• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Kaaa cau ja dneska vstala v pul dvanaste a taky nic jsem zatim neudelala, vis co tak ja teda deku kupovat nebudu, a pockam na tu tvoji a popis mi jak vypada a barvy a jak je velka a kam si ji chtela, do kocaru nebo kam?
27. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Misko - je to z tohoto obchodu: http://www.babylife.cz/deky/satincare-oboustranna-fleecova-deka-100x75-cm, objednala jsem tu, co je psaná jako ostře žlutá (obě strany stejné), ale zdá se mi to jako něco mezi tou ostře žlutou a oranžovou, chtěla jsem ji k zavinovačce do autosedačky, tu mám černo-žlutou, a k té se mi to absolutně nehodí. Ale jestli ji nebudeš chtít, tak neva, nechám si ji buď do kočáru nebo prckovi domů na zem, nebo do lehačky na doma. Dětská deka se prý doma nikdy neztratí :slight_smile:. Tak jestli vydržíš, tak bych ti ji toho 8.7. donesla ukázat, to máš za 14dní.

Jinak pokud mně dneska chytnou zas ty bolesti, jedu na pohotovost, už mám i sbalenou tašku, kdyby mně tam chtěli nechat na kapákách, a mám připravenou i hromadu do porodnice, kdybych tam ležela tak dlouho. To by jen přítel shrábl z poličky do tašky a bylo by to.
27. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
kaa,deka je pěkná, škoda že barva nesedí :frowning2: .
Jinak je mi líto,že máš bolesti,snad to nic nebude. Já mám teď občas večer taky trošku bolesti,ale rozhodně né takové jako ty. Každopádně k doktorovi zajdi,třeba tě uklidní,že to tomu patří a že je vše v pořádku. ale jak se říká, raději jít 10x zbytečně než jednou pozdě.
Já zas panikařím,protože malej se málo hýbe,tak se furt různě překuluju a přemlouvám ho, ať se pohne. No a chudáček z toho mojeho překulování teď dostal škytavku a začal se vrtět o sto šest,takže jsem děsná, zbytečně stresuju. Ale všimla jsemsi,že on teď hodně přes noc řádí a přes den se jen tak malinko vrtinkuje.
No už se nemůžu dočkat pondělka,jak půjdu na gyndu.
27. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
Kaa je pekna, dones uvidime ja mam bezovy kocar tak snad se bude hodit a kldyz ne tak jak rikas urcite se ti bude hodit.

ty babko :sunglasses: a nestras mimino musi este vydrzet v brisku, zadne takove, ale kdyby nahodou dej urcite vedet pres sms.ja bych za tebou dosla kdyby si te tam nechali. hlavne opatrne sedni a odpocivej, nohy nahoru. Nejakou vahu uz ma to by zvladlo ale radsi at je este u tebe pod srdcem,no ne?

