• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Ahoj těhule, koukám, že se tady probírá "neslušný" téma :grinning: :grinning: :grinning:
U nás je to tak, že jsme hodně náruživí, ale od // jsme opatrný, sex je tak max. 2-3 týdně. Chuť by byla, ale když je mi večer blbě, těžko myslet na sex, že jo. Prožívání orgasmu je ale o dost intenzivnější, díky překrvení orgánů,
to je mooooc příjemný.
Dneska ráno jsem si ale v autě málem poblila volant, takže to budoucích pár týdnů nevidím růžově s ničím. Je možný, že mi nevolnosti začínají víceméně až teď? Předtím to bylo tak od 5tt občas nevolno, ale že by se mi převrátil žaludek a musela jsem rozdejchávat, to je teď novinka. Naneštěstí neumím zvracet, tak trpím. Co vy, máte nevolnosti?
9. led 2009 v 07:51  • Odpověz
no, ono se rika, ze blitky zacinaji az v osmym tydnu ;), takze jsi presne v terminu ;)
9. led 2009 v 07:53  • Odpověz
a misko, moc diky, si poctu ;)
9. led 2009 v 07:54  • Odpověz
si spocitam i nemocenskou, uz jsem tyden doma a jeste min tyden budu
9. led 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahojík holky!Dneska v noci sem se málem poblila,ale naštěstí sem to vydržela.S chutí na sex je to u mně blbý.přítel by chtěl pořád a já fakt nemám chuť a když je mi pořád zle :frowning2:
9. led 2009 v 08:37  • Odpověz
Zdarec holky, tak jsem tu z kontroly... vše v naprostém pořáídku, jsme velcí 8,4mm, srdíčko stále bije jako o závod, pan doktor si chválil, že krásně pravidelně... pořád odpovídáme dle UTZ o ty 4 dny víc, jak byla dřív ovulka... tak mám velkou radost.. další KO 26/1 a dostaneme průkajdu...
Jinak mi doporučil vitamíny v těhu, které prýjako jediné pomáhají při nevolnostech, jmenuje se to Elevit (125,-/měsíc), tak je třeba zkuste...
9. led 2009 v 09:50  • Odpověz
tak moc gratuluju k vzorny kontrole!
9. led 2009 v 10:42  • Odpověz
ahoj holky, kdyby vam nahodou delali krevni obraz a zjistili zvyseni pocet bilych krvinek, tak se nedeste, prej je to v tehu uplne bezna vec
9. led 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
Huráááá, terárko hotový a na svým místě. Dneska jsem trochu poklidila a zítra do hnízda bordelu (okolí terárka). A bude to tu jako u lidí :grinning:
A ještě aby vyšel ten had a bude konečně klííííd

Já jsem nafouknutá jako balon. Snědla jsem polívku a ta byla taková vodová, tak jsem sprdla ještě velkou konzervu broskví. Teď mi je pěkně blbě a nejraději bych to vyhodila ven. Mám pár minut než půjdu uspat malýho, tak tady tak trochu relaxuju a pak asi s nim usnu.
9. led 2009 v 19:11  • Odpověz
ahoj holky jste tam? copak delate? ja internetuju. taky mne boli v podbrisku.
9. led 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
ahojky, mě vždycky, když začne bolet tak většinou z námahy a nebo únavy. Jakmile to jde, tak si lehnu a je to v pohodě. Teď se láduju vitamínama, aby nás nezaskočila ta chřipková epidemie
9. led 2009 v 19:59  • Odpověz
dneska jsem v tramvaji zjistila, ze nederavej igelitovej pytlik se stane potrebnou soucasti vybavy moji kabelky, udelalo se mi na bliti, uz jsem premejslela jestli to hodim panovi prede mnou za krk nebo kam, nastesti byla zastavka, tak jsem vylezla a na cerstvym vzduchu to rozdejchala, ale bylo to teda jen tak tak ! Vubec mam dneska celej den zaludek jak po flamu
9. led 2009 ve 20:30  • Odpověz
holky a z ceho boli ten podbrisek? Asi se roztahuje ta deloha, ne? Kolegyne v praci je v 11 t a prej ji zacal rust pupicek zavodni rychlosti - bobisku, ty jako zkusena Maminka - v kolikatym tydnu zacinaji rust pupicky?
9. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Zazit mě začal růst pupendos až ve 4. měsíci
Jo a zůstal mi, takže vypadám, že jsem už v 5. měsíci :grinning:

Mám z toho trochu depky. Už teď si představuju, jak za rok nasadim sportovní nasazení a ošidim jídelníček
9. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
a břucháček bolí z toho jak roste děloha, to máš pravdu :wink:
9. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
já naštěstí mám žaludek pod kontrolou a už 2.den zobu vitaminy pro těhule a musim fakt uznat, že pomáhají, protože mi pomohli od tý únavy.
Ale dělá mi zle autobus, stačí chvilka a taky rozdejchávám
9. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
ahoj holky, ja jsem v 6 tydnu a II byly 2 dny po stedrym dnu.....jsem rada ze tu mam zpriznene duse....podbrisek taky poboliva.....
9. led 2009 ve 20:58  • Odpověz
autobus musi bejt fakt zazitek!!! Jdu si dat ten pytlik do kabelky radsi hned nez na to zapomenu ;)
9. led 2009 ve 20:59  • Odpověz
ja se loucim pro dnesek, jdu koukat na 13. komnatu a pak na Uvolnete se, prosim
9. led 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Doubou noc Zazit

A vítám další maminku :wink:
9. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
Dobre rano, dneska je prcek vzornej, nechal me spat az do sesti :slight_smile:, za to se mi celou moc zdalo, ze jsme porodili trochu predcasne,miminko bylo krasny, ale ja doma nemela jeste ani kousek vybavicky a hlavne jsem vubec nevedela,co s nim a nemela jsem ani kapku mlicka - to to zacina brzo ;)
10. led 2009 v 06:07  • Odpověz
autor
já jsem dnešní noc probrečela, ale ve snu. Byla to hrůza. Zdálo se mi, že jsem dostala neštovice a miminko to poškodilo a já se rozhodla jít na přerušení.
Hnus fialovej.
A když jsem se probudila, tak to byl tak parádní oddych, že mi nic není.
Ten sen byl tak opravdovej. Pupínky mě na obličeji svědily a měla jsem je všude. :unamused:
10. led 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
teď jsem si našla, co to neštovice znamenají ve snáři a je to 80% strach (ten mám, s každym píchnutím se rozklepu, jestli je mimi ok) a pak je to i ztráta krásy, takže to bude 100% holka :grinning:
I když nevim, kde by tu krásu ze mě vzala :sweat_smile:
10. led 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Jdu probudit taťulku, aby hlídal starší dítko a já naklušu do obchoďáku, abych mohla vařit obídek. Kluci si nakázali rajskou s luskama plněnýma mletou a k tomu knedlos :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
Tak zatim čusík holky :dizzy_face:
10. led 2009 v 08:38  • Odpověz
bobisku, hned bych se k vam rozjela na obed ;), ja ted snedla tri osminky mega pizzy a jsem uplne precpana, byla vynikajici, ale snazim se celou dobu jist fakt zdrave a vyvazene a z pizzy mam trochu vycitky, ale obcas se snad hresit muze ;)
10. led 2009 ve 12:51  • Odpověz
jee, tak dneska jsem naspala skoro 11 hodin :wink:, v pet jsem se sice asi na pul hodky vzbudila, ale pak jsem to zas pekne zalomila :wink:
11. led 2009 v 07:57  • Odpověz
Holky, omlouvám se, že vám sem lezu, jen se chci zeptat, prosím vás, jak koník počítá tt? Bobisek i zazit mají stejný TP a zazit to píše 8tt a bobiskovi 7tt...
11. led 2009 v 10:34  • Odpověz
katwind, ahojky :slight_smile: zalezi i na delce cyklu...
11. led 2009 v 10:46  • Odpověz
Katwind presne tak, u mne posledni ms 23/11, cyklus 28 dni, 8tt mi to pise ode dneska ;), myslim, ze bobiskovi se to taky co nejdriv zmeni ;)
11. led 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.