• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se maminka nebo těhulka z okolí Kunice, Strančice, Říčany...?

(Zamčená)
29. března 2011 
Ahojky, jsem čerstvá těhulka (9tt) a právě se nudím na rizikovém....Hledám maminku nebo těhulku z okolí Strančic, Kunic, Říčan, Mnichovic.... Chtěla bych občas vyrazit na procházku, na kávičku, popovídat si, poradit se či zajít s dětmi na hřiště. :slight_smile:
13. pro 2010 ve 12:11  • Odpověz
My se hlásíme do party!!! :slight_smile: Procházky ve dvou jsou určitě lepší a pokud bude pes zlobit, můžeme chodit bez něj!!!! :wink:
Těšíme se s Anežkou, že se ozveš :slight_smile:
6. led 2011 ve 13:40  • Odpověz
Ahojky, taky se rada pridam do party s dvoumesicni holcickou. Jsme ze Strancic :slight_smile:.
20. led 2011 v 19:48  • Odpověz
ahojky, já sice těhulka ani maminka nejsem ale makáme na tom, tak snad se budu moct brzo k procházkám přidat :slight_smile:
8. únor 2011 v 08:43  • Odpověz
Ahojky ja jsem teda z Nupak ,je to kousek od rican,ale chtela bych se vas zeptat jestli vy co jste ze Strancic neznate holcinu ktera se jmenovala Hana Brozova,nevim jestli se nevdala a nejmenuje s ejinak,byli jsme kamaradky z mladi a ztratila jsme na ni kontakt ,kdyby jste ji nekdo znal dejte mi vedet byla bych moc rada ,dik ...napiste mi treba do IP a nebo sem k vam na diskuzi
10. bře 2011 ve 22:31  • Odpověz
@iira
Ahojky, Hanku Brozovou znam. Ja se s ni sice vubec nevidam, ale nasla jsem na ni kontakt pres spoluzaky. Snad se na mne nebude zlobit a Tobe to pomuze :o).

Kontaktní e-mail: h.chvalova@seznam.cz
Telefon: 607 288 251
Město/obec: Dražice 37
PSČ: 391 31

Pa
Andela
29. bře 2011 v 16:28  • Odpověz
@domiandi je ty jsi zlata ,to moc dekuji ,ja uz nedoufala ze ji nekdo zna ...moc dik spojim se s ni hned
29. bře 2011 v 17:08  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.