• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
zazit, presne to by mi vyhovovalo. Krasne zari a klidne i cely podzim :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
jo zazit, žádná sranda to nebude, teď jsem vylezla na hoďku ven a pak jsem nemohla vylezt domů, mi by taky vyhovovalo chladněji, a zítra prý bude, jupíí
18. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
Barčo a i zimu :grinning:
18. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
kaa, jojo to by bylo :grinning:
18. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
jeee, 20 stupnu celou zimu, to by bylo :grinning: , ale co bych delala s tim perovym fusakem, co jsem brouckovi objednala :grinning:
18. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
holky, koukala jsem, ze pisete, ze objednavate na mimibazaru - objednavate tam nove nebo i pouzite zbozi? ja jestli mam tem popiskum u pouziteho zbozi verit nebo ne
18. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
Zazit, já objednávám z mimibazaru jen nové, a chodí mi opravdu pěkné věci, jen jednou byl malinký problém, a došla mi bílá mikinka na kapuci trošku zašpiněná od nějaké fialové barvy. Ale byla za stovku i s poštovným, nebudu kvůli tomu dělat kravál, ale té paní jsem napsala, ať si dává na to pozor, že by to někomu mohlo vadit. A všechny věcičky mi přišly s visačkami, koukala jsem jestli nejsou oprané a byly ok. Jinak s penízkama a dopravou jsem nikdy neměla problém, většinou do týdne jsem věcičky měla.
Použité bych nekupovala, dívala jsem se na net na obchod u nás v Ostravě, věcičky byly použité a krásné, tak jsem tam letěla, přece nebudu dávat poštovné, a ve skutečnosti byly samý žmolek a hodně oprané. Zničené úplně ne, ale bylo vidět, že dost použité.
Tím pádem použité bych koupila, jen kdybych to viděla osobně, popř. ohmatala.Tak asi tak moje osobní zkušenost.
18. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Já bych brala letos takovou zimu, jako že by nemuselo moc mrznout, prostě tak, aby to bylo na fusak, ale bez sněhu, anebo sníh jen na vánoce pro atmošku a pak by mohl roztát, no ale vůbec nejsme náročné, ani jedna, nene :grinning:
18. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
Holky, už zase začínám :frowning2: , prosím poraďte, koupila jsem zavinovačku, černá-ostře žlutá http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=242581 a teď ještě k tomu potřebuju deku, myslíte, že mi k tomu bude ta ostře žlutá http://www.babylife.cz/deky/satincare-oboustranna-fleecova-deka-100x75-cm?
Deky mám doma šedou, modrou, a oranžovou, ale ani jedna mi k tomu nepasuje
:stuck_out_tongue_closed_eyes: .
To je zas depka, původně jsem chtěla tu zavinku šedo-bílou, já blbec se vždycky nechám ukecat, nechtělo se mi čekat, až ji objednají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
kaa, kdyz oni ty barvy na tech fotkach vetsinou neodpovidaji skutecnosti - videla jsi tu deku na zivo ?? pokud je to stejne jako ta zavinka, tak bych do toho sla, ale ja teda bych asi volila spis nejakou tmave modrou, ja na ty ostry barvy moc nejsem, ale to zalezi od vkusu :slight_smile:
ja jsem na tom s barvama fakt spatne :slight_smile: , tak dlouho jsem vybirala zavinky, aby se mi hodily do kocarku a pak do postyky k povlecenim az jsem skoncila u dvou bilych :slight_smile: s modrym olemovanim :grinning: , ja se totiz vzdycky bojim, ze se to bude moc tlouct a budu jak od kolotoce :grinning:
18. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
jo a diky za rady ohledne mmb, ja nechtela kupovat oblecky, ale hraci deku, vybrala jsem konecne, ktera by se mi nejvic zamlouvala, ale nova je desne draha (kolem 1 800 kc), tak jsem si rikala, jestli ji nekoupit trosicku jetou :grinning: se slevickou, stejne to vyperu, at to prinesu z kramu nebo mi to nekdo posle, ale nevim, kdyz rikas, ze ty oblecky jsou na prd a hodne jety, tak zas bych nerada mela jetou deku
18. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
Zazit, já právě chtěla ať to ladí, autosedačku mám černou, zavinku černo-žlutou, a černou deku, tam bych asi v barvě vedle nesáhla, kupovat, tak to už by bylo trošku moc. No ještě pokoukám, nejlepší je fakt osahat a okoukat. Já právě taky nechci cirkusové dítě, dát tam oranžovou deku, co mám doma, tak se ani k tomu kočáru nehlásím :slight_smile:
S tou hrací dekou ti teda neporadím, jedině to fakt risknout.
18. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
jasne ted to ctu - ja ti tu radim tmave modrou a ty mas pritom tu zavinku zluto-cernou :grinning: , tim padem je cerna dobra volba, ja jen neumim cist :grinning:
no uvidim, ta deka se mi za 1 800 kc zda fakt dost draha, na mmb jsem prej ve vybornym stavu (no a ted jestli se tomu da verit) nasla za tisic, no a preci jen 800 kc doma je 800 kc doma
18. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
Holky, musím se přidat k diskusi :grinning: .

