• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Sasanko, mooooooooc děkuju, já mám z toho fakt nervíky, už se dopuju od rána magneskem, dávám mega dávky, když tak mi je pak doktorka zakáže, až jí to nahlásím. Akorát mně to trošku prohání :grinning: , i když se snažím rozložit to do celého dne.

Verusv- nestraš ještě s miminkama :grinning: , ještě je brzo, až budu 6 týdnů před, budu v klidu, to už jsou plíce v poho.
26. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Bobisku, co provedeme zítra??? :slight_smile:
26. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
já to vidim na skok ze schodů a ty by jsi mohla vytřískat okno :grinning:
26. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ty joo, tak domluveno, akorát už se loučím, protože to drahý nerozdýchá :grinning: :grinning: :grinning:
No ale Bobi, ty si dolů hoď matračku a já se obalím, aby střepem neutrpěla má krása :wink:
26. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
kurvajs, chytá mě žravá a nevim co bych do tý huby narvala :zipper_mouth:
26. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
holky nedáte se na amatérské divadlo?? ja se pokaždé moc bavím,jak to čtu. Ale asi ne, to by se společnost nedoplatila na pojištění vás dvou :grinning:
26. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
ok, likvidace, ale bezpečná :grinning:
Tak páááček
26. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
to máš pravdu Sasanko, to byl byla hraná tragédie :grinning:
26. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
BOBISKU, začala jsem krvácet a trochu mě pobolívalo břicho. Ale do poslední chvíle jsem věřila, že nerodím, trochu rozhozená jsem začala být až když jsem se po několika měsíčním trápení na WC totál po.... A byly jsme v porodnici jen 10 dní, z toho byla Anička prvních 5 na JIPce, protože měla trochu problémy s dýcháním a pak 3 dny na světýlku kvůli žloutence.
A všechny co jsme rodily dřív, máme děti naprosto zdravé a v pořádku. Ale vy hezky držte a dopékejte, žádný předbíhání :wink:
26. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Hraná, ale sehraná :wink:
26. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
Verusv- tak to je bomba, že jste šli tak rychle domů, a malá byla krásná, a jaká vlasatice :grinning:. A dali ti ji po porodu? Nebo hned odnášeli do inkubátoru? Tak hlavně, že vám to dobře dopadlo.

Bobi, narvi tam maso, čoko. :grinning:
Já už taky jdu, jdu dělat hají, tak pápá lála
26. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Veru, já se teď budu bát jít i vytentovat, když to čtu. A to se mi to tak hezky za posledních pár dní rozes...kakalo :grinning:
A to fakt začalo samo, bez žádnýho přičinění? Jako třeba maraton, sexování ......?
Asi zrušim tátovi připouštěcí dny :grinning:
26. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
ahojky Kááááá...........čekám s čím příjdeš zítra a doufám, že se pokabrníš a nebude to jenom rozbitá sklenička :grinning:
26. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Hned po porodu mi jí dali a všechna vyšetření provedli přímo na sále. Akorát že byla na hranici nedonošeňátka, tak jí dali na noc na intermediární a odtamtud v noci putovala na JIP, protože zapomínala dýchat.
A fakt to přišlo samo od sebe. Jako je pravda, že jsme v pátek dorazili na chalupu, jako že si užijeme poslední víkend a pak už radši budeme jen v Praze a v sobotu dopo už jsme mazali směr Podolí. Ale jsem přesvědčená, že bysme jeli rodit i kdyby jsem celý pátek ležela doma.
26. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Veru a kolik malá měla míry a váhu po porodu?
26. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
2,67 kg a 47 cm.

