• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Holky, čaaaaaaau
No tak řeknu vám, že Zazit, Bobi a Verko- to vám teda nezávidím, ale já mám zas svoje. Pořád mi tvrdne břicho i přes dávky magnesia, dopuju se tím teda opravdu poctivě, ve čtvrtek budu vědět více, jdu na kontrolu k mojí dr. Taky se jí musím zeptat, jestli už to jsou taky posli: jakoby mně chytne taková menší bolest do zad a trošilinku do břicha, dvakrát, třikrát to prodýchnu a je to ok. Možná bude vědět Věruška????

Jinak Bobi: hlásím další újmu na majetku: dneska jsem zjistila odřené autíčko :frowning2: .

Dneska jsem byla s kámoškama na kafi a jedna mně uklidnila, to co zažíváme teďka, prý nic není, líp už ale nebude :unamused: , až po porodu. Dneska jsem dostala plno rad, tři maminy 3 dítek- holčiček ve věku 1,5 roku+ chlapeček 4,5roku. No žůžo :wink:
29. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Bobi- dneska je taky kopajda, ale až zhruba od osmi hodin večera. Taková pařba a nikdo se mně neptal :grinning:
29. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
holky, tady je bourka jak bejk! Sleha to tu kolem a ty rany, vzdycky uplne nadskocim!
29. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Zazit- my jsme měli takovou hnusnou bořku kolem půl 6, hnus, byla jsem doma a strašně jsem se bála, mám vždycky strach jak se leknu já, že malý z toho bude mít šoky
29. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás:slight_smile:
u mě utz naprd, protože žádný nebyl:frowning2: Doktor musel narychlo neočekávaně pryč, měl tam zástup a ten řekl, že utz dělat nebude:frowning2: Což teda na jednu stranu jsem ráda, chci svýho doktora.-)
Takže jdu až příští týden, ale ono to ničemu nevadí, kontroly mám ok, pohyby taky cítím hodně...tak co

jinak pohyby cítím denně, ale asi ne tak jako vy, tak mohutné, je to spíš příjemné, pokud se zrovna nesnaží natáhnout, což už se do mě fakt nevejde:slight_smile:

A holky - je mi pěkně mizerně! nezvracím, ale ta žáha mi dává strašně! třeba celou noc mi dnes bylo blbě! A mám strašnou slabost, ale to je fakt děsný, mám tlak 90/60 a v kombinaci s +9 kily a tímhle debilním počasím, to je fakt masakr. takže dopoledne jen tak polehávám, to skoro nefunguju, pak s eto teda vždycky docela zlepší... ale asi začínám otékat, neobléknu prstýnek a tak divně mě bolí ruce anohy... uff, ještě 8 týdnů!

A to začínám být ve stresu, že nestíhám prát (neschne to), nemám vše nakoupeno, připraveno... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj Katwind- no jo ke konci už nám líp nebude, stresů bude přibývat, ale nakonec to všechno dobře dopadne. Mně taky pálí žáha jako blázen, teď nemůžu spát, skoro hoďku jsem se převalovala, a to nemá cenu, takže přítel spokojeně spinká a já jsem si šla zapnout telku a pc. Malý se taky nejradši vrtí, když jdu do hajan, asi ho štve, že je klid a nikdo ho nehoupe :stuck_out_tongue_closed_eyes: , příjemné ty pohyby byly tak před 14-ti dny, ale teď asi prcek nějak porost a jde to všechno cítit šíleně, dloube kam dosáhne- žebra, žaludek, močák.
Teď už ti nezbývá opravdu nic jiného než odpočívat a nemá smysl se honit, to by ti bylo ještě hůř, hlavně při tom nízkém tlaku dávej bacha, aťsebou nesekneš- takže opatrně.
29. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
Holky, prosím vás, jak zmenšujete fotky do alba? Chtěla jsem tam dát nějaké atelierovky,ale nedaří se mi to zmenšit :frowning2: . KUJÍÍ
29. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
ahooj, taky nemuzu spat, ale to je asi tim blbym tlakem venku, prevaluju se v posteli, je mi vedro a ne a ne zabrat :frowning2:, to budu zitra, jak prastena palici po hlave :cry:
29. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
Zazit, to je na houby, já mám aspoň výhodu, že nejdu do práce, ale co ty bobku. Venku je hnusně, ani ten déšť tomu nepomáhá, vůbec to neosvěží. Už aby bylo normálně. Ale kdy to bude????

