• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
ja dneska jedu plinky a tetra osusky a prvni varu oblecku - spaci overalky a bodicka :slight_smile:, plinky uz jsem dokonce i vyzehlila :slight_smile:, zitra budu pokracovat, mam to ted vsechno navalene na takove straslive hromade a postupne to musim zpracovat :slight_smile:, pak jsem byla v ikee a nakoupila si spoustu takovejch plastovejch pruhlednejch bednicek, ze budu mit bednicku na fusky a capacky, bednicku na cepicky a rukavicky, pak jsem si koupila takovou super vetsi krabicku s oddelitelnejma prostorama - do toho dam leky, teplomer, atd., pak kalisek na hrebinek, nuzticky, podlozku pod mejdlo, no proste organizace musi bejt :slight_smile:, manza se smal, ze takhle organizovanou vybavicku jeste nevidel :slight_smile:
20. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
holky já taky mám raději jeden obrázek, třeba jak je na té zavince,ale oni tam mají jen asi 3 deky na výběr a tahle z nich je možná nejmíň obrázková :frowning2: , možná si to ještě rozmyslím a najdu něco jiné,co už.....ještě jedno poštovné mě nezabije.......

tak dobrou noc........
20. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Holky, tak část šatníku máme v albu:slight_smile:, barvy někdy neodpovídají, fotila jsem v umělém světle. Většina věciček jsou nové z mimibazaru, většinou stály kolem 100,-.
20. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Barčo- pokud se ti ta deka líbí, tak do toho jdi, nedej na nás, já bych taky ráda něco takového, ale nejsem tak odvážná.
A dobrou.....ať se ti zdá něco pěkného

Zazit- ať se manža moc nesměje, tu krabičku s kastlíkama mám doma taky :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
No nic, jdu žehlit naše věci a zítra budou na řadě prckovy. Zítra se "stavím" na pokec :grinning: . Ahooooj
20. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
ale ty malicky veci se zehli nejak lip :wink:
20. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
baby vy jste akční, já mám jen 2 balíky pamprsek 1 balík těch nejmenších po porodky a jedny vlhčený ubrousky a teď mě to děsí, že je to málo. Na praní jste mě ještě nenalákaly, počkám až bude opravdu hezky.U nás to není kde sušit, máme malý byt a stále doufám, že budeme co nejdřív dělat pokojíček, už jsme dnes koupili aspoň barvy, tak snad to bude co nejdřív, už bych se taky zařizovala.

S krabicema se ti nedivím, my je máme taky, taky jsme tak trochu trhlý a krabicujem a třídíme na hromádky :slight_smile:

Barčo každý jsme jiný já mám ráda barvy a tak vybírám barevné věci, ale taky tak aby to ladilo, ale říkám si, že dítě musí být veselé. A myslím, že jsi vybrala dobře, obě věci jdou k sobě.
20. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
kaa, krasny vecicky, ale roboti teda jednoznacne vedou :wink:))) a mate fakt nadhernou podlahu - co je to za drevo???
20. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
zazit ty mi to bereš z pusy, taky jsem se chtěla zeptat. Jak jsem prohlížela fotky, tak si říkala, že dělám náhled nejen na oblečky, ale na různý typy plovouček :slight_smile:. kaa ta tmavá je super a je to fakt dřevo nebo plovoučka??
20. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
Už mám velké věci vyžehleny, jupí. Pořád jsem jen prala a žehlit se mi nechtělo. Jo Zazit, ty malé věci se ti vlezou naráz pod žehličku, tak to je rychlovka, co? Tak na takové žehlení se těším :wink:

Jéé holky, tak to vám teda mockrát děkuju za pochvalu, potěší. Zazit, ty roboty v detailu jsem tam musela dát, přítel mi je speciálně vyfotil a pak kontroloval, jestli je tam dávám :grinning:

Holky a ta podlaha je plovoučka, jaké dřevo vám neřeknu, jestli si zítra vzpomenu, tak kouknu na krabici, máme tam ještě asi 2 náhradní prkna. Za začátku mi pila krev, byla na tom vidět každá šmouha, vždycky, když jsem vytírala, tak nejmíň na 3x, z těch fleků jsem byla na nervy, ale skoro po roce se nějak umoudřila a můžu to vytírat čím chci.
20. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Asi jsem závislá na koníkovi, už jsem psala "ahoj" a zase tu lezu :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
kaa: Jé, na této diskuzi jsem asi omylem, ale zaujala mě ta "rok flekatá" plovoučka", svádím také takový marný boj s fleky a šmouhami už pátý měsíc a teď mi svitla naděje, že to jednou skončí :grinning: !!!! Díky za naději :wink:
20. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
tý jo, holky :grinning: nestíhačka
.........jdu dočítat :grinning:
21. čer 2009 v 07:02  • Odpověz
ahoj holky, nevím furt s tou dekou, ale asi ji vezmu, já ji stejně budu používat spíš nějak univerzálně, navíc mám po malé ještě jednu krásnou bílou s malinkým modrým medvídkem,takže je to fuk, dek mám dost a nechce se mi hledat další na netu.

jinak jsem koukala na fotky obleček, co jste přidaly a moc pěkné, kaa,ta zavinka do té sedačky je parádní :slight_smile:

ani nevím co psát, čekáme návštěvu, přijedou naši a mamka tu zůstane do středy, tak jsem moc ráda :slight_smile:
21. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj Barčo, tu deku určitě vem, je krásná, já jsem konzerva, já bych chudáčkovi vzala jednobarevnou, no jestli mu tak budu vybírat hračky, aby k sobě ladily, tak to bude mazec :grinning:
A děkuji za pochvalu zavinky, jenomže jsem ji donesla domů a měla jsem depku, že je moc barevná :grinning: , původně jsem chtěla šedou, ale včera jsem objednala vyřvanou žlutou deku, aby byla k té zavince, tak snad depka odejde. Jenomže zas řeším, jak to bude vypadat, když bude mít prcek na sobě ten zelený svetr a bude v té zavinovačce, no strašné to je se mnou :wink:
Barčo, to je fajn, že tam budeš mít mamku, aspoň nebudeš sama. Já to až do středy musím nějak přežít, u nás jsou všichni v práci, a přítel má až st+čt volno, tak musíme spolu něco podniknout.
Z nudy už jsem začala ten můj velký úklid, ale jde mi to nějak pomalu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nevím čím to je :grinning:
21. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Mě bylo dneska tak nějak šoufl a to jsem byla doma. Doufám, že se mi nezačínají vracet ranní nevolnosti, protože někdy se to během 3.trimestru stává.
Už jsem i tak nějak víc vyždímaná a bez energie, to necíííí.....já mám furt co dělat a pak se mi to hromadííííí :confounded:

Tenhle víkend jsou u nás městský slavnosti. Včera jsme se vrhli do centra a strávili jsme tam celý dopoledne. Pak domu na chrápání a odpol jsem to už vzdala, byla jsem K.O. :unamused:
Dítko loudilo u každýho stánku a kolotoče.......to bylo něco ho odtahovat a vysvětlovat, že je moc malinkej na tohle a tamto :grinning: .........se těšte holky :grinning:

Dneska pádim k mamce na kafe. Obsadim jí gauč (má takovej šikovnej v kuchyni) a nechám jí se vybabičkovat s mládětem :grinning:
21. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
jukala jsem vám do albíků na fotky a máte fakt krásný oblečky. Já už je mám složený a zabalený, takže se pochlubit nemůžu :unamused: , ale v nějakých kouscích bude prcek taky frajer.......ale to se ukáže až to bude mít pindík na sobě :wink:
21. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj Bobi, tak nejsi sama komu se nic nechce, mi se to taky všechno kupí, teď se snažím to likvidovat a zároveň u toho i dělám větší úklid, nejradši bych ale jen seděla a nic nedělala a nebo trajdala po venku.
Jak tak koukám, tak dneska se nikomu nic nechce, ani na koně. Tak užívejte neděli a pa.
21. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
holky, taky vam mimiskove v brisku tak skytaji ? je to normalni ?
21. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
zazit mě malej škytá každý den, je to úplně normální. Doktor říkal,že si prostě lokne vody a škytá.
ale někdy je mi ho až líto, jak škytá dlouho :frowning2: .

