• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Cau Katw, ja ho taky mela mooooooooc rada byl fakt legenda a vzdy bude, takovy uz nebude podle mne. Je to velika skoda, mne to sere a hajzlum se nic nestane :angry: , nikomu nic zle nepreji ale je to ku..a nespravedlive.
26. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Já Michaela Jacksona nějak zvlášť nemilovala,ale uznávám,že to byl dobrý muzikant a většina jeho songů se mi hodně líbila a taky nutno podotknout,že většina byly hity a stále jsou.
Já ho brala prostě jako dobrého zpěváka,ale nebyl to můj idol, možná za to mohly i ty různé kauzy s dětma a plastiky,ale zas se nedá věřit všemu že? Bulvár je svinstvo..
Takže tak no,ale je mi ho taky líto, byl to vlastně ještě docela mladej člověk a takhle zkončil :frowning2: .

Jinak jsem se teď vrátila z obchodu, manžel mě tam vezl,potřebovali jsme něco koupit pro sestřenčinu malou Lucinku, která má teď 3 měsíce,tak jsem jí koupila krásné dupajdy a bodyčko. No a pak jsme kupovali bratránkové dceři Haničce, která má 3,5 roku mikinu s kapucí,taky moc pěknou.
A ještě jsem si koupila čepičku s modrým medvídkem do porodnice pro malýho a dupačky modré s méďou 56 vel a bodyčko taky s méďou,taky 56 :slight_smile: .
No a jak furt ležím,tak mě to teda zmáhá a najednou jsem měla ujít z parkoviště do obchodu a připadala jsem si jak slon z porcelánu,hrůza a jak jsem se zpotila,no fuj.
Už ať zas můžu běhat jak čamrda, nebo se z toho sesypu.
26. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahojky kočeny, hlásím se zpět , dneska jsem krapet mrtvá, šla jsem spát kolem čtvrt na 2, vstávala jsem v 6, páč jsem fičela k zubařce, teď jsem ještě byla za holkama v práci, no jsem ráda, že tam nejsem, jedna kolegyně se rozjíždí.
Holky, po včerejšku se cpu magnesiem až do čtvrtku, to jdu na kontrolu, tak se pak zeptám, co to bylo, jestli se prďola tak otáčel, měla jsem pocit, že mi okopal žaludek a žebra. Nerada bych porodila dříve, musím vydržet aspoň do 34tt a pak je mi to jedno.

Jinak mi došla ta deka, co jsem objednala a byla jsem pěkně naštvaná, místo ostře žluté dorazila oranžová. No tak mám deku za 350,- a je mi na ho....A dneska jsem sehnala ostře žlutou deku za 85,- :slight_smile: , není sice dětská, je velká dospělácka, ale střihnu ji napůl, pak sešiju k sobě a olemuju bavlnkou a mám super dětskou deku k zavince, jupííí :slight_smile:

Holky, dneska jak jsem trajdala po nákupech, tak mi to bylo nějak líto, že to prolízám sama, mamka na mně kašle, ani tu deku mi nechtěla sešít, otec pracuje, přítel taky, babina mně furt jenom sprdává- jede po vzoru máti, furt otravujou, že chcou holku, dopr... jak by to nebylo jedno. Jak to mám asi udělat??????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Barčo, tak já Jacksona měla ráda, a dneska ráno jsem poslouchala po cestě k zubařce rádio a psala tam jedna holka, že málokdo zná všechny amer. prezidenty, celé jméno papeže, ale když se řekne Jackson, tak každý ví o co jde.
Teda o koho:slight_smile: .
V noci, jak jsem sedla k netu, tak jsem nejdřív myslela, že je to nějaká blbost, vtip, ale ráno o tom mleli v tom rádiu, tak je to asi fakt :unamused:
26. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Tady si můžete pustit 20 největších hitů M. Jacksona :
http://www.blesk.cz/clanek/video-video/117814/poslechnete-si-nejvetsi-hity-michaela-jacksona.html

