• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Hmmmmm dobreeeeeeee :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Bobisek: to nemůžeš tak brát, pracují v nás hormony a taky podvědomí. Obavy z něčeho nového. Nepřikládala bych tomu váhu. Vím že to může být pro tebe nepřijemné, ale dnes se ti bude určitě zdát nějaký příjemný sen.
16. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
bobisku, jak pise market - mlati s nama hormony, mne se ted zdaji taky samy bejkarny - viz jak mi celou noc tekla voda, probudila jsem se s brekem, ze jde mimi ven moc brzo a bude mit sileny zdravotni problemy
16. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
bobisku s holkama souhlasím, to je jen ,,nával" :grinning: to bude v poho

co to tu čtu o sousedkách, naštěstí taky máme důchodce kolem sebe, ale dovedu si představit ty návštěvy, které jsou nevítané.

Holky já se děsím toho, že jak se nám malé narodí, tak tu budou pořád otevřené dveře a každý se bude chtít pokochat a pomazlit s malým mimčem, to já moc nemusím a leze mi i krkem jak ty ženský, jak vidí malé, tak jsou jak včely na med, asi jsem moc majetnická k mimi, ale vím, že mi to bude vadit. Navíc se objeví v době, kdy si budu chtít s mojim to malé trochu užít.
16. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
sasanko, to mi mluvíš z duše, já nesnáším, když mi malé miminko všichni muckají :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Naši to teda nedělají,ale různé tetičky a babky jo,no děs.
Já když se narodila malá, jsem jasně řekla,že v šestinedělí žádné návštěvy a všichni to respektovali. A pak jsem to i řekla,když jsme třeba byli na návštěvě a byla tam jedna stará tetka z manželovy strany a chystala se malou muckat,tak jsem řekla na rovinu ať ji nepusinkuje,že se to miminkům nedělá.
Všichni mě respektovali,což jsem byla ráda a manžel mi pak doma řekl,že je rád,že jsem to řekla,že se mu to taky nelíbí.
Takže se neboj a prosaď si svoje, to musí každý pochopit.

bobisku, ten sen je hrozný,ale nedávej si vinu,určitě je to normální. Působí hormony,jak už řekly holky a já taky občas mám hrozné sny a vidím příčinu v tom,že mám přehnaný strach o své děti. Já i o malou mám strašný strach a v každém snu je i ona a vždycky se oni strašně bojím. Takže se neboj,že bys byla divná, je to podle mě naprosto normální.
16. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
Tak holky moc díky za podporu a útěchu, že nejsem psychopatka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska byl chrápající den. Zalomila jsem to s Dádou po obědě a vydrželi jsme se válet 3 hodiny, super :grinning:
16. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Bobi, já praktikuju jógu, takže bych ti doporučila si večer střihnout meditaci a určitě by se ti zdálo něco pěkného:grinning:

Holky, já se taky strašně bojím toho, co píšete, že už do porodnice za mnou budou chtít přijet naši, tchánovci, sourozenci, babičky... a já nechci :pensive: Chci tam být jen se svým miminkem a manželem. Ještě zkousnu ty rodiče, ale nikoho dalšího nechci :pensive: Ale nevím, jak to mám říct, to bude zle, naši jsou sice zlatí, ale už teď nechápu některé moje postoje (jako že nechci dětem dávat od půl roku guláš atd atd), říkají, že všechno přeháním a jsem přecitlivělá... ale nevím, jak si mám obhájit svoje, bude to těžké :confounded:
16. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama, navíc jsem taky ve znamení panny a ty jsou nebo teda já jsem poddajná a já se nerada hádám a tak ustoupím, ale pak jsem stašně na sebe naštvaná. Taky mi teď nerozumí, že si spoustu věcí chci koupit sama, a že se mi spoustu věcí nelíbí, ale už to vysvětlování, proč to tak chci, mě strašně štve. Navíc obě naše strany si představují, že k nim budeme co nejvíc jezdit, aby mohli si užít vnouče, ale pro mě to je vždy hrůza, sice nebydlíme daleko od sebe, ale už to balení a chystání a to jen třeba na pár hodin..
16. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
jo ještě mi poraďte, jak poznám poslíčky? máte s tím zkušenosti? a kdy asi začnou?
16. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
holky, teda ja se vam musim priznat, ze ja jsem takovej rodinnej drak, ja si teda umim rict, co se mi libi a nelibi, mam to pak cely takovy jednodusii :slight_smile:
na druhou stranu se tesim az babicky a dedouskove vnoucka poprve uvidi a vezmou do naruci, ale ostatni rodine ho ukazu v zavinovacce a smytec, nidko mi ho ocmuchavat, natoz opusinkovavat nebude, to maji teda smulu :slight_smile:

sasanko, vubec netusim, jak maji poslicky vypadat, ted mi akorat prijde, ze proste akorat obcas dostanu krec do podbrisku, ale jenom na chvilku a neni to zadna velka bolest, nevim, co to je - jestli poslicky nebo zarazeny prdy :grinning:
17. čer 2009 v 06:26  • Odpověz
autor
Holky poslíčci jsou jako bolení při tom, když čekáš na menzes. Takový křeče nepravidelný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobré ráno,
já se na příjezd z porodnice těším, bydlím v domě se svou mamkou a sestrou. Každá máme svůj byt. Sestru jsme loni přivítali slavobránou, tak snad vymyslí i něco pro mě a miminko. A taky se těším až poprvé vyjedu s novým kočárem a babky (drbny) po vesnici se půjdou podívat "jen do kočáru", protože když jim miminko ukážu tak budu mít pak už pokoj a klid. Tchýně jezdí o víkendu tak to pak nachystám do uhledné zavinovačky pro pochování, a hotovo. Žádné ocumlávání a tajtrlíkování.
17. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
kat, já se nebojím,že přijde návštěva do porodnice, tam stejně přijdou jen naši,tchánovci a prababička s pradědou a to mi neva, budou tam chvíli a to přežiju,ale spíš mě děsí kupa návštěv chvíli po porodu,to nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Sasanko, já jsem taky znamení panny,ale říct si teda umím. Jako je pravda,že často ustupuju,protože nerada dělám zle,ale co jsem se odhodlala některé věci řešit i když jsem tušila,že bude zle a nebylo a viděla jsem,že to mám pak jednodušší,přesně jak píše zazit, tak od té doby prostě věci říkám na rovinu. Né všechny,ale když jde o děti,tak vždycky. Vždycky noc před tím nespím a přemítám o tom a ujistím se,že i kdyby mělo být zle,tak přeci nedovolím,aby moje děti byly nějak ohroženy nebo museli zažívat nepříjemné věci a prostě se odhodlám a řeknu to.
A už jsem pokročila i do takového stádia,že to kolikrát řeknu rovnou bez přemítání a je klid :grinning: .Ale řeknu ti,že my panny jsme v tomto fakt hrozné, vždycky mě to stojí nervy a nervy......ale musím zaklepat, zatím to nikdy nebyl problém,takže se neboj a řekni si, máš na to právo,jsi matka!

Holky, poslíčky nevím jak se projevují,ale myslím,že by to měly být stahy dělohy,trochu slabší. _Asi u toho bude bolest břicha a tvrdnutí ne?
17. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahojky holky, tak hlásím, že jsem na dovolené, která mi přejde plynule v mateřskou. Dneksa jsem se pořádně vyspinkala, teď pojedu nakoupit, a pak vás pořádně dočtu. Rozlučku v práci jsem nedělala, nechtěli jsme s holkama fňukat, tak to máme domluveno tak, že v pátek s nima jdu na oběd a potom někdy, nečekaně, jim udělám v práci žranici:slight_smile:

Ahoj Markétko, jak se vede? Jen jsem zahlídla, že jsi byla na dovce, užila sis?

Holky, včera jsem byla koupit zavinovačku do autosedačky, je úplně úžasná a skoro jsem s ní spala
:wink: , je tááák měkoučká.
17. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Kaa: vede se výborně, odpočítáván poslední dny v práci. Od 1.7. taky už jen dovolená a pak mateřská.
Dovolená byla skvělá, moc jsme si odpočinuli. Plavání nám moc dělalo dobře a moře nemělo chybu.
17. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Markétko: no tak to je super, koukala jsem na fotky z dovky:slight_smile:, je třeba si odpočinout a nabrat síly na září, my letos na dovolenou nejedeme, dovolená nám totiž stojí ve skladě kočárků:slight_smile:.
Holky já jsem tak ráda za nás za všechny, že zatím je u všech vše ok, tak už jen kousek a to už doklepeme :wink:

S těmi sny to mám podobně, sem tam škaredý, ten si ale nepamatuji, většinou ale hezké sny, jak už mám Kubíka u sebe a muckáme se a jezdíme v kočáru a zažíváme jen krásné. Kéž by to tak bylo i ve skutečnosti :slight_smile:

Holky, z toho šaškování kolem mimi mám taky docela hrůzu, ale jsem odhodlaná, že půjdu proti nim tvrdě, prostě je to mimčo- človíček, a žádná panenka, a tchýni ho půjčovat bez dozoru nebudu, to bych měla jistotu, že ho potahá a ocucá půlka Michálkovic :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Někde jsem četla, že párdenní mimčo umřelo, protože ho ocucával někdo s oparem :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
17. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Mě se to muckání a cumlání taky nelíbí a budu muset trochu zabojovat :angry:

Jinak ani nejsem zastáncem toho, když miminku vypadne dudu a mamka ho voblízne a dá do pusy.
Jednou mě navštívila moje kamarádka, když byl Dáda ještě miminko. On vypustil dudlík a ona, než jsem se stačila sehnout, ho sebrala vocumlala a strčila mu ho nazpátek. Málem mě vomyli, do teď to vidim. Nezmohla jsem se na nic, byla rychlá jako tajfun :unamused:

nějak moc jsem ty dudlíky nesterizovala, ale rači jsem ho ze země šla opláchnout pod vodu. A do kočárku měl takový ten řetízek na dudlík, takže když vypadl, tak se mu jenom pohoupnul na bříško

No nic, musim vytřít, dokuď zlatíčko spinká. On mi chce totiž furt pomáhat a když se snaží vytírat, tak je z toho potopa až k sousedům. :grinning:
17. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Bobi, s tím , jak si tu dodáváme odvahu, z nás budou matky-bojovnice :grinning: . Ale jo, tak to má být. :angry: :angry: :angry:
Muckat budou jen maminky a pokud dovolíme a půjčíme, tak i tatínkové :slight_smile:. Chacha. A mají to.