Jinak se mi podařilo zmenšit ty fotky, dala jsem tam jen pár, jinak jich celkem bylo 12, máme i nějaké polonahaté, ale na to jsem moc velká stydlivka. :slight_smile:
29. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz
teda to byla noc! jsem rada, ze je za mnou! tak hura do prace :frowning2: , dneska budu totalne nepouzitelna!
jdu omrknout fotky :slight_smile:
30. čer 2009 v 06:04  • Odpověz
moc krasny! fakt! ty fotky tehulek jsou vzdycky tak hezky! proste nam to desne slusi, to pandero :slight_smile:))
30. čer 2009 v 06:06  • Odpověz
Ahoj Zazit- tak co, žiješ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem vstávala s přítelem ve 4:40, pak jsem se tak válela, jsem nějaká dolámaná, matrací to není. Připadám si jak důchodkyně, bolí mně celé tělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Musím to nějak rozhýbat.

Děkuji Zazit za pochvalu- jsou pěkné díky profíkovi a mému stavu :wink: , jinak vypadám jak idiot na fotce. Včera mi kámošky řkaly, že jde vidět, že to bude kluk, protože jsem pěknější a sluší mi to. Takže po porodu budu zase škaredá :grinning: . Jo ale máš pravdu, jsme kočky :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
ziju, ale potrebovala bych si strcit sirky mezi vicka, aby mi drzely
30. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás taky v noci bouřilo a docela dost,zas přívalové deště, no chudáci lidi v těch vesnicích kolem :frowning2: .

kaa, koukla jsem na fotky a fakt ti to moc sluší, jsi kočka a fotečky moc pěkné,takové jemné :slight_smile: .
Taky jsem se moc nevyspala, připadám si teď taky furt dolámaná,přitom matrace máme parádní,takže to je spíš stavem než jimi.

kat, to pálení žáhy mám taky příšerné, v noci mě to přepadá nejvíc,mám gaviscon u postele a dnes jsem si musela 3x za noc loknout,abych vůbec usnula.

nevolnosti nemám,ale když se s chutí najím,tak se mi to občas vrací,ale to je asi tím smrsklým žaludkem.

kat,nic si z toho nedělj, já se včera taky těšila na utz a nebyl :frowning2: ,ale hlavní je,že je vše ok.

ještě jsem vám nenapsala,že už mám 12,5 kg nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já se teď moc nekoupu, spíš se sprchuju, protože si s vanou vůbec nerozumím,připadám si v ní jak vorvaň :grinning: .
Takže se vlastně furt sprchuju a koupel si dopřeju tak jednou týdně,ale je to mazec,máme docela malou vanu a to moje otáčení v ní a vůbec zvedání se atd. to je fakt docela komické :grinning: .A štve mě to,protože jsem jinak milovník koupele, pěkně teplé s nějakou solí a jen se tam tak válet a relaxovat, to miluju. Teď to nehrozí, to vždycky jen šupnu do sprchy umyju vše důležité :grinning: a lezu ven :frowning2: .
30. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Dej náplasti, to ti bude držet líp :wink: .Anebo očka zavři, namaluj si duhovku a nikdo nebude mít podezření, že dřímeš :slight_smile:
Už aby bylo po práci, co?
Ty jo, posledni dobou se tady moc lidem nechce, že? Včera jsem koukala po dvou dnech, ani nebylo co dočítat.
Já mám třeba problém vytáhnout pc, páč máme malý byteček, tak tu nemáme pracovní místo a tak vždycky musím pc vytáhnout, a to se mi někdy nechce.

