• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Ahoj holky, tak co jak je po ranu? :slight_smile: No já si teda každým dnem po ránu připadám víc polámaná. Bolí mě kyčle, záda, žebra, prostě všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A malej se posledních pár dní vrtí hlavně v noci,takže nemůžu spát. Kdyby to bylo jen vrtění,ale to jsou šlupky, hlavně když ležím na boku :grinning: .
A venku pro změnu zas hnusné vedro a dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
holky, ja chci zpatky zimu a dest, co byla jeste pred deseti dny! tohle je husty!
4. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
tak jsem do albika hodila konecne tu hraci deku, co jsem poridila pred mimibazar :slight_smile: a taky sladkej spaci pytlik, co jsem poridila prckovi :grinning: , i s rukavkama, aby byl v zime pekne v teplicku :grinning:
4. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
zazit,ten spací pytlik je sladkej :slight_smile: a ta deka je taky super, dobrý kup :slight_smile: . Je podobná barevně jako ta moje,akorát já ji mám kulatou :slight_smile: .
4. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
taky jsem šoupla naši deku do deníčku, akorát jsem ji nefotila,nemám tady foťák,ale dala jsem origoš foto z obchodu,je to stejná firma,ale ta naše deka je malilinko jiná,ale hodně podobná.
4. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahoojky holky, vy máte ale krásné věcičky pro miminka, ty hrací deky jsou super, já ještě počkám, možná babi s dědou darujou potom na vánoce. To bude mít prcek 4 měsíce, tak by mu to mělo stačit.

Jinak Zazit, já kupuju podprdu u nás v dětském velkoskladě, odkaď jsme brali kočár. Jedna stojí 299,-, takže super cena. Koupila bych ti a poslala, ale copak já vím, jestli by ti seděla :astonished: ?
Zimu bych taky chtěla, ale tu suchou, v takovém dusnu jsem 4x denně ve sprše, když někam jdu, umyju vlasy, hodím sprchu, ani se nečešu, hodím kšiltovku, namaluju jen řasy a lezu. A taky pořád peru, protože se tak 5x denně převlíkám.
Včera jak jsem tu ležela, splavená a ulepená- fuj, tak jsem si představila, jak v takovém počasí a taková hnusná rodím. Asi si přeju porod ve sprše :slight_smile:

Dneska jsem na tom podobně , výletovali jsme a na závěr dne jsme byli v planetáriu :grinning: :grinning:

Bobi- ad francouzská:
Nechci tě nějak zklamat, ale laky od Avonu jsou na ho..., a to doslova, ale když už to máš.....Řádkují se, neschnou. Doporučovala bych ti jakýkoliv podkladový, třeba nějakou meruňku, může být i světle růžový, pak klasický bílý a průhledný nebo vytvrzovací lak, a šablony koupíš i v drogerce, 1 sadu za cca 20,-
Než si začneš dělat manikúru, zajisti si hodinku volno. Pokud to chceš mít pořádně. Nekecám.
1. Dej podkladový lak, nech uschnout,
2 .nalep papírovou šablonu pořádně od kraje ke kraji,
3. nanes !tenkou! vrstvu bílého laku, nech zaschnout.
4. Nanes druhou !tenkou! vrstvu bílého laku. Nech zaschnout.
5. Sundej opatrně šablony, zbytek lepidla ze šablony sundáš lihem.
6. Nanes průhledný lak, lesk nebo co máš. Nech zaschnout.
A teď na nic nešahej, nevytírej, nemyj nádobí, aby se ti to neorýpalo :grinning: :grinning:

Já dělám francii na nohy ručně bez šablon lakem a na ruce gelem taky ručně bez šablon, pak se to vytvrdí a vydrží to, až když to zbrousím pilníkem, to je žůžo:slight_smile:. A to je rychlovka:slight_smile:
4. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Barčo- já spím na etapy. Nejdříve nechám mladého vyřádit, pak teda na chvilku usnu, pak mně začnou bolet záda a všechno a pak se teda točím z jedné strany na druhou. Tak teda vstanu, pochodím. Až mně to přestane bolet, tak si jdu zase lehnout :grinning:
4. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
MIŠKO- kde si dáme sraz v tu středu? Nebo se uvidíme až tam? Já asi pljdu sama ještě nevím, přítel má teď frmol v práci a neví, jestli ho pustí, je to k vzteku. Pořád klídek a teď jim cpou zakázky, které najednou spěchají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
kaa, moc dekuju za nabidku podprdy! ale vcera jsem to vyresila, byla jsem s kamaradkou na kaficku a ta me pak zatahla do super obchodu s pradlem a ja koupila dve krasny kojprdy, obe od ty firmy Anita, nadherny a meli veliky slevy, takze jsem obe poridila za 1200, takze za beznou cenu jedny a jsou fakt krasny, vypadaj jako krasny normalni pradlo, i kdyz teda velikosti stanu :slight_smile:, na doporuceni prodavacky jsem si vzala 70E, E to je maso, z cecek na ecka :grinning:, doufam, ze mi to zas pak na ty cecka splaskne :wink:
4. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Zazit- tak to jsi pořídila teda krásně, ta velikost je teda trošku šílená, ale manža je spokojený, co? :grinning: Já ještě nic nemám, ale budu kupovat koncem 8.měs., já má po porodu spíš strach, že to splaskne, ale do podprdy to budu rolovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já jsem zatím z C přešla na D, takže žádná velká trága.
4. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
no, manza radost ma :grinning:, to mas pravdu, hlavne ma radost, ze se mi trochu ospekatil zadek, ze uz to prej nejsou jen dve kosti, tak to, ze si prej po porodu mam hlavne nechat :slight_smile:, coz ja teda s takovym kadakem chodit nehodlam a doufam, ze splaskne taky, protoze jinak muzu vyhodit vsechny gatata :grinning:
ja mam ted DD, ale ta prodavacka mi radila, at vezmu o cislo vetsi - ze se prsa nalejou a jeste se tam musi vlezt ta vlozka, tak jsem si rikala, ze tomu snad rozumi, kdyz prodava kojprdy a dala jsem na ni a ma to logiku, urcite se nam to naleje, nastesi jsem obe koupila z takoveho mikrovlakna kombinovaneho se zerzejovou bavnou a obe jsou bez kostic, tak si rikam, ze kdyby se to nalilo jeste vic, tak tenhle material to snad pusti a nepotecou mi kozy :grinning: vsude kolem :grinning:
5. črc 2009 v 06:07  • Odpověz
ahoj holky, tak zas změna počasí, u nás teď prší a trochu se ochladilo,je to jak aprílové počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

zazit, super kup ty podprdy, cena slušná za takovou kvalitu :slight_smile: , akorát já bych asi takovou velikost nekupovala. Když už se ti zvětšily prsa,tak si nemyslím,že bys po porodu měla ještě o číslo větší. Nevím no, nechci tě znepokojovat, každý jsme jiný a máme jiné tělesné dispozice,tak třeba se ti ještě zvětší. ale co mám já zkušennost s porodem Johanky,tak i po porodu, kdy se mi nalily a to jsem měla teda mlíka fakt hodně,tak mi byla ta podprda, kterou jsem si koupila před porodem a normálně ji nosila. Právěže prsa ze začátku bolí,protože se aktivují ty mléčné žlázy a zvětšuje se prostor pro to nalití po porodu. ale nevím no, nechci chytračit :grinning:
Tak snad ti budou, byla by to škoda .....

Holky s tou manikůrou vás obdivuju, já na to teda vůbec nemám náladu si dělat nehty :slight_smile: , navíc kde bych je ukazovala,že :grinning: . Já jsem ráda,že si je ostříhám opiluju a jsem spokojená. U Johanky jsem si je stříhala úplně na krátko,jsem se bála, abych ji nepoškrábala, ale je to o zvyku, já na dlouhé nikdy nebyla moc zvyklá. Ale trošku delší, upravené, to se mi líbí :slight_smile: .
5. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
baru,tak budou trochu volnejsi, lepsi nez kdyby mi lezly prsa vsude ven :grinning:
a s manikurou jsem na tom stejne, nemela bych na to nervy :slight_smile:, kdyz potrebuju na nejakou zvlastni prilezitost, tak si davam nehtiky delat, sama bych si to pekne zprasila :grinning:
5. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Souhlas, na nehty a něco podobného bych neměla nervy... ale obdivuju ty, co to umějí a nervy mají:slight_smile:
5. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
no to ja taky, kdyz to vidim, tak nechapu, jak taky nekdo muze bejt sikovnej, ja jsem leva jako savle :slight_smile:
5. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
zazit jj :grinning: to by bylo blbý. Já myslela,že ji máš o dost větší,tak jestli jen o něco,tak to je v pohodě :slight_smile: ,ještě tam dáš vložky a budou akorát :slight_smile: .
5. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
No já jsem taky od tý doby co mám Dádu chodila s nehtama nakrátko a leda tak lesk nebo zpevňovač. Jenomže jsem si u kámošky prohlížela katalog Avonu, tam to měli krásně udělaný, tak jsem neodolala a zkusila objednat. A jak píše Káčko, tak laky od Avonu na hovno. Tekutý jak prase, že jsem měla pazoury volepený až po loket.........