Holky, fakt nebojte, já vás nechtěla vystrašit. Jen jak se mi blíží "den porodu" tak vzpomínám a zajímalo mě, jestli už jsou nějaká letošní srpňátka na světě. :wink:
26. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Ale je fakticky hlavní, že to dopadlo dobře.
Zrovna včera jsme tady probírali s holkama, že si do porodnice koupíme velikost č.56 a na menší prdíme. Tohle by nás a nebo protějšky naše milovaný nahnalo do nejbližšího krámku pro pidivěcičky
26. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
to jsou krásný míry na předčasný porod :slight_smile:
Já jsem prý při porodu v termínu měla 2,8 kg a panečku jak jsem to krásně dohnala. Znásobte to 50 a jsem na mojí váze :grinning:
26. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
a v kolikátým týdnu to u tebe propuklo? 33 tt ?
26. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
To je jasanka. Já ty pidi oblečky měla nakonec půjčený od kámošky, máma mi je u ní vyzvedávala, prala a pak vezla do porodnice aby měla Aný v čem jet domů. A tu soupravičku, kterou jsem jí někdy v květnu kupovala na cestu z porodnice nosila ve 3 měsících :grinning:
26. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
33+6
26. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Máš ale pravdu, že budeme dopíkat a dosmažovat, aby to bylo vše okay.
A co že jste se loni tak rozrodili?
26. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Koukala jsem na fotky a malá je krásná :slight_smile: .
Ty miminka jsou stejně udělaný na vocucávání :grinning:
26. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jo to kdybysme věděly....

Já zase na vás někdy nakouknu, teď jdu už chrupkat. Držte 2v1 a příště někdy papa.
26. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Budu se těšit, pá a díky za pokec
26. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Holky díky, to je milé. Doma si přejeme chlapečka, ale uvidíme. Zatím sázky nejsou vypsané :o)
Ale v mém okolí a rodině zatím všichni kromě 2 osob tipují chlapečka.

Bobisku: prosím tě opatrně na sebe
Sasanka: to je dobře, že jste tak jak má být.
Zatím jsem bez křečí a bez oteklin. Tak snad to tak ještě nějakou chvilku zůstane.
Hořčík beru jen když si vzpomenu.
26. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
teda holky, vy jste se vcera vecer rozjely :grinning: a teda doufam, ze vsechny vydrzime 2v1 aspon do toho 36tt

ja jsem se dneska po strasne dlouhe dobe vyspala az do tri ctvrte na osum!!!! sice asi s hodinovou prestavkou od peti do sesti, ale stejne je to uzasny - vstavat jako normalni lidi :slight_smile:
27. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
ahoj holky, vy jste teda kecalky,skoro nestíhám dočítat :grinning: .

U nás byla večer taková kalamita,že jsem myslela,že nám upadne střecha. Slejvák s bouřkou,bouřka přímo nad námi, blesky přímo vedle baráku, no děs. Tchánovcům to zaplavilo na starém domě celý sklep a zahradu a na novém celou nově komplet udělanou zimní zahradu, no mazec. Manžel tam teď je a pomáhá likvidovat škody.
Já usla tak ve dvě ráno a spala do osmi,ale i tak hororová noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

bobisku, když jsme četla jak ses popálila,tak mě teda polilo horko, tos měla teda štěstí,no děs....ještěže to tak dopadlo... a vidím,že na vtipkování ti to vůbec neubralo,což je super, zas jsem se tady u tvých příspěvků dost nasmála :grinning: .

verusv, to je super,že jste to s miminkem tak krásně zvládli a pustili vás docela brzo domů, to je paráda. Malá byla i krásně velká na ten týden , ve kterém přišla na svět :slight_smile: .

Holky, já teda ještě rodit nechci, necítím se na to :fearful: , musíme vydržet ještě aspoň měsíc :slight_smile: ,aby měl malej plíce v pohodě....
27. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky, tady byla taky v noci fujavice jako blázen:frowning2: Já jsem sama doma a to jsou děsivý zvuky toho větru a bouřky :grinning:
Ale dnes to vypadá, že je hezky, takže já peru první várku! (deky, přebalovací podložky a tak):slight_smile:
27. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahojky holky, dneska hlásím, že nevylízám z pelechu, mám nějakou lenoru, tak polenoším, no co, uvařeno, uklizeno, vypráno mám, tak na všechno prdím. U nás je venku teda pěkně hnusně, pořád leje, to zas budou záplavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Včera jak lítaly ty blesky, tak jsem měla bobky, mám trošku strach z bouřky, nevím proč, ještěže byl drahoušek doma. A práskl tu někde do něčeho blesk, to byla pecka jakoby do střechy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Katwind, jestli máte pěkně, tak upřímně závidím a užij si praní. Já už bych trajdala venku, ale v takovém počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bobi- tím, že se válím, jsme zatím bez škod :grinning:
Co ty? Nějaká nová náplast?

Holky, kdo ví, co Veruska? Měla by podat pravidelné hlášení. Asi se pere s pubošema :wink:
27. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.