jsem si něco pustila a aji mi ukápla slza... :frowning2:
26. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
kaa, ty mas teda podporu :frowning2: , to je fakt na zabiti!!
hele, tak tu deku vrat - kdyz nakupujes na internetu, tak mas pravo do 15 dnu zbozi bez udani duvodu vratit - napis do toho eshopu, ze to proste vracis a chces penize na zpatek, bude te to sice stat postovny, ale to urcite nebude 350 Kc
26. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
kaa, mrkni na www.spotrebitel.cz, melo by to tam byt presne popsane, my takhle jednou vraceli domaci kino a bez problemu nam vratili penize
26. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
No Zazit, jsem ráda, že se aspoň můžu spolehnout na 100% na přítele a sem tam můžu pokecat s otcem, a těším se, že mi zanedlouho přibude kámoš :slight_smile: a příteli parťák na jeho lumpárny :grinning: .
A to ještě frkla do telefonu, že blbnu, že už mám všechno vypráno a vyžehleno, no a co, nebudu pak prát po příjezdu z porodky, mít to nachystané 8 týdnů před termínem si myslím není až tak hrozné. Chjo, mně z toho chytá nějaká depka, už aby vylezlo sluníčko, vyženu se ven :grinning: a bude líp.

Jj, o tom vrácení vím, musím pohledat tu účtenku, na tohle jsem bordelář, pokud neplatím kartou, tak vyhazuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No snad to ještě najdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Zazit- děkuju
26. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
no, neni zac, ja jsem pak vzdycky nastvana, kdyz mi prijde neco, co se mi nelibi a vim, ze jsem vyhodila penize, protoze to nebudu pouzivat
26. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
No Zazit, přítel si dělal srandu, že prý to může být i deka pro mně, měřím 160cm, tak prý by to šlo.. :grinning: .Had jeden :grinning:
26. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
Kaa cauuuu posli foto te deky, jak kombinace barev to je? oranzova s? ja bych oranzovou brala.bych kdyz tak koupila od tebe.
26. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky hlásím dnešní kontrolu.
Tak tedy: s váhou jsem +10 Kg, tlak mám v normě, jsem přesně 30+0tt.
Děloha je uzavřená, čípek vzadu, vše v pořádku.
Ultrazvuk: Mimimko je v pořádku, už je poznat že bude při narození menší. Váží cca 1200 g.
Při měření hlavička odpovídala 30+0tt, ale bříško a stehenní kost 27+2. Dohromady mám psáno 28+2.
Prý konstit. menší plod, bylo mi řečeno že to nebude žádný 4kilový macík.
Ale porodní váha v termínu bude 2,5-3,5 kg. Jinak orgány ok, ukázalo nám ledviny, močový měchíř, břišní aortu. Obličejem jsme byli dolů, takže jsme bez fotečky. Pohlaví vážně nepotřebujeme stále vědět, tak to bude opravdové překvapení. Vlastně už je celé hlavičkou dolů a nohy překřižené (turecký sed), ale to prý se může ještě změnit. Na kontrolu jdu za 14 dní, prý bude ještě jeden utz než mě odešle do porodnice. Mateřská dovolená mi začne 6 týdnů před termínem porodu (zůstal stejný nebude se měnit). Příště už dostanu papíry k vyřizování.
26. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
market, gratuluju ke kontrole, a k malemu mimiskovi :slight_smile:, to bude porod jedna basen :slight_smile:, ne jako ti nasi mackove :slight_smile: , tak to bude asi holcicka ;), kdyz konstituce mensi plod :slight_smile:, aspon dalsi nevesta
26. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
Jé Zazit, já když četla příspěvek od Aktekram, tak si hned říkám, že to bude holčička a pak čtu písání od tebe a předběhla jsi mě :grinning:

Gratuluju ke kontrole a prima výsledkům. :wink:

Jinak si myslím, že nějak není moc velkej rozdíl bolesti při porodu maličkýho a většího mimi. Protože až budete tlačit, tak to bude úleva, že už můžete a pak ať vám to klidně natrhne i prdku si budete říkat :grinning:
26. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
Marketko,taky gratuluju ke kontrole, super,že je mimi v pořádku :slight_smile: . Holky tipujou holčičku,já tipuju chlapečka :wink: ,ale hlavně aby bylo miminko zdravé a ty taky :slight_smile: .

