• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se kamarádka, maminka, těhulka na Praze 14? Hostavice, Dolní Počernice, Kyje apod...

(Zamčená)
4. února 2010 
13. led 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
Fakt tu nikdo z této lokality není?
14. led 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj, já jsem sice z ČM, ale v tom okolí co jsi psala jsem dost často, neboť krátké procházky nejsou pro nás, tak jezdíme občas kolečko, přes vše co jsi vyjmenovala. Co vidím kočárky oko jsem lasi trochu exot :grinning: :grinning:. Odkud přesně jsi?
11. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:13 • radus.b.
Ahoj Monice, já jsem z Jahodnice, odkud ty?
24. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz
ahoj holky..já brzo budu taky z jahodnice ale než budu kočárkovat tak to chvilku potrvá..staví se nám tam byteček
13. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
tak zkusím témátko posunout trochu více do čela :grinning:
tak co maminy Hostavice, Jahodnice, Kyje? je tu někdo??? :wink:
ahoj saronka, koukala jsem že už se do těch novostaveb stěhuje, tak třeba už taky budete brzy bydlet :slight_smile:
28. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
ahojky ankili budeme se stěhovat doufám, v září :slight_smile:) at se stihneme zabydlet, než se malá narodí :slight_smile:) a ty bydlíš kde..
28. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj, já jsem z Rajské zahrady a mám dvouletá dvojčata, takže my už chodíme víc pěšky než v kočáře a spíš na hřiště. Kdybyste měl někdo mrně na hřiště, můžeme se sejít :slight_smile:
17. srp 2009 ve 02:49  • Odpověz
tak ještě jeden pokus :grinning: do nové jahodnice se stěhují další a další rodiny, maminkami a miminkami se to jen hemží...že by se někdo další nenašel? :confused: :wink:
26. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: My bydlime v Jahodnici :dizzy_face: Opravdu se to tu maminkami jen hemzi :wink: :grinning: Ty taky bydlis tady v novostavbach?

Je Saronko ahoj!!! :wink:
26. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj Julie, ne ne já bydlím ve staré Jahodnici na sídlišti :slight_smile: a jak se vám v novém líbí? :slight_smile:
4. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.