Holky, prosím vás,jakou kupujete matračku do postýlky? Já jsm teď začala vybírat, no a řeknu vám, že je to boj, musím počítat s tím, že budeme mít monitor a tam není každá matračka vhodná. Prý ale může být molitanová, o výšce do 11cm, ta nevadí ani vývoji miminka a ani monitoru.

A já jdu teď rychle vařit něco k jídlu, trošku pouklízím, pak pro drahého do práce, zase servisujeme auto, no to je dovka jak bič :astonished: . Jo, víte co mi řekl můj drahý? Že prej to je super, že už jsem doma a že by si každý den přál polívku, hlavní jídlo a moučníček :grinning: . Takže dneska vařím zeleninovou polívku s vločkama na 2dny. :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Já budu dneska vařit až odpoledne, protože mládě mělo ráno horečku a tak jsme doma a nechci ho tahat do krámu. Musim pak skáknout nakoupit a taťka bude hlídat.
A jak jsem nevařila, tak si říkám, že mu dám k obědu polívku ze včera a já vůl jsem jí zapomněla dát do lednice a ona mi přes noc zkvasila, tak jsem s tim nakrmila akorát hajzl :grinning:
17. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
jojo, ti chlapi :grinning: ........... a ještě servírovat jenom v noční košilce, viď? :grinning:
17. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
No Bobi, já mu to teď naservírovat v noční košilce, tak drží dietu, to snad až příští rok. Teď leda v něčem dobře kryjícím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
kaa, ta matrace prej hlavne hlavne nesmi mit pera :slight_smile: nebo lamely, protoze pak prej ten monitor nefunguje, my jsme si nechali poradit v tom obchode, kde jsme kupovali nabytek a postylku - rekli jsme, ze budeme pouzivat monitor, tak at nam doporuci a pak jsme nevzali ani tu uplne nejdrazsi ani tu nejlevnejsi, proste nejakej stred :slight_smile:, ani uz nevim z ceho je, postylku mame objednanou uz 8 tt, ale v sobotu uz by nam ten nabytek meli konecne privezt, tak se moc tesim, tak ted uz jen aby dorazil ten kocarek a jsme ready :grinning:
17. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
no, kaa, at si drahy uziva polivcicek, hlavnich jidel a moucnicku, po narozeni mimiska bude rad kdyz doma najde suchej chleba :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
no, taky nevim jestli by ted bylo vhodne servirovat jen v nocni kosilce, bych si musela v ty kosilce vystrihnout diru na pupik :grinning: :grinning: a asi i na prsa :grinning: :grinning: , protoze bych je tam nenarvala :grinning: , to by byl teda sexy modylek :grinning: tri obrovsky polokoule :grinning: by se na nej valily :grinning:
17. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
Zazit- noooo, to by byla erotika, hihi :grinning: :grinning: :grinning: .
17. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
Zazit- jj, to jsem někde četla, že by neměla být pružinová, a četla jsem, že prý není dobré mít ani tu kokosovou, že je dost tvrdá, tak asi koupíme nějaký molitan, který bude pevnější. Když to koupíme v miminkovském, tak snad to nebude špatné.
17. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Ty jo, teď jak to čtu zpátky, tak se trošku děsím, ty už budeš mít postýlku? My jsme to plánovali na ten příští měsíc, teď jsme se vyšťavili s autem oprava za 9 tis., v práci jsem nechala 2litry za líh, bepanthen, vložky, podložky, nůžky, čaje, serepetičky, a pak ještě jsme kupovali zavinovačku a plíny. Práskáme to z výplaty, a je to docela mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No tak aspoň koupím ještě povlečení, ať to už můžu vyprat a když tak pro postýlku zajedeme, kdyby něco, po cestě z porodky :wink: . Naštěstí se nemusí objednávat.
17. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
kaa, nestraš, my máme tu kokosovou asi za 900,- ještě po malé, měla i monitor a fungovalo to v pohodě a malá má zádíčka rovné,žádný problém,tak nevím :frowning2: .
Mě se nechce kupovat nová matrace :unamused:
17. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
Barčo- jej, promiň, neděs se, každý má jiný názor, já jsem to blbě napsala. O té kokosce jsem četla na www.porodnice.cz, psala tam nějaká poradkyně a jí se zdála ta matrace tvrdá. Takže OPRAVA: není špatná, jen se někomu může zdát tvrdá. Ještě jednou promiiiiiiň. :unamused: .
A tady je to, co jsem četla://www.porodnice.cz/node/36569
17. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
17. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.