• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
sasanko, tuhle zavinku jsem taky mela ve vyberu :slight_smile: , je opravdu krasna, ale ja budu ten spodek toho fusaku (to prouzkovany) pouzivat jako "dno" do korbicky a prouzky a kyticky by se mi dost mlatily :slight_smile:, takze nakonec mam zavinku jen v kremove s modrym olemovanim, ale dneska mi prisla naaaadherna deka do kocarku - kombinace svetloucce modre a kremove se zajickem, no uzasna a skvele to sedi k te zavince, mam z toho radost :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
kaa: no a ne :slight_smile: :grinning:

Úplně mě dojímáte s těmi nachystanými věcmi. Já mám ještě všechno v krabicích u sestry. Pokojík nachystaný ale komoda a skříň prázdná. Budu tu mít od 1-12.7. čtyři děti na prázdniny a nechci aby se mi v tom vypraném a vyžehleném přehrabovali tak to nechávám až mi odjedou. Loni jsme jich měli 7 půjčených a letos už jen 4, dokud jsem ještě něčeho schopna. Pokud bude takové upršené počasí tak to bude marast jim připravit program aby se nenudili.
Takže fotečky naší výbavičky budou až v polovině července. Ale jinak všechny věcičky máte moc kouzelné. :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
tak porod je u nás jasná záležitost, manža to chce zažít se mnou nebo spíš asi prožít, že? :sunglasses: jen má neustále obavy, taky si myslím, že je lepší mít někoho po ruce, už se mi nabízela i sestra, je teda vystudovaná porodní asistentka, ale praxi v oboru nemá, byla by spíš jako podpůrná síla a kontrolorka, takže mám na výběr, kdyby někdo selhal :grinning:
na masáž má každý zase jiný názor, někomu to pomohlo někomu moc ne
19. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
sasanka: v Olomouci je možné mít u sebe na porodním sále 2 osoby, tak se poptej v Přerově a můžou jít oba i manžel i sestra :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
zazit: máš pravdu, to je jasný do fusaku to není, to máš lepší výběr s tou krémovou, tak honem nafoť. Mě to začalo bavit, ale market neboj já sice to mám koupený, ale vše je v přepravce zastrkané za dveřma a teprve čkám na pokojík, snad se něco pohne o víkendu, nechala jsem se inspirovat bordurou a budem mít trochu podobný pokojík, ale zatím ,,domácí dělník" stávkuje a do práce se mu nechce

teda ale si odvážná si sviště přivést domů a navíc v takovém počtu, no jak za nima budeš běhat s vlnícím břichem
:grinning:
19. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
jo u nás to taky jde, ale to bychom byli jako Hujerovi :grinning:
19. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Loni jsme měli Moničku 14 let, Pavlínku 13 let, Kristýnku 13 let, Michaelku 12 let, Kubu 10 let, Tomáš 9 let a Vojta 3 roky. My jsme s něma všichni doma a máme rozdělené úkoly, my s manželem plánujeme program, má mamka s přítelem vaří. Loni byla má sestra těhotná v osmém měsíci a zvládli jsme to.
Letos jich bude o 3 míň takže to bude o dost jednodušší.
19. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
ježišmarjá tolik dětí, navíc v pubertálním věku, to teda dá zabrat, navíc když prší to vymyslet něco musí dost dát práce, to znám. To je všechno rodina??
19. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ano neteře a synovci (ale vzdálení od sestřenic) neteř mám jen jednu Julii (v albu) a Vojta je vnouček od mamčinýho přítele. Když pršelo vytáhli jsme monopoly, jistil to počítač s internetem a přenosné DVD. Když bylo hezky byli u bazénu na zahradě, dělali jsme bojovku, běhali v gumákách (vel. 46) házeli spadlýma jabkama apod. Holky většinou po vesnici honili kluky a pak večer seděli jen u smsek.
Máme je tu třetí rok po sobě. Chtěla jsem je takhle brzo hned na začátku prázdnin ať mám pak klid.
19. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
tak jsem pri trideni na prani taky nafotila par kousku, az asi na dve vyjimky jsou to vsechno darky od natesene babicky :grinning: , tak mrknete jakou mam sikovnou babcu :slight_smile:

plus jsem tam dala zavinku a deky do kocarku, co zatim mam, z te s tim zajickem mam strasnou radost, hrozne se mi libi :grinning:
20. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
ahoj holky, téééda vy jste toho nakecaly, ani nevím na co reagovat dřív :grinning: .

zazit, mrkla jsem na tvoje věcičky a jsou moc krásné, strašně se mi líbí ty manšestráčky a ta mikča i ten kabátek, no prostě všechno :slight_smile: . I dečky jsou moc pěkné.....