Barco ten plod :slight_smile: taky nejak strajkuje vubec dneska nekope nic, nejakej divnej, ale musime myslet pozitivne. vsechny :slight_smile: :sunglasses:
27. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
Holky, asi to je fakt normální, já mám den, kdy se vrtoší pořád, občas až moc:slight_smile: a pak mám den, kdy se jen tak jednou za pár hodin ozve, že tam je... takže klid, všechny budeme mít vše v pořádku!:slight_smile: Já jdu v pondělí na utz, se těším!:slight_smile:
27. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: .
Kaa - hlásím, že žiju :wink: - jen fakt nemám nějak náladu...puboši, nebo spíš puboška mě pěkně vysávají :frowning2: .
S holkou to tříská tak, že bych ji nejradši ztřískala já, ale nebudu si špinit ruce :grinning: .
Vysvědčení měly obě dětičky OK, kluk 9.tř. 5 dvojek, holka 7.tř. 7 dvojek, oba vyznamenání.
Včera měli deváťáci rozlučák(alkohol, holky, atd.) - ale přežili to ve zdraví, mladej spinká celej den jako mimino, protože v noci jako správnej gentleman přikrejval holky ve stanech dekama a staral se o jejich pohodlí - ve 4 hodiny ráno totiž přišel moooc hezkej slejvák, tak byli i ve stanech dost promočení. Spát šel pak ráno na zahradu, tak jsem měla ráno pátrací akci - našla jsem ho na zahradě v altánku, spinkal a byl živej
:stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dorazil k obědu,, hladovej jako vlk a od té doby spí. No a dcerunka mě deptá už asi měsíc v kuse, asi chce, abych porodila dřív. Řeknu vám, že já jsem náladová hodně, ale tohle je extrém !!!!
No a to nejmenší "mimi" u mě v bříšku mě taky zlobí. Dopoledne jsem vařila s kyblíkem u plotny, páč mě berou krásný dopolední nevolnosti(hnus), odpoledne pro změnu nemůžu dýchat a večer mě pálí žáha. Krásně nabitej den :frowning2: . No a to hlavní: na 99% se potvůrka neotočila, takže je pořád koncem pánevním a já studuju na netu veškerý alternativy. Mám předjednanej císař ve vzdálené porodnici, protože v tý naší mě budou chtít nechat odrodit přirozeně a do takový rizika pro mimi nejdu ani náhodou, i kdybych měla rodit na Moravě(jsem ze záp. Čech). Takže hodně starostí na jednu hlavu...
Zbývají vyprat dvě várky miminkovských věcí a výbavička je téměř komplet, přišel mi monitor dechu, tak jsem si říkala, jestli ho nemám využít pro 16letého deváťáka(kocovina) :grinning:.
Moc vám přeju, ať prožíváte poslední dva měsíce těhotenství lépe než já - beze stresu.
27. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
verusko, ty jo, tak ty to máš teda perný! nezávidím.-(
Hele, s tou polohou ale ještě nezoufej, definitivně má být poloha určená až od 35tt, tak třeba se brouk ještě otočí :wink:
Tak se drž holka, nemáš to jednoduché...
27. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahoooooj všem,
takže podávám čerstvé zprávy, byla jsem pro jistotu na pohotovosti, nejela jsem ani po porodnice,kde bych chtěla rodit, tam jsem volala a poslali mně rovnou do fakultky, kde berou předčasné porody.
Holky, řeknu vám, jak to ta sestra řekla, tak jsem chytla takový stres, to bylo něco hrozného.
Hodila jsem sprchu, oholila se, a jak přišel přítel, začla jsem fňukat, ani jsem mu to skoro nemohla říct. No ale jeli jsme.
Natočili mi kardiotoko, vyšetřili a závěr: teď určitě rodit nebudu, bylo to podráždění dělohy, asi jak se malý točil, nevím, a mám předepsaný hořčík v megadávkách, co pak, řekne moje dr. ve čtvrtek na poradně.
Zpátky už jsem jela vysmátá, tašku jsem vybalila :grinning: , abych náhodou něco nepřivolala
:grinning: :grinning:

Misko- na tebe nemám telefon, když tak mi písni tel. číslo na mejla nebo do IP, a kdyby něco, tak bychom se sobě ozvaly. A s tou dekou se nějak domluvíme, však uvidíš.
27. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Barčo- já taky mám stavy, že maléo necítím, ale vžycky ho poprosím, ať se trochu pohne, zavrtí a většinou do 10min. poslechne :wink: . A vypozorovala jsem, že se vrtí dopoledne, pak k večeru a pak v noci tancuje :wink:, a když je pěkně, vrtí se víc a když škaredě, tak lenoší :grinning: :grinning:
No ale teď jsou prý takové stavy strachu a obav normální, asi čím víc se blížíme do finále, tím nervíky více pracují. Já jsem teď na chvíli v klidu :wink: , nejhorší je vždycky ten poslední týden před poradnou.

Verusko- výsledky ve škole mají puboši krásné, ale to kolem, co? No nemáš to lehké, ale musíš to zvládnout, a malá se otočí, uvidíš, moje dr. na poradně říkala, že se dítko může otočit kdykoliv. Tak neboj.
Ty nevolnosti ti nezávidím, Bobi psala, že jí taky nebývá dobře.

Jo a ještě jedna věc- jsem v klubu pindíků a po dnešku se zapisuju i mezi macíky, dr. napsal, že má 1850g :grinning: .
Bobi, tys měla kolem 1700g? To jsem zvědavá,kam až to dotáhneme. Aby mi nešili i lopatky :grinning:
27. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Kurňa Kaa, ty jsi mi přebrala žezlo v pohotovosti a ničení se. To budu muset doma kopnout do LCD aspoň,abych se ti vyrovnala :grinning:

No hlavně, že jsi v poho a musíš to ještě nějakej ten pátek vydržet. Takže nakonec budu mít miminko pidinkový, protože všechny budete rodit malý turboše :grinning: a já pak budu vychechtaná jakej byl porod brnkačka :grinning:

Včera jsem se k vám vůbec nedostala na pokec. Výletovali jsme a byla paráda. Taťka náš si na noc domu dovezl kámoše a tak jsem je zpracovala, že ráno vyrazíme na houby. A vono houby, protože oba chrápou jako medvědi.

