tehu ona, tak se nic neresilo :slight_smile:, vitaminy, kyseliny listovy, co jist, nejist, kafe atd., no a stejne jsme vsichni zdravi :slight_smile:, takze se snazim to moc neresit, ale stejne to resim furt ;)
9. led 2009 ve 04:43  • Odpověz
a taky by me mohl prcek nechat jednou normalne vyspat, uz me ty vstavacky ve ctyri fakt nebavi!
9. led 2009 ve 04:44  • Odpověz
zazit ty jsi tak brzo vzhuru? nemuzes spat? a co te vzbudi? bolest nebo jenom tak sama od sebe? a chodis do prace? ja bych spala jak male decko. A co se tyce sexu nemam ani ja chut ale doufam ze se to zmeni. :astonished:
9. led 2009 v 07:40  • Odpověz
zazitko ty jsi asi vytuhla ze? se nedivim kdyz tak brzo vstavas. Tak jsem ti to poslala, tak studuj :slight_smile:
9. led 2009 v 07:46  • Odpověz
ja hned od zacatku trpim strasnou nespavosti, kazdy den vstavam kolem pul ctvrte, je to uplne sileny! Dr rikal, ze jsem asi citliva na hormonalni zmeny plus beru Utrogestan a ten to asi podporuje, nebudi me nic - proste se vzbudim jen tak, bolesti nastesti zatim nemam, krome prsou a obcasneho malinkeho popichnuti v podbrisku, ale to jsou spis zarazeny prdy ;)
9. led 2009 v 07:49  • Odpověz
nevytuhla, loucila jsem se s manzilkem ;)
9. led 2009 v 07:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.