Holky,teda obdivuju vás s hlídáním neteří a synovců, já mám naštěstí už všechny velké. No všechny ne, od bráchy jsou děti mladší,protože on si vzal o dost mladší ženu,takže mají 9ti letou dcerku a 3 letého klulka. No a segry už obě mají dospělé děcka,takže tak.
Já mám totiž o dost starší sourozence, segra s bráchou jsou dvojčata a jsou ode mě o 10 let a druhá segra o 12.
Takže já byla tetička už v 7 letech :grinning: .

HOlky já jsem se tak těšila na dnešek,protože mi sem naskočil 32 tt, takže už vlastně začínám osmý měsíc, to je mazec...
20. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
barco, ono se mi to tam podarilo dokopirovat az ted :slight_smile:, muj nejoblibenejsi je setik do porodky, ve skutecnosti to vypada lip :slight_smile: a pak ten modrej fleesovej overal, uz se nemuzu dockat az ho do toho obliknu :slight_smile:
20. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
a gratuluju ke vstupu do osmeho mesice ;))), ja tam hupsnu v utery :slight_smile:
20. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
a jinak se pridavam k barce - holky fakt mate muj obdiv, ja vubec nevim, jak bych pubertaky :slight_smile:)) zabavila, jeste tolik najednou, marketko jsi borec!!!! fakt! ja bych na to nemela ;), budu rada, kdyz se postupne naucim zabavit toho naseho raubre :grinning:
20. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
jinak jsem to vsechno roztridila a mohla bych si otevrit kramek s detskejma obleckama :frowning2: , uz vidim, jak to budu pak prodavat na mmb - uplne nenosene - bych ho musela prevlikat 5x denne, abych mu to vsechno dala :frowning2: , nejhorsi je, ze mi ted uz zacali oblecky kupovat i kamaradky a lidi kolem, nevim, jak jim naznacit, ze je fakt nepotrebuju a pokud chteji neco koupit, tak at kupujou radeji hracky od Lamaze nebo Infantina, ale ze oblecky by jsme mohli prehazovat vidlema
20. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Dobré ráno, holky kecalky :slight_smile:
Dneska jsem se vykulila z pelechu pozdě, usnula jsem až o půlnoci, nechtělo se mi spát a malý se pořád vrtěl, co vrtěl , řádil jak čert a koukám, že vy už to tu máte rozjeto.
Zazit, dívala jsem se na to oblečení a je to boží, a ty dečky a ty overálky, ježíš, to je tak rozkošné, jak je to malinké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Nejvíc se mi líbil setík do/z porodky, ten je super. A tu teplejší soupravičku co máš, takovou tu modrou, tak něco podobného máme taky.

Já jdu taky holky v úterý do osmého, trošku se toho děsím, že už je to fakt za pár. Od pondělka začínám svůj pravidelný tříměsíční velký úklid a s mým nynějším hlemýždím tempem mám co dělat, abych to stihla :slight_smile:
20. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
holky to je parádá to dětský oblečení, zazit strasně chválím babičku, vybrala super věcičky, ty by se mi taky líbily.. ani nevím která víc, protože ze všech bych asi měla radost. Já taky spoléhám na kamarádky a tak nekupuju žádný hračky, snad máme jen jednu od babičky do kočárku, jinak doufám, že se do oblečení nebudou vrhat, já bych to určitě nedělala, protože vím, že každý má opravdu jiný vkus, ale hračky ty jsou univerzál.

hlásím, že jsem měla nejděsivější noc zatím mého těhotenství, od večera jsem měla strašně tvrdý břicho a i v noci jsem se budila, právě proto, jak mě to táhlo, taky ráno jsem vstala a v zrcadle jsem se nepoznala, hotová bublina, všechno jsem měla snad 2x víc nafouklé, teď už to trochu polevuje - břicho hlavně, ale svatební prstýnek už asi nenavlíknu.
20. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Jejda sasanko, tak hoď nohy nahoru a dneska odpočívej. Já mám zase teď momentálně místo břicha šišku, malý se přestěhoval vlevo :grinning:.
Mně to zase bere na ten velký úklid, uklidila jsem si aspoň pořádně komoru, jsem teď z toho nějaká vyšťavená, no holt budu muset vše pomalounku polehounku :slight_smile:
20. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
jj, právě že jsem si naplánovala veliký úklid kuchyně a taky komory, vidíš míme stejný nápad, ale fakt asi na to prdím a dnes stávkuju, aspoň oběd že už mám hotový.

kaa to ale musí taky tlacit

holky teda už 8.měsíc, to já zatím na něj jen tak polehounku ťukám
20. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Tak tlačí, ale já ho vždycky tak celou dlaní jemně postrčím a on se vrátí zpátky :grinning:

A dneska fakt na to kašli, já taky dnes jen tu komoru a jdu vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Naštěstí chceme špenát, tak to jen hodím do hrdce, hodím smetanku a je to. Udělám volské oko, žádná páračka s tím a na dva dny a je klid.
20. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
holky mě od včera mimčo strašně kope nebo co pod levé žebro, vždycky se mi tam udělá viditelná boule,jak tenisák a strašně to zabolí. Mě přijde,že to dělá když se otáčí,ale to žebro mě dycky zabolí jako zlomené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Barčo, tak to s tebou soucítím, malému se líbí nalevo, dělá šišku:slight_smile:, ale jak sedím u PC, tak pěkně kope napravo do žeber a to je žůžo, musím se natáhnout, chvíli počkat a pak teprve potom se můžu vrátit k pc.
Je to potvůrka moje zlatá. A vždycky mu říkám: kopni si, kopni , maminka to vydrží :grinning:
A Barčo to jako myslíš, že se točí jakoby kolem své osy, nebo hlavičkou dolů?
20. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
kaa já nevím, ale mě připadá,že tam buď nějak vytrčí kolínko,nebo loket, no nevím. Jelikož mi furt tlačí na močák,tak si myslím,že asi hlavičkou dolů ještě není, minule mi na močáku seděl a to vypadá,že se to nezměnilo. Uvidím za týden v pondělí, to jdu na kontrolu,tak jeslti ještě bude dělat UTZ,tak to zjistíme :slight_smile: .
Ale popravdě jsem taky moc ráda,když kope,to mám jistotu,že je mu dobře :wink: .
20. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
a tuhle deku http://www.mamitati.cz/index.php?men0=258&list=1&prod=4539&detailSrc=Image/Zbozi/Hlavni/prod76001.jpg&detailRozmerL=640x490&usrCmd=details

všechno ze stejného obchodu,aspoň bude jedno poštovné a těch dek tam moc výběr nemají :frowning2:
20. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
zavinovacka je moc krasna, deka je na me moc obrazkova :slight_smile: , ale na me neber ohled, mamka mi obcas i nadava, ze je to prece mimi a ja furt vybiram minimalisticky vzory a radsi bez obrazku nez s - jsem blbec :slight_smile:
20. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
jinak peru jak diva :slight_smile:, potrebovala bych vic susaku :slight_smile:

a v Makru maji akci na plinky a vlhcene ubrousky Pampers, prcek uz ma v zasobce 3 x 108 pampersek newborn, plus jedny po 43 ks do porodky, pak jeste 2 mega baliky sleep and play a asi 10 balicku tech vlhcenych ubrousku, porad si nedovedu predstavit, jak rychle to bude vlastne mizet a taky pak chci vyzkouset ty fialovy z tesca, co je vsichni chvali a rikaji, ze je to jak pampersky, tak proc kupovat pampersky, kdyz v tesco plinky stoji asi daleko min
20. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
Barco, ta zavinka a deka jsou moc krásné, ale jak tak koukám na ty naše dečky, tak jsem jak Zuzka, všechno jednobarevné, hlavně aby to ladilo, dokonce i povlečení jsem vybírala tak, aby to v první řadě ladilo do ložnice a pak teprve, aby to mělo medvídky :grinning: . I tu vyřvanou žlutou deku jsem objednala bez obrázků.

Zazit- já už mám v komoře 11 balíků plín a mám tam teda mix, nenapíšu ti přesně počty, ale mám tam huggies, pampers klasik, pampers sleep and play, pak ty tesco fialové, fixies, a 7 balíčků vlhčených ubrousků a zase mix: linteo, pak nějaké baby ubrousky, pampersky. Ještě plánuju, že si nechám od tchýně koupit tak dvoje Tesco plíny. Taky by mně zajímalo, za jak dlouho to prcek spotřebuje, tak jsem kouila asi 4bal. 3-6kg, a zbytek je 4-9kg :astonished:
Ptala jsem se kamarádky na ty fialové Tesco a říkala, že prý jí se osvědčily, že taky ze začátku kupovala drahé a pak vletěla na ty tesco a už u nich zůstala.
20. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Zazit- já asi začnu zítra deky a plíny, mám doma 1 sušák stahovací v koupelce,a pak dva rozkládací v komoře, tak uvidím, jak mně to zítra chytne. :grinning:
20. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
tak kaa, to az vyzkousis vsechny ty plinky, tak nam pekne nahlasis, ktery jsou nejlepsi a my si to podle toho nakoupime :slight_smile:
20. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.