• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Já budu potřebovat dát dolů těch svých skoro 20, plus ještě tak 5 a jsem relativně spokojená (hlavně nesmí být člověk náročný, že :grinning: ), no víš co letos na to kašlu, ale příští rok na léto musím být kočka, ať se nestydím vylezt k vodě.
Kolik jsi tak nechala u Johanky v porodce po porodu?
7. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahooj holky uz jsem tu dnes psala ale nevidim to tu, to nic tak znova. Nestiham ani cist, u te prace to nejde a z prace taky tezko kazdy nas tu hlida, no fuj at uz jsem doma.

kaa ja bych se zitra sesla drive ale mam rano este diabetologii a to je s tou dr na dlouho takze budu rada kdyz stihnu na 11 tou, napis mi kde to presne je, teda v jakem pavilonu je sraz nebo tak neco. Muj pritel ma zitra volno tak se mou pujde, ja bych ho tam nebrala ale kdyz jsem byla celou dobu v tom ze ten tvuj pujde, sakra, skoda ze nemuze, ale nevadi to zvladnem aj tak. No a mame si vzit nejake veci na cviceni nebo nic?
Jo este jsem zapomela, nemusis mi nosit tu decku, jelikoz mi mati koupila,jsem ji zapomela rict at nekupuje, se nezlob, se ti urcite bude hodit. :wink: hm? a moje tel c. je 774 907 468
7. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahojky Misko, s tou dekou si nedělej starosti, jak jsem psala, deka se vždycky hodí, tak mám celkem čtyři, když se něco stane, aspoň mám do zásoby, takže v poho.
Misko, přítele ber, ten můj nakonec jde, ráno mi volal, že ho teda pustí, ale potřebuje na průchodku razítko, že byl u lékaře. No ale nevím, jestli mu to uznají, když tam bude mít razítko z porodnice :grinning:
Vůbec nevím, kde se má jít, ještě tam budu volat a cvičit si myslím, že nebudeme, když je to jen na 3 hodiny. Víš co, já to písnu tady a pak i smsku, kdybys tu náhodou nebyla, tak ať máš info.
7. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
kaa, já u Johanky přibrala 14 kg, po porodu jsem v porodce nechala jen 4 kg! :stuck_out_tongue_closed_eyes: , malá měla 2,84 kg,takže jsem tam nenechala skoro nic. No a v šestinedělí šlo dolů těch 6kg a pak jsem musela cvičit aby šel dolů i ten zbytek.
Ale líp se mi hublo,když jsem kojila, pak když jsem kojit přestala,tak jsem zas trochu přibrala neé moc asi 3 kg,ale přece.

No ale teď mám úplně jiné těhu,takže počítám,že budu mít víc práce se shazováním. Mám teď úplně jiné břicho než s Johankou, přibrala jsem mnohem víc na prdeli a stehnech a to mě štve nejvíc,ale neřeším to, mimi je důležitější.
No uvidíme.......
7. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
No ale zase u tebe si myslím, že ti to právě teď půjde rychleji dolů, za prvé po tak dlouhé době vstaneš, tak budeš lítat jak drak a za druhé budeš skákat kolem dvou dětí. To bude v poho, přesně tak, uvidíme..
7. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Holky s kilama si nic nedelejte ja mam 13 kilo zatim nahore a to me diabetolozka zdrbala ze jsem pribala moc, to je ale kr..a. Ted mam stejne dietu, sladkosti nemuzu :frowning2: Pak to snad nejak zhodime. Presne Kaa jak si rekla pristi leto budeme kocky na koupalisti s detickama nasima :slight_smile:

Kaa jojo ,tak nejak tak pisni, jsem hrozne zvedava hlavne na tu prohlidku, a razitko mu daji urcite, no ale bude tam mit asik gyn - porodnicke odd. Ale to nevadi, chlapci v robote to urcite pochopi :grinning: pak s nim stejne pujdou maleho zapit :grinning:
7. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Misko, máme jít buď před budovu H4, nebo do vestibulu porodnice, tak tam bude spousta mamin, prý , a tam si nás sestřička vyzvedne. A sebou přezůvky.

Holky, teď mi volala mamka, že prý kdo mně v srpnu odveze do porodnice, když Jiří bude mít noční, a že teda budou na telefonu :grinning: :grinning: :grinning: . Se odvezu klidně sama, však tu mám stříbrného ďábla před domem :grinning:
To je sranda, a co když pojedu ve dne a Jiří bude mít odpolední :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to se na mně vyprdnou?

Jo a Belohorcová je těhotná, v 7tt, a děti pojmenují kluka- Enzo a holku- Modena, podle typu Ferrari :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak já chci holku- Vectru a kluka-Twingo :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
barusko, na ten prstynek by to chtelo pobejt v zime - to se pak prstiky pekne scvrknou a mel by jit sundat, tak me napadlo si nasypat do nejaky misky led a proste si ten prst chvili ledovat a pak to stahnout
7. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Misko, to máš stejně jako já teď a doktor zatím nic neříkal,ale já mu říkala,že když musím ležet,tak prostě příbírám,protože mám málo pohybu,tak třeba právě proto nic neříkal.