Holky, dnes je nějaký líný den co? Ale co, je neděle,tak na to máme právo..... :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Baru, tak moc dekuju, uklidnila si me!!!! Mela jsem strach, ze to je spatny, taky mi ho je lito, jak se tam celej natrasa :cry:, nastesti to trva vzdycky jen par minut!
21. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Holky taky máme škytavky, ale není to tak často, jako u Dády :grinning:

Jinak mi dneska už 2 lidi řekli, že vypadám jako bych měla rodit.
Je mi furt špatně, tvrdne mi břicho, občas bolení v podbřišku......atd a tak mi to nezávazně dneska řekla mamka a otčín, že je to jako bych měla mít mimi dřív.
Normálně mě strašej :angry:

Jinak asi fakticky mám spátky nevolnosti, protože jsem měla co dělat, abych na vycházce nepozvracela chodník. Chytala jsem to natahování do ruky, ale naštěstí nic ze mě nešlo. Věřim tomu, že kdybych si ale dala prst do krku, tak pokropim minimálně 2 metry obrubáku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
bobisku, snad to bude ok, mne taky docela dost tvrdne bricho :frowning2: , ale snad to aspon do toho 36 tt vydrzime
22. čer 2009 v 06:00  • Odpověz
Ahoj holky, zazit opet ranní ptáče :wink:

Holky, škytavku má malý taky, někdy i 2x denně, a vždycky ho hladím a přeju si, aby to už přešlo. A to si vemte, že to je jen škytavka, to jsem zvědavá, co budeme dělat při rýmě apod :frowning2:

Bobi, mně už asi tři dny chytají takové bolesti, záda+břicho, vždycky je to na chvilku a přejde to, mám ale vždycky tak nepříjemný pocit, už jsem si ve skříni vyčlenila jednu poličku a dávám tam pomalu věci do porodky, včera jsem ji ukazovala příteli a "tohle všechno vem, kdyby náhodou".
A to ještě rozdělám ten kvartýr, no tak musím máknout, aby to přítel nemusel dodělávat. Dneska mi přišli z "rodiny", že do termínu zbývá pesně 8 týdnů- bojim, bojim :grinning:
Stejně jsem holky zvědavá, jak porodíme, Barča to má jisté, ale jestli všechny porodníme včas.
22. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Chytám depku, že mám pro našeho Kubíka málo věcí http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2923937#navigator :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
no jo, ja bych ranni ptace klidne nebyla, ale mam super ranni ptace v brisku, je to maso, zacinam byt uz docela nevyspala, pres den se mi spat nechce, vecer chodim az tak kolem pul jedenacte, ale kazdy den rano v pet zacne v brisku disko a u toho se spat fakt neda

kaa, teda ty bys taky mohla oblikat cely jeslicky :grinning:
22. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Hooolky no nazdaaar

ja koukaaam kolik jste toho popsali, se nechytam ani cist. jsem byla na svatbe a dneska volno a zitra zase do rachoty, no este mesic musim vydrzet. kaa ty jo mas toho dost ja mam uz taky jednu krabici taky od kamosky po detech jenom je treba roztridit a vyprat atd. No neni cas sakra.

uz mate vsechny materskou?????????????, zazit ty asi taky. Kaa a co mas do porodky? ja nic, napises to pak ja se podle toho nejak orintacne vzpamatuju. Mi to nedochazi stale. Ale jak pises 8 tydnu a je to tu. No u mne pozdeji ale clovek nikdy nevi.

Jdu pridat konecne nejake fotky, doufam ze se mi podari
22. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
misko, ja jsem porad jeste v rachote :slight_smile: a jelikoz jsem desne nepostradatelna, tak jeste mesic budu :slight_smile:, doma bych se nudila
22. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
ja bych se asi taky nudila, ale nemam nic nachystane. Furt si myslim ze je cas. :grinning:
22. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
no, ja uz prave mam skoro vsechno, takze bych se nudila tuplem :slight_smile:)))) a penizky se pred materskou hodej, stejne je super, ze tu materskou tak zvysili, aspon na tech 28 tydnu
22. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.