Holky,tady je to nekonečné,zas je tu bouřka, no děs :frowning2: .
Já si dnes vyžehlila pastelové a barevné a mám už plnou skříň a furt se tam chodím dívat, jak jsem z toho pos....
V pondělí mi dojde ta zavinovačka s dekou a cestovní postýlka snad už příští týden taky dojde.
26. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
u nas taky bourka jak bejk!!!! je to fakt nekonecny :cry:
26. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
Holky, tady je dneska krásně hnusný dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tu vaší bouřku tu čekám večer, protože se fakt nedá dýchat. A dokonce vylezlo na chvíli i sluníčko :slight_smile:

Byla jsem dneska na návštěve u ségry, přes obídek a měla jsem štěstí v neštěstí
Nalívala polívku vařící, hrnec na stole a já seděla jako nenažraná už u stolu a čekala na svojí mísu :grinning: . Ségra se otočila, za zástěru se jí zachytila žběračka plná tý vařící polívky a mě ta naběračka slítla přímo do klína. Takhle rychle jsem dole kalhoty ještě snad neměla. Bolelo to jako svině :frowning2: Hned mi hnáty nastříkali sprejem na spáleniny a normálně se mi chtělo brečet, jak to pálilo. Díkybohu bříško netknutý a malej Dáda stál asi metr ode mě, takže ten taky v pohodě. Pod náma se válel ségřin kluk (10 let) a tomu ta naběrajda spadla na lopatku, takže taky auvejs. No oba jsme byli zapatlaný pěnou a říkali si, aby už to nebolelo.
Ale první pomoc byla suprová, takže mám jenom na pravým stehnu asi 5 malých skvrn, který bolí už jenom při dotyku, jako když se spálít žehličkou.
No vylekaný jsme byli všichni jako prvorodičky :grinning:
26. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
jeee, tak jeste, ze ti to neslo na brisko!!!!! to by bylo blby :(

jinak hlasim, ze jsem nakonec riskla koupit tu hraci deku pres mimi bazar a jsem strasne spokojena - deka je nadherna, jak nova, fakt bych to nepoznala, kdyby mi nekdo rekl, ze je nova, tak mu to zblajznu i s navijakem :slight_smile:, a tisic korunek usetrenejch doma v kasicce :grinning:
26. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
tak jsem vás konečně dočetla a ozývám se po dlouhých 2 dnech.

Bobisku teda ty máš štěstí, nejdřív židle (vzpomínám , jak jsi upadla) a teď tohle. Ještě, že nic většího se nestalo.

Marketko připojuji svůj typ na chlapečka, co vyhrajem?? jaké jsou sázky??trochu hazardu by to chtělo.

já taky přidám nějaký novinky k mé kontrole. Byla jsem ve středu, začalo to dobře, malá je tak o týden dřív, a předčím i bobiska, protože máme 1800g, nějak moc papá, já naštěstí držím +10 kg hore. Taky asi bude fakt po manžovi, prý má i větší stehenní kost. Tak doufejme, jak povídá bobísek, že se to při porodu nepozná :wink: . To byly ty dobrý zprávy, ale pak sem se vyděsila, panu dr. se nezdála pusinka naší malé a raději mě vypsal žádanku na genetiku,prý podezření na rozštěp rtu nebo patra. No od středy jsme nespali, dnes jsem byla na kontrole v OL, samo, že už jsme měli nastudováno i tu horší variantu, ale VŠE JE V POŘÁDKU, tak mi odlehlo, ale stejně už budu napjatá až do porodu.
26. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Misko ahoooooj, jestli chceš, tak já bych tu deku vzala sebou na ten předporodní kurz a můžeš se podívat, když ji nebudeš chtít, tak ok, vezmu si ji zpátky, je to taková žlutooranžová (více oranžová) z obou stran, pak bychom se osobně domluvily, a ty by sis ji mohla ošahat. Jsem kopyto, vyhodila jsem účtenku, takže ji ani nemůžu vrátit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Market a Sasanko, gratuluju k super kontrolám, Sasanko, to byly asi nervy, co? No hlavně, že to dobře dopadlo.
Já jdu ve čtvrtek, a doufám, že všechno bude ok.

