• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se kamáradka s prckem z Turnova a okolí?

(Zamčená)
26. listopadu 2009 
Ahoj holky,
hledám kamarádku, nejlépe s malým prckem, naší Amálce bude rok a půl. V Turnově žiju 2 roky, zatím tu nemám moc známých a maminek s dětma už vůbec ne. Těším se.Monika+Amálka
19. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahoj, synek mi poskytnul trošku času, tak jsem se mohla po dlouhé době zase rozhlédnout, jestli tu je některá mamina z mého okolí a jupííí konečně jsem tady nějakou objevila nebo je nás tu víc? Turnovačky ozvěte se! :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
Ahojda jenny, tak jak se máte? Píšu už zase přes diskuzi, třeba se k nám nějaká turnovačka připojí :slight_smile: . jak jste užívali svátek? My bylí uklízet na baráku, aby to na stěhování bylo připravené :slight_smile: . Tak se koukejte zase ozvat...papa
17. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Koule, u nás byl taky pracovní svátek. Udělala jsem si radost a pořídila nové záclony do kuchyně, takže se u nás myla okna, uklízelo a věšelo. :wink: Ještě mi chybí pár oken v domě domýt, takže pokračování proběhne o víkendu. Mám naštěstí manžela, který perfektně spolupracuje a celou dobu se staral o malého. Ten náš "loupežník" se totiž neustále dožaduje pozornosti. :grinning:

Turnovačky, přidejte se. Určitě je nás tu na MK víc! :wink: :slight_smile:
18. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
autor
Jenn, tak to jsi si taky pěkně mákla :grinning: , ale zase to budeme mít kráásné :slight_smile: . Kde vůbec bydlíte? Přímo v turnově? My Daliměřice :wink:
papa
18. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jo, jo, bydlíme přímo v Turnově, na Vrchhůře. :wink: Ty jsi ale psala, že se stěhujete - kam to bude? Do domečku? :slight_smile:
19. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
My z jednoho baráčku do druhýho. mašov-Pelešany :slight_smile: . Už se nemůžeme dpčkat na vánoce v novém :grinning: . To musíte taky bydlet v baráčku, tam se ted staví spousta nových, pokud si to teda nepletu s jinou částí Turnova.
Koukám, že jsme tu vážně z Turnova zatím asi jenom my dvě :grinning: , no snad se ještě nějaká mamina přidá.
Co prcek? Nezlobí?
19. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
Na prcka si poslední dobou nemůžu stěžovat. Když se narodil, tak vlastně skoro celé šestinedělí jen brečel nebo jedl. Teď už je to čímdál lepší. :dizzy_face: Ještěže tak, protože jinak bych se z toho asi časem zbláznila. :sweat_smile: Copak přes den, to jsem ho nosila v náručí a byl relativní klid, ale v noci to bylo fakt vyčerpávající. :wink:
Teď začínáme přikrmovat. Daneček objevil, že se jídlo dá nejen polykat, ale i prskat kolem sebe a na mě, takže asi začneme jíst rovnou v koupelně. :grinning: Ty už jsi ale zkušená mamima a tohle všechno máte za sebou. :wink: Nechystáte náhodou Amálce sourozence?
23. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky já teda turnovačka nejsem jsem kousíček od Sobotky ale chystám se v Turnově rodit rodila jste tam některá ?
23. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Musilko, já rodila v Turnově letos v červnu, takže mám celkem čerstvé zážitky. :grinning: Jestli tě bude něco zajímat klidně se ptej - raději prostřednictvím IP, chodím do více témat, tak abych tvůj dotaz nepřehlídla. :wink:
26. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.