Ale žádnej úraz nebyl. Však já zase budu pár dní v poho a pak to bude zas nějaká jobovka. :grinning:

Manža na mě furt dolíhá, abych si zabalila tašku, kdyby něco. Taky mě berou křeče a malej mě tlačí dost na spodek, takže mám někdy pocit, že mi pipka tak natekla, že vypadám jako dobře vybavenej chlap s pivním mozolem :sweat_smile:
28. čer 2009 v 07:22  • Odpověz
Bobi- nepruď, na té pohotovosti jsem byla poprvé a naposled za toto těhu.Pak už jedu do Vítkovic naostro.
Kde jste byli na výletě? U nás se vůbec nedá, furt leje nebo aspoň pokrapuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

S tou taškou to ńení prča, jak jsem včera měla bobíky, tak jsem lítala po kvartýře a sháněla všecko do kupy. Teď to nemám v tašce, ale v polici ve skříni, pro lepší pocit. To je takové nachystáno/nenachystáno :wink:
28. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj holky,tak u nás pro změnu prší a prší :grinning: ,připadá mi,že mi už z toho trošku hrabe, malá zlobí,protože nemůže ven,tak hrajem pexeso,kreslíme,čteme pohádky,ale furt dokola to taky nejde. Tak ji teď manžel vzal do obchodu,ať trochu změní prostředí.

veru, to máš teda krušné časy,to nezávidím :frowning2: ,ale neboj už to uteče jako voda a brzo budeš mít mimi u sebe, puberťačku zaúkoluješ a nebude mít ani čas dělat voloviny :grinning: . Jinak jak píší holky, miminko se může otočit kdykoli,dokonce uvádějí i rovnou před porodem.Takže se z toho nestresuj,ale je dobře, že myslíš dopředu a císaře sis předjednala,protože se mimi třeba fakt neotočí a pak bys měla zbytečné nervíky a to za to nestojí.

kaa, já se zbytečně moc pozoruju. Malej se prostě teď hýbe víc večer a já z toho stresuju,ale určitě je to v pohodě,protože večer fakt řádí :grinning: . A jak píšeš, je hnusně,tak lenoší, ony už ty naše mimča normálně vnímají klima i den a noc,takže je to ovlivněno i tím.
Jinak jsem ráda,že si tě v porodnici nenechali a můžeš být ještě v klídku doma. To magnésko si rozděl fakt na celý den, já ho zpočátku brala jen dvakrát denně a bylo mi hrozně zle. Teda nevím jkaé máš, já mám magnosolv sáčky rozpustné a já zpočátku celý sáček rozpustila ve sklenici vody, jak je v návodu a vypila a bylo mi strašně. Teď si ten jeden sáček rozpustím v litru vody a celé dopoledne ho popíjím a pak odpoledne druhý a je to v pohodě, dá se to snést a fakt to pomáhá, břicho mi tvrdne jen tak 2-5x denně,což je nic a jen slabounce :slight_smile: .