Krásnej postup Kaa na francouzskou, ale vzdávám to :sweat_smile:
Nejsem takovej piplačka jako ty a obdivuju tě za to. Jsi holka šikovná a já mám urobený pazoury na škrábání brambor :grinning:

Ještě to aspoň jednou zkusim a když to dopadne stejně, tak hážu do koše. A to to stálo v akci 200 korun a jak jsi psala, že to koupíš v drogošce za 40 nebo kolik, tak to jsi mě dostala :grinning: :grinning:

No asi si udělám někdy výlet a přijedu na kafe a ty mi ty drápy vokrouháš :wink:
5. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
Jinak já mám doma 2 kojdy velikosti E a už mi začínaj být malý.
Takže asi nalítnu po porodu do obchodu a budu chtít velikost BŽ :grinning:
5. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
bobisku, tobe dal rostou prsa? mne obcas zacnou bolet, tak se vzdycky vydesim, ze zas budou rust, ale nastesti se zatim drzej, no pupik mam uz ted tak velikej, ze to ted vypada, jako kdyz mam prsicka :wink: a ne kozy jak vozy :wink:, nejhorsi to bylo tak v tom ctvrtym mesici, kdy jeste bricho nebylo ale ty mega kozy uz jo :wink:, dolly buster hadr, si lidi mysleli, ze mam plastiku :wink:
5. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Zazit- když budou podprdy velké, tak tam hodíš srolovanou ponožku a bude to zase dobré :grinning:
Já to asi risknu a koupím si ji tak, aby mi byla, a z takového matroše, ať se trošku natáhne, ta bavlna je dobrá volba, stejně ze začátku po porodu asi erotika nebude, tak s tou podprdou nic nezkazím. :wink:

Bobi- klidně dojeď, nehtíky ti udělám, je to můj koníček, cca 380 km není tak moc :wink: .
Moje práce nejde vykonávat z domu, a tak jsem si našla toto, zabavím se, nějaká korunka z toho taky je, tak co.
A dlouhé nehty jsem měla moooc ráda, každý koukal, že s tím nemůžu nic doma dělat, ale fakt nemám na uklízečku, takže všecko jsem zvládla, vytírání, žehlení, i jsem si s tím utřela zadek :wink: :pensive: . Teď u miminka si udělám kratší, ani nemám strach, že bych mimčo poškrábala, ty gelové nehty jsou totiž tupé, ale jde o to, že bych spíš mohla píchnout. Malou od kámošky jsem radši nebrala, bylo mi to líto, ale pro jistotu. Ona se furt vrtěla, tak jsem ji jen pohladila a zatahala za nožku :wink:
5. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahojky holky, kde jste kdo? Výletujete?
Já jsem dneska nějaká mrtvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nic se mi nechce, včera jsme prováděli velkou operaci, tak mi natekly prsty, že se mi zařezaly prstýnky do masa, jeden až do krve. Dva se mi podařilo sundat olejem, jeden jsme museli cvaknout :frowning2:
Dneska ležím jak lazar u větráku a jsem ráda, když se nemusím hýbat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
jeeee, kaa, tak koukam, abych si radeji uz prstynky nenavlikala!!! Jdu v patek na svatbu, tak jsem si je jeste chtela vzit, ale asi si to rozmyslim! Fakt nerada bych je strihala!!
Holky, ma se snad konecne ochladit, tak se moc tesim!
6. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
zazit, jj, přidávám se k těm, co prstýnky sundaly a už neoblíknou... raději je fakt už neber, jsme takové nevyzpytatelné te´d, chodící bomby:grinning:
6. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
No Zazit- jestli můžu poradit, tak ani na chvíli to nezkoušej, toho prstýnku mi bylo líto, mám ho cca od svých 15-ti let, ale naštěstí se to dá spravit. Akorát nejsem zvyklá bez nich, tak mám pořád šoky, že jsem je ztratila. :wink:

Katwind- ještě chvíli a budu ráda až "bouchnu" a splasknu, všude...A nebudu muset sedět jak chlap a udělám si pedikúru sama a oholím si v pohodě nohy a vylezu ladně z vany......... :grinning: .A budu moct konečně spát, poslední dobou je to bída, jak se malý vrtí, tak nezaberu, přítel chrupe a já čumím na net :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A ty teploty mají být celý týden kolem 20st. JUPÍÍÍ
6. črc 2009 ve 23:49  • Odpověz
no, uz si je fakt teda brat nebudu, mam tri z bileho zlata a ty bych teda strihala jen fakt strasne nerada :frowning2:

ja se taky uz tesim az splasknu, pripadam si cim dal nemotornejsi a vesti, akorat jsem zvedava na jakou "velikost" splaskneme :grinning:, ja furt cekam, ze budu jak pred tehu, coz je trochu mylna predstava :grinning: , budeme se muset do vanoc hodit do kondice, aby jsme byly pekny mamky :grinning:

ta teplota je uzaaaaasna, mam z toho fakt radost, ze se nebudeme zas potit cely tyden, ja stacila nejak pristydnout za ten minulej - jak clovek furt leze z toho dusna do klimatizovanyho kanclu, tak to je hned, tecou mi nudle jak oprate :frowning2:
7. črc 2009 v 06:41  • Odpověz
autor
zdar děcka........s tim můžete machrovat i před šéfem....... :grinning:

Včera celodenní válečka u ségry na zahradě. Ráno jsem žhavila telefon, že nemínim válet šunku na gauči v tom dusnu a furt nějak zabavovat malýho rošťáka, tak jako jestli můžeme dorazit.
Dítko mi lítalo na zahradě a já se válela na houpačce. Jenom jsem pila, žrala a seděla a nic total nic nedělala.
Dádula vypadal na spaní už v autě k večeru, ale napil se před odjezdem zelenýho čaje u ségry a v 8 mu zabral a takovýho Duracela jsem dlouho neviděla. Vypadal jako sjetej. Furt se tlemil a skákal a dokázala jsem ho pod tlakem zavrtat do pelechu až v 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale zase chrněl do 7 ráno, tak pohoda.

Já jsem měla bobky z duchů v noci. Manža mi ukázal na Netu natočený video z Jacksonova Neverlandu nebo jak tomu říkali a tam ho CNN natočila jako ducha. Viděli jste to? Já jsem se v noci tak bála, že jsem ani vylízt na záchod nechtěla :confused:

Ale musim snídat. Mám hladana, tak zatim páček
To je nejhorší. Jenom otevřu oči ráno, tak žaludek pláče a já musim tak půl hodiny počkat, než zabere trochu prášek a pak můžu dlabat. To je ta nejdelší 1/2 hodina :grinning:
7. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
Ahoj holky, já se včera neukázala, byla jsem na tom stejně jak bobisek, jen jsem se válela a cpala jídlem :grinning: .

S těmi prstýnky jste mě teda vystrašily, já měla na rukách 2 z bílého zlata a 3 stříbrné, tak jsem je hned sundala, i když některé docela ztěží, no a jeden stříbrný nechce dolů a jsem z toho nešťastná,protože je moc pěknej a stříhat ho nechci ani za nic. Je to takový zpletenec z 5ti stříbrných tenkých prstýnků. No a když ho chci sundat,tak se ty prstýnky různě příčí a nejde to :frowning2: , neznáte nějaké finty? Já zkoušela olej, mýdlo, ještě prý nějak provázkem,ale to nevím jak, to musím někde pohledat návod. No uvidíme :unamused: .

bobisku, takové video bych radši ani vidět nechtěla, taky bych asi nespala,ale zas zvědavost je zvědavost :grinning: , myslíš,že je to pravda, nebo si z lidí jen vystřelili?
7. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Barčo, s těmi prstnky jsem o měla podobně, nějak mně ten jeden mooc tlačil, až jsem koukla, tak to bylo zařezan a bylo vidět už masíčko. Jak jsem psala, dva jsem sundala olejem, ale ještě ten jeden z nich nešel přes kloub, skoro jsem brečela, to je zásnubní, ten bych nechtěla stříhnout, dost jednoho. Nebo jak půjdeš na kontrolu k doktorovi, tak zkus skočit ke zlatníkovi, jestli to nějak nejde, co já vím, třeba to jemně nahřát nebo má nějakou fintu.

Zazit- já si pořád naivně představuju, jak po porodu oblíknu svoji sukýnku- velikost 38 -do půl stehen, vezmu žabky a půjdu se projít s kočárem po parku a každý bude dělát ooooooooooch, to je ale krásná maminka :grinning: .
A oni budou dělat oooooooooch, odkaď ten blázen utekl? :grinning: :grinning:
Mám perfektní dietu, ale když budu kojit, tak to padá, když nebudu kojit, tak by to klaplo. No ale pokud nám půjde kojení, tak nebudu blbnout, holt počkám.
7. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Teď se dívám, že jsem psala jak tatar, chybí mi tam písmenka :wink: , naštěstí jste inteligentní :grinning:
7. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
kaa, neboj, kila dolů půjdou, aspoň něco. Já s Johankou byla v šestinedělí tak vyřízená, nevyspaná, vyčerpaná a to jsem jedla dost a zhubla jsem 6 kiilo. A některé mamči zhubnou třeba i 10 a víc. Nejhorší je pak doladit ty zbylé kilča,třeba když ti zbyde 3 kg navíc, to mi dělalo nejvíc problém shodit, musela jsem cvičit.
7. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.