• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
autor
To je síla, takovou dobu jo? To ti rovnou dají pro něj skteboard né? To už bude chodit po svých, než ti ho dodají :unamused:
7. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
zazit, tak to je pruda! A ja jak jsme cetla, tak to vypadalo, ze to Michal drzi na max tech 12ti tydnech:frowning2: No tak to potes... ja bych si taky mohla pujcit kocarek po synovci, ale samozrejme chci svuj, novy:frowning2:
7. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
skateboard :wink:, tak tos me, bobisku, fakt pobavila :grinning: :grinning:, ale mozny to je, asi pojedu z porodky s prckem v kyblu :wink: nebo na trakari, protoze kocarek bude v nedohlednu :cry:
7. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
katwind, no my uz jsme pres 13 tydnu a pani mi dneska rekla, ze teda v patek ma prijit od teutonky zbozi, ale, ze teda netusi, jestli v tom bude zrovna ten nas kocar :cry:
7. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Holky, já zas pracuju v noci, ale Kubík si začal :wink: . A to jsem vám slíbila, že se tu ukážu až v pátek :wink:

Zazit- to je na mrtvici s kočárem, my to naštěstí měli tak, že jsme chtěli objednat ten Quinny, a paní koukla, že ho mají hned skladem, takže ho máme schovaný u nich už od června, a až budeme potřebovat, tak jen stačí den předem zavolat, oni ho poskládají, promažou a tradáááá - jede se.
Tak mě napadlo, jaká je autosedačka k Teutonii, origo Teuto nebo jiná? My ke Quinny máme Maxi-cosi.

Katwind- ty to máš taky ze Špuntíka? Holky, držím vám palce, aby to došlo včas, to je od nich fakt hnus. Takové starosti přidělávají :frowning2:
8. črc 2009 v 00:34  • Odpověz
Autosedacka jde bud primo od teutonie, tu jsme objednali my, ale jde do toho vrznout i maxi cosi

kaa, vas kubik radi vecer, nas mladej vecer, v noci, i ted :cry:
8. črc 2009 v 05:18  • Odpověz
autor
Děcka, tak doufejte, že se to mimískům po porodu otočí a budou řádit ve dne a v noci se budit jenom na papání :grinning: To by byla jobovka
Náš mladej se naštěstí po příchodu z porodnice srovnal :wink:
Ale jako pro prvorodičku to byl šok. 20 hodin bolesti, pak jsem ho vyprdla a najednou mnou projela vlna radosti, ze jsem další den nespala a pozorovala drobečka jak si krásně chrní. Dochrápávala jsem to až doma :grinning:

Dneska podnikáme nájezd na DM a dokoupení všech mimi drogoš věcí a pak už bude vše all right :grinning: doma připravený

Včera mi přišel balíček s oblečkama, který jsem koupila z Koníkovic bazaru. Jsou parádní.
3 punčochy pro novorozence (nepoužívané a nádherně malované)
Lacl ryfle
kabátek
souprava semišová (kabátek a kalhoty)
Tričko s dlouhým rukávkem a potisky aut

Měla jsem z toho radost, protože to je nezničený a takový sladký na vocumlávání. Hned jsem si v tom představila Míšu a už se nemůžu dočkat až tu bude s náma :slight_smile:
8. črc 2009 v 07:28  • Odpověz
autor
Jinak jsem byla v noci na nervy. Taťka mi říkal, že se zasekli v práci s penězma a výplatu dostane až v pátek na účet. Já v peněžence 30 korun :grinning: Jsem s tim počítala na tuty a tak jsme v pondělí koupili za zbytek many naftu :grinning:
A v noci jsem přemítala, co budeme jíst, z čeho mám uvařit a kombinovala jsem jako blázen
Hadi už se hlady mlátěj o terárko jako na odtučňovačce
Křečci už jsou týden na jeteli a zrní dostanou za odměnu :grinning: (až se koupí)
Pes jenom na granulích a o konzervách si nechává zdát :grinning:

A já jsem včera k večeři byla donucená sníst tvaroh s bramborem a pažitkou :grinning:

Kurňa taková krize u nás dlouho nebyla. To bylo tim, že jsme kupovali to auto a platili všechno kolem něj a vycumlalo nás to parádně. Ale naštěstí dneska byla vejplatuška na účtě, tak jsem happy :grinning:
8. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
teda bobisku, vy se fakt nenudite :grinning: , porad nejaky vzruso u vas , tak hlavne, ze se hadi hlady nepromlatily z terarka ven :grinning:

hele, holky, jeste se vratim k belohorcovy a chudaku miminku - ja ted mrkla na netu na fotky z karlovarskyho festivalu a na jedny fotce, tam byli ti dva vyfoceni a ten jeji pritel na Enza a Modenu vypada :slight_smile:, vypada, ze ma IQ houpaciho kone :grinning: , ta si teda vybrala, ale teda po pravde, ona taky nevypada zrovna, jako atomova fyzicka :grinning: , ale mimi je mi lito, bude za debilka hned jak se nekde predstavi, snad to byl jen nejakej for pro bulvar, protoze tohle snad nikdo nemuze myslet vazne
8. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
autor
No je to dost ujetý.
A až to dítko vyroste a zestárne a bude se představovat, tak se mu mladá generace bude tlemit, že je to jméno pro veterána :grinning:
8. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
autor
Jo a včera jsme se s tatíkem domluvili, že o víkendu pojedeme do zoo v Praze. Už se těšánkuju :grinning:
Jebovka je, že jsme tam ani jeden nebyli
Naši nás brali do zoo v Ústí a Liberci jako děti, na Prahu si netroufli :grinning:
8. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
autor
Tak já jdu trochu zkulturnit když razíme na ty nákupy. Pak vzbudim zlatíčko a frčííííííme
Už mám po nákupech absťák :grinning:
8. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
jeee, prazska zoo je krasna, ta se bude Davidkovi mooooc libit, ale nechte si na ni hodne casu, je fakt velka :slight_smile:
8. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Hooj holky, tak se chystám na kurz, jsem svěží a čilá :stuck_out_tongue_closed_eyes: , prcek dospává a je klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: , čert jeden :wink:

Bobi, tak ty jsi srandovní, ale víš, já jsem na tom podobně, jak cítím prachy, tak pak jedu a konto je během chvilky mrtvé.Ale mám zas moooc pěkných věcí :grinning: .
TY jo a ten výlet budete mít super, já jsem teď ráda, že jsme výlety objížděli kolem 20tt, teď bych ty výlety proseděla na wcku, jak chodím, furt mně to nutí čurat. O víkendu jedeme ke kolegovi Jiřího, má kolem 50ti let, no tak jsem zvědavá co tam budeme dělat. Upeču buchtu, vyvalím se na zahradu a chlapi at kecají :wink:
Bobi, a neříká se "jobovka" :grinning: :grinning: ???
8. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
jebovka zni teda ale daleko lip :slight_smile:
8. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
jj, jebovka je dobrá :grinning: :grinning: :grinning: ,ale správně se říká jobovka jak píše kaa. Je to odvozené od toho Joba z bible, říká se trpět jak Job a od toho ty jobovky.
Ale jebovka je taky smysluplná co? :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
ja teda Job Nejob :slight_smile:, odedneska pouzivam zasadne jebovka :slight_smile:, prijde mi to daleko vystiznejsi :grinning:
8. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
holky, me ted sestrenka zadala o rady pri zarizovani dovolenky, my jsme s manzou docela dost cestovatele, takze mam co radit :slight_smile: , na ten popud jsem si prohlidla par fotek z nasich dovolenejch a dostala jsem docela depku :frowning2: , mam tam fotky i v plavkach a vubec letnich pidi vecickach - tilka, sortky atd. a kdyz jsem videla jak jsem jeste nedavno vypadala a ted kdyz vidim svoji postavicku ham ham :frowning2: , tak si rikam, jestli ji ty pidi sortky, tilka a bikiny budu moc beze studu obliknout :frowning2: , no jo no, clovek nesmi holt bejt sobec a rikat si, hlavne, aby byl malej zdravej, holt si mama misto bikin vezme potapecskej skafandros a bude :grinning:
8. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
zazit, ty jsi štíhlounká, co řešíš, co mám říkat já :grinning: ....

Dnes jsem byla na pracaku, tak jsme zašli i na tu matrku,ale bylo tam hodně lidí,tak jsme se na to vykašlali,nedalo se tam dýchat.