Zítra po poradně jdu do lékárny a nakoupím vše co potřebuju, je toho moc,ale když vás čtu,že už jste všechny připravené,tak raději taky vše nachystám,kdyby náhodou. Přece jen už se to krátí.
HOlky to tak letí, už 33 tt a rodím po 38tt,takže ještě tak 5 týdnů a mám to za sebou,uff.
28. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj :wink:
Teda Kaa, ty jsi měla veselooo, co? Držím palce, ať to povolí po tom magnésku a rodíš +- v termínu, přece jen bychom měly ještě vydržet aspoň měsíc 2v1 :wink: .
Katwin - u prvorodiček je běžný, že už mimi je ve správný poloze do 30tt, u vícerodiček, kde prý je děloha pružnější a prostornější, to bývá kolem 32tt - samozřejmě, že si člověk přečte případy, kdy se dítě přetočilo tehdy a tehdy, při porodu, nebo těsně před,ale to jsou výjimky. Ono to mimi má teď skoro 2kg a to už tam fakt moc místa nemá a většinou má k tomu důvod se nepřetočit- třeba omotaná nebo krátká šňůra apod..
Tak si nedělám moc naděje a připravuju se na všechny možnosti a sháním argumenty pro doktory typu: "zkusíme to přirozeně a když bude nejhůř, akutní sekce"- pokusnej králík moje dítě prostě nebude.
Zrovna včera večer jsem mluvila se známou, co rodila koncem pánevním chlapečka(3kg) - tak to doktoři "zkusili" a nakonec to šťastně dopadlo,ale byl to druhý porod a strašný dlouhý trápení(zadeček totiž neroztahuje cestu díky své měkkosti tak dobře jako tvrdá hlavička), sám její manžel mi řekl,že nechápe, proč ji nevzali na císaře, že to je mučení! Přitom první porod byl pohodovej, otec byl taky přítomen a vše OK, tak jak to je běžný(bolesti prostě k tomu patří). O tom šťastným konci porodu koncem pánevním si pak dlouho doktoři a sestry vyprávěli, jak se to povedlo - takže to asi není tak běžný, že to je bez následků a bez akutní sekce. No, naštudováno mám fakt dost a z okolí hodně případů, kdy to blbě dopadlo - bohužel, od mentální retardace(důsledek přidušení) až po zničený kyčle a kulhání apod. - celkem děs. No, buďte rády, jetli je mimi hlavičkou dolů, já s tímhle teda nepočítala.
Barus - po 38tt rodíš kvůli tomu, aby se porod nerozjel sám, nebo jak se domlouvá dlouho dopředu císař? myslím, že to je asi logický, když je důvod k císaři, aby bylo vše v klidu a ne třeba po prasknutí vody nebo rozjezdu kontrakcí - v mým případě pojedeme do nemocnice cca 1hod, předchozí děti se přihlásily na svět v 39tt+5, tak asi raději taky domluvit císaře dřív, že jo? Poraď, jak to chodí...a kdy budeš vědět termín?
Přeju hezkou, i když uplakanou neděli - neschne žádný prádlo, koberec mám zvlněnej vlhkostí, nechtěla bych žít v tropických oblastech a mít přilepený hadry na těle vlhkem, bleeee.
Pa
28. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
verusko, máš pravdu, rodím po 38tt, právě kvůli tomu,aby se nerozjel porod, to by pak musel být akutní císař.
Jinak zítra se budu doktora ptát právě na ten termín, taky bych už ráda věděla,kdy vlastně mám nastoupit do porodky. Jak to bude s tebou nevím,ale asi právě dle toho otočení miminka. Myslím,že ti taky počkají do ukončeného 38 tt a jestli bude mimi stále KP,tak půjdeš na císaře jako já :slight_smile:
28. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
holky ahoooj, ja mam hrozne rozlitano posledni dobou, tak sem jen jukla,

verusko, treba se holcicka jeste otoci, jeste ma cas, my uz teda borce mame ve startovnich blocich hlavickou dolu - overuju si to kazdej den, kdyz mi skyta v podbrisku :grinning:
a hnusne je v Praze taky, uz me to pocasi fakt neba, vcera pres den dusno, pak jsme vecer byli na grilovacce a oslave a tam zas najednou zima, vitr, dest :frowning2: , chudaci deti, to jim zacly pekne ty prazdniny!
28. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Včera jsem byla výletníčkovat za babičkou na Šluknovsku. Měli městský gotický slavnosti v parku a bylo to tam parádní. Dámy v krojích, šermýři a rytíři :wink: ......... moc hezký.
Zima byla, vítr a občas málo káplo, ale to bylo fakt pár kapek a v tom parku to zachycovali koruny stromů, takže pohoda.

Akorát začínám přemýšlet nad Míšou, jestli dobře slyší. Pamatuju si, že Dáda už reagoval na různý zvuky a při velký ráně se lekl a cuknul. Včera stříleli nečekaně z děl a pušek (šlupky jako prase) a Míša nic. Trochu mě to znervóznilo :unamused:

Dneska mám trochu poklízecí a odpoll sjedeme k panímámě na kafe. Takže malej i v tomhle počasí bude mít menší program. Je to síla furt něco vymýšlet, aby se nenudil. V zimě mi to dalo zabrat a tak jsem se těšila na léto, že budeme na písku a na bazénu.......ale v tomhle létě se nedá nic :angry:
28. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Veru a v pátek jsem byla u ségry a zažila jsem puberťáka a zhrozila jsem se :fearful:
2 mladší děti měla už s výzem ségra doma a tak se ptám, kde je Martin (1.ročník na gymplu)....přijde na oběd......... ségra ještě ve 14 hod v klidu........já už začala přemýšlet, aby byl ok............nezvedal telefony.......nepsal.......nic...
........... v 15:15 mu volala moje mamka, byla tam taky s náma...........zvedl to a huhňal a položil......... v tom naběhl jeho mladší brácha za ségrou a říká, že je Martin v posteli v pokojíčku (mají velký barák, takže proklouzl)........... tak jsme naběhli a zahlídla jsem ségru, jak do něj tříská, protože byl zlitej jako prase a nějak ty rány ani nevnímal :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Myslim, že mu prázdniny začali zarachem :grinning:
28. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Bobisku - jj, puboši jsou děsně akční :grinning: .Časem člověk přijde na to, že pokud nejedou v drogách, což je běžný i na ZŠ :angry: - je to OK. Děti nebiju od tý doby, co mají větší sílu než já :grinning: - když byly malý, tak dostaly na zadek a zvlášť synek docela dost, ale v 16 někoho ztřískat nemá smysl, věř mi :wink: . U nás to praktikujeme tak, že třeba syn má povolený nějaký pivka, když jsme na dovolený(vodáci většinou popíjejí, tak to ani jinak nejde), když měli nějakou akci s vrstevníkama, tak kontroly po tel., jestli žijou(obava z vdechnutí zvratků - 2 mladí lidé takhle u nás v pidiměstečku už umřeli) a je to o dodržení stanovených pravidel - která samozřejmě nejsou úplně "košer" z hlediska výchovy, ale pokud člověk všechno zakáže, nepomůže si- jen děti pak víc lžou a člověk je za blbce. Takže u syna to funguje, u dcery uvidíme - ta teď zkouší moje nervy víc. Pozitivní je, že se těší na mimi a moc, tak snad se "zrealizuje" v péči o mladší ségru :grinning: .
Zazit- uvidíme, jestli se malá otočí, ale za poslední týden(!!) mi tak narostl pupek, že předpokládám, že bude chtít dohnat svoje sourozence(4,25 kg a 4,15 kg), i když se doteď držela tabulek.No a nevím, jestli je lepší ji vykrmit, aby byla indikace pro císaře(nad 3,5 kg) při konci pánevním, nebo nekrmit, doufat, že se otočí hlavičkou a porodit "běžný" miminko. Je to docela napínavý :frowning2: .
Barco, v 35.tt se musím rozhodnout, jestli obejdu svýho Mudr., který je jednoznačně pro spontánní porod i v tomhle případě a nejsem si jistá, jestli by bral v úvahu předchozí porody, resp. skutečnou porodní váhu dětí a předala se do péče známýho primáře v krajským městě, kterej by mi vyšel vstříc s císařem v případě KP.
Takže uvidíme, do 20.7. se musím rozhodnout. 8.července jdu do poradny ke svýmu Mudr., to budu konec 33tt a pokud bude malá koncem pánevním, budu se muset rozhodnout, jestli jet na vyšetření k tomu známýmu a domluvit CŘ.
28. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Tyjo holky, já vůbec nevím, jak je mimínek otočený, nepoznám to dle pohybů, cítím je všude:slight_smile:
Tak to jsem zítra zvědavá na utz :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
ahoj holky, tak pracovni tyden je uz zase tady, si to ted musim uzivat - uz me cekaji jen posledni tri tydny v praci! a pak hura na materskou :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se teď vrátila z kontroly na gyndě a z nákupů posledních věcí a jsem z toho úplně hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: , venku 21 stupňů,ale příšerné dusno, zataženo, mlha a k tomu takové vedro,no hnus.

U doktora vše v nejlepším pořádku,že to musím zaklepat. Cervix skore stále nula,což je super, magnésko mi snížil na jeden sáček denně, krevní obraz z minula taky OK, protilátky,protože mám A -,taky v pořádku,co víc si můžu přát. Akorát mi teda nedělal UTZ,což jsem byla trošku zklamaná,ale mimi se hýbe docela dost opět,takže jsem v klidu :slight_smile: . Na kontrolu jdu za 3 týdny,to už budu v 36.tt a to už mě asi i pošle na monitor a domluví se přesně termín. Jinak termín mi trošku upřesnil,řekl,že to bude okolo 10.8., spíš o jeden až dva dny dřív prý.