kaa, já koupila na Aukru použité věci po jednom miminku, všechno Next z Anglie a jsem strašně spokojená. U mě teda rozhodovala cena, právě nemůžu moc nakupovat, hodně dědíme a něco teda nové mám,ale riskla jsem i tento obchod. Věcičky nádherné, některé úplně nové i s visačkou, a bylo jich 40 ks za 400,-. Na kluka 0-3 měsíce. Jsou tam nádherné rifliky, takové moderní vyšoupané, parádní trička next s opičkama, pejskama, no prostě jsem max. spokojená. Ale věřím,že je to risk,taky si raději věci ochytám a prohlídnu. Jeslti chcete něco nafotím a dám do deníčku,kdybyste chtěly mrknout,ale nestíhám to teď , nemáme nabitý foťák,takže bych to tam dala zítra.
18. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
Jj, Barčo, tak já bych se teda koukla co jsi koupila, jestli budeš mít teda čas a chuť to nafotit.
Jo to je fakt o tom, jak na to natrefíš a jak která mamina ty věci popíše, víš co, ono i nové kupovat je risk, třeba ta barva nemusí odpovídat, že?
Já taky Barčo koukám na cenu, podědit nemám po kom, ale je to naše první, tak chci nové. Ale koukám na levnější.
Já jsem jen psala, jak jsem já dopadla.

Ty jo Zazit, tak 800 jen tak na cestě nenajdeš, to máš nejmíň dvoje- troje plínky, já myslím, že kdyby se ti nelíbilo, tak to třeba můžeš poslat dál. A nebo mně napadlo, zkus se mrknout, jestli to neprodává někdo z Prahy a tím pádem by ses mohla domluvit a kouknout na to osobně, a ještě ušetříš za poštovné :wink:
18. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
Holky, dobrá zpráva, schválili plnou úhradu očkování proti pneumokokům, je tam jenom 30,- regulační poplatek, tak snad to vydrží než budeme naše drobky očkovat.
18. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoj holky,
teda vy jste kecalky :grinning: .
Ad matrace a postýlka - máme novou postýlku už dva měsíce, do toho pohanko-kokosovou matraci, je krásná a nemyslím, že by byla tvrdá. Teď jsem objednávala další věci - mimojiné monitor dechu, kojící podprdu, kojící polštář, osušky, barevný plenky apod. - dalších 5 tisíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: - chybí ještě jedna zavinovačka, odsávačka na vysavač,
chůvičky a hlavně kosmetika - budu objednávat najednou asi tak za 2-3 týdny, ať je to připravený.
Mám vypráno, z části vyžehleno, nic se neobarvilo, barvy drží a je to poňuchňáníčko, už aby ta prdelka vykoukla ven :grinning: .
Včera jsem byla na posledním velkém ultrazvuku, malá je pořád podle tabulek - byla jsem 29tt+5, malá 29tt+6 a tak je to od začátku, drží se, má to být puntičkářská panna, tak je to jasný :grinning: .
Vše je OK, byo krásně vidět, že je to holčička, i můj studený doktor se rozplýval, jak bylo vše hezky vidět, všechny orgány atd. Bohužel ale jedna věc mě nepotěšila: malá se oproti minule otočila a je koncem pánevním :unamused: . Věděla jsem to sama, minulý týden prováděla v břiše neuvěřitelný věci, tak to bylo jasný. Od tý doby mě totiž kope do močáku nožičkama a to jsou teda šlupky, když jen tlačila hlavičkou, bylo to OK.
Má ještě cca měsíc čas na otočení, tak uvidíme. Ptala jsem se, jestli bych musela rodit přirozeně, kdyby to tak zůstalo a prý když nebude jiná komplikace, tak ano. Mám pocit, že si v tomhle těhu vyžeru všechny neduhy, od celotěhotenských nevolností až po porod koncem pánevním. Jo a malá váží 1477 g a já mám +14 navíc - byla jsem pochválená, za poslední 3 týdny jen 1 kg, celkem od toho 19tt, kdy jsem měla už 9 kg, jsem přibrala 5 kg, což je OK - za 11 týdnů 5 kg. Snad to vydrží, jím hodně zeleniny a ovoce(kvůli WC tláskám meruňky).
Přeju krásný večer a přidávám se k motlitbě za studený léto a nádherný, teplý a slunečný podzim :wink:
18. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj holky,
tak hlásím, že jsem včera byla na kontrole a vše je v pořádku já přibrala už 11 kg :unamused: a miminko má 1200g.
Trochu mě děsíte jak máte všechny už skoro hotové výbavičky a některé už i perete, ach jo my budeme teď brousit parkety v celém bytě, takže výbavičku budeme řešit narychlo až koncem července. Hlavně aby mimi vydrželo v bříšku až do termínu, abychom to všechno stihli.Krásný večer.
18. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Beerusko, gratuluju ke kontrole.
Já musím mít všechno nachystaný včas, protože o prázdninách budu zařizovat a vybavovat synka na internát a seznamovací pobyt - jde do prváku 60km od domova a je to strašně moc starostí. Navíc mě poslední dobou zlobí hlavně 13letá dcera, se kterou to mlátí a tak mám strach, že až se víc rozčílím, mohal bych porodit dřív :frowning2: .
Není to jednoduchý :cry:
18. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
No, mne tady holky, tak vystihovaly :slight_smile:))), ze se taky chystam zacit prat zitra :grinning: , tak doufam, ze nic neobarvim, nesezehlim ty ruzny obrazky a tak :grinning:
19. čer 2009 v 06:42  • Odpověz
autor
Zlatíčka jsem maniak, ale já mám už vypráno :grinning:

Akorát ještě ponožky a čepičky a pak ty velký věci, jako kočár, deka, fusak, vajíčko, lehátko.... :grinning:

já jsem kupovala na MMB taky z druhý ruky, ale je fakt, že to byli spíš tepláky a trika na písek a na doma. Nějaká moc velká paráda to není, ale na to lítání to stačí :grinning:

Jinak děcka, mám super dodavatele. Můj taťka a panímáma. Už mám tolik borůvek a hub, že nevim, co s nima :grinning:
19. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Verusko a Beerusko (jéé to je hezké): gratuluju ke kontrole, a těch kil nahoru nemáte moc, já to tady ani radši už nepíšu :frowning2: :slight_smile:

Zazit- neříkala jsi, že začneš prát kolem 34tt? :grinning:
Já jsem taky vystihovaná, povlečení jsem chtěla kupovat příští měsíc a byla jsem včera :grinning:

Bobi- tak rozesílej, taková borůvková buchtička a houbová polévka, mňaaaaaaaam :dizzy_face:
19. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
a jenom mačkaný s cukrem :wink: ...........taky mňaaaaam Kaa :grinning:
včera jsem šla spát s modrou hubou a myslela jsem si, že se ráno ani nevys...kadim..........ale jooooo, šlo to ok :grinning:
19. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
jeeee, ja chci taky boruvky a houbicky :grinning: , tady v Praze roste kulovi :frowning2:
19. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
No Bobi, ty si ale papáš :grinning: , no ale fakt ty mačkané s cukříkem, dobrůůůůůtka, ale pak ta váha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My budeme mít zítra zase třešinky, ale chtěla jsem jen na buchtu a na pozobání, nebudu se s..t se zavařováním, na to nejsem.
Holky, dneska jsem slíbila babinci z práce, že se stavím a půjdeme na oběd, ale začalo pršet a teď se mi nechce, chjo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no nic, budu muset.
19. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
Tak já lezu do vany a pak do práce, mějte se, odpo se možná ukážu, achooooj
19. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
ahoj holky, tak opět se počasí otočilo o 180 stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes: , včera pařák a dnes zataženo a chladněji tak o 10 stupňů :frowning2: .

beerusko, tak to jsme na tom stejně, taky mám navrch 11 kg :slight_smile: , jinak gratulace k úspěšné kontrole, to vždy potěší co?

veeru, taky mám kokosku a nepřijde mi tvrdá, ale holky mě tu trošku zmanipulovaly :grinning: . Jinak taky gratulace ke kontrole a je super,že čekáš holčičku, jinak je nás tady většina pindíků co? :grinning:

kaa, během dneška něco z obleček nafotím, ne vše,to bych se ufotila :grinning: , ale vyberu ty nejhezčí kousky, i když mě se fakt líbí všechny.
19. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
jéé, manžel mi dal nabít baterky do foťáku už večer,takže můžu začít fotit hned :slight_smile: .
19. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
kaa, s tím schválením to ještě nebude tak horké. Ono to zatím prošlo senátem,jenže parlament to ještě schválit nemusí,ale já doufám,že schválí, každopádně by to bylo super. My Johanku očkovali až teď,ale malýho chci očkovat určitě dřív. Ale stejně,když oni to schválí,tak kdoví od kdy to dají v platnost,jestli od ledna 2010,tak to už je pro mě stejně dost pozdě :frowning2: .
19. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Ještě rychle koukám, Barčo, já jsem se teď dívala na úhrady podle číselníku pojišťovny a je tam varianta plná úhrada a platí pacient, takže asi záleží, co napíše momentálně doktor na recept podle indikace, tak jsem se blbě koukla, sakra a já měla takovou radost. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.