Za chvilku fičí´m k mamině- no úspěch, slíbila mi, že mi tu deku sešije, tak jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
jdu si namalovat ty duhovky na vicka :slight_smile:

ja jdu dneska taky do poradny, ale teda utz snad bude, delaji mi ho pokazdy, tak snad me dneska nezklamou :slight_smile: , ale jdu az odpo, tak pak dam vedet, trochu se bojim, co mi rekne, jak je velikej, mam obrovitansky bricho, jak kdyz mam rodit zitra
30. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Neboj, dobře to dopadne jako vždycky, i když já mám taky bobíky, co mi řekne ve čtvrtek, podle toho ultrazvuku z nemocnice má Kubík trošku větší váhu než tabulkovou, tak jsem zvědavá. Asi to bude macík.
No ale řeknu ti, že v té nemocnici jsem viděla paní , ležela na kardiotoko, a ta měla tak 2x větší břicho jak já. I když je to neslušné, tak jsem čuměla, kam až to může porůst, a to byla normální postavy, ne tak oplácaná jak já. No a já mám pocit, že ještě chvilku a už se ani nehnu.
30. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
zazit, to ti teda nazávidím :frowning2: , ach jo,už abys byla doma co? Ta únava je někdy strašná a nejhorší je,když ji musíš překonávat.
jsem zvědavá až přijdeš z poradny, jaké přineseš novinky, zkus se zeptat kolik malej váží :slight_smile:
30. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
no barco, to se urcite zeptam :slight_smile: , doufam, ze me to cislo, ale moc nevydesi :slight_smile: , ze mi treba nerekne, ze ma tri kila :slight_smile: , to by me asi odvezli :grinning:, ale podle sily kopancu mi prijde, ze ma snad kilo pet :grinning:
30. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
:grinning: neboj tri kila to nebudou,ale dve mozna jo :slight_smile: , me dnes taky malej docela kope......
strasne me stve,ze mi vcera ten utz nedelal,byla jsem zvedava a chtela jsem foto obliceje :frowning2: , ted musim cekat tri tydny....
30. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
Holkýýýýýýý já mám pocit, jako bych měla rodit.
Jsem furt ospalá a už tak nemotorná. A je mi typická kachní chůze.
Dneska jsem odpol chtěla do lesa na houby, ale volala jsem manžílkovi, že nikam, protože mi je zle. Mám nízký tlak, žaludek na vodě a polí mě v podbřišku. Včera jsem měla pěkný bobky, protože jsem tak pidimidi špinila (spíš nahnědlej výtok) :fearful: , ale je to tim, že jsem byla na nohou a neodpočívala. Takže dneska se od rána válím. Nevařim, nežehlim a fakticky ležim a čtu si časopisy. Malej je zlatej a válí se se mnou a nebo chce pustit pohádku.
Odpoledne nasedneme do autíka a pojedeme za město k babičce na válečku na zahradu, tak se těším :slight_smile:

Jinak tady dusno a hic. Sluníčko svítijů a štipičky štipijůůů
Občas mrak, ale po dešti ani památky (kecám, večer byl takovej déšť letní krátce), ale jinak fakt nic

Kááčko, ty fotky jsou super...... moc vám to tam sluší a pupíček máš ukázkovej :slight_smile:

Jinak já furt machrovala jak málo přibejvám na váze a ono to teď skáče jako blázen. Z původních 6 kileček už mám za 3 týdny nahoře další 3 :grinning:

Jinak asi se jdu vyzvracet nebo co :confounded:
30. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Holky, koukám, že jsme na tom všechny stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako nebudu vám lhát - nic zlého vám nepřeju, ale to, že jsme na stejné lodi, mě uklidňuje:slight_smile:
Spaní naprd, slabost, bolest celého těla - takové rozlámání, jak když jsou nastydlé klouby, ale nejsou, nevolnost, žáha, oteklost...co jsem ještě nevyjmenovala? parta postižených :grinning:
30. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
kat, to máš pravdu a je to fakt uklidňující,vědomí,že to tak asi je normální :slight_smile: . Ono těhotenství sice není nemoc,ale je to zátěž pro organismus a já se třeba jen válím,ale vy které ještě k tomu normálně pracujete,tak to musí být tuplem záhul.
No a ty problémy k tomu asi fakt patří, ale už se nám to krátí, až budem nevyspané z nocování s mimčem,tak si vzpomenem na to jak to bylo super,když ještě bylo v bříšku :grinning:
30. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
no to si taky rikam, ted si stezuju jak se mi spatne spi a pak se nevyspim vubec a s laskou budou vzpominat, jak skvele se mi spalo v osmym a devatym mesici, protoze me nikdo nebudil :grinning:
ja teda furt mam mylnou predstavu, ze i v tom devatym budu normalne fungovat - chodit na prochazky, cvicit atd., ale uz spis pomalu zacinam verit, ze budu lezet na znak a jen se modlit at uz je tu porod!
30. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
juuu, 33 tt, to je husty, to uz bych taky mohla za mesic klido pido rodit :grinning:
30. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
Tak jsem se trochu vzmužila a dokonce jsem oloupala zeleninku a varim polivku. Ale zjišťuju, že ty rána jsou teď furt takový stejný, je mi z nich na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Přemyšlim, že si nahažu do pračky pleny bily a hodim je na vyvařku, abych se večer nenudila a seděla u žehličky :grinning:

....... se mnou je to hrozný, jenom se mi udělá trochu líp a přemýšlím hned co všechno musim udělat a uklidit a uvařit......se picnu :sweat_smile:
30. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
bobi, mně taky visí plínky na sušáku :dizzy_face: Se kochám jen tím pohledem na sušák.-) já jak pojedu v látce, tak mi tam visí různě barevné plínky, kalhotky, vkládačky, no krása pohledět:slight_smile: Ale ty se nežehlí teda, takže na večer mám jinou práci - válet se a číst si:grinning:
30. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Katwind- jo, já jsem taky taková, jak vidím, že ty problémy a ještě jiné mají i ostatní, tak jsem relativně v klidu.
Jinak já už mám všechno vypráno, zbývá mi vyžehlit 6 tetra osušek a je to.

Zazit- já jsem taky hrdinčila, že v práci vydržím do rozpadnutí, ale jakmile jsem zjistila, že můžu jít na dovku, tak jsem toho využila. A zjistila jsem , že mi to doma vyhovuje, jak je přítel v práci, tak potrajdám venku, postarám se o domácnost a jak přijde, tak se věnuju jen jemu :wink: . Z čehož má radost, protože si chce po práci odpočinout a ne štěbetat :grinning:

Bobi- díky za pochvalu, pupíček ukázkový, ale taky prdel, a kýty a ty ruce mám jak guvernér :grinning: :grinning: :grinning: , ještěže mně paní fotografka ořezala :grinning:
Ty Bobi, ale s tím špiněním mně neštvi, že já odřu auto, tak ty nemusíš rovnou špinit. :unamused: Lež a vyprdni se na všechno. odpočívej.
30. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jo a Baruško- děkuji za pochvalu, ty jo a s tím koupáním, kdybys viděla, jak to probíhá u nás :grinning: , kdyby to někdo viděl, tak se potrhá smíchy. A s tou váhou jsi v pohodě, to máš krásné, já už mám +18, ale prdím na to :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Holky, já se taky chvíli stresovala váhou, pač přibírám co týden, to kilo, ale taky na to už prdím, prostě snad to pak půjde dolů nebo holt budu muset máknout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.