Jinak nákup mám komplet, lékárnu i drogerku a necelé dva litry v řiti :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Omlouvám se za to slovo,ale jinak říct to nejde. A to jsem si koupila jen věci do porodky: všechny ty různé mastičky,septonex ve spreji,vložky do podprdy,vložky normal do porodky, jednorazove kalhotky,hřebinek pro mimi, nůžtičky, olejíček, lactacyd ubrousky a gel,plínky pro mimi, vlhčené ubrousky pro mimi, zub. pastu,odsávačku atd. něco jsem možná zapomněla,ale mám toho dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,je to děs jak je všechno drahý. ale je ffakt, že hodně udělaly plíny, protože jsem koupila jedny pampers nex baby 2-5 kg malé balení a jedny giant pack new baby 3-6 kg,takže jenom ty dvě položky byly za 600,- dohromady.
29. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Katwin - držím palce na kontrolu :slight_smile:
Zazit, já oficiálně nastupuju 17.7.09 na MD, přesně 34tt, do té doby PN, ale chodím do práce - zástup za mě je šikovnej, ale výplaty, závěrky, ekonomický rozbory a složitější účto dělám a dělat budu dál já - i s malinkou.
Musím si postěžovat - dnes v noci jsem už přemlouvala Lucinku, ať dá pokoj - docela závidím těm, co mají trošičku obavy, když se mimi ozývá kopanečkama až večer - mě kope kromě dopoledne(kdy je mi to fuk) malá bez přestávky
celej den i noc a je to úmorný - navíc jsem včera zjistila, že se objevily slušný poslíčky, prostě kontrakce, jak mají bejt, jen nejsou bolestivý, jen nepříjemný, člověk celej ztuhne a nemůže dýchat, hejbat se, nic - se těším na ty pravý(jestli se dočkám) :grinning: - dopoledne ty nevolnosti, takže už toho mám plný zoubky!!! Samozřejmě jsem ráda,
že jsem těhotná, že je mimi doufejme OK atd. - ale vyžírám si to,co jsem v předchozích těhotenství nezažila - já vlastně až teď můžu říct, že tenkrát jsme ani "nevěděla, že jsem v tom" - kromě břicha a velkých koz :grinning: .
Barco, tobě se to teda pěkně krátí, jsi o kousek napřed a ještě budeš rodit o 14 dnů před termínem - závidím - v dobrém :wink:
29. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Verusko, me nas mladej taky okopava v podstate non-stop, je to uplne sileny, ale vcera jsem si rikala, ze az vyleze ven, tak mi to bude chybet :grinning:
29. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Zazit, to máš pravdu - ty si třeba ještě 1-2x zopákneš, ale já už asi ne :wink: - je mi 37 let a i když by přítel ještě rád chlapečka, muselo by to být co nejdřív po Lucince a na to nemám sílu - takže na 99% poslední kopanečky v bříšku v mém životě - je to krásný, to zas joooo - ale už ty kopance jsou docela silný a při každým kopnutí do močáku musím jít na wc - tři kapky jdou ven a za chvíli zas - potvůrka jedna :grinning:
29. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
ahojky holčiny, já mám dneska nechucos pracos :stuck_out_tongue_closed_eyes:
......do všeho se nutim a málem jsem usnula u televize po obidku, ale nějak nebyl čas, protože mám ještě hodně páče :wink:
29. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
no s tema kapkama jsem na tom stejne :slight_smile:

to je dusno, co ? mam pocit, ze sebou kazdou chvili flaknu, ani se ti bobisku nedivim, ze mas lenoru lenorovitou
29. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
Mne se vratily nevolnosti jak v prvnim trimestru :cry:, co to jako je? Dam si jidlo a hned jdu :cry:
29. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
Zazit, takže i ty? Už jsme ve spolku s Veruskou 3. Ale že je to pošušňáníčko, co? :grinning:
29. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
no, ale co to jako je ? to jsem nevedela, ze se to vraci ? :frowning2: a posusnanicko to teda je :(
29. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
není to neobvyklí, někdy se to stává :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já mám vypozorovaný, že když vynechám chleba k jídlu, tak je to dobrý
třeba tě taky něco dráždí :wink:

mladej se dneska tak metelí a kope, že je to až děs. Šlupkuje to do mě úplně na jiných místech než jsem zvyklá, tak doufám, že se neotočil zase nějak jinak, protože už byl parádně hlavičkou dolu
29. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.