Bobi- tak to fakt bylo štěstí v neštěstí.

Holky, mně zas dneska chytlo to břicho a záda, asi na 15minut a pak to polevilo, ale nebylo to jako stah, spíš taková plynulá bolest, která pomalu odezněla. Myslíte, že to jsou ti posli? A jenom teď na večer, stejně jako včera :astonished:
26. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Zazit- tak s tou dekou se ti to povedlo, super. Hoď foto, prosíííííím :wink: , chci trošku závidět :wink:.
To bude mejdan za ty ušetřené korunky, co? :grinning:
26. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Sasanko, tak to je moc dobře, že vám to vyšlo v pořádku. Je to ale hroznej stres, když se nějakýmu mudrovi něco nezdá, viď? Ale díkybohu je to v pořádku.
A teda gratuluji k vedení v tabulce o zatím nejtlustší miminko :grinning:

Jo, já jsem vážně nějak picnutá na to přitahování nebezpečí, ale zatím to vždy dopadlo dobře a doufám, že tomu bude i nadále. Ono asi těhu bez adrenalinu by bylo trochu nuda :grinning:

Holky já jsem unavená, jako bych běhala maraton. To dusno mi dává zabrat. Sotva funim a do toho natahuju na zvracení. Občas mám takový nevolnosti, ale zatím neblinkám. Jenomže jsem od toho krůček a to stačí.
Když vyjdu ven, tak nehledám náhodně keře jenom na čůrání, ale i záchytný body na odložení obsahu žaludku. Je to psina :stuck_out_tongue_closed_eyes: Někde jsem slyšela, že úsměv zeširoka by měl v mozku něco přepnout a nemělo by se chtít zvracet, takže až někdy potkáte vorvaně, co se furt tlemí jako debil, tak jsem to já :grinning:
26. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
kaa, určitě jsou to poslíčci

já stále beru magnezium, dr. mi ho ještě předepsal říkal, že do další kontroly klidně můžu a ta je za 4 týdny, pomůže právě proti křečím

jo a taky se mi trochu spustilo z jednoho prsa mlezivo, asi ty nervy, bylo to právě ve středu a od té doby nic
26. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj "srpňačky", tak co už máte nějaká miminka?

My loni měly už jedno a další dvě přibyly zítra A já s nostalgií teď vzpomínám, že před rokem jsem absolutně netušila, že za 9 dní bude už Anička na světě.
Tak hezky dopékajte co to půjde a všem vám přeju krásné a "pohodové" porody a zdravá a krásná miminka!
26. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Bobi- ty budeš expert na úrazy a já na ničení zařízení bytu :grinning: (smajlík veselý, ptž se nikomu nic nestalo)
26. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
ahoj verusv, ty jsi rodila už fakt tak brzo? Kdy jsi měla termín?
26. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
to jo teda Kaa, mi jsme trochu jako Pat a Mat :grinning:
26. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
18.8. Bylo to o 6 týdnů dřív. Ale vše dopadlo naštěstí dobře.
26. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Tý bláho to je krutý, ale hlavně, že jste byli obě v pořádku :wink:
A malou ti určo nechali v inkubátoru, viď? A to jsi začala rodit přirozeně a nebo po úraze nebo jak?
Promiň, že se tak vyptávám :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.