Jinak prstýnek se včera cvaknul :frowning2: , nešlo to ničím dolů a začla mi už i trošku týct krev,jak jsem to z toho prstu rvala,tak jsme to s manžou ucvakli,ale tak,že to půjde v pohodě spravit :slight_smile: .
8. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bylo dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Asi mi to neš...í leze na mozek :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
Utratili jsme dopoledne hafo penízků a snad už mám pro mimíska všechno. :wink:
Trochu jsem to přepískla, takže se už musim zbytek měsíce držet při zemi :sweat_smile:

Za chvilku s mládětem letim do bazénu, tak tam hodim relax.
Už se těším až se zase natáhnu do brouzdaliště a dětem stoupne voda od kotníků po krk :grinning:
8. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Tak zatim pá kočendy, já zase příjdu s nějakou "jebovkou" :grinning:
8. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Holky, čauky!
Tak já mám taky jebovku jobovku:grinning: Mám strašně velkýho mimínka :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako můžu jen doufat, že prostě vyleze dřív, protože jinak nevím, kdo ho porodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
Dnes jsem oficiálně 31+6 a velikostně odpovídáme 33+1, BPD 84 (to je myslím obvod hlavy), 2070g
TP dle dneška 25.8. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
holky, co jsme si to poridili za obriky :frowning2:
8. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
hele, ale z ceho to je, me prijde, ze ted jsou ty miminka nejaky abnormalne veliky, moji spoluzacce se dneska rano narodila holcicka - miry neskutecny - 54 cm, 4,4 kilo :(
8. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
Zazit, já nevím, čím to je, vitamíny nejím, snažím se jíst pestře, ale relativně zdravě... nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem se doktora ptala, jestli když budu jíst málo, jestli nebude tak rychle růst a prý ne, prý to na to nemá vliv, můžu týden hladovět a dítě si stejně vezme ze mě kolik chce a potřebuje... :unamused:
8. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
zazit a tý známý se narodila holčička? To ještě taky dr říkal, že kluci se obecně rodí větší...

jinak zazit, jestli to takhle půjde dál, tak ten kočárek asi nestihnu:grinning:
Příští týden jsem 10 týdnů od objednání, tak tam brnknu, abych se jakože připomněla a řeknu, že mi hrozí porod trochu dřív... třeba to nějak uspíšej :unamused:
8. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
katwind, to ti muzu potvrdit - jidlo na velikost mimi nema vliv - jako teda myslim mnozstvi, jak rikal dr - miminko je ted ve vyzive na prvnim miste a co nedostane z jidla, tak si z nas stejne vezme

a fakt holcicka a takovejhle obras krutas :slight_smile:, pritom oba rodice jsou spis mensi nez vetsi

no a s tim spuntikem - zkusit to muzes, ale oni to zacinaji urgovat az po tech 12 tt stejne :frowning2: , protoze tak to proste s tim vyrobcem maji nasmlouvany
8. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
Holky, jsem zpět z toho rychlokurzu, no Misku jsem tam nepoznala, ale pořád jsem se dívala na jednu kočenu, no jestli to nebyla Miška, tak si určo říkala, že jsem divná :grinning: , jsem stydlín na to, abych se jí přímo zeptala.
Jinak mám z toho velmi dobrý pocit, ty sestřičky byly tak strašně příjemné, až jsem se styděla,že já tak vždycky nebyla, prostředí krásné a všechno nám tak krásně řekly, že jsem se skoro začala těšit :grinning:

Zazit- jestli ty máš depku ze své postavy, tak co mám říkat já??? :grinning: Prosím tě, ty přijdeš z porodky, a budeš mít tak o deset kilo míň, kdežto já tam nechám jen váhu mimina a vody :frowning2: . Do skříně se nedívám, chodím jen do části trička, a kalhoty- těhu kapri mám stejně jen jedny a ty jsou furt v pohotovosti. Jednou jsem neprozřetelně nahlédla do části šaty, sukně, malé rifle a chtělo se mi brečet. :grinning:
Ale do příštího jara to prdím a pak to pofičí. :grinning: :grinning:

Barčo, prstýnek se spraví, potom ani nepoznáš, kde jste cvakali, hlavně že se prstíkům uleví.

Katwind- no to jsi na tom dobře, mi napsala doktorka 32tt 2200g, zbytek nevím.. Ale na tom kurzu nám říkali, že se dají porodit i 4kilová miminka. No to mně fakt uklidnilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.