S tou Belohorcovou jsem to taky četla, přeju jí to, i když teda nevím,jestli ten její je dobrý chlap. Né ,že bych věřila bulváru,ale na každém šprochu pravdy trochu a jeslti chcou lepit neshody miminkem,to je to nejhorší :frowning2: .
No a ty jména, k tomu se ani nevyjadřuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: , otřes....... Někdy ty celebrity neví co by......
S Vectrou a Twingem jsi mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: .

kaa, já mám právě problém shodit zadek a stehna,takže si myslím,že to budu mít těžší,ale když budu cvičit,tak to určitě půjde :slight_smile: .

Holky, já už za 4 týdny rodím.....mazec
7. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
barusko a ze jsi tentokrat pribrala jinak nez u holcicky je uplne normalni, ja kdybych cely tehu musela lezet, tak budu jak totalni hroch ! to vis, zadnej pohyb, to bys pribrala i kdybys nebyla tehu a kaa ma pravdu, pojede to dolu jako blesk az vstanes a bude fofr kolem malyho a jeste johanky

jezis, ta belohorcova je ale kr....., to snad neni mozny :frowning2: ja teda nevim, jak se jmenuje ten s kym to mimi ceka, ale teda Enzo Belohorec nebo Modena Belohorcova zni jak z Bohnic :grinning: , chudak dite
7. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
zazit, díky moc, určitě vyzkouším :slight_smile: .

Jinak furt čekám,že prst splaskne, říkala jsem si,že ho mám nateklý,ale on je jaksi nateklý furt :grinning: , tak třeba ten ledík pomůže :grinning: .
ale už to mám vymyšlené, kdyžtak ucvaknu jeden prstýnek z těch pěti co jsou do sebe zamotaný a nepůjde vůbec poznat,že tam je o jeden míň a třeba to dolů půjde.
7. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Zazit- ale aby pak ten led ale nepůsobil i na kov. Ale za zkoušku nic nedáte.

Barčo, asi se o nich málo psalo :wink: . A že já chci Vectru a Twingo, to v Blesku nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Misko- jak mu dají razítko z gyn, to bude prča, má tam jednoho takového sprosťáka nadřízeného, tak jsem zvědavá, co mu na to řekne :grinning: . No Jiřík má bříško jako ve 4.měs., jde trošku brzo na kurz :grinning:. Ale co, zas bude chytřejší :grinning:

Holky, já to na léto vypiluju, až budu lítat s kočárem a děckem do 3.patra po schodech, to by bylo, aby nebylo.
A moje doktorka mně taky pěkně nasr. .., když jsem jí říkala kolem 5.měs., že nějak rychle přibírám, tak se na mně dívala jak na debila, že to nechápu, že prostě přiberu a teď mně sprdla, že zas vážím moc. Hážu na ni bobek, holky, já se ani mocc nepřežírám, když mám chuť na sladké, tak si prostě dám, to mám ale chuť málokdy, a ani mi nedělala test na cukrovku.
7. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Kaa joo jo slysela jsem ze je v tom ale ty jmena to ne, tak to ja chci taky potom Clia a Xsaru :grinning: :grinning: :grinning: oni uz fak nevi co by.

Ja se taky odvezu sama kdyby neco, a nebo mam znameho taxikare tak on a nebo nekdo, ja sice nemam pred barakem dabla spis stareho 10ti leteho chudaka,ale zatim jede tak kdyz tak. Tchyni volat nebudu ani nahodou, aj kdybych mela jet tramvajkou. :grinning:
Jsem byla ted na chate 3 dny a mam dost tak na mesic, celou dobu jenom organizuje, no strasne asi je v prechodu nebo nevim. Uz vidim jak se mi sere do vychovy. Uz si planuje kde bude mit maly postylku a takove a to vubec ne vedle mne ale v obyvaku, no jak jsem to slysela :angry: No ma dost ta baba.
7. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Zazit- ten její je Vlasta Hájek- Enzo Hájek, Modena Hájková :grinning:
Ty jo, kámoška mi říkala, jak byla křít neteř, byli tam spoluobčané a malého křtili na Brooklyn Star :grinning:
7. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Misko- rozmysli, než půjdete na matriku!!!!!!!!!My už byli a máme taková obyč. jména, no jo, tak příště.Tak a dost, tam máme český kalendář, žádné výmysly :grinning:

Misko- to bych chtěla vidět tu jízdu v kontrakcích :grinning: . Leda obalit auto molitanem, to víš- pro bezpečnost, a teprve pak vyjet. :grinning: . Když bude potřeba, tak se tam nějak dopravíme, mně pobavilo to, že máti řeší srpen a hlavně ví, že pojedu v noci, když Jirka bude na noční :grinning: :grinning: . Misko- ten můj ďábel je právě to Twingo :grinning: :grinning: , ten taky jede tak prc prc :grinning:
Na tchýni se vy.., já mám něco podobného, mám hrůzu z jejího hlídání, děcko mi ocucá půlka Michálkovic, ty její kamarádky poprskají cely kočár :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Musím si udělat nějaký plán a vymyslet aktivity, ať furt někde trajdám a ona nemá možnost se tu cpát.
7. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Ježiš to jsou strašný jména, já to fakt nechápu. Navíc mi přijde totálně nelidské dávat jméno milovanému dítěti podle oblíbené věci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Když dávali lidi masivně Esmeraldu,tak jsem si taky ťukala na čelo,ale přece jen to bylo podle člověka. Nebo když dávají jména po prapradědečkovi,ale podle auta? mazec.......
Pak se jich syn nebo dcera zeptá a mami,proč se jmenuju takhle? A oni jí řeknou,no víš, milujeme naše auto,tak se jmenuješ podle něj.......hrůza, bych se hanbou propadla.
Jak jim budou říkat, Enzíku? Nebo rovnou ferrari? :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Ty jména vymyslel Hájek,takže si myslím,že to neprojde, to jde jen vidět jak je tupej. I když Belohorcová je strašně naivní, neříkám hloupá,to mi nepřijde,ale naivka to je a navíc toho Hájka strašně zbožňuje,takže mu možná ustoupí. Ale kdyby neustoupila,aspoň by ukázala,že není tak pod pantoflem jak vypadá.
7. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Barčo- a nebo to bude prostě Fero. A je to :grinning:
7. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
7. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Holky , jdu asi vařit a trošku zase poklidit, i když se mi nechcéééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jejda, málem jsem se zapomněla zeptat, holky, jak jste dostaly papír na mateřskou (nebo dostanete), tak mi sestřička říkala, že to jenom odevzdám v práci a celou dobu se už o nic nestarám. Jenže kamarádka měla nějaké papíry ze sociálky, tam podepisovala tu tříletou mateřskou. Teď nevím, jestli je to pravda, ta sestra je totiž nějaká koplá. Nerada bych něco zapinkala, asi bude nejjistější, když se sama zeptám na socce, co?
7. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
kaa, já dostala taky ten papír a zítra jdu na pracák a odevzdám ho tam, jinak o tom nic nevím....
7. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Díky Barčo, ty to máš teda jinak než já, tak to já radši zajdu na tu socku, a nebo i na pracáku na pracovně-právních vztazích by mi to mohli říct, že? Ježíš já tak nesnáším úřady.
7. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
no já taky, nejhorší je to čekání tam......
Já abych řekla pravdu,tak vůbec nevím, jaké papíry si musím vyřídit než půjdu do porodky. S malou jsem to neřešila a lítala jsem po úřadech až po porodu.
Ale teď fakt nevím....snad nic nepos... :grinning:
7. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
kaa, já už mám uvařeno... Vařm už teď normálně, docela mi to i prospívá se trochu proběhnout :slight_smile: . Já právě vařla a odbíhala k PC a psala a šlo to v poho :grinning: . Dělala jsem špenát, brambůrky, polívku zeleninovou a ažmi manža napíše,že jede z práce,tak začnu dělat volské oko :slight_smile:
7. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Jo mňaam, tak to jsi šikovka, že už i pomalu vstáváš, tak když se nehoníš, tak je to paráda.. A malou máš doma nebo hlídá mamka?
Já jsem dneska slíbila karbenátky, ale nechce se mi do toho, asi místo smažení je hodím na papír do trouby, aspoň to nebude tak mastné. Brambory mám oloupané a teď ještě ty bobulky.

No já mám asi papíry do porodky už všechny: jména mám vyřízené, občanku, kartičku pojišť., a těhu průk., a rodný list- to mám normálně, teď jenom tu mateřskou a po porodu jsou zas jiné papíry :frowning2:
7. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
kaa, malá je u babky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale co, ona nepije, když hlídá,protže malou musí dovézt a já na to moc nemyslím,přežiju to do porodu a pak už bude Johi jen se mnou :slight_smile: .

Kaa, co se musí vyřídit s těmi jmény? Nějaké to prohlášení obou rodičů nebo co? kde se to vyřizuje? a musí to být?
7. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
kaa, přidávám se, ty papíry na jméno mi dá můj doktor? zatím mi nic nedal:slight_smile: ale je fakt, že tam jdu příští týden, tak třeba mi je dá spolu s tím papírem o odchodu na MD
7. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Já akorát vím, že manžel musí na matriku tam, kde porodím, teda asi v Jilemnici...no, snad to nějak najde:slight_smile:
7. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
kat a to se fakt musí to jméno dohodnout předem? to je divný....... Já když rodila Johanku,se mě ptali na porodním sále jak se bude jmenovat..
7. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
barco, ja nevim, ale kamaradky mi rikaly, ze dokonce i kdyz vedely, ze to bude kluk, musely do nejakych papiru vyplnit jmeno pro kluka i pro holku... predem. Tak fakt nevim:frowning2: My tady hlavne nechodime na kontroly do porodnice, doktor muj ma monitor u sebe, takze od 34tt kontroluje vse tam, do porodnice pak jedu opravdu az rodit...

Holky, zitra jedu na prvni den toho predporodniho kurzu, jsme zvedava, vubec nevim, co me ceka :astonished: :grinning:
7. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.